Keresés

Részletes keresés

fil Creative Commons License 2009.08.05 0 0 5
olles Creative Commons License 2009.08.04 0 0 4
Olympus 590 UZ-ről mi a véleményetek? Érdemes megvenni? Ha van valakinek saját tapasztalata e masinával kapcsolatban és ezt megosztaná velem, nagyon hálás lennék!
s5600bp81 Creative Commons License 2007.08.02 0 0 3

Üdv minden fórumozónak!


FujiS5600(5,1Mpixeles) digitális fényképezőgép eladó.Makulátlan állapotú,keveset használt ,a géphez 1év GARARANCIA tartozik még!Megvan minden kellék(papírok,cd,kábel,doboz is),amit gyárilag hozzáadtak.Ezen felül adok Soligor táskát(sok zsebe van),1GByte Olympus XD memória kártya+4db AA méretű 2200mAh Energizer akkumulátor-t.ÁR: 48 000Ft.Megtekinthető,kipróbálható Bp-en.Tel:06-20-212-88-46 . E-mail cím:S5600bp@vipmail.hu
Technikai paraméterek: http://pixinfo.com/fgep/Fujifilm_FinePix_S5600

 

vzoli1967 Creative Commons License 2006.07.28 0 0 2

Sziasztok!

 

Tanácsot, segítséget szeretnék kérni.

 

A kukába dobás elől "kimentettem" egy gépet. Kodak DX4530-as, teljesen halottnak látszó gép. Állítólag vmilyen adapterről szerették volna használni de eltöketlenkedték a dolgot, és nagyobb (és fodított polaritású?) tápot kapcsoltak rá...

Most se kép, se semmi... Az objektív kiengedett állapotban maradt, az kijelző és led-ek nem világítanak.

Lassan már a wc-s néni is digitális gépeket fog árulni, de tapasztalatom szerint javításukkal senki sem foglakozik. Mindössze egy céget találtam az egész országban, egy budapesti és egy győri székhellyel. Érdeklődtem, de semmi jóval nem kecsegtettek. Csak irreális ajánlatot kaptam, annyiért meg már új gépet is vehetnék:)

Édekelne, hogy van-e vkinek vmi ötlete? Esteleg egy rejtett biztosíték a gépben, ilyesmik...

 

üdv, vzoli

 

 

Y3K Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1
Esetleg nezzel at a Digitalis fenykepezes c. topickba.
Előzmény: stom (-)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 0
azt hogy venni akarsz egyet. az árának végén nem 1 0 lesz majd azt elhiheted!;)
Előzmény: stom (-)
stom Creative Commons License 2000.10.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Digitális fényképezőt akarok vásárolni. A lényeg, hogy jó felbontása legyen (min 2,1 megapixel) és elérhető áron hozzájussak. Azt hallottam, hogy a CASIO-nak van egy-két új gépe ami nagyon jó. Hallottatok róla valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!