Keresés

Részletes keresés

MiL V-12 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 23260

Jó reggelt ,jó reggelt kedves liliom szál ... bocs ezt húsvétkor kell mondani !!!!

Igen ma NŐŐ NAP VAN . Pusszantás nektek drága lyjánykáknak ezen a szép Nemzetközi Nő napon

          

Szeretettel hoztam e szép csokrot,
s köszöntőmet mindenkinek mondom.
Nőket köszönt most az egész világ,
hát nyíljon nékik a sok színes virág.
Az életet, szerelmet tőlük kaptuk,
cserébe szívünket az ölükbe rakjuk.
Általuk vagyunk igazán valakik,
tudom most dalom, messzire hallatszik.
Kívánom, legyen minden nő boldog,
s szálljanak el végleg a bús gondok.
Hulljon reájuk jókívánságom e napon,
egész évben - és minden Nőnapon.

 

MiL V-12 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 23258

Köszi a Pusszantást jól esett így korán reggel meló elött a minuszban !!!!  Húúúúú de régi ez a Rod szám ,tán még gyerek voltam amikor kiadták. Nem is emlékszem oly régen volt ,mint Régen eL.nők   !!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (23256)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 23257

LyjÓó reggelt ,minusz van !

Csak stilusosan ha már vasmacskatappancs a neved ,de a képek is kirájjjjjiak ahogy ott áLnak ,s kezük egymás tappancsán pihennek keresztbe kasul,meg gugolnak .Az az érdekes hogy honnan tudják hogy mi a jó látvány egy filyjúúúúnak ????:)))))

Előzmény: Törölt nick (23255)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.07 0 0 23256

Hali MIL-V12!

Téged is puszillak! Nehogy ki maradjál!

De a Tu-154 nagyon régi jó barát, igaz, az életben sosem ölelhettem meg., mivel személyesen még nem taliztam vele sem.

Itt a forumon ismertem meg, és néhányszor telefonon is dumcsiztunk, vagy emailoztunk.

Azért csodálkoztam ide jött, de nagyon örülök neki, és nektek is!

Kellemes napot kivánok, egy klassz dallal!

Előzmény: MiL V-12 (23254)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 23254

Szia Katyusa2 ,szia mindenki ,szia új !

 

Itt vagyok ám azért ,ha nem is mindig írok.Sőt inkább te szoktál lelécelni napokra,én meg elvagyok addig a macsekkal tappancsostól ,vasastól.( azt nem írhatom hogy szőröstől - bőröstől ,ha már horgony a lelkem)

Üdv új! Tu-154-es,most jöttél és máris puszit kapsz ,na szépen vagyunk itt a benszülött macsekkal. Maradsz itt? ,mert akkor két filyjú,meg két lyjányka leszünk itt a topikon. A cirilt az én gépem is tudja ,csodálkozok az Ankertappancson hogy nem tanította meg a gépét a cirilre.Pedig ő is fordítgat tolmácsolgat itt-ott . Úgy hogy nem idegen tőle az idegen nyelv használat.Jó is azt idegenbe használni .....!!!!  :)))))))

 

  Igazi vasmacsekok ,,börből nyershúsból !!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (23253)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.05 0 0 23253

Szia Tu-154!

Nocsak!! Te itt??

Hát igen, egy ideig én egyedül voltam itt, aztán jött MIL-V12-eske, és rendes volt, mert irogatott nekem, itt volt velem egy darabig.

Utána jöttek többen, és igy többen örülhettünk.

Én el maradoztam kicsit, de azért a többiek itt irogattak, elvoltak!

Hát puszillak ITT a köreinkben! (és köszike a segitséget, de az illetékes bizti meg köszöni.)

Előzmény: tu-154 (23250)
tu-154 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23252

Tán csak nem ÓZ-ra gondoltál ??    Szia Vasmacskatappancs   !!!  

Előzmény: Törölt nick (23251)
tu-154 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23250

Szia Katkat !!

Csak meg találtam ezt a kedvenc topikod  amire oly szívesen írkálsz. De hát nem vagy is vagy egyedűl .Egész jó kis kompánia szokott itt írogatni ,s mint olvasom a vasmacskatappancs is tud oroszul . Csak a gépe nem . Na pont jókor kuk ide ,mert máris segítettem !!   Hali szép napos napot az égre !!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (23248)
tu-154 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23249

Jó reggelt lyjánykák !

Az azért van,mert a ciril betűket fel kell tölteni . Az én gépembe meg van ez a lehetőség ,meg az Amerikai angol is,és így már simán viszi a cirkalmasokat is .

 

Szóval ezt nem tudtad ???

 

Со двора - подъезд известный
под названьем "черный ход".
В том подъезде, как в поместье,
проживает Черный Кот.

Он в усы усмешку прячет,
темнота ему - как щит.
Все коты поют и плачут -
этот Черный Кот молчит.

Он давно мышей не ловит,
усмехается в усы,
ловит нас на честном слове,
на кусочке колбасы.

Он не требует, не просит,
желтый глаз его горит.
Каждый сам ему выносит
и "спасибо" говорит.

Он и звука не проронит -
только ест и только пьет.
Грязный пол когтями тронет
как по горлу поскребет.

Оттого-то, знать, невесел,
дом, в котором мы живем.
Надо б лампочку повесить...
Денег всё не соберем.

Előzmény: Törölt nick (23247)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.04 0 0 23248

...rég jártam erre...

MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 23243

Ez kb kéthete készült amikor még nem volt érdemes a szigetre ki látogatni ,mert hóóóóóóó volt még

Előzmény: MiL V-12 (23242)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 23242

Szia macseptappvasban !

Jó program a sziget . Tegnap én is arra jártam ,csak a pesti oldalon .

Előzmény: Törölt nick (23241)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 23240

Jó reggelt jLyánykák !

 

Csodás reggel van süt a nap tiszta az idő .   Hát tappancskám való igaz tényleg betegre lehet ennie magát az ember gyerekének palacsintából . Ilyen - olyan töltelékekkel meg jól meg is lehet bolondítani az ízét ,nem beszélve arról amikor még lájtos meleg is a tészta,és egy kis csupor gyümölcsizű téa is van mellékelve hozzá .Igen lehet nyelni mint kacsának a nokedlit ,vagy hokedlit ??:)))))

Még jó hogy reggel van ,és nem indultak be a Pavlovi reflexek ennyi finomság írásán.

Előzmény: Törölt nick (23239)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.23 0 0 23238

Sziasztok Lyjánykák !!!

Nem rosz volt a vacsid ,és nem feküdte meg a gyomrod a sok finomság ???? Én továbra is eszem a húst igaz csirkét ,ja meg ma főztem egy kis zuza pörit ,na jó csak épp az íze kedvéért egy olyan másfélkilós kiszerelésben.Má hogy csak mindenki jól lakjon ma ,és holnap,meg hát böjt van ,vagy mi fene nem ? .Meg a macsek is szereti,na ja . Szóval böjt kilőve szokás szerint ,de ez csak az utóbbi 57 évben van így,meg az elkövetkező 50 évben lesz így   .Aztán szerintem én is fel hagyok eme rossz szokásommal , és böjtölni fogok .Megígérem !!!!

Megnéztem a versenyt Albionban ,hát a serpenyő az jó nyeremény lehet ,de hogy futás közben még dobálni is kell  a palacsintát ?,biztos jó móka lehet arra felé . Mondjuk ha nem szólsz róla bíz sose tudom meg hogy létezik palacsinta nap. Persze már annyiféle fajta nap van hogy gyakorlatilag minden napra jut valami.Na most ezek szellemében élni biztos hogy lehetetlen.Jobb kívül állóként csak szemlélni az eseményeket ,és jókat kuncogni az emberi elme határtalanságán.

  

Előzmény: Törölt nick (23234)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 23233

Jó estét lyjánykák !

Meglepett ez a hús hagyó kedd ,mondjuk mordult is egy rendeset a macsekom amikor közöltem vele hogy 47 napig one hús !! hihihihi

Utánna néztem és hát tényleg így van főleg a ködös Albionban. Ide másolom amit találtam róla egy Angol honlapon

"""Angliában a húshagyó kedd palacsintanap, vagy palacsintakedd néven is emlegetett, sőt így ismert csak igazán. Ezen a napon szinte mindenki palacsintát eszik. A palacsintanap 47 nappal húsvétvasárnap előtt van, a böjt, az önmegtartóztatás idejének kezdetén. Régen a palacsintanap volt az utolsó lehetőség, amikor tojást és zsírt használhattak főzésre a böjt megkezdése előtt. A palacsinta pedig kitűnő alkalom ezen nyersanyagok felhasználására. ""

Hát ennek a hírnek a hallatán ,úgy megíjedtem hogy rögtön bevacsiztam vagy 30 dkg kobászt a jobbik fajtából ,a másik felét meg eltettem honapra,ha mán több nap ,mint kobász .

   Jó étvágyat a palacsintához Lyjánnyykák  !!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (23232)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 23231

Előzmény: Törölt nick (23230)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 23230

...jopofa!!

Ma is szép napot igy kedden!..igaz, nekem a péntek a nyerő!!

Előzmény: MiL V-12 (23229)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.19 0 0 23229

Jó ,és szép napot !

 

Ezt bekeretezem ,jégbe teszem, tartósítom,és apránként fogyasztom majd a czupp nélküli sanyarú időkben !

 

   Mert nem minden hóember az,ami hóból van,ha macsek is lehet  !!!

Előzmény: Törölt nick (23228)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 23227

Ha már csak én vagyok itt egyedűl a filyjú ,illik Valentinozni veletek  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Miájlyúúúúúú   !!!!!

MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 23226

Szijasztok Jlyánkák ,vasmacska ankerok !!

 

Hát bizoy még anno a békebeli időkben nekem is a kulcsos kori volt .Emlékszem hogy a házunkal szite szemben lakó suszter bácsi ,midig az én bakkacsomat sarkalta ,mert az az átkozott korcsolya köröm örökké leszedte a bakkancsom sarkát.Emlékszem hogy szereztem két szíjjat ,és azzal kötöttem át a sarkaimnál a korit hogy a cipöm sarkát ne szakítsa le .Ma már szerencsére klassz egybe cipőkorim van.A Pólus Center-ben is koriztam egy párszor ,de ott béreltem a korit .Igaz a műjég nem annyira jó ,vakahogy nem csúszik, mintha fék lenne a korin.Az igazi a szabad tiszta jég ....

Te ankerkarom nem szabad félni ,újra fel kell húzni a kori cipőt ,és menni menni amig nem járja át a lelked a korizás örömét .Sajnálom anyukád ,de látod ő is szerencsésen esett,ezért neked sem kell megijedj.

Jajaajjj hát persze a Valentin napi kori a legszebb !!    Fogadjátok tölem szeretettel !!!!!!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 23223

Halihó!

Neked is kellemes napot, és hetet kivánok!!

Nocsak? Tudsz korizni?

Én 1 xer probáltam, de alig birtam meg állni vele, nem hogy siklani. Gondoltam, még egybe vagyok, addig le szerelem, mert akkoriban még olyan volt , amit ugy kellett a  cipömre rá kulcsolni.

 

Előzmény: MiL V-12 (23222)
MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 23222

Jó reggelt !

Indul a heti verkli . Jó volt a hétvége .Lent voltunk a Balcsin ,fergeteges a jég minősége. még én is felkötöttem a korimat ,és élveztem a napfényben a korcsolyázás örömét.Egy kis forralt bor meg még fokozta is a hangulatot . Szóval szupi volt . Ellenben te macsek már megint mit garázdálkodtál ittttttt !!!!!!!!  Minden hozzászólásod törölted .Te most már biztos hogy modi vagy ,és ha meguntad a hozzászólásod hát fogod magad és kitörölöd . Mér jóu ez ,hee ????   Van ám nekem igazi nádpácám ,oszt majd meglátod -e hogy tud az suhogni !!!!!!!!! Meg tanítsalak repülni ???::)))) DDDD  Na irány a kezdjük el a hetet  !

MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 23217

Jó napot mindenkinek !  Hali teeee rafkos Jamaicai álomszuszékmadár

 

Hát itt van megint egy péntek délután ,és előttünk a hétvége . Hát én biz-a megnéztem a Jamaicán található össze madarat ,de csak egy hasonlít a mormotához,de az meg Karibi álmosmadár Arra gondoltál macsek ?????

 

  Ez az Ő a Karibi álmosmadár aki Jamaicán él !!!!--(( ez olyan mint a Balkáni gerle ,ami nálunk is él ,és csak egyszerűen Vaci a neve.))---

 

Nos a teljessség igénye nélkül ime az össz .Jamaicai ,,,,,,,,rum !!!

A Wikipédiából

 

  

  • Álarcos réce Álarcos vízicsibe Amerikai szultántyúk Antillai galamb Aranyfecske Aranyrigó   Baráttirannusz Bicknell-fülemülerigó Bobalink   Csíkos karvaly
  • Csíkos kéregjáró   Dendroica cerulea    Elaenia fallax Énekes gezerigó Estifecske Északi jasszána Északi lombposzáta   Fehérfarkú trópusimadár

    Fehérszemű rigó Fehérfejű kerceréce Feketearcú réce Feketetorkú lombjáró Flótázó fülemülerigó    Gyűrűscsőrű sirály  Gyűrűscsőrű szárcsa 

    Gyűrűscsőrű vöcsök    Halcsontfarkú réce Hóbatla    Indigópinty            Jamaicai aratinga Jamaicai bekard Jamaicai elénia Jamaicai pufókgerle

    Karibi álmosmadár   Karibi flamingó Kék gém  Kékszárnyú réce Királygém Kis sólyom     Lagúnagém Lármás cankó     Mangrovekakukk Mexikói gólyatöcs Mexikói kárókatona  Myiarchus stolidus Myiarchus validus     Narancstrupiál Nyugati pivi      Odúfecske Óriásguvat  Orrszarvú pelikán       Pálmafütyülőlúd Pápapinty

    Pettyes billegetőcankó Pirosszemű lombgébics Pirostükrös amazon Pulykakeselyű      Rőtfarkú ölyv Rövidcsőrű cankógoda        Sárgacsőrű esőkakukk

    Sárgakoronás bakcsó Sárgáscukormadár Simacsőrű ani Sirató gerle Skarlátbatla        Tarka vércse Törpevöcsök Tyrannus dominicensis     Vörhenyes fülemülerigó

    Vörhenyes kócsag     Wilson-lile   Wilson-víztaposó       Zenaida aurita  Zöld gém

       ez is egy """érdekes""" nevűűűűű  Elaenia FALL...      -AX   !! Hihihi
    Előzmény: Törölt nick (23216)
    Törölt nick Creative Commons License 2012.02.08 0 0 23215

    Na igen, én is igy értettem, csak tán rosszul fogalmaztam.

    Előzmény: MiL V-12 (23209)
    MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 23214

    Hali sajtosmacsekszajkó !

    Izgi biza volt ,de sajna vége már .95-ben repültem utoljára,azóta csak utaska vagyok.de úgy is jó !!Igaz már régen voltam odafenn,mint utas is . De hát minden elmúlik egyszer ,amig fiatal volt az ember,addig tág volt a határ .Ahogy öregszel úgy szűkülnek az élet terek.Persze mindennel meg kell barátkozz ,mert ez az élet rendje .Jól is van ez így ,meg rendben is van .

    Előzmény: Törölt nick (23213)
    MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 23211

    Hali Pogi macsek szajkó !!

     

    Teeeee ,,,Jó ég ennyi nevet megjegyezni.. Persze világos mert nem az állami segítség old meg egy vállalati problémát ,mert iyen alapon a gomblyuk készítő kisiparost is meg ílleti az állami segítség.Mert ha az állam segít ,akkor azok az emberek is segítenek akik soha életükben nem ültek repülön,és nem vartak gomlyukat a kabátjukra. Akkor pedig mire fel.A suszter miért nem kap támogatást,ha nincs elég lyukas cipő ??? A mai magyar társadalomban minden fő közlekedést az állam az az mi finanszírozunk.Ennek valahol tényleg véget kell egyszer vetni,pl Londonban egy egyutas metró jegy 5 pond,azaz kb közel a 2 ezer Ft -hez. Én annak elötte tanultam repülni .Repültem is a cesna kis gépeket ,és nem az a tudás alapja ,hogy milyen lágyan teszem le a gépet.Fontos szempont de a fő a levegőbeni helyzet megítélésen van,és az ottani repülési stabilitás . Mivel az uralkodó széljárás döntően befolyásolja a repülést,és a levegőben tartást,nyírő szelek oldal légáramlatok ,termikek ,stb. Nem véletlen a reptereken a légzsák látványa,és az irányító tornyok állandó meteorológiai helyzet jelentései,amit a gépekre is folyamatosan feltöltenek.Említette is az utolsó repülésen a pilóta hogy kedvező hát széllel repültek ami megkönnyítette a repülésüket.

    Előzmény: Törölt nick (23210)
    MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 23209

    Jó napot mindenkinek !!

     

    Látod ezért ment tönkre a Malév,mert te sem velük repültél.::)))))                                   Még jó mert most futhatnál a pénzed után.Egyébként meg ne sajnáld direkt csinálták . Hallottam a vezetők nyilatkozatait szakmai szempontok alapján .Semmi sem indokolta a bedöntést ,és még pénz is volt a megmentésére ,de nem, direkte nem adtak,persze az igazi szívás meg ezután kezdődik,amit viszont lehet hogy nem kalkuláltak be . Magyarországgal meg mi lenne az csak egy darab föld ,tehát semmi,ott marad ahol volt ,inkább a magyar nép egy részével mi lesz ,ez itt a kérdés ???

    Előzmény: Törölt nick (23208)
    Törölt nick Creative Commons License 2012.02.06 0 0 23208

    Haliho!

    Szép napot kivánok Neked, és Mindenkinek itt a topikon!

    Köszike ari vagy, hogy szoltál, de nem malévvel jöttem.

    Amugy eléggé sajnálatos ez a hir, a fenébeis.

    Már minden el uszik, tönkre megy, stb??

    Mi lesz veled Magyarország!!!???

    Előzmény: MiL V-12 (23200)
    MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 23206

    Halihóóóóó!!!

     

    Csak kapkodom a fejem hol a földre a mufurc macsekra ,aztán meg  fel a fára a szajkóra.Na szépen is vagyunk ezzel a keverem a kavarom a neveimet .Csak arra vigyázz szajkó hogy lene repülj a fáról mert a mufurc macsek elkap.

    Néztem a klippet hát most ezért,hogy tornászhassak, biztos hogy nem fogok egy kutyát venni főleg nem egy ilyen drága jószágot.Megteszi a régi bevált 5 kg-os súly is . Tényleg a te cicád hogy viseli amikor ezeket a gyakorlatokat végzed ??? Láb dekázni nem szoktál vele !!hihi. Nem miáukól ,hogy hagyj már békén a sutba alukálva dorombolni ,,Teeeeeeeee gazdaNő !!!!:))))

     

       hihi elbújtam,most gimnasztikázz velem !!!!!!!

    Előzmény: Törölt nick (23205)
    MiL V-12 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 23203

    Hali mindenki !!

     

    Szia macsek lám vége a hó ömlésnek ,kisütött a napocska is ,így most már bizti hogy nem leszel egy icurka-picurkát sem ,,depis". Szép az idő lehet menni szánkózni korcsolyázni.,,,,Ja meg havat takarítani .Sajna nálam nincs házmester.

       Pontosan ilyen az idő most is nagy hóóó ,és süt a nap !!!!

    Előzmény: Törölt nick (23202)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!