Keresés

Részletes keresés

Nane72 Creative Commons License 4 napja -1 7 417661

Ha lenne felesleges 500 ezer jó erős magyar forintom az első 10 gondolatom közt nem lenne, hogy kosárlabdára költsem mint szponzor.

Előzmény: BerCLas (417660)
BerCLas Creative Commons License 4 napja -13 0 417660

Ha arra gondolsz, hogy 400 ember nem fizetné ezt ki abban lehet simán igazad, de hogy ennyien megtehetnék, abban viszont egészen biztos vagyok. Ez a 2500-as nézőszámnak a 16%-a.

Előzmény: - Marky - (417654)
BerCLas Creative Commons License 4 napja -11 1 417659

Írtam, hogy a számok hasraütésszerűek és nem is ez a lényeg, hanem arra irányult a kérdésem, hogy miért magától értetődő az, hogy egy magasabb költségvetésű csapatnál előbb elzáródik a pénzcsap, mint egy alacsonyabb költségvetésűnél? Erre jó példa a Szeged, ahol a klubelnök lenyilatkozta, hogy az anyagi problémák miatt megfordult a fejükben, hogy idén nem fognak tudni elindulni az első osztályban. Aztán persze szerencsére ez nem így történt és a felkészülési időszak is egész jól sikerült a szegedieknek.

Előzmény: DRodman91 (417652)
Madisonovic Creative Commons License 4 napja 0 4 417658

Napi hátradőlős, hogy azért két vita között legyen egy kis kosár is:

https://youtu.be/Yj5QCyigfyI?si=-wVJQ2KF5ruWrOeZ&t=155

BerCLas Creative Commons License 4 napja -14 1 417657

Jó lenne, ha már nem provokálnál engemet és leszállnál rólam. Egy szóval nem írtam olyat, hogy a Körmend megszűnne. Szarul fogalmaztam az igaz, de arra gondoltam, hogy lehet pár év, amikor nem juttok majd a 8-ba. Ha azt írnád, hogy a Falconál lehet pár év, amikor majd nem lesz bajnok én nem húznám fel magam rajta, elfogadnám a véleményedet, maximum nem értenék egyet vele.

Az meg nem tudom téged mennyire érint, hogy felvetettem egy debreceni női kézis ötletet, meg szerintem a pohártartó sem okoz számodra semmilyen negatívumot.

Előzmény: bio22 (417655)
- Marky - Creative Commons License 4 napja 0 8 417656

Igazad van, anno még én írtam ide hogy DNFTT...

Bízok benne nem alapból nincs ennyire képben a világgal 

Előzmény: bio22 (417655)
bio22 Creative Commons License 4 napja -1 14 417655

Marky…

Circo tegnapi és a mai hsz-ei egy rugóra vannak felfűzve.

Szándékos dolgok ezek, és Circo arra játszik, hogy milyen nagyon rafináltan tud itt manipulálni és hsz folyamot irányítani.

Ezt szolgálja itt a “vinnyogtok” felütés, az “az lesz itt a jövőben, amit Circo mond“ (ha tetszik, ha nem), a Körmend nem lesz a 8-ban sem és utána megszűnik, majd annak a “provokatív“ felvetése (ez egyben egy előkészítés is folytatásra, csak a magas labdát várja hozzá), hogy 400 szombathelyinek majd szerinte kötelessége lenne fejenként 500e Ft-tal beszállni a Falco-ba.

Azon esetleg lehet elmélkedni, hogy ez nála teljesen tudatos vagy gyárilag így van kódolva.

Egyik sem túl jó opció 😁

Circo!

Szerintem maradj az eredeti tervnél, próbáld tovább a falco-s B közepet új helyre telepíteni, magadnak pedig karosszéket (pohártartóval 😎) intézni a bérletes helyedre.

😂😂.

Előzmény: - Marky - (417654)
- Marky - Creative Commons License 4 napja -3 12 417654

40 embert nem talalnal erre, nemhogy 400at

Elég gyenge kapcsolatban vagy a valósággal 

Előzmény: BerCLas (417646)
litván80 Creative Commons License 4 napja -1 2 417653

Hát igen. Beérni látszik végre a fiú up elmúlt 10-15 év kemény munkája. A Falco kivételével kb mindenhol,NK szinten a B divízió aljából felszínre kerülő végtermékekből próbálnak főzni, most még többnyire öt,de jövőre már csak négy légióssal , és egyes hírek szerint a terv az, hogy abból egyszerre csak három lehet majd a pályán. Már most is kemény kihívás, egy ciprusi, szlovák, osztrák csapat legyőzése hát még akkor majd így.... 

Előzmény: Feffo (417650)
DRodman91 Creative Commons License 4 napja -5 1 417652

A 700 milliót miből számoltad ki? Idén a Falconak csak az önkormányzat fizet 425M forintot. Kötve hiszem, hogy a bérletből/jegyből származó, illetve szponzorok által befektetett összeg kevesebb  lenne, mint 300 Misi :) 

balldontlie Creative Commons License 5 napja 0 1 417651

Meg amúgy kb minden magyar csapat milyen sok pontot kap az edzőmeccsein. Tiszta NBA lesz ez a szezon... :-)

Előzmény: Feffo (417650)
Feffo Creative Commons License 5 napja 0 2 417650

Szemmel jól látható minőségromlás következik idén. A magyarok lassan elfogynak vagy kiöregednek és nincs mögöttük senki. A klubok pénze jóval kevesebb ezért gyenge minőségű légiósok jönnek. A tegnapi Alba-DEAC jó lenyomata volt annak mi várható. Az Alba légióból Martin most kukának látszik (2 meccsét láttam eddig, sem támadó potenciál nincs benne, se nem jó védő) a másik 4 talán nem betli. Voja nem lesz fiatalabb, tegnap a 37. percig 4 ponton állt, majd bevert 3 triplát zsinórban. Aztán a végén 78-80-nál a rajta elkövetett sportszerűtlen után kihagyta mindkét büntetőt, majd a triplát is és 80-83 után az utolsó dobást is. A többiek közül egyedül Takács Milán használható (és ez mindent elmond a magyar a magunkról :( ) Két fiatal játszott, Balogh Máté szódával elmegy, Kiss Beni 0. Somogyihoz képest nem esett a minőségünk, hanem zuhant.

A DEAC-nál Buljevic és az új légiósuk kuka. Edvin extra, Drenovac nem lesz fiatalabb, de rutinból hoz egy jót. Mócsán jó, Kenéz és Noja megoldja a fiatal perceket, aztán ennyi a keret.

A Falco csak akkor kap ki, ha kb 4 ember kiesik egy meccsre, utána érzésre ZTE, Szolnok. Innentől lefele bármi lehet.  Sokat elmond a minőségről az is, hogy a haldokló Szeged sorra nyeri az edzőmeccseit.

Előzmény: Marci14 (417623)
buccke02 Creative Commons License 5 napja -2 15 417649

Hidd el, mindenkinek jobb, ha nem szaporodik...

Előzmény: dontay (417647)
Mivagyunka... Creative Commons License 5 napja -1 0 417648

:-D

Előzmény: dontay (417647)
dontay Creative Commons License 5 napja -1 6 417647

Nem éri meg...

Költsed nőre.

BerCLas Creative Commons License 5 napja -17 0 417646

Nem feltétlenül, de oké legyen igazad. Viszont még ebben az esetben is egy dolgot szerintem figyelmen kívül hagytál. Mégpedig azt - és a számokat hasraütésszerűen teszem - hogy miért lenne egy 700M-s költségvetésű csapatnál nagyobb eséllyel előbb elzárva a pénzcsap, mint mondjuk egy 400M-s költségvetésű csapatnál? Illetve, ha azt írod "mindenhol", akkor véleményed szerint egyszer minden klub "bedől" majd ?

Ha a Falconál bármikor gond lenne (és itt nem totális csődre gondolok, hanem csökkenő költségvetésre), nekem akkor is megvan arra a "menekülési" tervem. Ugyanis ebben az esetben én kb. 400 szurkolótól elvárnám - magamtól is -, hogy kb. évi 500.000 Ft-tal segítse a csapatot, ami összesen lenne 200M Ft. Természetesen ez nem lehetne egy örökös megoldás, de amíg szükséges - pár évig - ezt megtennénk. Persze ez lehet, hogy Körmenden is működne, hiszen ott is van sok tehetős szurkoló.

Előzmény: dontay (417645)
dontay Creative Commons License 5 napja -6 7 417645

A pénzcsapok egyszer mindenhol záródnak, "pénzember".

Előzmény: BerCLas (417644)
BerCLas Creative Commons License 5 napja -13 6 417644

1. Falco

2-5. Alba-Zte-Paks(egy egészséges Eilingsfelddel)-Szolnok

A Körmend viszont még a 8-ba sem fog kerülni, talán lesz még pár évük.

Előzmény: Marci14 (417623)
bio22 Creative Commons License 5 napja -18 13 417643

Circo, ha megkérhetlek, te ne nagyon akarj diktálni abban a kérdésben, hogy mi lesz itt az MNK-ban a jövőben.

A saját fórumotokon próbálkozhatsz, te dolgod és az ottaniaké, még az eredményét sem akarom előrejelzésként ide írni.

Ha pedig azzal jössz, mi ez a reakció, akkor előre szólok, értem a szándékodat, az utolsó mondatot és főleg az utolsó mondatrészt, úgyhogy jobb ha ezt a kérdést igen hamar rövidre zárjuk.

Előzmény: BerCLas (417641)
Madisonovic Creative Commons License 5 napja -1 8 417642

"Dzsiordzsi" Golománnak jól sikerült a nyitány: győzelem Valenciában, holtversenyben a legtöbb pont (16) és a legtöbb VAL (18).

BerCLas Creative Commons License 6 napja -25 8 417641

Ne haragudj, de nem rólam van szó, hanem a Mindigo minőségéről. Ne velem foglalkozz, hanem a tartalommal, amit írtam, és a megoldásokról. Ez ami előremozdíthatja a dolgokat, nem a személyeskedés.

Meghallgatjuk a másikat, kedvesen reagálunk rá (akár egyetértünk, akár nem), ez lesz itt a jövőben.

Előzmény: DRodman91 (417640)
DRodman91 Creative Commons License 6 napja -10 20 417640

Mondod ezt te? 

- Vinnyogsz, mert utálnak. Nincs változás.

- Vinnyogsz, mert kapod a mínuszokat. Itt sincs változás.

Sőt, te ezeket gyakorlatilag követeled magadnak, hogy utána ismét vinnyoghass :D 

Előzmény: BerCLas (417639)
BerCLas Creative Commons License 6 napja -19 3 417639

Igen, de ha tapasztalod, hogy ugyanaz a termék mindig sérült vagy romlott, akkor továbbra is megveszed? Az nem jó válasz rá, hogy ha csak egy lehetőséged van, akkor igen, mert nem akarsz éhen halni.

Én viszont arra reagáltam a körmendi kollégának, hogy ő az áremelést párhuzamba állította az esetleges minőségi javulással.

Az a baj egyébként, hogy itt minden miatt vinnyogtok, de változás akkor sincsen.

- 10 évig vinnyogtatok Ivkovics miatt, aki csak nemrégiben mondott le (és nyilván nem miattatok)

- Vinnyogtok a riporter miatt, aztán mégis csak ő közvetíti (és fogja is) a kosárlabda meccseket

- Vinnyogtok a Mindigo miatt, még sincs változás ez ügyben

- Vinnyogtok az egyik kosárportál miatt, aztán mégis működik (számomra teljesen megfelelően).

A Mindigoval kapcsolatban már leírtam egyszer, hogy egyetlen megoldás lehet a változásra. Hiába mi előfizetők vagyunk szerződve velük, változás akkor sem fog történni, ha ezt szajkózzuk. Ahogy az E.ON-nal sem lehet mit kezdeni, akkor sem, ha a szokásosnál mondjuk jóval több az áramszünet.

Leírom újra az egyetlen lehetőséget, mert én mindig többre tartom az ilyet, ami racionális és arra fókuszál , hogy a probléma meg legyen oldva.

A 14 NBI-es csapat szurkolóinak aláírást kell gyűjteniük a jobb minőség változásának érdekében, azt átadni a klubok vezetőinek, akik aztán továbbítják az MKOSZ-nek. A kluboknak sem kellene tartaniuk attól, hogy kellemetlen helyzetbe kerülnek a szövetséggel szemben, hiszen mindannyian részt vennének ebben és a kezdeményezők nem is ők lennének, hanem a szurkolók.

Előzmény: HDO (417638)
HDO Creative Commons License 6 napja 0 7 417638

Nem, de ha sérültet, vagy romlottat veszel, akkor visszakapod az árát. ;)

Előzmény: BerCLas (417637)
BerCLas Creative Commons License 6 napja -18 0 417637

Jenő, ha bemész a boltba és a tej meg a kenyér 25%-kal drágább, mint korábban, az szerinted a minőség javulása végett van?

Előzmény: CrazyJenő (417635)
Adam.Clayton Creative Commons License 6 napja 0 1 417636

mindeközben az euroliga tv-nél meg 20% diszkont van a tavalyi árra...

Előzmény: CrazyJenő (417635)
CrazyJenő Creative Commons License 6 napja 0 2 417635

Na, közben mindigfos is inflantálódott egy 25%-osat... így szeptember 28-tól 999 Ft-ért "élvezhetjük" a szolgáltatást. Természetesen a hírlevélben egy vacak bötű sincs arról, hogy ez a "tetemes" összeg minőségi javulással is fog-é járni...

Madisonovic Creative Commons License 6 napja 0 1 417634

Lehet, hogy a jónál is jobb ajánlatra várt, aztán az nem jött.

Előzmény: Willie_3 (417630)
ementálib Creative Commons License 2023.09.22 -1 1 417633

külföldi csapatainak az öltözői hangulatát nyilván nem tudjuk,de itthon elég meredek pletykák vannak a személyiségéről, pályán öltözőben egyaránt

ami biztos,hogy olasz-spanyol-török-német 1 után(úgy hogy sehol sem bukott szakmailag kiugróan csúfosat) sehol senkinek eszébe sincs marasztalni...

Előzmény: Willie_3 (417632)
Willie_3 Creative Commons License 2023.09.22 0 0 417632

ennyire?

Előzmény: ementálib (417631)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!