Keresés

Részletes keresés

Cukorka Creative Commons License 2001.05.25 0 0 62
... De, Country-ban nalam Deana Carter a kedvenc :-) Ismeritek?
Cukorka Creative Commons License 2001.05.25 0 0 61
Na, persze azt akartam irni, hogy senkinel nem LATTAM megemlitve...
Előzmény: Cukorka (60)
Cukorka Creative Commons License 2001.05.25 0 0 60
Hadd pofazzak mar en is bele :-)

Senkinel nem emlitettem megemlitve a legjobb szamat: When. Szerintem ez a nyero.

Cukorka

Előzmény: Bure (16)
O.tb Creative Commons License 2001.04.27 0 0 59
Shania Twain linkgyüjtemény:

http://www.extra.hu/shaniatwain.htm

Juditka Creative Commons License 2001.01.11 0 0 58
Hát eljött a 2001 is. Remélem, már nem kell túl sokat várni. Oszíntén szólva már ezer éve nem vettem semmi jó zenét, (Ja, kivétel a Só és Cukor a Republictól), úgyhogy már tényleg idoszeru lenne:-)))
Bure Creative Commons License 2000.12.05 0 0 57
Egy pár hónapot Európában is töltött. Vett Svájcban egy házat, vmelyik tó partján, ott pihizett a turné után. Abban reménykedem, hogy az új mestermű után (a Come On Over után már csak mesterműveket várok tőle) eljut a turné vhová Magyarország közelébe is.
Emlékszem a 99-es CMA Show-n (Country Music Awards) talán csak a legjobb férfi előadó kategóriában nem ő nyert...:):):)
Előzmény: Marcus Aurelius (56)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.12.05 0 0 56
Mellesleg az igazán nagyok 3 évente "durrantanak", pl: 83-84 'Private Dancer', 86-87 'Break Every Rule', 89-90 'Foreign Affair' (Tina Turner).

Shania nyilván élvezte a sikert, turnézott...
Egy ekkora világszenzáció, alapmű, "év lemeze", stb., mint a "Come on over" után különben sem állhat elő valami közepessel. Biztos már hónapok óta keményen dolgoznak azon, hogy az új lemez minél jobb legyen. Remélem a korong beváltja a hozzá fűzött reményeket.

Előzmény: Bure (55)
Bure Creative Commons License 2000.12.05 0 0 55
Nem hát. A Come On Over 97-ben jelent meg, azóta csak a Woman In Me tuning-verziója, meg egy régi számokból álló gyűjtemény jelent meg.

Szerintem az igazi ok az lehet a késésre, hogy férje, egyben producere Mutt Lange még más albumokon dolgozik, és azt meg kell várja.

Előzmény: Marcus Aurelius (54)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.12.05 0 0 54
Nem szép tőle. Mérgemben rögtön vettem helyette egy régi Sophie B.Hawkins-albumot, azaz hozattam magamnak a Télapóval.
Előzmény: Bure (53)
Bure Creative Commons License 2000.12.04 0 0 53
Az Entertainment Weekly szerint nem lesz karácsonyra új album, Shania nem kapkodja el a dalszerzést. Shania Twain cancels her Christmas album.
Bure Creative Commons License 2000.10.20 0 0 52
Az előbb néztem a site-ját. A legfontosabb hírek nagyjából két csoportba sorolhatók: az egyik,h ogy megint rekordot döntött a lemezeladás, meg megint nyert egy halom díjat; a másik fajta hír, hogy hol töltötte a szabadságát, merrefelé utazgatott, milyen lovakat vett...:) Szóval nem dolgozta szét az agyát, de lehet, hogy az is az oka, hogy a drága férje (Mutt Lange producer) mással van állandóan elfoglalva.

A hétvégén kezembe került anyukám Story magazinja. Ott is volt egy cikk róla. Persze nem zenéről szólt, ahnem hogy milyen krémmel kenegeti az arcát, hogy ennyire jól néz ki.

Előzmény: Juditka (51)
Juditka Creative Commons License 2000.10.20 0 0 51
Hát ezt nem kapkodja el. Mert még ha januárban jelenik is meg, az is 3 hónap:-((
Előzmény: Bure (50)
Bure Creative Commons License 2000.10.20 0 0 50
Új album 2001-ben.

Bure Creative Commons License 2000.09.14 0 0 49
Most kicsit aktívabb voltam politikában, még anyázok egy kicsit, hátha meglesz a 300! :-))
Előzmény: Juditka (48)
Juditka Creative Commons License 2000.09.14 0 0 48
294 van eddig. Hajrá Bure! Érj utól:-))))
Előzmény: Bure (47)
Bure Creative Commons License 2000.09.14 0 0 47
Ahha! Szóval jubiláltál? Grat. Én azt sem tudom mennyinél tartok.
Előzmény: Juditka (46)
Juditka Creative Commons License 2000.09.14 0 0 46
Hát hozzászólás.
Előzmény: Bure (45)
Bure Creative Commons License 2000.09.14 0 0 45
Kedves leveles emberem! Szeretettel vettem e jeleket, megfejtem! OK, most már rendesen: köszi, most fejtem, addig jutottam hogy 300. De mi?
Előzmény: Juditka (44)
Juditka Creative Commons License 2000.09.14 0 0 44
Bure,

Eme remeket szeretettel Neked. Leld kedved benne kedvesem. Ej-ej, levelem rettenet, befejezem.


(Lelkem, s szellemem emelkedett. Ezen zengzet nekem hetven meg hetven meg hetven meg hetven meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy meg egy)

Fejtsd meg!

A boy named Sue Creative Commons License 2000.09.13 0 0 43
Nálam már a Country Music Radio sem jön.:-((
Fujj UPC.
Bure Creative Commons License 2000.09.13 0 0 42
A Twisteres szám az melyik? Ki énekelte?
Előzmény: Lógáz (41)
Lógáz Creative Commons License 2000.09.13 0 0 41

A Twister című film dala is tetszik és a klip is. Az a countreyzene adó kár, hogy nem fogható már a tévén. LeeAnn Rimestól is ott ismertem meg a Blue című számot, amit tizennégy évesen énekelt. De Dwight Yoakam és egy csomó más kedvencem is volt. Jól lehetett figyelni, a menőbbek hogy pengetik a gitárt.
Bure Creative Commons License 2000.09.12 0 0 40
Ahogy mondod! Szimpi vagy senája!!!
Előzmény: senája (37)
Bure Creative Commons License 2000.09.12 0 0 39
Na, én meg őket nem ismerem, mármint a régieket. Én countryban csak csajokat hallgatok, és többnyire a mostaniakat.

LeAnn-t ajánlom figyelmedbe, feldolgozott régi klasszkusokat a legutóbbi albumán!

Előzmény: A boy named Sue (38)
A boy named Sue Creative Commons License 2000.09.12 0 0 38
Szia Bure!
Nem ismerem LeAnn-t.És sajnos Shania-t sem nagyon,sem a többi fiatal énekest.Én a régieket szeretem,mint Hank Williams,Bob Wills.
Előzmény: Bure (29)
senája Creative Commons License 2000.09.12 0 0 37

Kár, hogy nálunk már nem lehet fogni azt a countrzyene adót a tévében. Ott láttam először Shaniát és mindjárt megtetszett. Készült vele egy hosszabb lélegzetvételű riportfilm is, visszaemlékezésekkel, fényképekkel, dalokkal, zeneszámok bejátszásával. Megemlékezett arról, mikor Kanadában a hegyek között 12 évesen nézte a csodaszép tájat és közben gitárral a kezében dalokat játszott emlékezetből és már megpróbált saját nótákat is szerezni. Tele van kreativitással és egy izgalmas, gyönyörű nő. Nemcsak egy kirakati bábu. Emlékszem, az Én, Tina című könyvben Tina Turner leírja, mennyi futkosásba, izgalomba került, míg sikerült annak idején egy lemezre való dalt gyűjtenie, mikor a szólókarrierje beindult. És Shania csak fogja magát és egyik világszámot a másik után írja magának. Egyébként leírták már máshol is, hogy emlékeztet Raquel Welchre. Mandula vágású barna szemek, a beszédhang, a stílus...
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.09.11 0 0 36
Norvégiában direkt azért nem vettem meg, hogy majd itthon...
Előzmény: Bure (35)
Bure Creative Commons License 2000.09.11 0 0 35
Ezt a verziót még nem láttam, nekem Kanadából hozták.
Előzmény: Marcus Aurelius (34)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.09.11 0 0 34
A "Woman in Me" kapható itthon?
Előzmény: Bure (33)
Bure Creative Commons License 2000.09.11 0 0 33
Nem, nem az. Az már megjelent: a Woman In Me újrakevert verziója, új borítóval. Van rajta két remix verzió meg egy koncert egyveleg, plusz a God Bless The Child videója számítógépre.

Az új album rendes új album lesz.

A LeAnn Rimes-nak a 99-es albuma nagyon ütős, azt ajánlom figyelmedbe!

Előzmény: Marcus Aurelius (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!