Keresés

Részletes keresés

sheratan50ly Creative Commons License 2007.01.02 0 0 111
valószínűleg az, hoyg nem a teljes menória áll rendelkezésre az üzenetek tárolásához, ahogy egy átlagos telefonnál általában, hanem csak X darabot tudsz megtartani egyszerre. az, hogy mennyi memóriád van (és menny ikép vagy csengőhang van a telefonon) nem számít.
ha meg eltárolja, akkor azért én a helyedben megnézném, hogy nem törli-e ugyanakkor a legrégebbi üzenetet, mert könnyen elképzelhető.
Előzmény: szazharminchet (110)
szazharminchet Creative Commons License 2007.01.02 0 0 110
Sziasztok! Nem tudjátok, mi okozhatja egy L6-oson azt, ha minden üzenet érkezésekor kiírja, hogy "nincs elég memória"? Pedig van (el is teszi az üzenetet, 9-10 üz. van csak tárolva, és lekérdezéskor is mond vagy 4-5 mega szabad helyet, nincsenek rajta képek, videók, stb.).
Indi.go Creative Commons License 2006.07.20 0 0 109

Sziasztok!

 

Kártyafüggetlen, ezüst színű Motorola V3 minden tartozékával

30ezerért eladó Szegeden.

 

Kb. fél éves. Teljesen megkímélt állapotban van.

(Kaptam ajándékba egy másikat, azért adom el.)

 

Akit érdekel, itt érdeklődhet: motorolav3@index.hu

 

Kérem, csak az írjon, akit komolyan érdekel.

potyesz_76 Creative Commons License 2006.07.17 0 0 108
Sziasztok!:)

Van egy problémám: Az A835-ös Motorolám bekrepált. Mikor bekapcsolom, akkor csak világít a kijelző, de semmi nem látható rajta. Végigjátsza a beugró zenéket, meg ilyenek, de semmi nem látható..:( Nem tudztok esetleg egy reset billentyű kombinációt, vagy ilyenek? Vagy esetleg valami más 5let?

Előre is köszi!
tepozar Creative Commons License 2006.07.16 0 0 106

Hello Mindenki!

 

Pár napja vettem egy C261est és az aproblémám vele, hogy este beállítom ébresztőre, de nem ébreszt reggel, viszont ha napközben beállítom 2-3 perc múlva esedékes ébresztőre akkor kikapcsolt állapotban is ébreszt. Tudna valaki segíteni, hogy miért van ez?

 

Előre is köszi!

vfvf Creative Commons License 2006.07.12 0 0 105

Hi,

Tegnap vettem egy L7-et. A telefonkonyvet kene atmasolni valamelyik regi
keszulekembol, van egy Sonyericsson K700i es egy regi Ericsson T39m.
Regen ugye ugy ment, hogy "send all" bluetoothon, nehany perc alatt atment a
teljes telefonkonyv. Sajna ha a szep uj Motorolara probalom meg ugyanezt, a
kuldes vegigmegy, de utana csak az elso telefonszamot menti el, a tobbi elvesz :(
Kene valami szinkronizalo progi, ami akar BT-n, akar USB-n at tudja tolteni a
telefonkonyvet. Ti mit hasznaltok, tudtok valamit ajanlani?
Valami ingyenes progi kene.
Koszi!

VF
kuruma Creative Commons License 2006.05.17 0 0 104

Szeva mindenkinek!

 

Most írok először, ezért légyszi ne harapjátok le a fejem, ha már szerepelt ez a kérdés. Van egy Motorola v235-ös mobilom, és kéne hozzá valami progi, hogy össze tudjam kapcsolni a géppel. Adatkábelem van. Aki tudja honnan lehet letölteni ezt a progit, az küldje el a linket a vercetty@freemail.hu címre! 

Köszi! 

Mészi/ Creative Commons License 2006.04.08 0 0 103

Sziasztok.

Még csak pár napja van Motorola mpx 200-am, és 

lenne még pár kérdésem a telcsivel, a  kapcsolatban.

1. A media player csak az mp3-at játsza , videokat nem. Mit tegyek?

2. Nem tudom átmásolni a SIM-ről a telefonszámokat.

3. Nem megy a WAP, pedig mindet úgy állítottam be ahogy megtaláltam a neten a leírásban.( Ja vodafone-os vagyok.)

4. Hogyan kell feltelepíteni a játékokat?

5. Létezik rádió AZ MPX 200-Ra?

6. Jól jönne néhány internetcím, ahonnan tudok okosságokat letölteni.

7. Kellene 1 térképprogi is magyarország térképpel.

 

Ha ezekre a kérdésekre is válaszolnátok e-mailben

(nyakaskakas@t-online.hu), akkor azt nagyon megköszönöm.

Mészi

_York_ Creative Commons License 2006.03.28 0 0 101
Szia

Legutobbi infom szerint Ronson vett masik a780-at. En is ott vettem ahol o.
Legutolso levele szerint el akarta addni az a780-at, mert nem tetszett neki sok minden benne, azota nincs infom se rola se a telojarol.
Előzmény: Törölt nick (96)
_York_ Creative Commons License 2006.03.28 0 0 100
Szia

A www.motorolafans.com oldalon lehet letolteni hozza softokat.
GPS soft ahogy neztem sajat egyedi terkepet hasznal, remenyt nem latok ra, hogy lesz mo. terkep:(.
Fan oldalrol nem tudok, nincs tul sok A780 az orszagban.
Blogomban olvasgathatsz 1-2 dolgot rola, sajna mostanaban nincs idom jatszani vele, ellenben hasznalom:).
Blog cime: http://openproject.hu/blog/york
Előzmény: Wajk (95)
sx7 Creative Commons License 2006.03.27 0 0 99

hi!

 

Motorola v360-hoz csak mono füles van.

Milyen méretű a Jack dugó rajta 2,5ös?

A discmanekhez milyen mérető a Jack?

bélla Creative Commons License 2006.03.22 0 0 98

Sziasztok!

 

V220-hoz drivert telepítettem. Méghozzá mindent, amit csak a neten lehet találni. Ennek ellenére a számítógép nem látja. Mit ronthattam el?

mr.fenypont Creative Commons License 2006.02.20 0 0 97
Sziasztok!
Motorola ROKR E1 szoftvert keresek E398-ra SEGÍTSETEK PLZ....
Előre is THX
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.06 0 0 96
Én azóta sem tudok róla semmit. Ronson -- ha minden igaz-- elég szépen telaggatta a telóját, minek következtében szépen el is szállt az antennája... már csak ezért is szeretnék találkozni vele, mert szerintem nem menthetetlen a dolog. Rémlik valami, mintha az antennát a készüléktől függetlenül is ki-be lehet kapcsolgatni, persze bluetoothostul, mindenestül... --- ikri
Előzmény: Wajk (95)
Wajk Creative Commons License 2005.12.28 0 0 95
Akinek van A780-asa. ;) - Érdekelne pár apróság, olvastama fórumot, elég szépeket írtatok róla. Van új fejlemény, szoftverek, játékok ilyesmi? - A GPS szofi milyen térképeket kezel? van valami magyar fan oldal vagy valami ilyesmi?
fz70 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 94
Vki tud olyan Motorolát 20 alatt, ami úgy 4-5 napig bírja akksival??? Köszi!!!
_York_ Creative Commons License 2005.11.02 0 0 93
Szia

Ugyertem megveszik nemet o. ban boltban, vagy webshopban es hazahozzak.
Igy tuti nem lopjak el utkozben stb. Megbizhato ember hozza.
Azert irok 120-125e mert fugg euro arfolyamtol es a pillanatnyi artol, amiert meg tudjak venni. Azt meg nem akarom mondani, hogy 120 aztan 123.5eft lesz...
Ismeros nov. 10 megy ki es varhatoan nov. 21 jon haza +1-3 nap, en videki vagyok, de fel tudom jutattni BP a telefont minden gond nelkul, ha erdekelnek a reszletek keres meg mailba york[]freemail...

York.
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.02 0 0 92
Mit jelent az, hogy 125 körül? Úgy érted, hogy bontatlan dobozban? Igazából még nem radaroztam körbe az árakat, de még alszom rá egyet :-)
Előzmény: _York_ (91)
_York_ Creative Commons License 2005.11.01 0 0 91
Szia

Nem tervezel A780-at beszerezni?:)
Ugy nez ki 120-125eft korul tudok hozatni egyet.

Mpx-200 az nem rossz kis telo:). Latom igazi Moto. manias vagy:), nekem kisebb kalandok aran megmaradt a N6310i-m:) remelem mig megjon a Moto kibirja...

York.
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.01 0 0 90

Persze :-)

 

Jelen pillanatban mpx200 és a fiók mélyéről előkapart v50 , mert a v600as végleg bemondta a rebetlit... :-(

 Ami mondjuk nem is csoda, hiszen két éves , strapás telóról van szó (még akkoriban vettem, mikor a hazai szolgáltatók azt se tudták mi az... kb. negyed évre rá jelent meg a westelnél (!) a v300  --- Istenem! hogy repül az idő!)

 

 

ikri

Előzmény: _York_ (89)
_York_ Creative Commons License 2005.10.31 0 0 89
Szia

Orulok, hogy latlak:)
Szabad megkerdezni te most epp milyen telot hasznalsz?

York.
Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.31 0 0 88

Szia Ronson!

 

Bassz, nem mondod! Nem működik a teló ?!?! Se master reset, se semmivel ?! Én úgy tudtam, szoftveresen nem lehet gallyra vágni semmilyen gépet... 

Várj! Az antennát külön kell bekapcsolni! Be van kapcsolva?

 

 

ikri

Előzmény: ronson (82)
ronson Creative Commons License 2005.10.25 0 0 87
Megkaptam, válasz ment.
Előzmény: _York_ (86)
_York_ Creative Commons License 2005.10.25 0 0 86
Szia

Uhh az azert nem semmi penz.
Mi ebben a hobby neked?
Hasznalod valamire a nem mukodo telot?
Irtam mailt remelem valaszolsz, nekem eddig ugy nez ki nov. 20 kornyekere lesz emg a telom.

York.
Előzmény: ronson (85)
ronson Creative Commons License 2005.10.23 0 0 85

mennyibe van neked ez a keszulek, igy minden kalandot osszeszamolva? (nem kotelezo valaszolni:)

 

Mivel számomra ez inkább hobby, sem mint szükséglet - telefonálni tudnék egy 10e -es készülékkel is, internetezni pedig szélessávon - nem az anyagi oldala az elsődleges, de szerintem azért kiszámolható, kb 300e.

(De ne felejtsük el, ezért én 2db készüléket vettem.)

 

No.-bol honnet rendelted?

E-bay, mobilebombeer.de .

(Nagyon korrekt cég, hétfőn de. 10h-kor megrendeltem, csütörtökön du. 14h-kor már a kezemben volt.)

 

Előzmény: _York_ (83)
csoki.p Creative Commons License 2005.10.23 0 0 84
Szevasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy V3-as motorolának a szoftverét  hol lehet frissítetni? És attól nagyobb lessz-e a memóriája? Valahol azt írták, hogy majdnem megduplázódik. De azt is írták, hogy nem igazán lehet találni helyet ahol megcsinálnák. Mielött megvettem volna azt mondta egy ember, hogy frissítetni is lehet és a memóriája is bővíthető. Előre is köszi a segítséget.
_York_ Creative Commons License 2005.10.23 0 0 83
Szia

Koszi a kimerito valaszt:)
De ismetcssak felmerult bennem 1-2 kerdes:)
- mennyibe van neked ez a keszulek, igy minden kalandot osszeszamolva? (nem kotelezo valaszolni:)
- No.-bol honnet rendelted?

York.
Előzmény: ronson (82)
ronson Creative Commons License 2005.10.23 0 0 82
"Megy egy utolso kerdesem lenne:)
Ha most vennel telefont akkor is a780-at valasztanad, ha igen miert, ha nem akkor melyik masik telo lenne az es miert?:)"

Jó kérdés, de nagyon pontos választ tudok adni.
Nem csak hogy ezt választanám, de ezt is választottam!

Szóval ...., egy kis kronológia.

1. Ezév 06.23.-án rendeltem egy ilyen telefont a már említett PPcom-nál. (135e-ért, 40e előleg befizet)
- hetekig szédítettek, soha vissza nem hívtak, rossz helyre ment a pénz, a kínaiak nem válaszolnak, ..stb., nem szállítottak.
2. 08.hó eljén válasz: megjött a csomag, de a telefont kilopták a dobozból....
hittem is, meg nem is.
3. Mérgemben megrendeltem a telefont Amerikábol (www.importgsm.com cégtől)
- a bal****-ok biztosítás nélkül küldték a csomagot, 15 USD értékkel (vám miatt)...., ... FedEx-es ember meghozta, kibontom, telefon hiányzik (kilopták), FedEx válasz, a (számlán szereplő) 15 USD káromat készséggel megtérítik, Amerikai cég ****-t rám ...., bukta.
4. PPcom továbbra sem hozta ..., szerencse, előleg legalább visszajött.
5. 08.26. Ugyanezen fórumon Ikri nevű boldog felhasználó különböző okok miatt felajánlotta nekem megvételre a saját készülékét, én lecsaptam rá, megvettem.
(Ő úgy hitte-mondta, hogy az övé is külföldről származik - valójában nem, itteni Mot. szervizes srác belső használatra kiadott ily módon gazdát cserélt készüléke volt, de bánja fene.)
6. A telefonon egy korábbi, elég Bug-os szoft. volt. (nem ment a sync, beteg volt a telefonkönyv, hiányoztak menüpontok az Opera-ból)
7. Én a hozzánemértést lelkesedéssel pótló amatőrként az említett második fórumról összeszedett szoftverekkel és (nem)ismeretekkel, nekiálltam flash-elni a telefont. Az első kettő szuperul működött is. Sikerült kijavítani a tel már ismert hibáit. Ezen felbátorodva, gondoltam, akkor legyalilok mindent és újra telepítem a legújabb szoftververziót.....
Nos, ez olyan jól sikerült, hogy azóta a tel. egyáltalán nem talál semmilyen hálozatot (kvázi telefonként használhatatlan, olyannyira, hogy 2 hét próbálkozás után, a Mot szerviz is csak félig tudta rendbe hozni a készüléket, de attól még használhatatlan maradt).
8. És itt jön a válasz!!

Mivel az én igényeim szerint ma - számomra - nincs ennél jobb készülék a piacon, rendeltem (még-)egyet Német.O.-ból, ami szerencsésen, kb. 3 nap alatt meg is érkezett és ennek vagyok én most - remélem egy darabig - boldog tulajdonosa és felhasználója.


De, hogy a kérdésed másik részére is válszoljak:

Tájékozódtam az esetleges alternatívákról, de - mivel nálam a flip és az érintőképernyő, elsődleges preferencia- lényegében csak az N90 maradt (igaz nem touchscreen-es, de nagyon sokat tud), ami ellen elvi kifogásom nincsen, de a gyakorlati tesztek alapján cseppet sem tűnt vonzó alernatívának...


ui: ez a dolog hiteles története
Előzmény: _York_ (80)
kestengo Creative Commons License 2005.10.22 0 0 81

Tisztelettel kérem ha valaki tud segíteni,egy A925-ös GPS felélesztésében.és az mms,gprs beállításokban.

Esetleg vannak programjai a készülékhez.

Előre is kössz.

Mail.  kestengo@fremail.hu

_York_ Creative Commons License 2005.10.21 0 0 80
Szia

Koszi a linkeket nagyon jok. regisztralni is megerte nagyon erdekes topicok vannak. Ha lesz idom akkor belemaszom picit.

Megy egy utolso kerdesem lenne:)
Ha most vennel telefont akkor is a780-at valasztanad, ha igen miert, ha nem akkor melyik masik telo lenne az es miert?:)

Valaszokat elore is koszi.

York.
Előzmény: ronson (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!