Keresés

Részletes keresés

Corben78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 381

Szia!

           

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszéd centrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen! Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek.

 

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196      email:janka.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

 

Üdvözlettel,

Janka Katalin  

Előzmény: Törölt nick (375)
Corben78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 380

Szia!

 

Angoltanár a XI. kerületben!            

 

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszéd centrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen! Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek.

 

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196      email:janka.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

 

Üdvözlettel,

Janka Katalin  

Előzmény: Antioosz (377)
Corben78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 379

Szia!

 

Angol magántanár a XI. kerületben!            

 

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszéd centrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen! Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek.

 

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196      email:janka.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

 

Üdvözlettel,

Janka Katalin  

Előzmény: phangan (378)
phangan Creative Commons License 2016.06.07 0 0 378

Sziasztok!

 

Angoltanárt keresek felsőfokú nyelvvizsga felkészítésre, Skype-os oktatással VAGY kispesti személyes oktatással.

 

Köszönöm!

sz.kristine89@gmail.com

Antioosz Creative Commons License 2016.05.26 0 0 377

Sziasztok!

 

Szeretnék olyan angol tanárt találni, aki felkészítene a nyelvizsgára. Rugalmas az idő beosztása. Hetente 2x szer mennék másfél órát. 

Barátságosak az árai. 

Várom az angoltanárok jelentkezését. antioosz@citromail.hu

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.13 0 0 375

Olyan angol tanárt keresek, aki Budapesten a XII. kerület Városmajor utcába házhoz tud jönni hétköznap heti 2x, 15:10-16:10 között 60 percre. Gyakorlatilag kezdő vagyok, cél a diploma átvétele.

 

Árajánlatot - rövid bemutatkozás kíséretében - az ekispestkupa@gmail.com e-mail címre várom és előre is köszönöm.

kekesi.martin Creative Commons License 2016.03.07 0 0 374

Sziasztok!

 

Tavaly érettségiztem középszinten, jövő májusban szeretnék emelt szintű érettségit tenni.
Jelenleg kollégista vagyok a 11. kerületben, de 20 -- 25 perces utakat simán betudnék vállalni a fejlődésem érdekében.

Olyan angol magántanárt keresek aki:

  • Képzett
  • Tapasztalt (készített már fel diákot emelt szintű érettségire, esetleg vizsgáztatott is már ezen a szinten)
  • Jó kedélyű (Fontos számomra, hogy ne szorongva teljenek az órák, hanem jó hangulatban

Az ajánlatokat a kekesi.martin0201@freemail.hu e-mail címre várom.

Üdvözlettel: Kékesi Martin

 

Sziklai Orsi Creative Commons License 2016.02.21 0 0 373

Sziasztok,

 

Angol tanárt keresek lehetőleg a 13. kerületben, kb 2000 forint/45-60 perc amit ki tudunk fizetni érte.

Legjobban anyanyelvi tanárnak örülnék

 

Ha ismertek valakit aki megfelelhetne ezeknek a tudom, hogy nem egyszerű kéréseknek várom az emailt a sziklaiorsi@gmail.com címre.

 

Köszönöm :)

Zsuzsi0701 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 372

Kedves Fórumozók.

 

Angol tanárt keresek a 11. kerületben. Teljesen kezdő vagyok, nagyon kevés kis alappal, de az semmire sem elég, viszont szorgalmas és tanulni vágyó vagyok. Sajnos már több rossz tanárba futottam bele, de nem akarom feladni a keresést. Intenzíven szeretném az angolt tanulni, legalább heti 3 alkalommal 90 percben, sajnos csak 3000 Ft-ot tudok fizetni a másfél óráért. Dolgozom ezért csak munka után, késő délután tudok menni.

 

Köszönöm :)

 

Üdvözlettel

Zsuzsi

 

zsuzsakiss7@yahoo.com

lilalaci Creative Commons License 2016.01.20 0 0 371

Angol nyelvtanárt keresek az 5. osztályos fiam mellé. Sajnos az iskolában nem segítenek és mi sem tudunk segíteni neki nem szeretném ha lemaradna.  Jó lenne ha Zuglói lenne az illető!

Elérhetőségem: llinter@freemail.hu

lilalaci Creative Commons License 2016.01.20 0 0 370

Angol nyelvtanárt keresek az 5. osztályos fiam mellé. Sajnos az iskolában nem segítenek és mi sem tudunk segíteni neki nem szeretném ha lemaradna.

 

 

Anikó Ballai Creative Commons License 2015.12.28 0 0 369

A márciusi zöld út szakmai angol(gazdasági) nyelvvizsgára keresek felkészítő tanárt. 3. kerületben élek, de szivesen utazom, ha kell.

ballaianiko@gmail.com

pókerarc1111 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 368

Sziasztok!

 

Általános iskolás kislányom mellé keresek angol tanárt a XXI. ker-be aki házhoz jönne.

Heti két alkalom: kedd du. és szombat de.

 

Elérhetőségem: 06 20 595 1318

 

Köszönöm!

motor mz Creative Commons License 2015.11.18 0 0 367

Sziasztok! Vállalok angol-német nyelvtanítást, nyelvvizsgára felkészítést minden szinten mindenkinek. :)  Számlaképes vagyok. 27 év oktatási tapasztalattal  49 évesen. Budapesten 11. kerületben tanítok, de bárhová házhoz is megyek Budapesten és Budapest vonzáskörzetében.

 

E-mail cím: szulecsaba@citromail.hu

BGM14731 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 366

Sziasztok!

Angol középfokú(gazdasági) Zöld út nyelvvizsgára keresek felkészítő tanárt! 

Mindenféleképpen olyan felkészítő tanárt keresnék, akinek volt már tapasztalata zöld út nyelvvizsgával és rendszeresen készít fel diákokat! X. kerületben dolgozom és a XVIII. kerületben lakom

Köszönöm előre is!

garancsymoni@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.23 0 0 365

Angol tanárt keresek Zuglóban (legideálisabb a Bosnyák tér környéke, de távolabb is jó) késő délutáni órákra (kb. 18-20 óra között), heti 2 alkalomra, hétközben. Kezdő szinten vagyok és célom a középfokú szakmai nyelvvizsga. E-maik címem: ekispestkupa@gmail.com

lupitus Creative Commons License 2015.10.01 0 0 363

Sziasztok!

 

Angoltanárt keresek a 11. kerületben.

Kezdő, újrakezdő szinttől.

Beszéd orientált oktatást szeretnék. 

Hétköznap este 18.00 óra után lennének csak alkalmasak az órák.

 

E-mail címem: mark.peterfi@gmail.com

 

Előre is köszönöm!

 

Márk

Aventinus Creative Commons License 2015.09.29 0 0 362

Szeretném ismét felhívni mindenkinek a figyelmét, hogy a fórumban angoltanár keresésére van lehetőség, ha valaki diákokat keres magának, arra a hozzászólóink megadott elérhetőségét tudjuk javasolni.

kaszakrisz Creative Commons License 2015.09.24 0 0 359

Üdv. USA-ban született/ és eddig ott is élt/ egy hónapja itthon tartózkodó tökéletesen kétnyelvű 4 éves unokámnak keresek angoltanárt, vagy jól beszélő egyetemistát aki beszélget vele angolul, hogy ne felejtse el az eddig tanultakat. A XVII. kerületben lakunk. Amennyiben valaki tud segíteni, kérem hívjon a 06-20-470-4189 számon.

kicske24 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 358

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a Ferenciek teréhez közel max. egy-két metrómegállóra, hétköznap munka után 18 óra körüli időpont lenne jó nekem.

Nem nyelvvizsga lenne a cél, hanem külföldi ismerősökkel szeretnék beszélgetni angolul (jelenleg csak a makogás megy) és esetleg később a munkámhoz is szükség lehet rá. 

meszarosk1983@gmail.com

 

Köszönöm! 

doriii0121 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 357

Sziasztok!

 

Olyan angoltanárt keresek aki:

- 9. vagy a 11. kerületben tanít

- közép és felsőfokon 

- csütörtökönként (inkább délelőtt)

- 90 perc/ 3000 Ft-ért

vállal órákat.

 

E-mail címem: ujj.dora@gmail.com

 

Üdv: Dóra

L.Erika1987 Creative Commons License 2015.09.02 0 0 356

Sziasztok!

Olyan angol tanárt keresek aki dexam nyelvvizsgára vállal felkészítést Budapesten. Sürgős lenne, megfizethető áron. 

Elérhetőségem: erika.lantos@gmail.com

shakti8 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 355

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a 13. kerületben, legjobb a Duna-plaza környéke lenne, esetleg skype-n is jó.

Haladó (intermediate) szinttől tanulnék szeptember második hetétől kezdődően, heti 1-2 alkalommal (óradíj függvényében) hétköznap 17 órától.

 

Bemutatkozást a shakti79@gmail.com címre várok.

 

Üdv: Móni

mystrongNsteady Creative Commons License 2015.08.07 0 0 354

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a következő feltételekkel:

- 11. vagy 9. kerületben oktat, vagy házhoz jön a 11. kerületben.

- közép és felsőfokon

- felnőtteket

- (18:00-tól is vállal hétköznapon órát)

 

Ha bárkinek van ötlete, nagyon szívesen venném.

E-mail címem: krisztina.sonkoly@gmail.com

 

Üdvözlettel és köszönettel,

Kriszta

Xénia2014 Creative Commons License 2015.07.14 0 0 353

Sziasztok!

Skype-os Angol tanàrt keresek egy intenzív két hetes időtartamra 2015. 07. 26.-tól 2015. 08. 06.-ig, napi 4-5 óràban. Olyan embert szeretnék talàlni, akinek beleférek az idejébe délutàn 17:00 óràig. Nem vagyok kezdő, viszont a nyelvtan az nem megy. Sok beszélgetés folyamàn felmerülő nyelvtani hibáimat kellene javítani és magyaràzni. Sok hétköznapibb (nem szakmai) témàra lenne szükségem. 

Köszönöm: Xénia

 

xenia2014@hotmail.co.uk

vzsé Creative Commons License 2015.06.24 0 0 352

Kedves fórumozók!

Angol nyelvtanárt keresek a 4 vagy 13 ker környékén. Az órák felépítésében jó lenne,ha néhány óra beszéd centrikusabb lenne,mivel erre is nagy szükségem van a munkám terén.

Szintem (véleményem szerint) alsó középfok. Az órákra vagy hétköznap 18 óra után vagy szombaton tudnák járni. Minimum 90 percben/ alkalom lenne az ideális.

 

Üdv. V Zsolt

Murayjuli Creative Commons License 2015.06.23 0 0 351

Kedves Judit,

ha még nem talált  angol tanárt, jelentkezem. Van gyakorlatom felnőttek tanításában is. 

Telefonszámom: 20/414 8826

Előzmény: Jutka388 (347)
Dekone01 Creative Commons License 2015.06.15 0 0 350

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek! Nem nyelvizsga a cél (egyelőre)! A munkámhoz van rá szükségem (ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon és mailen! Főleg banki és enyhén informatikai nyelvezetet kellene előnyben részesíteni!

XIV kerület. Örs vezér tér környékén!

 

balazs.szabo@greatjob.hu

 

Köszi

seculus Creative Commons License 2015.05.05 0 0 348

Sziasztok!

 

Felnőttoktatásban gyakorlattal, tapasztalattal és sikerekkel rendelkező, angol nyelvtanári diplomával rendelkező tanárt keresek, középfokú nyelvvizsga megszerzéséhez a diplomám kiváltásához.

Kérem szíveskedjetek az óradíj összegét megírni.

 

Köszönettel,

Gabi

 

Elérhetőség:

holnap4@gmail.com

 

 

Jutka388 Creative Commons License 2015.04.30 0 0 347

Sziasztok,

középkorú dolgozó nő vagyok. Angoltanárt keresek Zuglóban, aki rövid idő alatt társalgási szintre tud felhozni (persze tisztában vagyok vele, hogy ez elsősorban rajtam múlik). Sokszor és sokat tanultam már, de most igazán szükségem van az Angolra. Mindenképpen számlaképes tanárt keresek, mert a munkaadóm fizeti. Reggeli időpontok lennének megfelelőek, hetente 2-3 alkalommal.

Köszönettel várom ide az ajánlatokat:

Judit

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!