Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2000.10.05 0 0 11
Üdvözlet!
Gratulálunk!
Nagy örömet szereztél mindannyiónknak!

Hogyan látod a Magyar Sport jövöjét?

Nem kellene visszahozni az iskolai sporcsapatokat a "tömegspot kampányok helyett?
Miért nincsenek egyetemi csapatok?

sarpy Creative Commons License 2000.10.05 0 0 10
Kedves Titi!
Egy egész országnak szereztél örömet, azért a rengeteg munkádért amit ezért tettél
ezer-millió köszönet!!!!!!!!!!!!

Ami nekem nagyon szimpatikus az az, ahogy a népszerűségedet kezeled, egy kedves, intelligens személyiség minden sallangoktól mentes megnyilvánulásait láthatjuk
nap mint nap, szinte felüdülés látni, ahogy engedet, hogy szeressenek.

Egy kérdés a jövőt illetően: említetted, hogy a győzelmed miatt a második baba valószínű késni
fog, ez konkrétan azt jelenti, hogy 2004 előtt nem érkezik meg másodszorra a gólya? :-)

Szalay Gyöngyi és Mincza Ildikó tervezik, hogy folytatják? Különösen Gyöngyi érdekelne, nagyon szeretném, ha végre neki is összejönne valami bronznál fényesebb érem egy olimpián.

Ja, és még annyi, hogy a kis Csenge tündéri!!! :-)

Tilia Creative Commons License 2000.10.05 0 0 9
Kedves, Tímea!

Őszintén gratulálok!!! A TV előtt izgultam végig a meccseidet, és nagyon örülök, hogy sikerült nyerned.

Szigi Creative Commons License 2000.10.05 0 0 8
Sokan hatódnak meg a gyerekek őszinte reakcióin. Én azonban nem szeretnék elfelejtkezni egy másik fontos családtag, nevezetesen a férjed reakciójáról. Nagyon megható képek voltak. Látszott rajta a feszültség, a hitetlenkedés, az öröm és a mérhetetlen büszkeség. Gratulálok mindhármótoknak!
pancho Creative Commons License 2000.10.05 0 0 7
off
Torres, te már látod, hogy Athénban is ő nyeri az első aranyat? Mert idén még a régi évezred van.
off vége

Tímeának én is csak gratulálni tudok.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.05 0 0 6
Igaz szivböl jövö jókivánsagaimmal szeretném megköszönni Önnek ezt a csodálatos gyözelmét.
Ön beirta magát a Magyar Sport Történetébe, mivel Ön az ÚJ ÉVEZRED elsö olimpiai bajnoka.
Ön azt mondta, hogy sokat köszönhet a pszichologusnak, aki Önt felkészitette erre a versenysorozatra.
Azt kérdezném Öntöl, hogy milyen problémákon tudott segiteni a pszichologus, tul azon, hogy a fizikai és technikai felkészitését már a versenyekre való felkészülése során megszerezte.
Még egyszer gratulálok és nagyon sok sikert kivánok Önnek a sport területén és a magánéletében is.
Engedje meg, hogy gratuláljak a kedves férjének és a családjának is azért a sok áldozatért amibe ez az olimpiai aranyérem került. Megérte,
Köszönjük szépen Önnek.
zirgs Creative Commons License 2000.10.05 0 0 5
Kedves Tímea!

Elöször is gratulálok, hogy legyőzted Önmagad és az ellenfeleket is!
Mivel most nem vagyok itt, ezért a válaszaidat csak hétfön fogom olvasni, de hétfön fogom olvasni.
Kérdéseim:
- szerinted mennyire komoly dolog az olimpia?
- más embernek érzed-e magad most, a bajnoki cím után?
- ha jó tündérként teljesíteném egy kívánságodat, mi lenne az?
- ha adhatnál egy olimpián szereplő sportolónak, egy aranyérmet szabadon (nemzetiségi megkötés nélkül)akkor kinek adnál?
- Mit ettél a gyözelmed elött az olimpiai kantinban?
Köszönöm!
Szia

terrorbagoly Creative Commons License 2000.10.05 0 0 4
Gratulálok az aranyhoz.
Mit éréztél amikor a döntőben 3-mal is vezetett már a svájci lány?
Hogyan lehet elviselni a kiélezett állásoknál azt az iszonyú feszültséget, mint pl. az elődöntődben?
kékkirály_d Creative Commons License 2000.10.05 0 0 3
Gratulálok,Titi!
-Tarts ki Athénig!Ne hogy ez a csapat egy aranyat se nyerjen az olimpiákon!!!
-Flessel ellen mivel tudtál nyerni?
-Mi történt egyéniben?
-Mi történt a csapatversenyben?
-Felfogja -e már a kislányod azt,ami történt veled?
-Nézted -e,drukkoltál -e a helyszínen a többi magyar sportolóért/ha nem,miért nem,ha igen,kinek/
Tisztelettel:kékkirály.
Mikulas Creative Commons License 2000.10.05 0 0 2
Szia Timea!

Már kérdeztem a kézilabdásoktól is, ebből egykettőt.
-Mi a véleményed arról, hogy nemzeti ügy az olimpia? M.o.-ért küzdöttél az olimpián, vagy csak saját magad miatt?
-Mennyi munka fekszik az éremben? Sosem fordult elő, hogy azt mondtad volna, hogy túl sok időt vesz el az edzés, amit a lányoddal tölthetnél?
Mi motívált?
-Híve vagy az esélylatolgatásnak? (ha jól emlékszem nem téged hoztak ki a fő esélyesnek)
-Nézted a tv-ben a záróünnepséget?
-Múlhat (kb. azonos képességű feleket tekintve) egy-egy találtat pusztán szerencsén?
-Éreztél lelki nyomást, mármint érdekeltek-e az esetleges elvárások? Próbáltál megfelelni valakinek?

Köszönöm a válaszokat előre is!

nori Creative Commons License 2000.10.05 0 0 1
Gratulálok! Én nem vagyok nagy sportrajongó, de az olimpiák mindig elragadnak, ezen az olimpián Timea győzelme adta meg az alaphangulatot
Előzmény: Szerkesztő (-)
mbátyátok Creative Commons License 2000.10.05 0 0 0
Szia Timi,

csodálatos voltál.
Hogy van a nagylány? Örült Neked, mikor hazaértél a tervezettnél előbb?

Szerkesztő Creative Commons License 2000.10.05 0 0 topiknyitó
Pénteken (6-án) délután 16 órakor a Törzsasztal vendége lesz a párbajtőrvívó Nagy Tímea, aki a sydneyi olimpián a magyar csapat első érmét szerezte, ami egyből aranyra sikeredett.

A civilben logopédus hölgy, ’91-ben a TF-en edzői oklevelet szerzett, így vívó szakedző. Az atlantai olimpiára, mint nagy esélyes utazott, de be kellett érnie, az egyéni 5. és a csapat 4. helyével.

Sydneyből, nem a bajnokokat megillető aranygéppel jött haza, hanem egy héttel korábban, mivel nagyon nehezen viselte kislánya, Csenge távollétét.

Kérdezzenek Nagy Tímeától!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!