Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.29 0 0 174
Nekem valahogy furcsa, hogy egy zsidó jobboldali is lehet. Én csak félzsidó vagyok, de mégis baromira megijedek néha a Kövér dumáitól, Csurkáról nem is beszélve. Almaital, te nem ?
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.29 0 0 173
megvilágosodtam!
tudom már, hogy Almaital szerint miért vagyok SzDSz-es - én is ott voltam a Chartás tüntetésen,
igaz, csak tolmácsként valami amerikai vagy angol tv-társaságnak ...
de hát ilyen apróságokra nem adunk...
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.29 0 0 172
Szoval ha Starlet utal egy hocipos kepre akkor o mar egyebol egyenlo FT-ral? (a kerdes ugyanis erre vonatkozott! Tudod szepen lassan szotagolva olvasni)

Mivel csak az egy ismert “cigányos” kép forog közkézen, a válaszom: igen.

1b, Innye, mit tudok mar meg megint. No jo csak akkor dontsetek mar el vegre, hogy a DC akkor most szoci vagy szdsz!

Miért, szerinted milyen?

Period.

Előzmény: geszthi (170)
geszthi Creative Commons License 2000.09.29 0 0 171
No varjuk csak meg, mit valaszol az alabbi 169-es kerdesemre, mert te nagyon finoman fogalmaztal. Nem hulyeseg ez (aljas provokacio, bizonyitani ugy sem lehet alapon...hisz ugye senki sem volt vele a bortonben az itt ezt hangoztatok kozul)
Előzmény: pindiy (152)
geszthi Creative Commons License 2000.09.29 0 0 170
Remalmaim lesznek ha folytatom ezt...

1, ja a na es. Hat ez mar mindent megmagyaraz, sot be is bizonyit. Azt hiszem innentol veled ertelmetlen tarsalogni barmirol is. Mgyarazat/indoklas/bizonyitek? Ugyan mar na es, kesz!

Szoval ha Starlet utal egy hocipos kepre akkor o mar egyebol egyenlo FT-ral? (a kerdes ugyanis erre vonatkozott! Tudod szepen lassan szotagolva olvasni)
Uramisten, en itt Farkashazyval tarsalgom mar par napja!

1b, Innye, mit tudok mar meg megint. No jo csak akkor dontsetek mar el vegre, hogy a DC akkor most szoci vagy szdsz!
Amugy mellesleg ilyen alapon barkit barmihez kapcsolhatunk. A fo, hogy parttag-e, van-e funkcioja ott. Csak azert mert ugye Viktorka alandoan azzal jon, hogy a happy end, meg az a hirhedt Toth illeto nem fideszes. Csak eppa kampanyukban vettek reszt. tehat akkor a logica Almaitalica alapjan megis csak fideszesek (ha mar egy Chartas reszvetel determinalja az szdszesseget)

1c. Elvtarsa a halal egy ilyen bunkonak! A velemnyem mar megmondtam az 1 pontban is rogton rola (ejnye az az olvasatlansag mar megint) No majd utana nezek ezen illeto eddigi munkassaganak, bar az idezett resze alapjan csak onkinzas lesz.

A valaszom egyebkent az, hogy valoszinuleg azert mert o is olyan bunko mint te, meg mindenki mas aki ebbol a kepbol azt olvassa ki amit hangoztattok. (csak ugy mellesleg o egy masik, csaladi kepre hivatkozott nem erre. Csak a pontossag kedveert, nem mintha ez felmentene a bunkosag alol). Konyorgom, mutassatok mar csak egyetlen egy roma illetot aki igy nez ki, meg igy oltozik!

Előzmény: Almaital Returns (168)
geszthi Creative Commons License 2000.09.28 0 0 169
Ehhez csak az alabbi elismert mersekelt jobboldali hozzaszolo szavait ideznem:
Te borzasztóan buta és szerencsétlen ember vagy.; Az IQ-d 40 alatt van, te szerencsétlen… a tobbi szivembol jovot inkabb nem irom le...te allandoan megteszed azon jelzoket minden ki ellen, minden ok nelkul is.

Most latom pindiy beirasat, hogy te tortenesz lennel... Uram atyam!
No akkor egy szakmai kerdes (szuksegeltetik nemi logika hozza)

Mint ugye tudjuk a torteneszek pontos, dokumentalt adatok alapjan kellene hogy dolgozzanak. De neha be jon a "az a hir jarja" (ismeros ugye?!) modszer is. No tehat a TE informacioidat csoportositva:
1, GA tegla volt a bortonben (ez a te verziod).
2, GA maganzarkaban volt (= "kulon helyisegben, vigan egyedul" az Enciklopedea Almaitalica alapjan) volt.
3, Ennek kovetkezteben o legalabb nem kerult homosexualis zaklatas ala.
4, Az Igazi ellenallokat kivegeztek 56-ban/miatt/utan

Hivatalos "dokumenytyi nyet" tehat Ki a csuda allitja/bizonyitja ezen informaciot?
Marad egy szinten bortonbeli illeto.
Tehat akkor az 1 millios kerdes :
Volt-e kulonzarkaban es kivegeztek-e ezen az illeto/t?

(ha nem erted majd folytatom. Vigyazat logika szukseges a feladat megoldasahoz!)

Előzmény: Almaital Returns (151)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.28 0 0 168
1, Miota egyenlo Farkashazy Starlettel? Ritka barom lehet o is (ez nem FT-re vonatkozik, mielott megorulnel) ha ezt irta.

Kedvenc Horn elvtársadat hadd idézzem: Na és?! Mit gondolsz, melyik képre utalt Starlet elvtársad?

1b, Miota egyenlo Farkashazy az SZDSZ-szel? Parttag? Barminemu vezeto funkciot tolt be a part eleteben? Vagy csak ez is amolyan "almaital szolott, a dolog el van intezve" alapon megy (mint a Thurmer ugyebar)

Ki is volt úgy benne a Demokratikus Chartában? Ki az évenkénti szárszói (most már szinte kizárólag baloldali) összeröffenés házigazdája? Na és az ismert politikai irányú Heti Hetesé/Hócipôé?

1c, En nem a munder becsuletet vedem. Akar hiszed akar nem ha egy ilyen kep jelenne meg a MN-ben mondjuk Demszkyrol eszembe sem jutna azt allitani, hogy no tessek a mocskos jobbodal ciganyozza/arabozza/zsidozza/romanozza/barmi mas. Ez a kep ugyanis semmi mas mint egy hulye kep. Max arra jo, hogy azt mondjak, "nezd mar de hulyen nez/ett ki ez a(z) XY".

Akkor például Starlet elvtársad miért hivatkozik erre a képre, amikor cigányozza Orbánt?

Hülye vagy.
Period.

Előzmény: geszthi (167)
geszthi Creative Commons License 2000.09.28 0 0 167
Csak a pontossag (meg mazochizmus) kedveert :

1, Miota egyenlo Farkashazy Starlettel? Ritka barom lehet o is (ez nem FT-re vonatkozik, mielott megorulnel) ha ezt irta.

1b, Miota egyenlo Farkashazy az SZDSZ-szel? Parttag? Barminemu vezeto funkciot tolt be a part eleteben? Vagy csak ez is amolyan "almaital szolott, a dolog el van intezve" alapon megy (mint a Thurmer ugyebar)

1c, En nem a munder becsuletet vedem. Akar hiszed akar nem ha egy ilyen kep jelenne meg a MN-ben mondjuk Demszkyrol eszembe sem jutna azt allitani, hogy no tessek a mocskos jobbodal ciganyozza/arabozza/zsidozza/romanozza/barmi mas. Ez a kep ugyanis semmi mas mint egy hulye kep. Max arra jo, hogy azt mondjak, "nezd mar de hulyen nez/ett ki ez a(z) XY".
De hogy lasd van onkritika, segitek. Az szdsznek volt egy ugynevezett "fogpaszta reklamja". Igy neveztek a 1994-es valasztasi plakatjukat. Hat tenyleg eleg hulyen/kretenen vigyorogtak rajta.

2, Megint csak teged plagizalva: "Hol hangsúlyoztam azt ki, hogy hogy nem létezhet olyan zsidó, aki utálja az SZDSZ-t, te szerencsétlen szenilis f.. (azaz nem itt kapcsolodnom kell a 155 b pontjaban leirtakhoz)?

Olvasatlansag mar megint. Hat mi a csudanak irtam az a rengeteg 148-at ha csak pindy olvassa el?! :-))))) 4. pont a gyengebbek kedveert...(vigyazat bonyolult, mert van benne egy utalas egy regebbi hozzaszolasodra. Remelem azt azert meg megleled)

Előzmény: Almaital Returns (150)
geszthi Creative Commons License 2000.09.28 0 0 166
Fogadd teljes szivbol jovo gratulaciomat, te legalabb mar nem kapod meg az olvasatlan jelzot:-))))))

Bar most ujboli elolvasas utan (en is igyekszem :-)), visszavonom a szives gratulaciomat.
Szoval engem csak almaital megrovasa utan/miatt voltal hajlando elolvasni ?!...hat hosszu is, azt el kell ismerni.... :-)))))

Előzmény: pindiy (149)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.28 0 0 163
Ez aztán a kitűnő, frappáns, állításodat megcáfolhahatlan bizonyítékkal alátámasztó érv.

Így igaz. Minek “vitázzon” az ember egy magadfajta szerencsétlen szellemi madárijesztôvel?

Előzmény: óZ (161)
Toth Kalman Creative Commons License 2000.09.28 0 0 162
TORGYAN ES KASZA TAMOGATJAK A KETTOS ALLAMPOLGARSAGOT
Torgyán József a Magyarok Világszövetségében
MEGJEGYZES: VEGRE! VAJDASAGIAK! KOVETELJETEK A MAGYAR ALLAMPOLGARSAGOT! TI
MAGYAROK VAGYTOK!

Orban sarokba lett szoritva! Valoszinuleg halaszto taktikat fog folytatni.
----------------------------------------------------------------------------
----

Budapest, 2000. szeptember 27. (MTI) - A külhoni magyar állampolgárság
megadását a Független Kisgazdapárt (FKGP) a magyarság minimális jogai
biztosításának tekintené, és ennek elérése érdekében minden erejét
mozgósítja - mondta Torgyán József pártelnök-miniszter a Magyarok
Világszövetsége (MVSZ) budapesti székházában folytatott szerdai
megbeszélését követo sajtótájékoztatón. (A képen: balról Szabó János,
mellette Torgyán József jobbról Patrubány Miklós, mellette Tokés László az
MVSZ tiszteletbeli elnöke)
- Nincs a földön még egy olyan nép, mint a magyar, amelynek a
jogfosztása Trianonban bekövetkezett. Egy kollektív jogfosztásról, kollektív
bunösség felállításáról van szó, holott a középkortól kezdve már nincs olyan
civilizált országa a földnek, ahol az ilyen kollektív jogfosztást
elismernék, ami a magyaroknál az állampolgárságtól való megfosztást is
jelentette - hangoztatta Torgyán József. Úgy vélekedett, hogy a külhoni
magyar állampolgárság megadásának magyarok világszövetségi kezdeményezése
végre elorelépést hozhat a magyarság ügyében.
Tájékoztatott arról is, hogy az MVSZ-t, mint pártelnök kereste fel,
ugyanakkor a találkozón olyan megállapodást is kötöttek, amely sokrétu
együttmuködést tesz lehetové az általa vezetett Földmuvelésügyi és
Vidékfejlesztési Minisztérium, valamint a világszövetség között.
Szabó János honvédelmi miniszter a sajtótájékoztatón közölte: az FKGP
elnökségi tagjaként vett részt az MVSZ-ben folytatott megbeszélésen.
Reményét fejezte ki, hogy Torgyán József pártelnök még október elso
felében egyeztet Orbán Viktor kormányfovel a külhoni magyar állampolgárság
jogintézményének létrehozásáról és azt követoen közös koalíciós
törvénytervezet születhet az ügyben.
Patrubány Miklós, az MVSZ elnöke közölte: a világszövetség üdvözli a
Romániai Magyar Demokrata Szövetség Operatív Tanácsának arra vonatkozó
felkérését, hogy a helyi RMDSZ szervezetek gyujtsenek támogató aláírásokat a
külhoni magyar állampolgárság létrehozásához. Üdvözölte Kasza József, a
Vajdasági Magyarok Szövetsége vezetojének szerdai bejelentését is, amely
szerint a VMSZ elkészíti a vajdasági igénylok névjegyzékét.
Tokés László, az MVSZ tiszteletbeli elnöke örömét fejezte ki, hogy a
magyar kormánykoalíció két nagy pártja együttesen és külön-külön is nagy
fontosságot tulajdonít a határon túli magyarok ügyének, aminek Torgyán
József pártelnök-miniszter az MVSZ-ben tett látogatásakor különösen
tanújelét adta.

Az MVSZ közleményt adott ki a találkozóról, amelyben kiemelte:
A vendéglátók: Tokés László az MVSZ tiszteletbeli elnöke, Patrubány
Miklós az MVSZ elnöke, Borbély Imre a Kárpát-medencei régió elnöke, Csörgits
József a Kárpát-medencei régió alelnöke, Emody Csaba elnökségi tag, Király
Zoltán a fovárosi szervezet elnöke és Dr. Samu Mihály a Szabályzat-felügyelo
Bizottság elnöke mélyreható eszmecserét folytattak Patrubány Miklós
meghívottaival, elsosorban a külhoni magyar állampolgárság tárgykörében.
Patrubány Miklós és Borbély Imre ismertette a külhoni állampolgárság
gondolatkörét, történetét a magyar közéletben és nemzetközi fórumokon. Tokés
László szólt a külhoni magyar állampolgárság fogadtatásáról Erdélyben. Mint
köztudott, a Kolozs megyébol kiindult, külhoni magyar állampolgárságot
támogató aláírásgyujtés hatására az RMDSZ Operatív Tanácsa is a gondolat
mellé állt. Tokés László megrendíto szavakkal ecsetelte az erdélyi
földtulajdon-viszonyok és a nemzetünk számára kedvezotlen politikai helyzet
alakulását.
Dr. Torgyán József a kisgazda párt elnökeként - megköszönve a
Világszövetségnek a rövid idoalatt elkészített és mégis alapos
törvénytervezetet - teljes mellszélességgel kiállt a külhoni magyar
állampolgárság mellett, hangsúlyozván, hogy a sokat szenvedett és jogaiból
kiforgatott nemzetünk többre is igényt tarthatna, de ma ennek van realitása.
A kormánykoalíciót alkotó második párt vezetojeként bízik a külhoni magyar
állampolgárság jövo évi megvalósulásában.
A külhoni magyar állampolgárság tervezete és a határon-túli magyarok
jogállásáról készülo törvénytervezet nem zárja ki egymást - hangsúlyozták a
tanácskozás résztvevoi.
A rendhagyó találkozó további részében Dr. Torgyán József és Patrubány
Miklós bejelentette az FKGP és az MVSZ közötti együttmuködési megállapodás
körvonalazódását, különös tekintettel a Világszövetség Reményforrás nevu
nagycsaládos házépíto programjára. Az együttmuködés másik kézzelfogható
eseménye egy jövore megvalósítandó különleges rendezvény lesz: a Magyar
Gazdák Világtalálkozója - jelezte az MVSZ Sajtószolgálata. +++

óZ Creative Commons License 2000.09.28 0 0 161
"Az IQ-d 40 alatt van, te szerencsétlen…"

Ez aztán a kitűnő, frappáns, állításodat megcáfolhahatlan bizonyítékkal alátámasztó érv. Gratula. Talán gabinagynak van igaza: kár neked válaszolni.

Előzmény: Almaital Returns (159)
óZ Creative Commons License 2000.09.28 0 0 160
Kedves Almaital, kár magyarázkodnod, ez a megjegyzésed - éppen, mert nem explicite mondtad ki, hanem csak mintegy feltüremkedett a tudatalattidból - védhetetlen. Nem teszi jóvá a micisapka-metafora szóbahozása sem, amely nyilvánvaló, ám szánalmas elterelési kísérlet.

Ha én egy hozzászólásomban azt írnám: "Sajnálatosan elszaporodtak itt az indexen a provokatív céllal beirkáló, undorító náci patkányok (v.ö. Almaital megnyilvánulásai)" , akkor hiába próbálnék utólag azzal mosakodni, hogy explicit nem neveztelek sem provokátornak, sem undorító náci patkánynak, ugyanis ott árválkodik a vesd össze felszólítás.

Ami meg a kombinációs- és vitaképességem alacsony színvonalát illeti: a te kóros önértékelésed szerint senkié sincs itt az indexen elég magas színvonalon, téged kivéve. Nem is értem, minek irkálsz ide, gyöngyöt szórva a disznók elé. Nyithatnál magadnak egy saját külön topicot, ahol te fejthetnéd ki a véleményedet és te is szállhatnál vitába vele, mi meg nem bosszantanánk téged alacsony színvonalú vitaképességünkkel. Ott aztán végre neked való szellemi környezetben találnád magad. :-)

Előzmény: Almaital Returns (156)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.28 0 0 159
Te szerencsétlen! OVI hirdette meg programként (mint egykor IV. Henrik, hogy minden francia parasztnak vasárnap tyúk főjön a fazekában) hogy minden polgárnak 3 gyerek, 3 szoba, 4 kerék. Ezért ajánlotta kajánul PuPu az újabb Orbán-csemetének a "Kerék" keresztnevet - merthogy ő már a negyedik, és tisztes polgárnak Orbán szerint kerékből van annyi. Szerintem ezt itt az indexen rajtad kívül mindenki megértette. Illetve nyilván te is, csak azért tettél úgy, mintha a kerékről a cigányságra asszociáltál volna, hogy ezzel az ürüggyel fröcsöghess még egy adagot.

Az IQ-d 40 alatt van, te szerencsétlen…

Előzmény: óZ (158)
óZ Creative Commons License 2000.09.28 0 0 158
"Sajnálatos tény, hogy nem ismered a cigányság jelképeit. A legfôbb jelképük ugyanis a kerék. PuPu, bármennyire is vaskalapos és szélsôséges, nem buta. Tudta, mi az a kétértelmű fogalom, amely a művelt “vájtfülűek”, a cigányság kultúráját (akár csak a Kayi Jag-on keresztül) ismerôk számára mögöttes értelemmel bír. Kizárt dolog, hogy ne ezért használta volna a kerék fogalmát."

Te szerencsétlen! OVI hirdette meg programként (mint egykor IV. Henrik, hogy minden francia parasztnak vasárnap tyúk főjön a fazekában) hogy minden polgárnak 3 gyerek, 3 szoba, 4 kerék. Ezért ajánlotta kajánul PuPu az újabb Orbán-csemetének a "Kerék" keresztnevet - merthogy ő már a negyedik, és tisztes polgárnak Orbán szerint kerékből van annyi. Szerintem ezt itt az indexen rajtad kívül mindenki megértette. Illetve nyilván te is, csak azért tettél úgy, mintha a kerékről a cigányságra asszociáltál volna, hogy ezzel az ürüggyel fröcsöghess még egy adagot.

Előzmény: Almaital Returns (122)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.28 0 0 157
Almalé, húzzál má' innen a francba! Mér kell neked minden topikot szétcseszned az agyament marhaságaiddal?!
geszthi,PuPu, WePi legalább ne válaszoljatok ennek a szellemileg rokkantnak, hátha visszább fogná magát.

Ki szólt hozzád, te szerencsétlen? Eriggy vissza verni a faszod!

Előzmény: gabinagy (153)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.28 0 0 156
"Hol hangsúlyoztam azt ki, hogy az SZDSZ zsidó, te szerencsétlen szenilis fasz?"

Ha megengeded, idemásolom egy hozzászólásodat egy másik topicból:

A Nagy Varázsló most bizony csúfosan melléfogott. Az a mondat, hogy Übermenschnek Ti, SZDSZ-esek képzelitek magatokat (v.ö. szalonképesség eldöntése, mucsaizás, Landeszmann bôgatyája, barackpálinkája stb.) , explicit nem mondja ki, hogy Landeszmann is SZDSZ-es, ugyanis ott árválkodik a vesd össze felszólítás.

Mellesleg, Landeszmann értékvilága meglehetôsen közel van némely prominens SZDSZ-es vezetôéhez. Ki is hasonlította a Szent Koronát egy micisapkához, kedves Óz?

Óz, lehet, hogy nagy varázsló vagy, de a kombinációs- és vitaképességed nagyon alacsony színvonalon van. Ez van. Egy MSZP-stôl mi más is várható?

Előzmény: óZ (155)
óZ Creative Commons License 2000.09.28 0 0 155
"Hol hangsúlyoztam azt ki, hogy az SZDSZ zsidó, te szerencsétlen szenilis fasz?"

Ha megengeded, idemásolom egy hozzászólásodat egy másik topicból:
Almaital Returns válasz erre | adatok | e-mail 2000-09-25 17:55:43 (130)

mar nekem ciki, hogy magukat diplomasnak nevezo emberek annyira idiota elkepzelesekkel rendelkeznek, mint amit te itt vazoltal. lehetseges ennyire ubermencsnek kepzelitek magatokat

Übermenschnek Ti, SZDSZ-esek képzelitek magatokat (v.ö. szalonképesség eldöntése, mucsaizás, Landeszmann bôgatyája, barackpálinkája stb.)


[előzmény : Ariel, 2000.09.25 17:50]


Mint ugyanebben a topicban válaszként rámutattam, Landeszmann tudomásom szerint soha nem volt SZDSZ-es, ezzel szemben zsidó. Vagyis elszóltad magad. (Freud sírna a boldogságtól.) Egy olyan ember hülye nyilatkozatát, akinek semmi köze az SZDSZ-hez, és biztosan csak annyit lehet tudni róla (mármint az ostobaságán kívül), hogy főrabbi, reflexszerűen az SZDSZ nyakába varrtad. Landeszmann főrabbi, tehát zsidó, tehát SZDSZ-es - így a szillogizmus á lá Almaital.

Ebből pedig két dologra lehet következtetni.
a.) arra, hogy abban a tévhitben élssz, Te vagy az egyetlen az indexen, aki több topicot is figyel,

vagy

b.) te vagy szenilis (fasznak nem neveznélek - én ezt a testrészemet ennél sokkal többre becsülöm.)

Előzmény: Almaital Returns (150)
wizes Creative Commons License 2000.09.27 0 0 154
Kedves GabiNagy!
Mán 1 párx megkértük és megtettük!
Bajt érzek!
Nem szellemileg rokkan,t csak abszolut provokatív, saját kishitűségét megpróbálja áthelyezni másba, valamint lesi ennek reakcióját. Onnan támad és mocskolódik.
wizes WG.
Előzmény: gabinagy (153)
gabinagy Creative Commons License 2000.09.27 0 0 153
Almalé, húzzál má' innen a francba! Mér kell neked minden topikot szétcseszned az agyament marhaságaiddal?!
geszthi,PuPu, WePi legalább ne válaszoljatok ennek a szellemileg rokkantnak, hátha visszább fogná magát.
Előzmény: Almaital Returns (151)
pindiy Creative Commons License 2000.09.27 0 0 152
Alma, már régen szólni akartam, hogy Gönczel kapcsolatosan hüjeségeket beszélsz, de mindig elfelejtettem, csak most jutott eszembe, hogy történésznek hireszteled megad.
Előzmény: Almaital Returns (151)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.27 0 0 151
6, a 119-ben megvadolsz aztan szokas szerint terelsz, hogy Madl nem is volt besugo stb. Ki a franc mondta ezt?! Arra valaszolj, hogy mikor beszeltem en roluk olyan stilusban mint te GA-rol?! Illetve kettonk kozul ki hasznalja tobbszor a szarhazi es hasonlo kifejezeseket a masikra?!

Gönctéglapatkány besúgó volt, így nem is érdemel tisztességes hangnemet. Szemben Mádllal és Orbánnal.

Előzmény: geszthi (148)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.27 0 0 150
Utoljara! Farkashazy nem ciganyozta le OV-t; ezt az ilyen bunko tahok mint te probaljak belemagyrazni abba a kepbe!! Ugy egyetlen egy cigany illeto sem nez ki.

Mit véded az SZDSZ-es mundér becsületét, te szerencsétlen? Vedd már észre, hogy mindenki kinevet!

Idézzünk egy klasszikust, név szerint starletet (persze, ô is biztos én vagyok – mondod most), akinek kimoderálására, érdekes módon, a moderátori kör sosem volt hajlandó. Verebes István meghívója-topic 958. hozzászólás:

Kedves Anyu..... Ne örülj a FIDESZ polgárok nevelésének, Te nem vagy benne....csak a bandája....A többi a NÉP és azok vannak többen és azok is maradnak.....ez a "polgár" duma csak a Fideszesek "találmánya......de a NÉP-pel számolniuk el!!!!! Be fogják nyújtani a számlát. Lesznek ezek közül egy kettő még börtönben is....( Hát a Verebes nem tehette volna ki az egész Orbán család fényképét (amit én már láttam), az nagyon sötét lett volna,...hogy úgy mondjam finoman.."kissebbségi".

Hát igen. Ennyire nem cigányozás az, amit Farkasházy elvtársad csinált.

Az meg, hogy megint mit magyarazol bele az irasomba az a te bajod. Egy szoval sem kovetkezik belole, hogy az szdsz "zsidopart" lenne, es te azert nem lehetsz az, mert utalod oket. Nem! Az kovetkezik belole, te hugyagyu, hogy egy zsido szarmazasu illeto nem fogja masokrol hangoztatni hogy az is az! Meg akkor sem ha nem kedveli oket. Ha ugyanis hangoztatja akkor csak azert teszi, hogy ezt aljas celokra kihasznalja (vadolja oket jelen esetben, mint te.)

Hol hangsúlyoztam azt ki, hogy az SZDSZ zsidó, te szerencsétlen szenilis fasz? Te voltál az, aki nekem rontott, és azt bizonygatta, hogy nem létezhet olyan zsidó, aki utálja az SZDSZ-t.

Te borzasztóan buta és szerencsétlen ember vagy.

Előzmény: geszthi (148)
pindiy Creative Commons License 2000.09.27 0 0 149
Kedves geszti, csak elolvastalak, mert az Alma nagyon megrót bennünket.:::))))
Előzmény: geszthi (148)
geszthi Creative Commons License 2000.09.27 0 0 148
Miutan atestunk a szokasos almaitalos megszolitasokon (ugy latszik nalatok ez a szokas otthon),es a hivalkodason (te olvasottsag kiralya...lasd kesobb. Mellesleg ezt magyar szot alig szoktak hasznalni. Plane abban a jelentesben amire te hasznalod) probaljuk meg utoljara valaszolni.

1, Olvasottsag eloszor. Ha nem megy gyorsan probald szotagolva. Ki a csuda irta azt Trebirol, hogy bunko?! Mintha eppen, hogy dicsertem volna, hogy o magas szinvonalon iro "ellenfel".
A mondandod tobbi reszevel egyetertek. Csak akkor mit vered itt magad ha te is tudod?!

1b W Tivadar ugye. Amit irtal megint csak tereles. Most mar egyre jobban ugy gondolom, hogy csak azert csinaltad ezt a kamunicket, hogy erre hivatkozhass, hogy lam teged mennyire utalnak (valoszinuleg kevesbe mint te magad, mert nem fog a te kedvedert senki kulon neven irni, meg meri azt tenni mindenki nyiltan, hogy velemenyt mondjon a stilusodrol...).
Ugyanis egyetlen szoclib sem fog olyan nicket hasznalni amelyben dicsekedve irja le, hogy leciganyozta FT/hocipo OV-t. Ez nagyon is a jobboldal stilusa.

2a. No ez egy igazi gyongyszem ! Ezt komolyan mondom: minden elismeresem.
Alamital megalkotta a tokeletes felmentest a behodolasanak/megalkuvasanak elkendozesere. Az igazi ellennallo ugyanis csak az lehet akit kivegeztek (ebbol ket dolog kovetkezik. Az elmult 45 evnyi kommunizmus alatt, illetve az 56-os forradalomban volt osszesen kb 600 ellenallo. Masreszt azok akik holmi 6-8 ev bortonbuntetes kaptak, azok tulajdonkeppen amolyan SZOT udulesen vettek reszt, mind tegla volt...bezzeg az olyanok mint te kinn szenvedtek mert ugy kenyszeritettek, hogy vigan nyaljatok a kommunistak segget!)
Tehat aki eletben maradt az mind behodolo, igy mar neked es a hozzad hasonloaknak semmi szegyenkezni valoja.
Ez igen! Ez (voros)csillagos otos, ilyet meg a fideszes PR csapat sem tud!
Csak ugy mellesleg Mecsrol mi a velemenyed? A rohadek biztos tegla volt mert megsem vegeztek ki. Az a rohadek! Bezzeg te, meg pl. az Antall kormany tagjai felelemben eltetek vegig. "Hat bastya elvtarsat mar halalra sem akarjak itelni?!"

2c. Ja ertem. TGM diszellenzeki volt a tobbirol meg kussol (Hodosanrol epp nem tudsz mit mondani, Fodort kellemetlen lenne biralni, hisz akkor meg fo fideszes volt, OV meg...na ja, o maga volt a rendszervaltas)

2d. Aczel pl. Csurkanak atadott allami kituntetest, mig az emlitetteknek nem. Az persze mas...hisz el is fogadta.
De jo tetelezzuk fel, hogy tokeletesen igaz amit irsz. Am ekkor HA nagy szerepuk volt a "diszellenzekieknek" a kommunizmus lebontasaban akkor mi a baj veluk? Ok legalabb nem igazgatoi szek(ek)ben elveztek vegig az egeszet es vartak mikor johetnek a nagy kommunista ellenes dumaval, hogy hat ok aztan....

3, Thurmer miota szdsz kozeli? En meg sosem hallottam toluk, hogy veluk hajlandoak lennenek egyutt kormanyozni, de meg egyeztetni sem semmiben.
Persze ha te mondod, hogy szdsz kozeli akkor az mar ugy is van. Jo es akkor a miep meg mi? Mert ugye ok meg veletlenul sem kormanypartiak am, oh nem. Vagy az osszes skinhead, meg neonaci csoportusulas. Azok aztan nem az mszp imadatarol hiresek

Utoljara! Farkashazy nem ciganyozta le OV-t; ezt az ilyen bunko tahok mint te probaljak belemagyrazni abba a kepbe!! Ugy egyetlen egy cigany illeto sem nez ki.

4. Te nem mondtad?! Ez mi te :"Az SZDSZ csupán azért próbálja magát feltüntetni zsidó pártként, (99 4.pont)".
Ha talalsz tolem egyetlen olyat amiben ilyet mondtam szolj. Amit bemasoltal az idezojelben van (tudod az mit jelent?) es epp az elobb idezett benyogesedre utal! Azt ne rakd be megint (persze ha csak annyi telik toled)

Az meg, hogy megint mit magyarazol bele az irasomba az a te bajod. Egy szoval sem kovetkezik belole, hogy az szdsz "zsidopart" lenne, es te azert nem lehetsz az, mert utalod oket. Nem! Az kovetkezik belole, te hugyagyu, hogy egy zsido szarmazasu illeto nem fogja masokrol hangoztatni hogy az is az! Meg akkor sem ha nem kedveli oket. Ha ugyanis hangoztatja akkor csak azert teszi, hogy ezt aljas celokra kihasznalja (vadolja oket jelen esetben, mint te.)

ide kapcsolodik Trout es lewinfiu esete. Szoval te eldontheted, hogy ok nem lehetnek svabok mert " A svábokról az a hír járja, hogy ", es persze az emlitett ket illeto csak lejaratasbol lehet svab. Az mar csak a szokasos logica almaitalica, hogy az en 98-as hozzaszolasomba belemagyarazaod, hogy az szdsz=zsido, mig a 140 alatt fennhangon hirdeted, hogy az embernek ne legyenek eloiteletei, majd rogton 142-ben leszogezed, hogy a szelsobalos Lewinfiu csak lejaratasbol hangoztathatja a svab szarmazasat, mert azok koztudomasuan jobbkozep szavazok (persze csak a plebs szerint). Akkor ez mi a franc ha nem eloitelet (szelsobalos nem lehet svab? A plebs szerint nem ugye, akkor marad az ertelmiseg/polgarsag akik szerint lehet. Ez lennel te, jo vicc. Ekkor viszont miert tetelezed fel, hogy o nem az, csak lejaratasbol mondja)?
Legalabb azt kovetned amit par sorral lentebb beirsz!

Akkor most ha maskepp nem megy, gondolj bele, hogy en pl. azert sem hiszem, hogy zsido vagy, mert azokrol "az a hir jarja", hogy nagyon okosak, muveltek (ezt hasznaljak ki, hogy ok iranyitsak a vilagot, mint pol.uldozott felvilagositott anno :-(( )es nem tarsalognak ilyen alpari modon mint te (es kulonosen nem hangoztatjak szarmazasukat, mint ahogy egyetlen nomrlais ember sem. Ez ugyanis nem erv semmire.). Mar csak azert sem mert a polgariasodott zsidok jobbkozep szavazok, mint ugye a plebs gondolja roluk, es azok muvelten tarsalognak. Te nem.

5. A helyesiras. Mond te magadtol vagy ilyen taho, vagy tanultad?
Vedd mar eszre, hogy azt azert irtam, mert TE jottel egy bekepzelt dumaval, amikor te is rendszeresen gyotrod a Magyar nyelvet melleutesekkel, elirasokkal, helyesirasi hibakkal. En erre figyelmeztettelek. Am ahelyett, hogy mint egy normalis emberhez illik (apropo az idezojeles beirasra nem reagaltal? Kivancsi vagyok az mi akart lenni!) elismerned, hogy "bocs, igazad van." jossz itt mar harmadjara vissza, mint egy dedos gyerek."Bebebe te csinalod. Igaz en kezdtem el, de te meg szoltal erte bebebe.".

Radasul megint csak nem olvasol (olvasatlansag megint), ugyanis a sajat intelmeid arra vonatkozott, hogy 99 6.pont alatt dumalsz, hogy te nem, kozben a ugyanott a 4. pont alatt megint csak megjegyzed egy elutesemet. Erre most ujra visszajossz, hogy en kezdtem.
Vedd mar eszre magad!

6, a 119-ben megvadolsz aztan szokas szerint terelsz, hogy Madl nem is volt besugo stb. Ki a franc mondta ezt?! Arra valaszolj, hogy mikor beszeltem en roluk olyan stilusban mint te GA-rol?! Illetve kettonk kozul ki hasznalja tobbszor a szarhazi es hasonlo kifejezeseket a masikra?!

Utana gyere itt a nagy bekepzelt vadaskodasaiddal!

7, bekepzeltseg. Akkor mi a csuda a 137? Nem, te nem is vagy olyan fontos, CSAK az ES publicistai szamara (mint kozellenseg). Jaj te szegeny, teged direkt kipeciztek egy orszagos laptol...

a szalonkepesseg megint csak tereles. Ertem ez a mersekelt jobbkozep mentalitas: Lehet, hogy nem kellene bunko modon, alpariasan tarsalogni, DE az xyz ujsagok velemeny rovataiban (mecsoda egy viszonyitasi alap!) olyan a stilus amilyen (hat...en ilyen tomeny szarhazizasra, kretenezesre, "legalabb nem kurtak seggbe" fele indoklasokra egy aljas ragalom felmentese gyanant nem emlekszem), igy hat nosza tegyuk mi is. Erdekes lehet ez a polgari szalon...

Osszefoglalva: Te masbol sem allsz ki itt a vitaforumon, mint alpari stilusban mocskolni mindenkit aki nem jobboldali. Ha ezt valaki szovateszi akkor persze az lesz a kovetkezo. Ha ravilagit valaki a hazugsagaidra, bunko megjegyzeseidre, ahelyett, hogy elismerned, ne adj Isten bocsanatot kernel egybol terelsz, viszed felre a temat (lasd a dns tema, maganzarka stb).
Es ezek utan meg van keped moderatorert kialtani, meg itt arra hivatkozni, hogy te vagy itt a nagy kozellenseg ?!

Ember, legalabb nezz mar tukorbe is neha!
Utolso megjegyzeskent egy klasszikust szeretnek idezni, ot talan elismered :

136 Almaital :"Te szerencsétlen... Trebi nem bunkó. Én az vagyok. Ezért utálnak". No itt van a kutya elasva

Előzmény: Almaital Returns (136)
northman Creative Commons License 2000.09.26 0 0 147
Hi!
(reagálás a 144. hozzászólásra)
A lámpaernyő nekem kifejezetten tetszik.
By
Előzmény: Big Clinton (144)
fordfairlane Creative Commons License 2000.09.26 0 0 146
Kalyi Jag.
Előzmény: Almaital Returns (124)
Big Clinton Creative Commons License 2000.09.26 0 0 145
Almlé, sőt Alomlé!
Ajvé!

üdv.
B. Clinton, a keresztapa

Előzmény: Big Clinton (144)
Big Clinton Creative Commons License 2000.09.26 0 0 144
Ez az almaizé egy ócska és silány kis provokátor,
aki ezt még nem vette észre az sürgősen
és soron kívül iratkozzon be krokodilbőrös
Vásárhelyi Máriához egy kis továbbképzésre.
(Nemsokára almaizére hivatkozik a nyugati
sajtó liberálisok számára mérvadó része, hogy
lám-lám micsoda egy ország ez a kis ország,
ahol még almléből is tudnak lámpaernyőt készíteni.

üdv.
B. Clinton, a látnok

Előzmény: geszthi (133)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.26 0 0 143
Társadalomtudományi
Előzmény: Almaital Returns (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!