Keresés

Részletes keresés

Amarill0 Creative Commons License 2024.04.13 0 5 5483

Nem az alsóház a baj, mert ez időnként megeshet, hanem a körmendi kosárlabda közhangulata, a szurkolók és a csapat közötti ellentét.

A kiesés egy mély bugyor, ahonnan nagyon nehéz visszajönni, és vasiként remélem ez soha nem fog megtörténni, mert a magyar kosárlabdának szüksége van a megyei rangadókra!

Red037 Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5482

Ja és Takács és Matyi se!!!

Előzmény: DRodman91 (5473)
Red037 Creative Commons License 2024.04.13 -3 3 5481

Azt nem is hallottam, de azt hallottam, hogy a bohóc Takacs neki állt felenk kiabalni, Takács, Matyi én szégyellem magam, hogy nálunk nevelkedtetek!!! 😔😔 

 

Előzmény: GTomii (5477)
DRodman91 Creative Commons License 2024.04.13 -1 5 5480

Jobb lenne, ha befogná a pofáját az a fogalmatlan antikosaras. Inkább köszönje meg, hogy a szánalmas teljesítménye ellenére egész szezonban pályára léphetett. Városi szint...

Előzmény: GTomii (5477)
Basketballfan Creative Commons License 2024.04.13 0 3 5479

Itt akkora mentális problémák vannak, amiből már nem tudunk kimászni!

Totál összeomlott ez a csapat, edző, szurkoló…

Itt már csak a szerencse, na meg a Jó Isten segíthet, hogy ne mi legyünk a kiesők!

csabi.kmd Creative Commons License 2024.04.13 0 1 5478

Mondjuk Takács is több energiát tett abba, hogy a szurkolóknak kimutogasson, mint a győzelemért..

 

 

Előzmény: kutyara der (5476)
GTomii Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5477

Mi volt az előzménye annak, miután Kiss Mátyás felkiabált a tábornak, hogy "kurva anyátokat"?

kutyara der Creative Commons License 2024.04.13 0 3 5476

morgan bazdmeg,legalabb ne szabotalj!!!

aki nem akar mar itt kosarazni az menjen haza a picsaba,ne azt szopassa aki akarna!!!!!!

 

tudom es mondom hogy tatura nagy ez a kabat,messzirol latszik, de ilyenkor azert sajnalom csorot... helyettuk kosarazni nemtud!!!! miunsz ot-hat pontnal tamadtunk vagy hatot,de van olyan legiosunk aki tobbet tett h kikapjunk mint ez a semmitelen kecskemet

bio22 Creative Commons License 2024.04.13 0 1 5475

Végülis nem kaptunk ki sokkal… 

Baszdki azt kell nézegetni, hogy legalább a Kaposvár ne nyerjen.

Április 20. Kaposvár: kiesési “rangadó“ 🙄😮

Előzmény: ementálib (5474)
ementálib Creative Commons License 2024.04.13 -3 3 5474

Tatu ”ezzel én mi a faszomat csináljak“kiszólása a táborhoz,Konate gyuru atdobasa után mindent elmond…

DRodman91 Creative Commons License 2024.04.13 -3 5 5473

Ha lesz csapatunk jövőre, remélem Fepu és Durázi nem lesz benne...

bio22 Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5472

Morgan 1/10, 3 légiósunk 4/20…

 

Előzmény: bio22 (5471)
bio22 Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5471

Ami engem a legjobban irritál, mi szurkolók itt a csarnokban 100x jobban akarjuk a győzelmet, mint néhányan a játékosok közül.

Nem azt mondom hogy ki akarnak kapni, vagy vereségre játszanak, de a győzelem sem érdekli annyira őket, némelyikük testbeszéde mindennél árulkodóbb…

Basketballfan Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5470

Szép lassan megássuk a sírunkat! Sírni tudnék…

DRodman91 Creative Commons License 2024.04.13 0 3 5469

Lesz győztes meccsünk az alsóházban? 🤔

bio22 Creative Commons License 2024.04.13 0 3 5468

Az ankéton nem azt mondták mindenki maradt?

Lehet lázas beteg :)

Előzmény: Basketballfan (5467)
Basketballfan Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5467

Még a padon sincs, nem zörgött a haraszt…

Előzmény: bio22 (5466)
bio22 Creative Commons License 2024.04.13 0 3 5466

Tolbert?

peli_w Creative Commons License 2024.04.13 -1 2 5465

Tudom, hogy az a Törpördögök és nem a felnőtt klub és tudom, hogy olyan 7-800e szokott bejönni évente, de az adó1%-ot most sem reklámozza túl a klub. Konkrétan nulla poszt volt róla.

Bruschi85 Creative Commons License 2024.04.12 0 2 5464

"Paár biztosan marad Kaposváron, ha bennmaradnak"

Ebben jelenleg egyáltalán nem lennék biztos, hogy ezt így kijelentsem, hiába 2+1 (opciós) évre írt alá.

http://www.delfinek.hu/hirek/altalanos/2022-06-24/paar-mark-is-marad-ketto-plusz-egy-evre-irt-ala

Előzmény: realfan (5458)
DRodman91 Creative Commons License 2024.04.12 -1 2 5463

Abszolút nem bejelentkezés volt. Szimplán az ankéton elhangzott (téves) állításokra reagált. Szerintem ő elégedett azzal, ahol jelenleg van. A ciprusi bajnokság első helyén holtversenyben, többek között az általunk jól ismert Keravnost is megelőzve.

Előzmény: balldontlie (5455)
balldontlie Creative Commons License 2024.04.12 0 1 5462

Októberig mindenképp Bebes vezeti a klubot, a következő szezon mindenképp az ő égisze (érted :)) fog elindulni. Reméljük senkinek sem érdeke maga mögött hidakat felégetni.

 

Amúgy beszélgetünk itt esetleges igazolásokról, de az utánpótlás is ugyanilyen fontos kérdés. Nekem tetszett az a setup,. miszerint egy tapasztalt edző vezeti a szakmai részét az utánpótlásnak és van egy közös koncepció, kár, hogy erre nem neveztek ki senkit Zsiga/Tatu után. 

 

Nálam úgy a klub úgy indulna el jövőre, hogy legyen független ügyvezető, szakmai igazgató, felnőtt stáb, UP vezető, korosztályos edzők. Egészségügyi stáb, rekreációs, rehabos team az idei év után meg minimum felülvizsgálandó.

 

Ilyeneket muszáj rendbe tenni, mielőtt elvárjuk bárkitől, hogy ideigazoljon. A mai sportban tökre nem elég azt elvárni, hogy tessék itt a fizetésed meg egy labda, menj játszani.

Előzmény: MTE81 (5460)
realfan Creative Commons License 2024.04.12 -1 2 5461

Egyébként ha kb azt a költségvetést jövőre is tudnánk biztosítani, amit idén (márpedig a bérletbevétel valószínűleg nőni fog), akkor elvileg lenne némi elkölthető pénzünk.

 

Hiszen ugye mínusz egy légiós foglalkoztatva; mínusz egy biztosan (Cakarun) és még egy is ki tudja (Carter) akit utólagosan is fizettünk valamelyest (most hogy egybe ment ki az idei pénzből vagy részletekben, az lényegtelen); ha Fepu marad is, gondolom minimum 20%-kal kevesebbet fog keresni; a nemzetközi kupa nevezési díja, selejtező rendezési jogának megszerzése, valamint magának a selejtezőnek a lebonyolítása; légióscserék, belgrádi orvos etc.

 

Ha azt mondom, hogy ezek együtt éves szinten elérik a 30 millió forintot, azzal szerintem nem sokat túlzok. Az havonta 3 milla. 8000 dollár. Abban mindenki biztos lehet, hogy egyetlen idei légiósunk sem keres ennyit, nagyon nem. Változatlan költségvetés mellett ennyi luftunk lenne. Nem olyan kevés az. Ezen matek szerint lehetne tárgyalni.

Előzmény: kendeffy (5459)
MTE81 Creative Commons License 2024.04.12 0 3 5460

Várjuk meg mi lesz az önkori választások eredménye.

Utána kiderülhet, hogy visszatérnek-e az elüldözött legendák, kiből lehet ügyvezető, és kiből lehet játékos. Az is kiderülhet, hogy véget vetünk neki, vagy folytatódik a belterjesség, mert ez utóbbi esetben ide épeszű ember nem jön.

kendeffy Creative Commons License 2024.04.12 0 0 5459

Filipovics vagy Balogh Máté hasznos lenne 5-ös. 4-es posztra ott van Duró és Schmera. Paár jó játékos, de 3-as poszton játszik, ott akkor inkább Taki, mert csak helyi nevelés. És ugy Fepu is még lehet egy évet. Mezőnyben Mucza, Simon Kristóf nem sokat segítene.

 

Persze ez amolyan "álmodik a nyomor dolog", mert elóször ne essünk ki és utána legyen forrásunk jövőre.

realfan Creative Commons License 2024.04.12 0 0 5458

Filipovics és Révész az a kategória, hogy vagy egy légiós mögött lennének cserecenterek vagy esetleg légiós nélkül ők ketten lennének 5-ösben. Azt gondolom, hogy egyik megoldásra sincs pénzünk.

 

Bordács esetében már többen írták, hogy neki a B-csoport tökéletes, nem nagyon akar ő A-csoportos lenni, nem csak nálunk, máshol sem.

 

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ha akár csak 2 ajánlata lenne Simon Kristófnak, akkor abból a kettőből a körmendi legyen számára vonzóbb.

 

Paár biztosan marad Kaposváron, ha bennmaradnak; ha kiesnek, akkor meg gondolom lesz vagy 6 csapat, aki ajánlatot tesz neki. Nem hiszem, hogy nagyon tudnánk vagy ha igen, akkor lenne értelme, egy ilyen licitet megnyerni.

 

Zsíros szerintem hármashoz lassú, négyesben meg van Durázi és Schmera, könyörgöm, nehogy arra a posztra igazoljunk, amikor alig van zseton!

 

Mucza és Kovács jók lennének, nálunk talán van arra is remény, hogy nem megy rájuk a fél mezőny. De 2-3 csapatot még náluk is be kellene előzni.

 

Balogh szerintem elég sokat köszönhet Körmendnek. Hogy miért a komáromi kölcsönszezonjában és most az Albában tud mindig játszani, mikor nálunk folyton sérült volt, az az idei körmendi sérüléshullám ismeretében további kérdéseket vet fel. Nem hiszem, hogy nagyon marasztalnák Fehérváron, ahogy érte verseny se nagyon lenne, így csere 5-ösbe egy reális kényszermegoldás lehetne. De annál semmiképpen sem több.

 

 

Tóni újra jönne, az mondjuk erős lenne! :)

Előzmény: Casanova87 (5454)
BENyIbabu Creative Commons License 2024.04.12 0 0 5457

Én remélem mielőbb megoldódnak az anyagi problémáink, különben rövid időn belül meleg lesz a pite. Ha nem fog, Taki megtartása is nehéz lesz. 

 

Mindenki pénzből él, klub hűségel nem lehet fizetni. (ezt egy játékostól hallottam és nem Takácstól).

 

Én bízom a szebb jövőnkben! 

balldontlie Creative Commons License 2024.04.12 0 0 5456

De amúgy nálam 2,5,6.

Előzmény: Casanova87 (5454)
balldontlie Creative Commons License 2024.04.12 0 1 5455

A magyar játékosok nagy része válogathat, az egyik fontos kérdés náluk, hogy ki lesz az edző, mi a stáb, mi az elképzelés. Na nálunk ezek még mind a levegőben lógnak, szóval nem csodálkoznék, ha Takin kívül nem lennénk tárgyalásban más magyarral még.

 

Edzőkérdés? Ki mit gondol? Nagy a kabát, kicsi a kabát és ha nagy, ki lenne? Toni finoman bejelentkezett a padért Facebookon :D

Előzmény: Casanova87 (5454)
Casanova87 Creative Commons License 2024.04.12 -1 2 5454

 

Én kicsit más témában írnék most, nem az ankétról. Érdekel mások véleménye, azért kérdezem meg. 
Nálatok hogy nézne ki a jövő évi keret? 
Ha esetleg Takit tényleg elviszi a DEAC vagy bárki más, kivel pótolnátok?

Természetesen tudom, hogy válogatott kerettagra nincs pénz, én úgy gondolom mégis vannak használható magyarok, még ha nem is sok.

 

1. Filipovic - hatalmasat lépett előre a Honvédban, kérdés a fővárosból miért jönne ide vissza, mikor ott már rájátszásban volt, mi meg alsóház.

 

2. Zsíros - jól triplázó, jó hozzáállású játékosnak tartom, fizikálisan is rendben van

 

3. Simon Kristóf - rutinos, jól lát a pályán, itt megkapná a perceket is (bár azt a Honvédban is megkapja), nála az egyetlen vonzó dolog Szombathely közelsége lehetne.

 

4. Mucza - nagyon hasznos tagja a Szegednek, fiatal kora ellenére meri támadni a gyűrűt is. 

5. Kovács Benedek - jó játékos, fiatal, de a Falcoban egyértelműen nem kapja meg azokat a perceket (Főleg idén Tanoh-Dez érkezése miatt) amit bőven megérdemel és bárhol máshol megkapná.

 

6. Révész - Tudom, Hortihoz hasonló tuskó, de elfogadja a szerepét, ha kell, elő tud lépni, illetve kell a magyar magasember (Schmera nb1/A szinten nem az)

 

7. Paar Márk - voltak nagyon jó meccsei, korosztályában egyik legjobbnak tartják

 

8. Bordács Soma - megnézném újra nálunk, fizikálisan rendben van, a B csoportban abszolút húzó ember, szerintem megérett az A csoportra 


9. Balogh Máté - megmutatta az Albában, hogy tud élni a lehetőséggel, kérdés, miért jönne vissza?!

 

Pár név, aki eszembe jutott csak, nyílván ott van még Bognár Kristóf is, de Ő már magasabb polc.

Egyikük sem egy Perl Zoli, de nekünk nem is azt a kategóriát kell keresni.

 

Ui. Omenaka se volt sztár, mielőtt idejött… :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!