Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 0 60557

MTK Budapest - Budapest Honvéd • Magyar Kupa Elődöntő

 

https://youtu.be/EIm8K61aCCU

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.05 0 0 60556
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.05 -1 1 60555

A 2020/2021-es szezonban az MTK újra az Nb1-ben lesz! Grat nektek! :)

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 60553

Azon gondolkoztam éppen, ha most végett érne az Nb2-es bajnokság, akkor bizony az MTK Budapest lenne a bajnok és az egyik feljutó.

 

Bevallom, amikor kimentem még tavaly a csapat egyik hazai meccsére, két dologra lettem figyelmes. 1. Nagyon szép lett a stadion. 2. Ugyan nincs olyan sok néző, de Gedeon kabalafigurával az élen jól ment a szurkolás a maroknyi szurkolótábornak.

 

Úgyhogy még szeretnék meccsre menni az MTK Arénába, mert bizony jól éreztem magam ott. A büfé is nagyon korrekt árakkal várt. A szurkolói milliő is szimpatikus volt. Tehát, ha újra beindul a magyar foci, akkor vár egy túra a Hungária körútra! :D

welcome_holm Creative Commons License 2019.12.30 0 0 60552
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.01 -1 0 60551

Az MTK - Siófok meccsre szerintem kilátogatok majd. Hamarosan megveszem a jegyem a Jegymesteren, aztán csapatom majd! :D Szimpi az MTK stadion atmoszférája és a Siófok az egyik kedvenc városom. Több sem kell nekem, ott a helyem! :D

kékvértuskó Creative Commons License 2019.10.01 0 0 60550

Örülve a győzelemnek és az első helynek, nem tudom megállni, hogy leírjam: még mindig komoly bajok vannak a védelmünkkel. Azt látom, hogy a csatáraink a korábbinál keményebben visszaállnak és a középpályások is jobban odateszik magukat.

Ugyanakkor a szélsőhátvédek könnyen becsaphatók és most a középsők is durva egyéni hibákat mutattak be. Ezek a hibák közvetlen gólszerzést jelentenek az ellenfélnek. Katona balhátvédként szerepeltetését ideje lenne elfelejteni. Egy jó Bognár nagyon hiányzott. A beálló ellenfél ellen túl sok a középen történő próbálkozás.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.27 -1 0 60549

Az előző hozzászólásomban kifelejtettem az U19-ben potenciálisan szerepet kapható játékosok névsorából az egyik kedvenc játékosomat Mezeit. Elnézést. De még mindig tudatlanságban vagyok, hogy jövő szerdán az első UEFA liga meccsen

kik fognak játszani. (A NS-ből tudom, hogy Zuigeber még mindig sérült, ezért nem játszott az U17 felkészülési mérkőzésén. Azt díjazom, hogy az MTK kérésére Kata távolmaradhatott.)

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.25 0 0 60548

Félve figyelem az U19 bajnokcsapat európai szereplésének előkészületeit. Biztos nem vagyok az információk teljes birtokában, de úgy tudom, hogy a bajnokcsapatot már szétszedték. A legtöbbjük már nem az MTK-hoz tartozik, elígazolt, (2-en már

Olaszországban) vagy kölcsönben más csapatnál futballozik. Akik erősíthetik a jelenlegi keretet, azok a nagycsapat keretében vannak (Varjú, Kata, Zuigeber, Törőcsik, Babinszki, Schön) és ártalmasnak vélném a kiszakításukat az U19 kedvéért. Ráadásul Kata

és Zuigeber bizonyosan ca 1 hónapot távol lesz az U17 vb miatt. Jó volna, ha egy illetékes elmondaná az elképzeléseket, hogyan akarunk jól szerepelni az U19 nközi mezőnyében, úgy hogy nem veszünk ki az NB2 bajnokságból játékosokat.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.22 -1 0 60547

Nagyon nyögvenyelős győzelmet arattunk, legalábbis az eredmény alapján. Még a 4 kapufa sem menti meg az eredményt. Pedig csak olyan játékosok voltak a pályán, akik már játszottak idén, a kapus kivételével.

Kíváncsi vagyok az edző magyarázatára. Persze nem akarom eltúlozni a tegnapi meccs jelentőségét és eredményét. Mi van Zuigeber sérülésével?

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tompus999 Creative Commons License 2019.09.18 -1 0 60546
Ja, tizenegyes, még néztem tévében, hasba lőtték Varjút, meg a speaker is említette hogy szó sem volt semmiféle tizenegyesről
Előzmény: kékvértuskó (60544)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60545

Valóban. Az 1-1-et lehetett volna tartani. Így megy ez.

Előzmény: kékvértuskó (60544)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60544

Szanyó miről zagyvált? 11-esről, amit kezezés miatt kellett volna kapnia a Vasasnak, és már a 7. meccsen nem kapják meg? A kiállítás pedig nyilvánvaló volt, akapus olyan mozdulatot tett, ami egyértelmű volt. Egyébként nem voltunk nagyon jók, de

a Vasas rendkívül buta volt az egyenlítés után.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60543

Légy szíves ezentúl minden meccs előtt megmondani. Köszönettel.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Tompus999 (60542)
Tompus999 Creative Commons License 2019.09.18 -1 0 60542
Megmondtam vagy megmondtam?
Előzmény: kékvértuskó (60540)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60541

Az én értelmezésemben: ha nem győzünk (zakózunk), akkor kabát (bunda) van a dologban. Köszönöm a felvilágosítást.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60539)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60540

Úgy legyen!

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Tompus999 (60538)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60539

Mindenesetre 19 óra körül éles szél, és elég hideg várható. Zakó nem elég, vastag kabát kell. Értsük, ahogy akarjuk...

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60537)
Tompus999 Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60538

dehgoy 1 pont, 3!

Előzmény: kékvértuskó (60536)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60537

Papíron az MTK esélyesebb- bízom, h felborul a papírforma!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.18 0 0 60536

A mai meccsen nagyon kellene a legalább 1 pont. Remélem Boris megnézte a Barcika elleni mérkőzést és megteszi a szükségeseket a jó védekezés érdekében.(A minimum az, hogy Katona ne legyen balhátvéd.) A középpályával - ha mindenki rendelkezésre áll - nem lesz gond.

A csatárok esetében mindig nagy kérdőjel, hogy a több ziccerből legalább 1-t gólra tudnak-e váltani.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

 

 

Tompus999 Creative Commons License 2019.09.16 0 0 60535

még nem voltam, de megyek!

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60534)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.09.16 0 0 60534

Készültök a Vasas ellen? Voltatok már az új stadionban?

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.16 0 0 60533

Felemás érzéseim vannak.  Egyfelől nagyon jó, hogy győztünk és megérdemelten tettük. Az is jó, hogy az első félidő nagy részében élvezhető, élénk, veszélyes helyzeteket kialakító volt a játékunk.

Másrészt a második félidő a játékfelfogás, a tenniakarás nem tetszett. Ismételten meg kell állapítani, hogy a védelem gyenge és ha nem tudjuk jobbá tenni, úgy inkább előbb, mint utóbb, ráfázunk. Szélsőhátvédeinket úgy csapják be,

hogy az ellenfél az ötösig jut, míg hátvédünk a szögletzászlóhoz fut. Egy védőt be lehet csapni, de nem így. A helyzetkihasználás is gyenge. Bognáron sok múlik és amennyiben nem megy neki a játék, az egész csapat megszenvedi.

Biztató Lencse megváltozott hozzáállása a játékhoz és Kata helytállásais.Remélem utóbbi nem sérült meg. Kiderült, hogy sok a sérült. Az eddig tudott Baki, Gera pároson túl, Varjú, Zuigeber,, Bese, Szerencsi.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.14 0 0 60532

Van további 2 sérült. Neveket a titoktartási kötelezettség (irónia) miatt nem közölnek. Bár valószínűsíthető, hogy az egyikőjük Varjú, aki a válogatott meccsen sérülhetett le. A védelmünk eddig sem volt megbízható, remélhető, hogy a 2 hét

segített rajtuk.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.08 0 0 60531

A játékosok (edzői stáb, vmint ...) a DAC meccs után 4 nap teljes pihenőt kaptak. Egy hét múlva megtudjuk, hogy ez egy zseniális húzás, vagy egy értelmetlen butaság volt. Szerintem, ha a fiúk nem éjszakai bárokban drogozva töltik idejüket, úgy

nem hülyeség. Viszont - eredménytől függetlenül? - a lendületet, akarást,egészséges agresszívitást azt elvárjuk.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hawkmoon269 Creative Commons License 2019.09.05 0 0 60530

Hrepka a nulla nullája volt a Vasasban, csoda, hogy eddig maradhatott, szerintem a tavalyi évben, ha beállt, akkor sem volt momentuma, egyszerűen vicc volt...

Torghelle, ha már csak rúgna 2 gólt, akkor megérte Hrepka helyett...

Előzmény: Doctor Morreau (60524)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.05 0 0 60529

Aki a pályája elején 18-19 évesen nagyon jó és éles csatákban (pl az Újpest ellen a Megyeri úton) bizonyítja nagy tehetségét az utána is csak úgy tud folyamatosan egyre kétségbeejtő produkciót leadni,ha a fejében nincs rend. Ezt

saját maga, vagy edzői hibák okozhatják. Az biztos, hogy kár volt a szélre kitenni.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: r.tonyo4 (60527)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.09.05 0 0 60528

Végignéztem a tegnapi meccset szlovákiai magyar közvetítéssel. Továbbra is nagyon szimpatikus az edző iránya a sokat futó, gyors előre játékkal. Úgy látom, hogy Mezeiben, Palincsárban és valószínűleg Katában nagy a potenciál. Zuigeber nagy játékos

lehet. Remélhetőleg nem lesz náluk visszaesés és egy jó Kanta is - ha nem is teljes mérkőzésekre - szerepet kap.

A védelmet kell rendbe rakni (nem vagyok biztos, hogy a jelenlegi játékosainkkal ez lehetséges) és akkor meglesz a feljutás, méghozzá első helyen. Ehhez még egy jól teljesítő kapus is szükséges!!!

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

r.tonyo4 Creative Commons License 2019.09.04 0 0 60527

általában azt nem szokta érteni senki, hogy egy játékos teljesítménye miért esik vissza, miért felejtett el focizni. Hrepkánál ez fordítva volt, nála azt nem értettem sohasem, hogy hogyan tudott ez a srác egyáltalán jól játszani. Amikor ment neki a játék a pályája elején, akkor viszont rajongani is lehetett érte.

A másik ilyen Preisinger volt: miután hozzánk igazolt, néha volt egy-egy fellángolása, amúgy teljes homály. 

Előzmény: kékvértuskó (60525)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!