Keresés

Részletes keresés

Norbi_ Creative Commons License 2000.07.20 0 0 33
Én márcsak arra leszek kiváncsi ki vezeti az sztk-UTE meccset:)?
Az sztk-LOKI meccsre is kiváncsi leszek hogy a vendég szurkolok mit fognak alkotni:))
HAJRÁ MAGYAROK!
delpedro Creative Commons License 2000.07.20 0 0 32
Huha, Bede ezért mit fog kapni?!
És egy mtk meccsen a hajrá mtk-t lehet énekelni?
Ehhez tudni kell, hogy én egy olyan vallási csoporthoz tartozom, ahol a hajrá mtk bekiabálás engem nagyon sért.
Ehhez a csoporthoz lehet csatlakozni, így mi, mint egy megsértett vallási csoport joggal várhatjuk el a bírótol, hogy lefujja a meccset és a 3 pontot a kedvenc csapatomnak adja.
Előzmény: latex (31)
latex Creative Commons License 2000.07.19 0 0 31
Lorinc_d !
Úgy látszik, hogy a bede "mester" ismét főszerepre törekszik ugyanúgy, mint az UTE - Dunaferr meccsen.
Egyébként Magyarországon, magyar állampolgárként, magyar bajnoki meccsen ne kiabálhassam a "Hajrá Magyarokat !"... Ez még viccnek is rossz !!!
Ez kisértetiesen hasonlít arra, hogy a szurkolói csoportok N E M tehetik ki a transzparenseiket a kerítésre, mert REKLÁMNAK MINŐSÜL !!!!!!!!
Azt azért még megvárom, hogy pl. a Korps, a Greenternet, a Szelídek nem tehetik ki a saját stadionjaikba a molinójukat !
latex
Előzmény: Lorinc_d (29)
huculpastor Creative Commons License 2000.07.19 0 0 30
Fiuk,

ne menjetek bele a csapdaba, mennyire lehetunk magyarok Magyarorszagon.
A f..sz. Ujpest sokkal sulyosabb, mint a vonatozas, sokkal sertobb, irja ezt egy Fradista.
Az a "rasszista", aki ilyet kitalal, az a magyarellenes, mert eszebe sem jut, hogy a sertes, a gyalazas /ami egyebkent nem buntetheto Hazankban, mert a Goncz gyulolettorvenyenek ezt a passzusat az alkotmanybirosag visszautasitotta/ kozott nincs kulonbseg.
Megvalositjuk a magyarellenes rasszizmust ?
Es turjuk ?

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.19 0 0 29
Bede valoban egy f@sz. A hajra magyarokert Puhl sem szakitana felbe a meccset.
Szerintem ok is ra fognak jonni hogy egy baromsag ez az egesz.
Lecsó. Creative Commons License 2000.07.19 0 0 27
E.J.
Igaz :-))))

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: ElitJaszub (24)
Spingár Olivér Creative Commons License 2000.07.19 0 0 26
De ha pl Bede vezetné az Mtk elleni meccseteket és lefújná, mert HAJRÁ MAGYAROK!-at kiabáltok, akkor gondolom elég ideges lennél. És képesek Bedét küldeni az Mtk számára fontos meccsekre.

Üdv.:
OliBLOOD

Előzmény: mash (25)
mash Creative Commons License 2000.07.19 0 0 25
bede egy FASZ, ő az egyetlen aki lefújnáű a meccset a bekiabálások miatt

akkor HAJRÁ MAGYAROK!!!!

Előzmény: Spingár Olivér (23)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.07.19 0 0 24
Lecso!

Ha egy cigányra azt mondod, hogy cigány, az nem rasszizmus, hanem igaz.
:-))))))))
E.J.

Spingár Olivér Creative Commons License 2000.07.19 0 0 23
Hali!

Mai NS-ből:
"Az MTK vezetoi, szurkoloi nem egy esetben tettek szova azt, hogy a merkozeseiken kiabalt "Magyarok! Magyarok! rigmus szamukra serto, kirekeszto. "
"Bede Ferenc: äNehez kerdes, nagyon nehez. Azt hiszem, ervenyt szereznek a szabalynak, azaz elso lepeskent felszolitanam a hangosbemondot, hogy kerje fel a szurkolokat az ilyesfajta szurkolas beszuntetesere."

Magyarországon nem lehet "Magyarok!" rigmust kiabálni egyes meccseken mert félbeszakítják? Ehhez már csak gratulálni tudok!

Akkor most fölvehetem a MAGYAR-válogatott mezt (igaz jégkorongmez) es a HAJRÁ MAGYAROK! feliratú sálamat Magyarországon egy meccsre vagy nem?
Elképzelhető, hogy így nem engednek be az MTK pályájára?

Üdv.:
OliBLOOD-Aki MAGYAR mezbe és HAJRÁ MAGYAROK sállal fog MTK meccsekre menni!

robi25 Creative Commons License 2000.07.19 0 0 22
+ még azt a kevés hangulatát is el akarják venni a meccseknek, ami még megmaradt
Előzmény: Lorinc_d (21)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.19 0 0 21
A mai NS-ben is ezeket a kerdeseket feszegetik.
Szerintem hulyeseg az egesz, ilyen szabalyt ugysem lehet betartatni. Nem tudok rola hogy mashol letezne ilyen szabaly. Es hat valoban, a magyar focinak ez a legnagyobb baja, ha ez megvaltozna akkor mindjart golokkal vernenk mar szeptemberben Olaszorszagot...
Lecsó. Creative Commons License 2000.07.19 0 0 20
A cigányokat lehet füstifecskének becézni.
Még a nóták dallama is passzol rá.
És ez már nem rasszizmus.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: Chip-TFF (19)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.07.19 0 0 19
Ria-Ria!
Ez nem In-Dia! :)
Előzmény: robi25 (17)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.19 0 0 18
Sehogy. Dea törvény alkotóinak éppen ez a célja.
robi25 Creative Commons License 2000.07.19 0 0 17
azt meg, hogy lehet kórusban kiabálni????
Előzmény: ZOLCSI (16)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.19 0 0 16
Nevezd ázsiai őslakos eredetűnek.

Zolcsi
hajrá Loki

lecso_d Creative Commons License 2000.07.19 0 0 15
Udv az Uraknak!

Ha egy cigany jatekosra az mondod, hogy cigany, az mar rasszizmus??
Valaki segitsen!!

Lecso
Hajra Fradi, Hajra Hazam!!

Előzmény: MCsaba_d (14)
MCsaba_d Creative Commons License 2000.07.18 0 0 14
MTK meccsen a "Ria,Ria, Hungária" minek minősül?
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.18 0 0 13
Semmi az egesz, nem valtozik semmi, ilyet ugysem fognak megtenni (ti. kiabalasokert lefujni egy meccset). Hulyeseg, amivel felesleges torodni.
Előzmény: Chip-TFF (-)
huculpastor Creative Commons License 2000.07.18 0 0 12
Igaza van Horinak, nincs definialva torvenyileg sem a "rasszizmus" fogalma.
Sokszor leirtam, amig hasznaljak, addig irom:
az emberi faj/rassz/, ezen belul fajtak vannak.
A szonak,rasszizmus nincs jelentese. Kulonbozo allat es novenyfajokra vonatkozhat csak.
Azt is leirtam, hogy aki kulonbseget mer tenni a mocskos zsidok/ciganyok/magyarok/Ujpest/Fradi/MTK/stb koze
az "rasszista".
Mert engem ,mint Fradistat pontosan ugyanugy sert, ha bantjak a csapatot, a szurkoloit, mint az MTK-t es szurkoloit.
Ha csak a motokasok lesznek megint vedettek /egyszer mar hiztak ilyen rendeletet, motoka vedelmeben/, az bizony a magyarok, ujpestiek, debreceniek, gyoriek,stb diszkriminativ megkulonbozetetse Magyarorszagon, a zsidokkal, ciganyokkal szemben.
Azt is leirtam, gondolkodjon el mindenki, EZ a magyar kutyauto foci legnagyobb problemaja, nem a moralis zullottseg, a rablasok, a szinvonal, stb ?
Nem azt kellene eloszor megoldani, ja hogy arra keptelenek.
Hoznak egy alkotmanyba, torvenyekbe utkozo rendeletet es le lehet fujni a meccset.Ezt en is meg tudnam oldani egyedul.
A Gonz fele gyulolet torvenyt visszadobta az alkotmanybirosag.
Igenis lehet gyalazni a zsidokat, magyarokat, ciganyokat, mindenkit. Megismetlem lehet GYALAZNI, mert torveny nem tiltja. Mert az alkotmanybirosag ezt a passzust visszautasitotta.
Ki akar itt a birokkal torvenbe utkozo dolgot csinaltatni?
Az egy mas kerdes, hogy a gyalazottnak nem tetszik, meg nem is szep dolog, de TORVENY NEM TILTJA !
Előzmény: Chip-TFF (-)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.07.18 0 0 11
Szerintem a meccsek tobb mint a fele nem fog igy befejezodni... Nem csak az MTK, hanem sok egyeb sem. MIndenesetre jo nagy baromsagokat tudnak kitalalni a magyarok, azt meg kell hagyni... Nesze neked szolasszabadsag! ;)
Spingár Olivér Creative Commons License 2000.07.18 0 0 10
Hali!

Én csak azt kérdezem, hogy hány befejezett MTK meccs lesz? Mivel minden MTK meccsen felhangzanak rasszista kiabálások. Így megvan az új bajnok: MTK pontveszteség, befejezett meccs nélkül.

Üdv.:
OliBLOOD

sz.lacix Creative Commons License 2000.07.18 0 0 9
Udv.

Azert kivancsi lennek, hogy hogyan fogjak eldonteni, hogy ki kapja a 3 pontot, ha a szurkolok egymast anyazzak.
Kie lesz a 3 pont egy UTE-FTC vagy egy FTC-UTE utan? Mindegyik 0 pontot kap, vagy mindegyik 3 pontot esetleg elosszak es 1,5 pont lesz.
Vagy mindig az otthoni csapat lesz a szenvedo fel, mert ok nem tudtak rendet tartani a stadionjukban.
Akkor egy MTK-Fradi vagy MTK-UTE meccset le sem kell jatszani, mert a hazaiak csendbenn sunnyognak, mig az ellenfel szurkoloi megnyerik a meccset az anyazassal?
Az a csapat lesz a bajnok aki idegenben jobban tud rasszista dalokat enekelni?
Hogy ez ne kovetkezzen be, a hazai csapat nem jatekosokat vesz ezentul, hanem rendoroket es vizagyukat?
Minden meccs ezutan polgarhaboruhoz fog hasonlitani?
Vagy azt kell csinalni mint tavasszal Gyorben(ETO-UTE), hogy ne engedjek be az ellenfel szurkoloit, es akkor nincs anyazas?
Ez csak egy szelsoseges velemeny, de ahol ilyen elokeszitetlen intezkedeseket hoznak, ott minden elofordulhat.

HORI Creative Commons License 2000.07.18 0 0 8
Amíg valami nincs hivatalosan definiálva (mármint, hogy mi számít rasszista megnyilvánulásnak) addig milyen jogon akarnak szankciókat hozni az így megnyilvánuló szurkolók csapataival szemben?

További kérdés, hogy miért a csapat bűnhődik a szurkolói miatt? Jó-jó, ezt az UEFA-tól vettük át Heysel után, de a következő lépés talán az lesz, hogy az a csapat melynek szurkolói megjelennek a stadionban azt pontlevonással sújtják ?!

Én nem emlékszem arra, hogy kiadtak volna egy listát, mely szerint ez és ez a dal rasszista lenne. Az én tűréshatárom például valószínűleg jóval magasabb, mint egy teszem azt 70 éves MTK drukker bácsikáé. Most akkor melyikünk szintje dönti el, hogy mi rasszista és mi nem? Milyen jogon vállalja fel ezt a döntést egy futballbíró? Azért mert Puhl úrnak ilyen gondolata támadt? (Arra már gondolni sem merek, hogy esetleg súgtak neki...) Talán jobb lenne, ha gondolatatit az általa vezetett testület tagjainak képzésére igyekezni fordítani...

Hori

vezerstr Creative Commons License 2000.07.18 0 0 7
El tudjátok képzelni a Puhl által elmondott szituációkat ? Figyelmeztetés, levonulás, várakozás, lefújás. Oltári lesz. De lehet k.anyádozni, fa..szopózni, buzizni stb. Talán nem ezt kéne reform címén alkalmazni először, hanem mondjuk stadion felújítást, kiszolgálás korszerűsítést, s egyátalán azt pár ezer fanatikust, aki még hetente kiváncsi a magyar focira, egy kicsit embernek nézni, nem pedig kifelé is azt a látszatot kelteni, hogy a magyar foci legnagyobb problémája a szurkolók rasszista megnyilvánulása.
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.18 0 0 6
Komolytalan intézkedés komolytalan emberektől. Csak az a kérdés ki(k) kárára fogják ezt alkalmazni. (Négy nevet tasakolok).
VIOLA_ Creative Commons License 2000.07.18 0 0 3
Természetes, hogy próbálják elérni, a pályákon eluralkodó gyűlölet ne hatalmasodjon tovább, dehát amíg egy gyakorlati megvalósítás nem történik meg, a szurkolók csak jót röhögnek a markukba, az ISM-Szurkolj, ne háborúzz kampány után megint itt egy látszatintézkedés. A másik véglet, hogy azon csattan az ostor, akivel példát kívánnak statuálni, pl. egyikkel eljátsszák, hogy a jv bemondatja hangoson, ha nem fejezik be, félbeszakítom, stb, stb, ami csak olaj a tűzre, mégsem történik semmi. Egy másik pályán pedig esetleg az első esetnél félbeszakíthatják a találkozót. Komoly botrányok robbanhatnak ki még ebből...
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.18 0 0 2
Ne feledjük, hogy nagy nyomás nehezedik a szövetségre az UEFA irányából ez ügyben. Így kénytelenek bizonyos látszatintézkedéseket hozni...

A mai magyar valóságban ez komolytalan, hiszen így a még mindig 100 nézőnél többet felvonultató csapatokat büntetnék!
Ha ezt a megyei szövetségek is átvennék, akkor az első fordulóban befjeződne valamennyi megyei bajnokság is...

Előzmény: Norbi_ (0)
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.18 0 0 0
Chip!!
Szerintem tuti bajnok lesz az Mtk igy :))))
Mert akkor igy mindig ők kapják meg a 3 pontot:))
Mert ha félbaszakad meccs az biztos hogy Mtk meccs lesz:))
Ja és ez az egész ugysem fog megvalosulni csak azért monták hogy a szurklok mégse kiabáljanak mindenfélét!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!