Keresés

Részletes keresés

potyómotyó Creative Commons License 2000.10.16 0 0 3
Nem próbáltam még.
Előzmény: ensingmosing (2)
ensingmosing Creative Commons License 2000.10.14 0 0 2
Azt mondjuk meg tudod oldani, ha egy a cseréptől nagyobb tálat (nem muszáj magasnak lennie) megtöltesz nedvszívó agyagkaviccsal vagy egyszerűen kaviccsal, és ezt a feléig megtöltöd vízzel, és a közepébe helyezed a növényt (nehogy a növény kifolyónyílásai beleérjenek a vízbe és a növény elrohadjon, vagy pedig egy alátétet raksz a cserép alá és úgy rakod a tálba).
Tuti tipp, az én Nephropelisemnél bevált.
Előzmény: potyómotyó (0)
potyómotyó Creative Commons License 2000.10.13 0 0 1
Most miért nulla?:-(
Előzmény: potyómotyó (0)
potyómotyó Creative Commons License 2000.10.13 0 0 0
Szia, ensingmosing: Szépek a pálmák. Vizi pálmánk és juccánk van otthon. Egyelőre egyik sem terebéjes. Páfrányunk volt, de elöregedett, elpusztult. Ifjú, "fénykorában" viszont gyönyörű volt. A párs levegőt nehéz volt összehozni, de zuhanyozással megoldottuk.:-)
Előzmény: ensingmosing (-)
ensingmosing Creative Commons License 2000.10.12 0 0 topiknyitó
Szerintetek is jó növények? Szépek, dekoratívak, tetszetősek, idősen és fiatalon is egyaránt jól mutatnak, jó nagy helyet foglalnak el, engem teljasen elbűvöltek a pálmák.
Hát a páfrányokat is szeretem, főleg azért mert viszonylag könnyű de mégis egy kicsit kihívást jelent a tartásuk. És hogy mindegyik szép, dús, levelekben búrjánzik. Nem?
De. Nekem van kenciapálmám juccapálmám Dracaenám Nephropelisem (szobapáfrány). Ja meg egy hatalmas datolyapálmám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!