Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2000.07.08 0 0 52
francefan!

Elöljáróban:Egy "pici" különbség van közöttünk:Én 12 éve szurkolok az olasz válogatottnak,te pedig 5 napja a franciának.
Magyarul:Te x.y. vagy,aki most eljátsza a frncia drukkert,mások bosszantására.

Ezért értelmetlen a vita.

A másik fórumon azért nem válaszoltam,mert csak ma jöttem haza,és nem néztem még bele!
Elismerem a négerek győzelmét,de a FRANCIA(!!) focit semmire sem tarom!
A saját csapatomról az olasz fórumon írtam,Del Pierót pl. pokolra kívántam...
A "kreatív támadófoci" pedig viccnek is rossz,egyszerűen egy provokatív kijelentés.A "franciák" kontrára játszottak a dánok és a spanyolok ellen is,miért nem lehet ezt elismerni,miért kell meghazudtolni a történteket?
Persze tudom,a négereknek nem volt mákjuk a döntőn,csak az arab Zidane látta úgy...

Előzmény: francefan (50)
francefan Creative Commons License 2000.07.08 0 0 50
Professzor úr!
Bár tudod én csak nem rég születtem, azért mégis közbeszólok, mert mindig ugyarra térsz ki: a franciák nagyon feketék, nagyon afrikaiak, nagyon bénák, nagyon szabálytalanok, nagyon támogatta őket az UEFA, kevésbé kreatívak és kevésbé játszák a támadófocit, mint az olaszok stb. Mindig csak a franciák, de mi van az olaszokkal?
Mindenki elfogult, aki egy kicsit is azt mondja a franciák megérdemelték a győzelmet? (Valószínű én is az vagyok - mint francia szurkoló - de én legalább nem tagadom) Csak Te nem vagy elfogult... Erre már egyszer rákérdeztem, de nem kaptam rá választ... Az Európabajnok Franciaország topicban a (72) hozzászólásra gyakorlatilag nem reagáltál semmit.
A FRANCIÁK kreatív (vagy szerinted nem kreatív) játékáról meg csak annyit, hogy ha a nullás szögből mindig rárúgják a labdát (amire ellenpélda az olaszok elleni második gól), és ezekből a nullás szögű rúgásokból egy mégis beakad a szegény, szándékosan agyonrúgott, szuperkapus hálójába, vagyis a nagyszerű atombiztos védelemmel rendelkező olaszok még erre sem képesek felkészülni, akkor miért kritizálod folyamatosan az ellenfelet és miért nem foglalkozol inkább a "saját" csapatoddal???
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.08 0 0 49
Prof!
Én nem szoktam nyalni senkinek!! A jegyet azt nyertem!! Tudod aki mer az nyer csak te buta vagy hozzá!!
Hát igen békési faluban laksz akkor közel van hozzád románia!! Már tudjuk mért van meg benned a gyülölö szellem!!
Miért kivánjak egy hazaárulonak születésnapot?
Ugyanmár!! Remélem mihamarabb gázkamrában végzed!!
HAJRÁ MAGYAROK!!
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.08 0 0 44
Fáradt vagyok már szoval az akart lenni hogy a Francia vagy az Olasz VB-n voltál-e kinnt?
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.08 0 0 43
Prof te hazaáruló!!
Engem nem kell sehova sem fizetgettned mert nekem volt jegyem az EB-re csak 2 napom lett volna hogy megszervezzenm az utamat és igy nem mentem ki!
Melyik VB-n voltál áruld már el? A Francián? vagy az Olasz?
Inkább leszek buta szakmunkás mint egy kis köcsög zsido hazaáruló mint ami te vagy!!!
Még mellette egy nagy szar vagy!!
HAJRÁ MAGYAROK!!
Racionalista?:)))
Nem inkább nacionalista?:)
Te nagyon buta!!
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.08 0 0 42
Prof.!

Tényleg aluliskolázott vagyok a két nyelvvizsgámmal és a jeles tanulmányi eredményeimmel hozzád képest!Gratulálok,ha így érzed!Legyél büszke a pesti panelszopó mivoltodra is,nyugodtan verd magad és 'miskolcizz' tovább,tartsd a színvonaladat!/kiváncsi lennék elvégezted-e az általános iskolát/

Amúgy a legnagyobb szégyenem előtted gondolom az lehet,hogy még a tanulás mellett dolgozom is rendszeresen/pl mostanában is/!

Ja,és ne csodálkozz,de erre is van jóléti polgárság és Hál'Istennek én erősen ide tartozom!
Te viszont elmehetsz a protekcióddal a pics@ba!
Mindenki tudja,hogy egy zsidajcsicska,hazaáruló fasszopó tesznye senki vagy!Előbb vagy utóbb megbuktok és akkor irány a gázkamra!:)))
HAJRÁ MAGYAROK!!!

Professzor úr Creative Commons License 2000.07.08 0 0 41
Norbi,te buta!

Olvasd vissza,amit írtál(ha tudsz olvasni),aztán kérdezd meg magadtól,hogy megérdemelted-e a szakmunki bizonyítványt!

Melyik csíránál nyaltam be magam???
Miért szidod a MAGYAROKAT,okoska? Az MLSZ-t lehet szidni,a válogatottat nem?Hogy van ez,te kis racionalista?

Sajnállak,hogy te sosem jutsz ki igazi futballmeccsekre...Ha jó leszel,egyszer majd befizetlek egyre,csórikám!:))))))

Norbi_ Creative Commons License 2000.07.08 0 0 40
Prof neked szerinted ki hiszi el hogy VB-n voltál?
Te egy senki vagy még amit kérdezel az is hazugság!!
Melyik csiránál nyaltad be magadat?? És még mi vagyunk a divat szurkolok???
Te vagy a DK szégyene !!
Kis digo csicska és más semmi!!
Pörög még a Koncz Zsuzsi lemeze?:))
HAJRÁ MAGYAROK!!
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.08 0 0 39
Lorinc!

Te sem vagy elfogult...
Ha azt KREATÍV(?????) támadófocinak nevezzük,hogy egy csapat CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a bal oldalon tud támadást építeni,és az Afrikából igazolt játékosai NULLÁS SZÖGBŐL(!!!!!!) mindig belelövik a kapusba a labdát,ahelyett,hogy középre passzolnának,akkor minden bizonnyal igazad van. Amúgy a döntőröl írtam,ha eddig nem jöttél volna rá.
Egyébként az is a "kreatív támadófoci" része volt,ahogy a spanyolok ellen betömörültek az afrikaiak 45 percig,át nem lépve a félpályát??????

Azt pedig egyáltalán nem értem,hogy a legnagyobb nacionalista nemzet hogyan képes feldolgozni magában azt a tényt,hogy csak IDEGEN zsoldosok révén tudnak nyerni?Tudjuk,"fehérekkel" még a vb-re sem szoktak kijutni...
Az pedig már egyenesen a francia nacionalzmus paródiája,hogy 11 néger énekli a Marseillese-t.

Előzmény: Lorinc_d (36)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.08 0 0 38
Horog!

Te is egy aluliskolázott senki vagy! Egy miskolci munkanélküli,akinek a foci kapcsán csak a verekedés jut az eszébe.Az ilyenek még az ősemberekre is szégyent hoznak...

Az pedig marhára nem érdekel,hogy elhiszed-e,vagy sem,hogy voltam világbajnoki mérkőzéseken.Nem gondolod komolyan,hogy nekem ezt bizonygatnom kellene?
Azért,mert a te munkanélküli segélyedből csak arra telik,hogy a romhalmazra hasonlító diósgyőri "stadionba" váltsál egy jegyet szökőévenként,mások választhatják a szórakozás igényesebb formáját is,nem?
A magyar-olaszra meg úgysem kapsz jegyet,mivel csak 27000-et adnak ki magyaroknak(annak is nagy része nem kerül kereskedelmi forgalomba).
Én pedig a legjobb helyről fogom nézni,mivel protekciós vagyok! Lehet irígykedni,de ne keseredj el,te majd nézheted az olasz zseniket kivetítőn Diósgyőrben.:))))))
Ciao!

Előzmény: HOROG(diósgyőr) (37)
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.07 0 0 37
Professzor,én nem hiszem,hogy te valaha is vébé közelébe kerültél volna.Ez túl durva vicc lenne.
Szerintem most egyszer és mindenkorra lejárattad magad közöttünk!
Az ilyen emberek hoznak szégyent a hazánkra!

Üdv.
HOROG©
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!
MAGYARORSZÁG MINDENEK FELETT!!!

Ui:Ha az olasz meccs előtt akarsz boxot,csak szolj,állok elébe!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.04 0 0 36
Hat biztosan orulnek (ertsd: topic-cim). ;-)))))
De en is orulok, a franciak megerdemeltek az aranyat, az olaszok viszont nem erdemeltek volna meg. A franciak kreativ tamadofocit jatszottak vegig az EB-n, es nagyon jo csapatuk van.
RAMBO Creative Commons License 2000.07.04 0 0 35
"Ha pedig a magyarjaid nyernek,nagyon szomorú leszek"

Ez nagyon csúnya volt.

Előzmény: Professzor úr (30)
__Tibi Creative Commons License 2000.07.04 0 0 34
Hát sajnos nem sok eszed van! Tanulj, olvass, aztán próbálj meg gondolkodni! Nem érdemes veled foglalkozni, hiszen írásaiddal magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt. Csak azt sajnálom, hogy beszálltam ebbe a vitába.

Dr.Tibi

Hajrá Magyarország!!!
Hajrá Szpari!!!

Előzmény: Professzor úr (30)
Matyi.sk2 Creative Commons License 2000.07.04 0 0 32
francefan!

Olvasd vissza amit írtam, mert úgy érzem nem érted....
Ja, és tanultál történelmet ? :-(

Előzmény: francefan (26)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.04 0 0 31
francefan!

Ez már tényleg egy vicc:Az olaszok javára ugyanannyit csaltak,mint a franciák javára?Melyik EB-t nézted?
A hollandok kárára csaltak a legtöbbet az olaszok javára,igaz?

Előzmény: francefan (26)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.04 0 0 30
Tibi!

Az édesanyámat ne szidjad,a sajátodról azt mondhatsz,amit akarsz.

Kb. 3 olasz bajnokit láttam a legutóbbi idényben a TV-ben,bár nem tudom,hogy ez miért fontos,amikor engem a VÁLOGATOTT érdekel,amelynek MINDEN meccsét megnézem.

Persze biztosan én vagyok a divatdrukker,azért mentem ki a vb-re az olaszoknak szurkolni,az eb-re is rendeltem jegyet,de sajnálatos módon ezúttal nem kaptam...

Szóval Cziborék balszerencsésebbek voltak?Ennyit értesz a focihoz! Ők egy Vb-döntőt veszítettek el,és nem tizenegyesekkel,no és EB-döntőt sem buktak el a 94. percben.

Még valami:Azért mert angolbuzi vagy,és a szar bekkem és Co. nem tud felmutatni soha semmit világversenyeken,ne az olaszokon és a franciákon éld ki a dühödet!
Érdekes,hogy utálod az olaszokat,de mindig nézed a bajnokikat.Egy igazi divatfan viselkedés...
Ja,és úgy látom,hogy "felétek"(angol fórumok) az a menő,ha valaki hétről hétre nézi az elérhetetlennek hitt fizetős adókon a külföldi bajnokikat.Aki nem felel meg e kritériumnak,azonnal kiközösítitek,laikusnak minősítitek.Azt hiszed olyan nagy dolog egy dekódert szerezni?Ha már azonban feltételeket szabsz nekem,engedd meg,hogy én is megtegyem ezt veled kapcsolatban.
Hány labdarúgó vb-n voltál?Ha majd te is eljutsz legalább egy elődöntőre,akkor leereszkedem hozzád.Nagyon sajnálom,hogy neked csak a TÉVÉ(!!!!) marad.

Amúgy rengetegen leszarják a ti "aranylábúitokat"(mármint a mai magyarokat),csak ti ezt nem veszitek észre! Olvassátok csak el pl.TOLTEC7 hozzászólását az "EB bajnok :Fro." c. topicban.Teljesen egyetértek vele.

Norbi,te "egyetemista"!

Én pedig SOSEM szurkolnék Itália ellen!
Ha pedig a magyarjaid nyernek,nagyon szomorú leszek.

__Tibi Creative Commons License 2000.07.03 0 0 29
Kisfiúzd azt a digó anyádat. Elárúlnád, hogy hány olasz bajnokin voltál eddig életedben és mennyi bajnokit láttál tavaly legalább a tévében? Én voltam és minden héten látok minimum egyet. Sajnálom, hogy neked csak a Rai összefoglalója marad.

A reagálásod mindenre az, hogy divatdrukker. Milyen divatrukker vagyok én szerinted? Mit tudsz te egyáltalán rólam? Szánalmas kis féreg vagy akit jobban megvetek, mint a kedvenc csapatom bármely ellendrukkerét.

Tudod nekem nem Albertini meg Maldini a világ legbalszerencsésebb játékosa, hanem Czibor, Kocsis, Zakariás, Puskás stb. Bár szerintem ezek a nevek neked semmit sem monadanak.

Vannak olyan honi olasz drukkerek akiket sokra tartok, mint pl. Zoltán akivel tegnap néztem a meccset. Mondjuk ő ért is a focihoz, pláne a Calcio-hoz, ami rólad nem mondható el. Ő viszont velem együtt a magyaroknak fog olézni ősszel.

Téged meg szeretettel várlak meccs előtt egy kis csevegésre. Bár gondolom a vendégszektorból nehezen fognak kiengedni. Meg azért el fog tartani egy ideig amíg sikerül teljesen kinyalakodni magad. No nem mintha annyi olasz érkezne, de az a pár neked köszönhetően legalább jól fogja magát érezni.

Hajrá Magyarország!!!

Dr. Tibi

Előzmény: Professzor úr (24)
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.03 0 0 28
Prof!
Akkor vajon ki a divatdrukker én vagy te?
Soha nem szurkolnék MAGYARORSZÁG ellen!
Te viszont taplo gyerek egy kis senki divat vagy!!
Huzzál majd a digok közé olézni!
Kiváncsi lennék ha esetleg a MAGYAROK nyernének mit csinálnál ???
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!
francefan Creative Commons License 2000.07.03 0 0 27
Horog:
Hogy ki ölte meg a focit, arról jobb ha csak nem beszélsz, főleg ha utána úgy folytatod, hogy a tökéletes Olaszországot...
francefan Creative Commons License 2000.07.03 0 0 26
Matyi.sk2:
Portugálok ellen "ki kellett volna esniük"? Szívesen megnéztem volna, ha az olaszok lettek volna a franciák helyében az EB-döntő kezdete óta, akkor meddig jutottak volna el, mert biztos vagyok benne, hogy már a csoportból sem jutottak volna tovább... (Ha a portugálokkal játszottak volna egy meccset, Portugália alázta volna az olaszokat.)
Megint nekik csaltak?
Ha egy független (nem francia, nem olasz), és reálisan ítélő személyt megkérdeznénk, nem mondaná azt, hogy a franciáknak többet csaltak volna, mint az olaszoknak.
Ezt a játékoz nem papíron játszák...
Egyébként egy magyar, hogy szurkolhat Olaszországnak? (Egy magyar miért ne szurkolhatna Franciaországnak, egy olyan eseményen, amelyen nincsenek ott a magyarok...) A többi magyartól nem kérdezed meg, hogy ők hogy szurkolhatnak az XY csapatnak?
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.03 0 0 25
professzor úr!

Képzeld én is megvetem a franciákat,amiért ezen az EB-n (is) megölték a focit és a kitünő nemzeti válogatottal rendelkező Olaszországot igazságtalan körülmények között-mondhatni csalással-legyűrték.

Téged viszont csak szánni és sajnálni tudlak,hogy ha komolyan gondoltad,hogy Magyarország ellen fogsz szurkolni szept.3-án.
Ott,ahol minden tisztességes,futballszerető magyar szurkolónak,ultrának,hooligannak egyaránt egy lesz a feladata:utolsókig kitartani a nemzeti csapat mellett!

Ezek után már csak az a kérdés,hogy tőled nagyobb és nyálasabb divatdrukker létezik-e a kocsmában.Ha már ennyire bunkó vagy,legalább titkold el!

Ja,és ne csodálkozz,ha ezek után mindenki alapból ki fog nézni innen...ezzel ugyanis szerintem sok embernél betellt a pohár!

Üdv.
HOROG©
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!

Ui:Tőled már csak azok a (többnyire) pesti zsidók szánalmasabbak,akik beálltak az izraeliek vendégszektorába.De ők legalább nem divatból tették ezt,mint te.
Véletlenül nem voltál köztük?

Professzor úr Creative Commons License 2000.07.03 0 0 24
Tibike,kisfiú!

Te meg húzzál vissza a fára a szépnevű Té barommal együtt!

Jó ria ria hungáriázást a huszadik percig,aztán majd lehet 0-3-nál olézni az olaszoknak,mint azt tettétek a jugók ellen.Ha voltál már egyáltalán meccsen...
Divatdrukker!

Előzmény: __Tibi (21)
mash Creative Commons License 2000.07.03 0 0 23
mindenkinek köszönöm a meghívást! :)))

"Semmi bajom a négerekkel!
Az arabokkál már azért van!

AZZEL A TENDENCIÁVAL VAN BAJOM, HOGY EGYES CSAPATOK NEM "SZÜLETETT" JÁTOKOSOKKAL VERSENYEZNEK.
INKÁBB NEVEZHETNÉM IDEGENlégiosoknak őket!!!!!

ez igaz a focira, de igaz pl.: osztrák kézi labda, gyorskorizó, német: asztalitenics/román+vágott szemű/

NEKEM EZZEL VAN BAJOM!!!!

A franciáknál szerintem nagyon sokan már ott születtek és így szerezték az állampolgárságot. A francia rokonom mesélte, hogy a II.V.h. után hoztak be egy csomó négert+arabot az ország ujraépítése céljából. Csak a folyamat nem állt meg. A mai napig jönnek hozzájuk, úgy jönnek, hogy jobban tudják a született franciáknál hova és milyen papirokkal menni a segélyekért!!!! "

Ezt a másik franciákat sezerető topicból másoltam be

__Tibi Creative Commons License 2000.07.03 0 0 22
Bocsi, szóval Olaszországba.
__Tibi Creative Commons License 2000.07.03 0 0 21
Professzor úr!

Húzzál innen olaszországba.
Még ilyet, hogy a Népstadionban is hajrá digók???!!!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!

Elmehetnek a franciák és az olaszok is a picsába.

Creative Commons License 2000.07.03 0 0 20
Egy sört én is fizetnék neki, még akkor is ha fradista.
Előzmény: RAMBO (18)
Creative Commons License 2000.07.03 0 0 19
Professzor (?) úr (?)!
Az utolsó mondatodra csak ennyit:
Barom!
Előzmény: Professzor úr (10)
RAMBO Creative Commons License 2000.07.03 0 0 18
mash!

1. Nem tudom ki vagy.
2. Nem tudom mi a kedvenc italod.
3. Nem tudom melyik a kedvenc kocsmád.
4. Nem tudom mennyit tudsz inni.

De bárhol bármire a vendégem vagy!

Alexx Creative Commons License 2000.07.03 0 0 17
Sziasztok!

Én is az olaszoknak szurkoltam, s most egy kicsit csalódott vagyok. Tulajdonképpen ők verték meg saját magukat, a 94. percben már nem koncentráltak megfelelően. A francia válogatottról csak annyit, hogy látszik rajtuk az, hogy a szövetségük nagyon jó a sportdiplomáciában... Nem is az a baj, hogy jogtalan 11-est kapnak, hanem nekik megítélnek olyan büntetőt, melyet más csapat sosem tudna kiharcolni. Ők nem kapnak sárgalapot, mikor más náció játékosait jól megszórják. Szegény protugálok is bánják, hogy reklamálni mertek a nagy Franciaország elleni mérkőzés végén, persze egy sportember ne keljen ki magából, dehát egy Eb elődöntő 119. percében már nehéz nyugodtnak maradni... Összegzésképpen: nem tetszik az a tendencia, miszerint bizonyos csapatok előnyt élveznek. Nem nagyot, csak éppen akkorát, hogy elég legyen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!