Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.02 0 0 348
Kíváncsi lennék arra, hogy akik lehordják a kézis lányokat - v. bármelyik másik sportolót, aki kint volt az olimpián - az vajon hány érmet szerzett. Netán képes lenne-e kijutni az olimpiára. Ítéletet mondani a legkönnyebb. Elvégre ők azok, akik megszenvedtek az ezüstért. Nem mi mondtunk le a szórakozásról vagy csupán arról, hogy a családdal legyünk az edzések helyett. És azok is ők, akiket a legjobban megviselt az utolsó meccs. Hogy a fenébe jöhetne ahhoz bárki más, hogy letoltja őket!?
medve Creative Commons License 2000.10.02 0 0 347
Az Isten szerelmére!!! Ha ezek a lányok kikaptak volna a norvégoktól, de a bronz meccsen megverik a kóreaiakat, akkor ők az istenek, bronzzal. Olimpiai döntőt játszottak!!!!!Hogy meri ezután valaki a labdarugókkal összehasonlítani. Néhány napja még olyan mákunk volt az osztrákokkal szemben. Nem történt más, csak annyi: a dánok a végét jobban bírták fizikailag és fejben. Van ilyen, ez a sport. Én is szomorú voltam, de összességében csodálom őket, küzdöttek, vert helyzetekből álltak fől és egy egész országnak örömet szereztek. Bárcsak más esélyes magyar sportolók is idáig jutottak volna!
CSÜLÖK Creative Commons License 2000.10.02 0 0 346
Gratulálok,sikerült a magyar foci szinvonalára süllyedni.Ezért az utolsó meccsért még a bronzot sem adtam volna meg.Csalódtam.....kézilabdát sem nézek többé..akárcsak focit.
MUB BABI Creative Commons License 2000.10.02 0 0 345
100 Skandináv (Svéd, Dán, Norvég, slut) 1 gondolat, 1 akarat, 1 cselekedet.
2 Magyar 3 gondolat, 3 akarat, 3 cselekedet.
A széthuzás örök példája: fotbal világbajnokság döntö mérközésén 2 nulla vezetés után 3:2 re kikapni attól a csapattól melyiket a csoportselejtezön simán vertek 8:3-ra. – Azota a magyar fotbal csak emlék.
A sport nemcsak fizikai hanem szellemi küzdelem is.
A magyar intelektuális inpotencia legujabb kirivó példája ugylátszik egyeseknek csak örömöt okoz , ehelyett, hogy elgondolkoznának.
Előzmény: batkez (341)
ildy7 Creative Commons License 2000.10.02 0 0 344
Bojana egy CSODA.
Előzmény: djkalo (343)
djkalo Creative Commons License 2000.10.01 0 0 343
SZÉP VOLT LÁNYOK,
AKKOR IS TI VAGYTOK A LEGJOBBAK...

De úgy látom it senki nem beszél Radulovicsról, pedig ő maga egy TANK akinek majd minden lövése bemegy, és akire állandóan rászállnak, állandóan sérül, mégis rögtön feláll és megy tovább és szó nélkül kűzd mintha mi sem történt volna, ezért mondom, hogy ő az egyik csúcs, ő a Terminátor.

H.Potter Creative Commons License 2000.10.01 0 0 342
Becsszó, őszinte csodálatom a pólósoké és a kajakosoké-kenusoké, de én egész nap magam alatt voltam a lányok miatt. Pedig tudjuk, ez a sportág hazai legnagyobb sikere, és mégis. Nem az fáj, hogy elvesztettük, és nem is az, ahogyan. Hanem az a kép a kispadról a lefújás után... Ha tudnám, hogy már mosolyognak, és nem érzik tragédiának, ami történt, egész más lenne. Az fáj igazán, hogy láttam, nekik mennyire fáj...
Láttam már nagy csapatokat sokféle sportágban, szurkoltam is nekik, rajongójuk is voltam. De ez a csapat a LEGSZERETHETŐBB mindegyik közül, úgy, hogy minden egyes tagja csodálatraméltóan kedves, bájos, nőies, tehetséges és nemes szívű. Hülyeség bárkire (edzőre, játékosra) rákenni a dolgot, a sikerben is együtt voltak, ez is együtt ment el.
Csodát tettek. És aki egyszer is látta őket, csak a csodára fog emlékezni. Én a magam részéről nagyon-nagyon-nagyon köszönöm.
batkez Creative Commons License 2000.10.01 0 0 341
CSAKAZÉRTIS SZÉP VOLT LÁNYOK!!!!

Tisztelt BZOLTAN!

Neked csak annyit mondanék, hogy
maradj is ott ahol vagy, TE nem vagy magyar!!!

Előzmény: BZoltan (325)
Scissors Creative Commons License 2000.10.01 0 0 340
Sziasztok!

Én nem vállalkoznék kiértékelésre, csak a hazajövetel időpontja érdekelne. Ha valaki tudja, mail v. fórum a válasz helye :)

Köszi, scissors

Szittya Creative Commons License 2000.10.01 0 0 339
Gratulálok a lányoknak! Felejthetetlen élmény volt. A döntő utolsó negyedórájában azért vesztettünk el mindent, mert idő előtt mindnyájunkat elárasztott a megérdemelt
olimpiai bajnokság katarzisa. Sajnos Mocsai Lajos is azzal foglalkozott, hogy a közönség tüzét gerjessze, ahelyett, hogy fegyelmezett játékra intette volna a csapatot. Nem Farkas Andrea a hibás, amint többen gondolják. Mocsai Lajos, aki zseniális taktikus, most stratégiai hibát vétett és ez megfosztotta őt is és a csapaptot is a hallhatatlanságtól.
Az ezüst is szépen csillog, de ki tudja hányszor négy évet kell várni a következő lehetőségért?
MUB BABI Creative Commons License 2000.10.01 0 0 338
Kösz a kiigazitásért.18 perccel befelyezés elött 16-22 volt az eredmény.
13 perc altt 15 golt kapni azt hiszem egyedülálló teljesitmény az olimpiai játékok történetében. De hát mit csináljunk? Ez van, ezt kell szeretni.
Legközelebb szinte biztos igy se lessz.
Előzmény: Jake Maroc (337)
Jake Maroc Creative Commons License 2000.10.01 0 0 337
Csak a pontosság kedvéért 13 és fél perc volt hátra 23-17-nél és a végeredmény 31-27.

Szerintem esetleg a kapuscserével meg lehetett volna próbálkozni. Farkas Andi nagyszerűen védett a második félidő elején, de 23-17 után ha jól emlékszem csak 1 labdát tudott megfogni. Tény, hogy a gólok nagyobbik részénél kiszolgáltatott helyzetben volt, és az indításból sorozatban kapott gólok valószínűleg elvették az önbizalmát. Talán Pálingernek sikerült volna egykét bravúr. Végülis a vízilabda elődöntőben is nagyon bejött a kapuscsere.
Dehát a sportban nincs mi lett volna ha... Ez van.

Előzmény: MUB BABI (335)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.10.01 0 0 336
A döntőn többet hibázott, mint előtte, ezt aláírom, de előtte ő volt az, akinek a zsenialitása döntőbe vezérelte a gárdát (nézd meg az AUT és a NOR meccset, ha megvannak videón). Szerintem ő, Bojana és Szemi extraklasszis teljesítményt nyújtottak a tétmeccseken.
Előzmény: Vajk (334)
MUB BABI Creative Commons License 2000.10.01 0 0 335
18 perccel befelyezés elött 17:23 volt az eredmény.
Többször végignéztem az utolsó 20 percet. egymásután 8 gólt kapni és utána gyorsan még 7 et. Utolsó percekben a magyar lányok a labda tartása helyett a labdától való megszabadulásra rendezödtek be. Közben a dánok 15 gólt löttek a magyaroknak csak három sikerült. Végeredmény 31-26.
Ezt a mérközést nem kézilabdából , henem inteligenciából vesztették el a magyar lányok.
Beirták magukat a történlemebe. Soha még egy negyedosztályú kézilabda csapat se vesztett utolsó percekben ilyen szigorú kölönbéggel ekkora vezetés után.
Nem mondom azt, hogy nem örvendek az ezüstnek, de úgy érzem valaki megfosztott az arany örömétöl.
Vajk Creative Commons License 2000.10.01 0 0 334
Feltunt.
Ezert vesztettunk, mert ra epult a tamadojatek.
Előzmény: Marcus Aurelius (330)
paf Creative Commons License 2000.10.01 0 0 333
Bocs, Marcus, elneztem...
Előzmény: paf (331)
Jake Maroc Creative Commons License 2000.10.01 0 0 332
Tény, hogy a Farkas Áginak 4 rossz lövése volt az utolsó 13 percben, de rajta kivül más is hibázott. 7 gólt kaptunk leindításból ebben a szakaszban, ami szerintem egészen elképesztő.
De mostmár hiába sopánkodunk.
paf Creative Commons License 2000.10.01 0 0 331
Es ez azt jelenti, hogy neki (es csak neki?) kutya kotelessege mindig jol jatszani, mint egy gepnek? Speciel nekem is szokott rossz napom lenni. ;) (Igaz, ram nem is epul kezilabda-valogatott.)
Előzmény: Marcus Aurelius (330)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.10.01 0 0 330
Ha nem tűnt volna fel, Farkas Ágira épült a támadójátékunk, gyakorlatilag ő irányította a gárdát.

Éppen abból volt a gond, ha lecserélte. Elől nélküle szinte megállt az élet (az osztrákok ellen és a döntőben is). Deli nem tudta kiváltani ezúttal.

Előzmény: Vajk (328)
paf Creative Commons License 2000.10.01 0 0 329
Eppen a lanyokban is megvolt az arany, a donton mer fogva is volt... De hagyjuk, nem ezert irtam.
Hanem azert, hogy megkerdezzem: Miert bantod Farkast? Ugyan a tornat legnagyobb banatomra nem tudtam vegigkovetni, de a beszamoloitokbol ugy tunik, hogy Boki mellett a csapat legjobbja volt vegig. Amint van egy rossz napja, rogton "szalljon magaba"? Szerintem nem direkt csinalta... ;/
Előzmény: Vajk (328)
Vajk Creative Commons License 2000.10.01 0 0 328
Na eppen ez az.
A legrosszabb ebben az, hogy azt a sok ellott labdat mind Farkas Agi lotte el. En a amsodik kihagyott-kivedett lovese utan lehoztam volna, mert erezni lehetett, hogy a danok attol kaptak erore, hogy mi kihagytuk, ok meg belottek. a masodik ilyen kapott gol utan kellett volna idot kerni, hiszen a nezok is szonte csak danok voltak, (az o hangjukat lehetett hallani) Ezzel felhoztak a csapatot, es ehhez meg hozzajott az is, hogy Farkas Agi tovabbra is ellotte es eladta a labdakat, amikbol a danok golokat dobtak. Egalnal olyan volt, mintha 20 gollal vezettek volna a danok...

Farkas Agi magaba szallhat, de Mocsai is, hogy nem hozta le ot idoben...
Amugy pedig nagyon is szepen csillog ez az ezust is!!
Igaz, en nem ereztem annyira aranyeselyesnek alanyokat, mint a polosokat. Bennuk megvolt az arany, a lanyokban szerintem nem, es ez talan a nagyon rapszodikus jatekkedvuk miatt tunt nekem igy.

Előzmény: Jake Maroc (315)
Jake Maroc Creative Commons License 2000.10.01 0 0 327
Bizony, mennyivel kellemesebb látvány volt a norvégok elleni meccs utáni önfeledt ünneplés.
Gézengúz Creative Commons License 2000.10.01 0 0 326
A mai aranyeső után örülnöm kéne...
De valahogy mégsem tudok igazán...
A szívem szakad meg a lányokért, velük együtt bőgtem az elvesztett döntő után.

Fantasztikus csata volt, soha nem fogom elfelejteni ezt a döntőt!

Ezúton is szeretnék gratulálni az egész magyar olimpiai küldöttségnek, külön kiemelve az érmeseket, a helyezetteket és az életük legjobbját nyújtókat!!

SZÉP VOLT MAGYAROK!! :)

BZoltan Creative Commons License 2000.10.01 0 0 325
Hala a sved kiralyi tevenek en is lattam a meccset. Nagyon szepen jatszottak a lanyok, de sajnos a vegen latszott, hogymiert a danok a bajnokok...
Csodalatos ez az eredmeny, de eszre kene venni, hogy a labdajatekokat nem arra jatszak, hogy ki hany percig vezetett...
z
Pac Creative Commons License 2000.10.01 0 0 324
Ugyan már! Ha a sporttörténelem összes meccsét felsorolnánk, amit győztes állásból elvesztett egy nem magyar csapat, a lista egy kisebb lexikonra hasonlítana. Ez nem magyar specialitás...
Másrészt kézilabdában 6 gól különbség 12-13 perccel a vége előtt egyáltalán nem sok!
Persze ettől még szomorúak vagyunk (és büszkék is!!!!)
Előzmény: Emeric (323)
Emeric Creative Commons License 2000.10.01 0 0 323
Nagyon letört a dolog, tipikus magyar szokás már megnyert meccset így elveszíteni sajnos...
Jake Maroc Creative Commons License 2000.10.01 0 0 322
Olyan szívesen megvigasztaltam volna őket, de én is vigasztalhatatlan vagyok.
Előzmény: Pac (321)
Pac Creative Commons License 2000.10.01 0 0 321
SZÉP VOLT LÁNYOK!

Fantasztikus siker az ezüstérem!
Nagy kár azért a horrorisztikus 6 percért, amikor egyenlítetek a dánok. SZVSZ ez tipikusan "csapatsport-jelenség" volt (ha valami éppen jól megy akkor minden bejön - lásd dán csajok vagy magyar vízilabdás fiúk - ha meg elindul egy pechszéria, akkor semmi sem sikerül - lásd a zsinórban kihagyott 4 ziccerünket ugyanebben a 6 percben)

Egyébként Mocsai kapitánynak igaza van, a mai kézilabdában pillanatok alatt lehet fordítani. (pl. az osztrákok ellen melyik csapat is volt cirka 90 mp. alatt háromszor is eredményes???)

A dobogós helyünk pedig abszolút megérdemelt!
A vb győzelmünk (1965) óta egyértelműen ez a torna legnagyobb kézilabda sikerünk!
Legyőztük ugyanis:
- a vb bronzérmest (Ausztria)
- a vb ezüstérmest (Franciaország)
- a vb aranyérmest (Norvégia)
Ezek után mondjon bárki bármit is !

Láttátok Kökény Beát? A szívem szakad meg...

Constn Creative Commons License 2000.10.01 0 0 320
Vígasztalhatat vagyok, a kézilabda csapat volt a szívemcsücske. Sajnálom, hogy egy megnyert meccset ilyen bután elbuktunk. Nem tudom mikor lesz még1x ennyire erős csapatunk az olimpiákon. Biztos vagyok benne, hogy ezt a dán csapatot máshol 5-ből 4X megvernénk. Olimpia pedig csak 4 évente van...

Ellenben egy olimpián már a döntőbe kerülés is fantasztikusz teljesítmény! A lányok mindenképpen megérdemlik a dícséretet. Úgyhogy szép volt lányok!!!

Elar Creative Commons License 2000.10.01 0 0 319
Tökéletesen egyetértek veled!!!!
Előzmény: Jake Maroc (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!