Keresés

Részletes keresés

NB2 Creative Commons License 5 napja 0 0 29640

Remélem a belüket is kihajtják ma és remélem lesz még esély jövő héten is a bent maradásra.

kiskun968 Creative Commons License 6 napja 0 0 29639

Kb. úgy lehet parkolni mint nálatok a vendégnél. A környéken simán meg tudtok állni, ha meg időben érkezel a vendégbejárat utcájában is.

Kübüky Creative Commons License 2024.05.17 0 1 29638

Környező utcákban van hely bőven, a vendég büfé patent, jó sörök és kártyával is lehet fizetni.

NB2 Creative Commons License 2024.05.17 0 0 29637

Ilyen egy elbaszott helyet :) Aztán láttam fb-n, hogy írt egy budafoki, hogy tényleg nincs parkoló. Közben eszembe jutott, hogy pünkösd vasárnap, mondom minden bolt zárva, keresek valami aldi/lidl/spar parkolót a környék (pl Dunaújváros)... Hát én baromira nem látok még azt sem. Érted ott a temető, mondom biztos van egy parkoló... hát nem. Ez tényleg olyan mintha vazze itt Pécsen a régi Kertváros közepén lenne egy stadion és találj ott parkolóhelyet.

Előzmény: Szongcen Galpo (29636)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.05.17 0 0 29636

Igen szar helyen van, az már biztos. Környező utcák valamelyikét javaslom

 

NB2 Creative Commons License 2024.05.17 0 0 29635

Mennyire kenitek vágjátok a budafoki stadiont? Ránéztem a térképre, a vendégbejárat az egy szűk utca, de hol tegyem le a verdát? A honlapjukon az van, hogy egy P+R parkolóba, majd szálljak buszra. Mondom mivaaan? Sajnos Gugli 2011-es állapotot mutat. Egyszerűen próbáljak meg megállni valamelyik környező utcában? Mert gondolom a Zuzmó utcában kb esélytelen.

Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.05.16 0 1 29634

Én nagyon fura választ fogok adni erre a kérdésre: az eszem most azt mondja, hogy bennmaradunk, a szívem meg azt, hogy nem.
Tudom, hogy szurkolóként inkább az ellenkezője a szokásos, vagy normális, de....
Úgy gondolom, hogy kettőből egy meccset meg fogunk nyerni valahogy. Tisztán, nem tisztán, erről lövésem sincs igazából, de 3 pontot biztos felírnék a csapatnak, és nem mondom százasra azt, hogy ez nem lesz elég. Ha 4-et szerzünk (vagy kibundázunk), arra azt mondom, hogy kb biztos elég lesz. Valami lótúró 1-0 megint le fog csöppenni (főleg hogy a Szeged sem lőtte meg az egygólos átlagos a bajnokságban, hiába állnak dobogóközelben).
Közben viszont az van bennem, hogy a lelkem mélyén annyira érdemtelennek tartanám a bennmaradást, mintha engem kineveznének pénzügyminiszternek diszkalkuliával. Semmit nem tettünk érte, és bár nem tudom, mi lesz a pécsi focival, ha újfent kiesünk a profi osztályokból, az NB2-ben maradás sem kecsegtet jelenleg reményekkel. Akkor meg....

Előzmény: Szongcen Galpo (29600)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.05.16 0 0 29633

Barcs, 2007. :)))))))
Mondjuk ott legalább jelen volt az, akit el kellett zavarni, most meg....

Előzmény: Kübüky (29632)
Kübüky Creative Commons License 2024.05.16 0 1 29632

Tényleg az van, hogy maradt a kincstári optimizmus,mert másba nagyon nem kapaszkodhatunk. Nem azért vagyunk kieső helyen,mert Fortuna mindig másra kacsintott, sajnos a játékosállomány ennyit tud, továbbra sem érzem, hogy át tudnának lépni a saját árnyékukon.

 

Más: Amennyire tudom a klub azóta sem válaszolt az ultrák kérdéseire, ami kurva gáz, pedig valamilyen gesztus nagyon jót tenne a szurkolók felé. 

 

Szinte minden téren azt tapasztalja az ember, hogy elherdálják az egyesületet, totál leszarják, csak jöjjön a TAO.

 

summa summarum, ha kiesünk,ha bent maradunk: vezetőség takarodj!

acm55 Creative Commons License 2024.05.15 0 0 29631

Most már hivatalos. Le fogják játszani az utolsó két meccseket és beadták a fellebbezést az MLSZ felé. Végleges döntés május 23-24 között várható a sorsukról.

Előzmény: Szongcen Galpo (29630)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29630

Ez mondjuk baj. Így minimum egy pontot össze fognak kaparni. :(

Előzmény: acm55 (29627)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29629

Őszintén, ez így korrekt. 

Előzmény: Hajrá_Pécs (29624)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29628

😀

Előzmény: dandoevan (29622)
acm55 Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29627

Így van, nagyon egyszerű a képlet. Ha a 14. helyen vagy előrébb végzünk, akkor bennmaradunk. Ha nem, akkor kiesünk.

 

Jelen állás szerint úgy néz ki, hogy a Haladás le fogja játszani az utolsó két meccsét, csak kérdés, hogy hány játékosuk bont szerződést egyoldalúan a hét folyamán.

Előzmény: VanekB.E. (29623)
dandoevan Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29626

A zárójel lett volna a lényeg ezúttal.

Előzmény: NB2 (29625)
NB2 Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29625

Azért remélem nem gond, ha mi próbálunk optimisták lenni :)

Előzmény: dandoevan (29622)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.05.14 0 1 29624

Ezt a Csakfoci hozta le tegnap az MLSZ-re hivatkozva. Ergo ha a Haladás pályán bennmaradó helyen zárja a szezont, mi meg nem, akkor nem fognak megmenteni a zöldasztalnál. Az NB3-as feljutó csapatok közül mindnek megvan a licence, tehát a nevezésüket vélhetően elfogadnák.
"Amennyiben a Szombathely csapatának nem lesz licence, a következő évi bajnokságra nevezése nem lesz elfogadható, mert az egyik nevezési feltétel a licenc megléte. Amennyiben nem minden indulási jogot szerzett csapat nevez, akkor a bajnokság létszámát fel kell majd tölteni. A feltöltés esetén először az NB III-as bajnokság legjobb fel nem jutója jogosult nevezést beadni NB II-re."

Előzmény: VanekB.E. (29623)
VanekB.E. Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29623

Ne keverjük össze büntetőpontot a kizárással. Kizárás esetén a legjobb még nem feljutót kérik fel (legalább is itt aszt írják). Haladás büntetőpont esetén van esélye a Pécsnek. Licenszproblémánál  nem büntetőpontoznak az vagy van vagy nincs.

dandoevan Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29622

Leírom újra, Budafokon zakó, Szeged dönci. Egy pont. Kevés. Két döntetlennel csak akkor lehet bentlenni, ha a Zugló kétszer kikap. Egy győzelemmel bent lehet maradni, de csak akkor, ha a Zugló csak egy pontot szerez. Haladás hiába kap ki innentől, egy győzelem kevés nekünk, h beérjük őket, 10-zel jobb a GK-ük. (Büntetőpontokkal egyelőre nem számolok.) Egy győzelem, egy dönci, na ekkor már van olyan 30-40% esélyünk, két győzelemmel sztem egy 70% esély.

Szóval kiesünk :(

(Azért írom le ezeket, mert ezer éve nem írtam már ide a tegnapelőtt óta, és ha többször leírom, hogy vége a dalnak, akkor talán nem lesz igazam, mert a múltban is egy rakás faszságot írtam már ide. :D)

Előzmény: Szongcen Galpo (29600)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29621

Közben elvileg hivatalos, hogy a legjobb NB3-as nem feljutó csapatot fogják felkérni, ha nincs Hali.
Szóval nincs mese, benn kell maradni a pályán.

VanekB.E. Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29620

alulról a negyedik

Előzmény: VanekB.E. (29619)
VanekB.E. Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29619

Igen abban lehet bízni, hogy a Kécske is bízik még a Haladás faktorban. Vagyis három kieső lesz + a Haladás. Ebben az esetben minket behozhat. Mert, ha mi max. egy pontot szerzünk a Kécske meg nyeri mindkét meccsét, akkor az alulról a harmadik helyet is bukjuk. Azonos pontszám esetén először a több győzelem dönt, majd a több rúgott gól, ebben pedig a tök utolsók vagyunk.

Előzmény: NB2 (29618)
NB2 Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29618

ohhh, köszi...

hát akkor ez így szopacs nekünk, bár bízzunk azért a Kécskében...

Előzmény: VanekB.E. (29617)
VanekB.E. Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29617

BVSC-nek 36 pontja van a Kécskének 30 BVSC-nek 10 győzelme a Kécskének 6. Azonos pontszám esetén a több győzelem számít. Ha a Kécske kettőt nyer a BVSC kétszer kikap mindkettőnek 36 pontja lenne, de a BVSC-nek több győzelme. Kécske már csak a Haladás faktorban bízhat, nekünk a Haladás faktoron kívül is van minimális esélyünk.

Előzmény: NB2 (29615)
Kübüky Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29616

Valószínűleg én vagyok a legpesztimistább a topikban, talán az évek alatt kialakult fásultság miatt. Két döntetlenre számítok és kiesésre. 

NB2 Creative Commons License 2024.05.14 0 0 29615

Miért is esett ki a Kécske?:) Legyünk most Kécske szurkolók:

1. Ők nyernek a BVSC ellen, mi meg kikapunk

2. Utolsó fordulóban ők nyernek mi megint kikapunk, BVSC kikap és már bent is maradtak

3. És akkor még a Hali faktorral nem is számoltunk, ha esetleg ki se állnak és bünti pontok lesznek, akkor nekik elég bennünket megelőzni.

Szóval ahogy én a PMFC szemszögéből vagyok pozitív, lehetnek ők is azok :)

Előzmény: acm55 (29613)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.05.14 0 1 29614

Bentmaradás esetén pont arra számítok amit írtál. Úgy fognak ünnepelni, mintha a Bajnokok Ligáját nyertük volna meg. Aztán meg mindenki megveregeti a saját vállát, hogy "megcsináltuk" és megy minden tovább, hiszen a célt sikerült elérni. Az, hogy milyen áron, nem számít. Hogy százak járnak csak ki ezrek helyett, nem számít. Hogy alibi az egész, nem számít. Hogy nézhetetlen, nem számít. Hogy nincs jövőkép, nem számít. Hogy jön a lóvé, na, az számít.

Előzmény: Jokki (29610)
acm55 Creative Commons License 2024.05.13 0 0 29613

Pontosan ezt vártam/vártuk a Haladástól, becsülettel harcoltak a hármas sípszóig. Mi is ugyanezt csináltuk a kizárásunk évében, az utolsó nb1-es meccseket dacból lehoztuk a Haladas, a Dunaújváros és a Szpari ellen.

A másik hsz-edre reagálva a Tiszakécske már kiesett és szerintem nem fogják összetörni magukat a BVSC ellen. Ellenben a Haladás-Gyirmót érdekes meccs lesz (ha lesz).

Előzmény: NB2 (29611)
NB2 Creative Commons License 2024.05.13 0 0 29612

Én meg azt mondom a Kécske nyer. Nagyon jó időszakban vannak, utolsó 4 meccs 8 pont, és ők bíznak benne, hogy nyernek és akkor az utolsó fordulóban kettőt előznek.

Csúnya amit mondok, de ezért lenne jó egy döntetlen vasárnap, ami mindenkinek jó, ha nem nyer a BVSC és a Hali :)

Előzmény: Szongcen Galpo (29609)
NB2 Creative Commons License 2024.05.13 0 0 29611

Nyert a Vasas, de nem volt egy agyonnyert meccs. Reménykedem, hogy a Hali a tv-nek játszott, innen egy kicsit leengednek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!