Keresés

Részletes keresés

doncike Creative Commons License 2023.04.26 0 0 1662

igazad lett, ma 1-1-re futotta Füreden.

Még két hazai lesz idén, azokat jó volna behúzni.

Előzmény: sergiototta (1661)
sergiototta Creative Commons License 2023.04.25 0 0 1661

Én voltam.

Valóban nagyon jól játszott a csapat, gyakorlatilag teltház volt, és a szurkolás is jó volt nagyon.

Komáromban szörnyű szenvedés volt az egész, de a Tatabánya ellen nagyon rendben volt a csapat, a szezon kiemelkedően legjobb játéka/meccse volt.

Az első olyan teljesítmény volt idén, amiről azt lehet mondani, hogy, akkor ezzel érdemben lehet NB2-ről beszélni. 

Ez persze csak egy meccs volt, aminek kell és lehet is nagyon örülni, de látva a több tavaszi meccsünket ezt azért egyelőre én csak egy kifutott meccsnek érzem, nem egy tartós fejlődés eredményének.

 

Amúgy kint volt a meccsen Németh András is, egykori legendás Fradi kézi edző, gondolom valakije játszhat a Tatabányában.

Előzmény: doncike (1660)
doncike Creative Commons License 2023.04.24 0 0 1660

Tegnap kint volt valaki?

Állítólag óriási parádé volt, ahogy a Kerület lerendezte a listavezetőt.

(És így már csak 20 pontos a hátrányunk, LOL...)

sergiototta Creative Commons License 2023.04.02 0 0 1659

Szörnyű volt az egész.

9 meccset játszottunk tavasszal, a megszerezhető 27 pontból gyűjtöttünk 17-t.

Ősszel ugyanezen csapatok ellen 19 pontot szereztünk.

De legalább jó a hangulat az öltözőben és egyben van a csapat.

Előzmény: doncike (1658)
doncike Creative Commons License 2023.04.02 0 0 1658

Jó választás volt, hogy nem ma jöttetek.

Kint volt valaki? Hogy lehet, hogy egy reménytelen kieső csapatnak még gólt sem tudtunk rúgni?

Előzmény: pacheco.... (1657)
pacheco.... Creative Commons License 2023.03.27 0 1 1657

Megnéztük két barátommal a meccset tegnap.

Remek és családja volt a helyszín, tetszett amit a stadion környéken láttunk.

A meccs elején úgy nézett ki sima meccs lesz, de a vezetés után a vendégek komolyat nyomtak és az egyenlítő hol után is jók voltak ( a tizenegyes jogos volt).

Volt egy gyanús eset az első félidőben, amit befújható volt a hazaiaknak.

Az első félidő nagy iramú és kifejezetten élvezhető volt.

 

A második félidőben az Érd inkább védekezett, de nem nagyon volt ötlet, az a szabadrúgás kapufa ami komoly lehetőség volt, de azt lehet mondani a döntetlen reális volt.


Jo választás volt úgy gondolom ez a meccs, mind a játék mind a helyszín miatt.

Több lenne ebben a csapatban amúgy!

doncike Creative Commons License 2023.03.27 0 0 1656

"Ha az élcsapatok ellen idegenben kikapsz, otthon meg ikszre vagy jó, azzal nem fogsz bajnokságot nyerni."

 

Igen, pont emiatt mondom, hogy vajon ebben a keretben látnak-e annyit, hogy jövőre ez mondjuk már úgy lesz, hogy idegenben iksz, itthon győzelem

Vagy megint a fél csapatot kicserélik, esetleg edzőt váltanak, mert úgy látják, hogy ez így nem megy?

 

Aczélban sem értem egyébként azt a tüzet, hogy márpedig ő NBII-es csapatot fog itt csinálni Óbudán.

Kemenesben benne volt ez a tűz.

 

Ja, ha már Kemenes: az megvan, hogy Spanyolországban edzősködik?

https://rangado.24.hu/magyar_foci/2023/03/25/kemenes-szabolcs-magyar-foci-spanyolorszag/

Előzmény: sergiototta (1655)
sergiototta Creative Commons License 2023.03.27 0 0 1655

Valami kommunikációs bajnokságba kellene indulni, mert abban erős a klub. A csapat eredményessége meg kb ugyanott tart, ahol ősszel.

Persze mondhatni, hogy ősszel a Veszprém ellen meg Érden is kikaptunk, most meg nem. Csak akkor azok idegenben voltak, most meg hazai pályán játszottunk. Ha az élcsapatok ellen idegenben kikapsz, otthon meg ikszre vagy jó, azzal nem fogsz bajnokságot nyerni. A felcsút ellen ráadásul még ki is kaptunk hazai pályán.

Sztem Aczél nem tud mit kezdeni ezzel a csapattal. Mert a lehetőségek biztos, hogy nem az 5. helyre predesztinálják a klubot.

 

Előzmény: doncike (1654)
doncike Creative Commons License 2023.03.27 0 0 1654

Értem, hogy nem az idénre van tervezve (most már) a visszajutás az NBII-be.

De azért arra kíváncsi vagyok, hogy nagyjából ezzel a kerettel tervezik (és akkor azért egy Érdet hazai pályán már most illene megverni), vagy nyáron megint kicserélik a fél csapatot, mert akkor tényleg mindegy, hogy idén a közvetlen riválisok ellen mit játszunk.

doncike Creative Commons License 2023.03.20 0 0 1653

Vasárnap jön az Érd, az megint egy jó erőfelmérő, közvetlen rivális. Mármint nem a bajnoki címért (he-he), hanem az aktuális helyezést tekintve.

 

Aztán megint két könnyebb meccs: Gyirmót II. idegenben (ez egy hétközi meccs) és április 2-án a tökutolsó, teljesen reménytelen helyzetben lévő Mórt fogadjuk.

Ha esetleg az Érd ellen nem jön össze a hazai pályán -- szerintem -- kötelező győzelem, akkor megint lesz két meccs, ahol lehet majd önbizalmat szerezni.

De lassan már azért focizni is kellene.

Előzmény: sergiototta (1652)
sergiototta Creative Commons License 2023.03.20 0 0 1652

Juhász és Szabó kinevezése is már tűnete volt annak a lejtmenetnek, amiben a Videoton évek óta van. (és Huszti is idetartozik).

Tegnap voltunk Teskándon. Még sose voltam ott meccsen, ezért érdekelt a dolog.

 

Gyenge játék volt a csapattól. Az első 20 percben volt 3 tiszta ziccere a hazaiaknak, Hajagos nagyokat védett. Aztán szép lassan bedarálásra kerültek a hazaiak, de igazából pozitiv irányba a mezőnyjátékosainkból kiemelni senkit se lehet szerintem. Negatív irányba se, az egész csapat volt gyenge. Persze az eredmény sima 3-0, ezt nem kell megmagyarázni.

 

Előzmény: doncike (1651)
doncike Creative Commons License 2023.03.16 0 0 1651

A Nagykanizsa elleni meccs egy részét láttam a Youtube streamen.

Abban voltak nagyon jó periódusok, de még nagyon rövid időszakokra.

Az újakat akkor láttam először, Tóth Z. tűnt fel nekem is.

 

FéigOFF: a Fehérvárra távozott vezetői duó sem muzsikál túl jól. Most kirúghatták az ugyan az edzőt, de ha nem lesz látványos javulás (vagy esetleg a világ szégyenére kiesnek), akkor a Juhász-Szabó páros lesz a következő, aki repül.

Előzmény: sergiototta (1650)
sergiototta Creative Commons License 2023.03.13 0 0 1650

Jó volt az utolsó két meccs, 4 pont két előttünk álló csapat ellen.

A Veszprém ellen kár a végén benyelt gólért, de a játék összeségében szerintem rendben volt. A végére erőben elfogytunk, és a cserék se tettek hozzá. Kulcsár kifejezetten szörnyű volt, a gól előtti szabadrúgásnál is Ő ügyetlenkedett. Azért egy ilyen múlttal rendelkező játékostól lényegesen többet várnék. Persze most sérülésből jön vissza, de előtte se hozta az extrát.

Az újak közül Tóth Z játéka viszont nagyon tetszik nekem, jó kis igazolás és Cseszneki is jó.

 

A bíró egy barom volt, ettől függetlenül kicsit sokat bírózik nekem Aczél. Meg ugye ez az 5. hely, az nb3-ban azért továbbra se szép, de ezt főleg ősszel cseszték el.

Mondjuk én továbbra se érzem ,hogy ebben a keretben túl sok játékos alkalmas lenne egy osztállyal feljebb is. Az egyik ilyen Hegedűs, aki eddig az egész szezont nézve is kiemelkedő, ilyen poszton ilyen fiatalon, sztem marha jó. Szerintem benne ott van a lehetőség a magasabb szintre is. Persze Balázs Jócira is ezt hittem/hiszem aztán szegénynek egyelőre nem igazán jött össze ez a szezon.

 

doncike Creative Commons License 2023.02.19 0 0 1649

Nem, az ő korosztálya már túl fiatal, onnan már nem ismerek senkit.

 

Más: ma nem lesz szervezett szurkolás.

A szurkolói csoportok kicsit bepöccentek a Felcsút elleni vereség utáni Aczél-nyilatkozaton.

Előzmény: sergiototta (1648)
sergiototta Creative Commons License 2023.02.17 0 0 1648

Szőke Áront, a fiatal 16 éves srácot, akit most vitt el a Diósgyőr ismerted esetleg? Tényleg igéretes tehetség?

Előzmény: doncike (1647)
doncike Creative Commons License 2023.02.10 -1 0 1647

Interjú Erdei Gáborral a vasárnapi, Felcsút elleni meccs előtt:

"az NB III-at megnyerő és az NB II-es tagságot kiharcoló csapatból mára ő maradt meg egyedüli hírmondóként"

 

Másfél szezon alatt teljesen lecserélődött mindenki. Beszarás.

 

https://www.tve1887.hu/post/a-s%C3%A9r%C3%BCl%C3%A9seket-maga-m%C3%B6g%C3%B6tt-hagyva-vez%C3%A9rk%C3%A9nt-t%C3%A9r-vissza-a-bajnokcsapat-utols%C3%B3-h%C3%ADrmond%C3%B3ja-erdei-g%C3%A1bor

doncike Creative Commons License 2023.02.10 -1 0 1646

Ja, ez a klub cikke a weboldalon -- én meg Pörge ankétos FB-posztját olvastam csak.

 

Szerintem azon a nyáron lenne logikus megcsinálni, miután feljutottunk az NB2-be.

Bár ez nyilván attól is függ, hogy mennyi ideig tart az építkezés. Lehet akár külön fázisokban végezni, mindig az idények közötti szünetekben, hogy ne is kelljen albérletbe menni emiatt.

Előzmény: sergiototta (1645)
sergiototta Creative Commons License 2023.02.10 0 0 1645

De volt róla szó, az ankéton:

 

"A centerpálya felújításával kapcsolatban elhangzott, hogy a tárgyalások a Magyar Labdarúgó Szövetséggel jelenleg is zajlanak az ügyben, így arról konkrét információkkal egyelőre még nem tudunk szolgálni, de amint ez változik, rögtön értesítjük szokásos platformjainkon szurkolóinkat."

 

https://www.tve1887.hu/post/besz%C3%A1mol%C3%B3-a-szurkol%C3%B3i-ank%C3%A9tr%C3%B3l

 

Amúgy szerintem meg pont most lenne logikus megcsinálni, amikor ez a tavasz kevésbé lesz fontos, és inkább az építkezésről fog szólni.

Ha a vezetőség tervei szerint alakulnak a dolgok, akkor következő szezonban a feljutásért fogunk menni, illetve utána az nb2-ben meg bentmaradásért.

Ha albérletezni kell, akkor jobb most tavasszal túlesni rajta.

Előzmény: doncike (1644)
doncike Creative Commons License 2023.02.09 -1 0 1644

Ja, bocs, most látom, hogy a blogján írta, nem a FB-on, ahol az előbb néztem.

 

Viszont ha a szurkolói ankéton nem volt róla szó, akkor szerintem nem aktuális a dolog.

Fura is lenne most, hogy gyakorlatilag a vezetés is elengedte az idei feljutást.

Előzmény: sergiototta (1642)
doncike Creative Commons License 2023.02.09 -1 0 1643

Ezt ki írta, hol látod?

Pörgét én is követem, látom hogy írt a tegnapi szurkolói ankétról is, de ott nem volt erről szó...

Előzmény: sergiototta (1642)
sergiototta Creative Commons License 2023.02.09 0 0 1642

Most olvastam Pörge oldalán:

 

"A pletykák szerint gyepcsere és a világítás kiépítése miatt csak februárban játsszunk otthon, utána költözni kell a hazai meccsekre is - felmerültek egész barátian hangzó helyszínek is, mint például a BVSC-pálya, de sokkal rosszabb forgatókönyvet is hallottam, meglátjuk, mi lesz."

 

Hallott esetleg valaki valamit erről? A gyep állapota valóban botrányos, én meglennék világitás nélkül is, de nb2-ben kötelező és elvileg az a cél.

sergiototta Creative Commons License 2023.02.08 0 0 1641

https://www.tve1887.hu/post/szeretn%C3%A9nk-egy-olyan-stabil-nb-ii-es-csapatot-kialak%C3%ADtani-ahol-saj%C3%A1tnevel%C3%A9s%C5%B1-j%C3%A1t%C3%A9kosok-j%C3%A1tszanak

 

A célok, elképzelések szimpatikusak, meglátjuk majd mit sikerül kihozni.

Annak kifejezetten örülök, hogy reálisan látja az idei szezont és, hogy a tavasszal már a következő szezonra készülünk.

Jött ma egy védő is.

doncike Creative Commons License 2023.01.24 0 0 1640
doncike Creative Commons License 2023.01.18 0 0 1639

Ez volt az a bizonyos komment:

 

Nézzük meg ezt az 5 évet számokban. 2017/18-ban a 30 fős keretet Tóth András vezette az 5. helyre. Utána következett Buzsáki Ákos az előző szezonhoz képest 32(!!!) új névvel és fél év után egy negyedik helyezés. Jött Gál István és egy 10 meccses veretlenségi sorozat, év végén egy újabb ötödik hely. Következett Kemenes Szabolcs és a félbeszakadt idény, 13 újabb játékossal. Itt ugye a lefújáskor a 2. helyen volt a csapat. Ugye mennyire bosszantó volt, hogy abban az évben 1x sem tudtuk megverni a Komáromot (2 döntetlen) és hogy az 5 döntetlen eredmény miatt ebben az évben sem sikerült a feljutás? Aztán jött a dicsőséges és örömteli 2020/2021-es szezon 16 újabb szereplővel és Kemenes Szabolccsal a kispadon. Irány az NB2! Ahogy végig olvastam 18 újabb labdarúgóval és hát egy edzőcserével a bajnokság hajrájában. Talán már túl későn. Az NB2-ben a hazai pályán megszerezhető 57 pontból 19-et sikerült begyűjteni. Aztán belekezdtünk az idei évbe. Természetesen 16 új névvel. Most itt tartunk. 5 év alatt 6 edző és 125 játékos. De ez is csak egy gondolat egy „nem igazi szurkolótól”

 

 

A kommentet nem tudom közvetlenül linkelni, de ezen poszt alatt megtalálod:

https://www.facebook.com/tve1887.hu/posts/pfbid0jmuJvnsCvaXSccK78pA8Kg3HjRHLEm4gkVXhYHb7ibnZBWG2RyEQt9h1JBeEzVGHl

Előzmény: sergiototta (1637)
doncike Creative Commons License 2023.01.17 0 0 1638

Egy FB-kommentben olvastam még valamikor kb novemberben.

Talán amikor bejelentették az ügyvezető távozását.

A kommentelő levezette, na nem név szerint, hanem szezononként az érkezők számát.

Majd megkeresem és belinkelem, szerintem a klub hivatalos FB-oldalán volt.

Előzmény: sergiototta (1637)
sergiototta Creative Commons License 2023.01.17 0 0 1637

A Kerületben megfordult a játékos számot, hol szoktad nézni? Transfermarkton van erre lehetőség, vagy valami mlsz-s oldalon?

Előzmény: doncike (1636)
doncike Creative Commons License 2023.01.16 0 0 1636

Az új érkezőkkel talán már 130 játékos felett vagyunk öt és fél év alatt.

Védők talán azért nem kellenek, mert a látványos, támadó futball híve a szakvezetés: 7:5-re, meg 6:4-re tervezünk a jövőben meccseket nyerni.

De ez csak tipp: sem az új ügyvezető, sem az új sportigazgató nem tartotta szükségesnek, hogy bármilyen formában tájékoztassa terveiről, céljairól, elképzeléseiről a szurkolókat és a helyi szimpatizánsokat.

Csak remélni tudom, hogy legalább a játékosoknak elmondták, hogy mit várnak tőlük.

Előzmény: sergiototta (1635)
sergiototta Creative Commons License 2023.01.14 0 0 1635

Az atjarohaz projekten tovabbra is rajta van a vezetes, jott egy ujabb tamado...

A mai egymas kozti meccsen beirtak Rabatint az egyik csapatba, lehet visszajon? Vagy csak egy nevrokonrol van?

Előzmény: doncike (1634)
doncike Creative Commons License 2023.01.05 0 0 1634

Én még egy lépéssel korábban vagyok elakadva: megvan az új vezetés, de nem hallottunk semmit a célokról és hogy mi a terv az elérésükre?

Továbbra is az egyből visszajutás a cél? Vagy majd jövőre, de idén azért legyünk dobogósok? Inkább építkezni kezdünk és 2-3 év múlva lesz cél a feljutás? Inkább az a cél, hogy saját nevelésű fiataloknak legyünk ugródeszka és ehhez stabil NB3-as középcsapat akarunk lenni?

Ehhez képest lehetne értékelni az érkezőket. Mert ha pl. továbbra is az azonnali feljutást hajszoljuk, akkor mi erre a terv? NB2-ből hozunk játékosokat (nyilván olyan pénzért), hogy majd velük?

Vagy mit akarunk? A Kerület legyen a legnagyobb játékos átjáróház, ahol minden szezonban 8-10 érkező/távozó van?

Előzmény: sergiototta (1633)
sergiototta Creative Commons License 2023.01.04 0 0 1633

Vedok tekinteteben szerintem most mar darabra se vagyunk meg. A leiras szerint az ujak kozt sincs vedo.

Előzmény: doncike (1632)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!