Hali!

A mai mecs előtt melyik nótát énekelte egy csaj a Baranyai Antal búcsúzáskor?

suti1904 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 74
Marad az átlövő: Hornyák Ágival tárgyal az Audi ETO

"Nincsenek távol az álláspontok, én bízom abban, hogy végül ő marad" - nyilatkozta Vanyus Attila.

A győriek korábban úgy nyilatkoztak, hogy nem tervezik újabb játékos leigazolását, a történtek, vagyis Tomori távozása miatt azonban újra kilépett a piacra a klub.

Hornyák Ágnes szerződés hosszabbításáról nincs még hír.

„Ami Hornyák Ágit illeti, valóban nincs még megállapodás, de nincsenek távol az álláspontok, én bízom abban, hogy végül ő marad. A lehetséges igazolásokkal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy felvettük a kapcsolatot több játékossal is, ezek között magyarok és külföldiek is vannak, sőt, balkezes is. Nyilván nem szeretnénk nagyon elhúzni a dolgot, mihamarabb szeretnénk kialakítani a végleges keretet" – tette hozzá Vanyus Attila.
kezzi Creative Commons License 2009.08.14 0 0 73
Korom Milán Creative Commons License 2009.05.16 0 0 72
Nem sikerült :(
tyukszurkalo Creative Commons License 2009.04.21 0 0 71
képek a vasárnapi meccsről itt is
G-T15 Creative Commons License 2009.04.20 0 0 70

Gratulálok a Hölgyeknek és a Szurkolótábornak,a sikerhez!!!

Ha így sikeres a csapat,akkor a döntőt is tv-n nézem,bár talán így még nagyobb az idegeskedés!

Faramir74 Creative Commons License 2009.04.19 0 0 69
Szép volt lányok! Csak így tovább a döntőben is!
suti1904 Creative Commons License 2009.04.19 0 0 68
BL döntős az ETO

Pálinger bravúrjaival, Görbicz fantasztikus játékával lehengerelte a Hypot a Győr a BL-elődöntő visszavágóján, így 29-21-es győzelemmel a Bajnokok Ligája döntőjébe jutott.

Magyar labdaeladásokkal, Pálinger-védésekkel, de Hypo-vezetéssel kezdődött a találkozó, tíz perc után 5-3-ra vezetett az osztrák csapat. Az első negyedóra végén Tomorit másodszor állította ki a német játékvezetői kettős, így módosítania kellett a védekezésén a győrieknek, de támadásban is ellenszert kellett találniuk a Hypo nyitott, helyenként 3-3-as játékával szemben. Pálinger sorra mutatta be a remek védéseket, de indításaiból ritkán tudott gólt elérni az ETO, azonban a győriek ennek ellenére át tudták venni a vezetést a szünet előtt (10-8), bár Tomori támadásban gyenge teljesítményt nyújtott, így főként szélről és büntetőből tudott gólokat szerezni a magyar csapat. Pálinger Acimovic, majd Tóth hétméteresét is hárította, miközben Hornyák betalált, így három gólos előnyre tett szert szünetre a Győr.

Szünet után Görbicz góljaival tovább növelte a különbséget az ETO, Pálinger 60 százalék fölé tornászta védési hatékonyságát, így a 40. percre 16-11 lett az állás. Kovacsics pályára lépésével pörgősebb lett a magyar együttes játéka, a fiatal játékos kétszer is eredményes volt a második félidő közepén. A 45. percben Spiridont piros lappal kiállították, mert egy támadásnál kirántott kezét az ölelő védők karjaiból, Piedade pedig nagyot esett az esetnél. Később Acimovic is megkapta harmadik két percét, is ő sem léphetett már pályára az utolsó tíz percben. Ekkorra már hét, majd nyolc gólra nőtt az ETO előnye, Hornyák beállóban is hasznos játékot nyújtott. A végére így nem maradt kérdés, a második félidőben Pazar játékot nyújto ETO megérdemelten jutott a BL-döntőbe a hajrára összeomló Hypo ellen. A magyar bajnok - csakúgy, mint tíz éve a Dunaferr - a négy között győzte le a Hypo-t. Akkor az újvárosiak a Ljubljana ellen a trófeát is begyűjtötték. A Viborg elleni BL-finálé első mérkőzésére Dániában, a visszavágóra Győrött kerül sor.

Női BL-elődöntő, visszavágó:
GYŐRI AUDI ETO-HYPO NIEDERÖSTERREICH 29-21 (12-9)
Győr, 2800 néző. Játékvezetők: Methe, Methe (németek).

GYŐR: Pálinger (kapus), Deáki, Görbicz 13 (5), Herr A. 4 (2), Hornyák 2, Hosszú, Kisfaludy, Kovacsics 3, Mravikova 3, Rotis-Nagy, Spiridon 1, Tomori, Vérten 2. Edző: Konkoly Csaba.

HYPO: Englert, Blazek (kapus), Acimovic 3 (2), Fachinello, Kim 3, Kirsner 1, Léránt, Mesquita 1, Myoung 3 (2), Nascimento 3, Oh, Piedade 2, Plach, Tóth T. 5 (1). Edző: Németh András.

suti1904 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 65

Eredményesen zárultak a lejáró szerződésű klasszisok és az Audi ETO vezetőségének szerződéshosszabbítási tárgyalásai.

Görbicz Anita, Pálinger Katalin és Vérten Orsolya további három évre kötelezte el magát a zöld-fehérekhez. Simona Spiridon és Tomori Zsuzsa két, Katarina Mravikova 1 évvel hosszabbította meg a szerződését. Herr Orsolya még nem adott választ az Audi ETO ajánlatára.

napiuser Creative Commons License 2008.10.07 0 0 63

Ma 18 órától élőben közvetíti a kisalfold.hu a Békéscsaba-Audi ETO KC kézimeccset itt: http://www.kisalfold.hu/sport/kezilabda_bekescsaba-audi_eto_kc_online_kedd_1800/2072989/

Sziasztok!

Ma olvastam,hogy a Győr junius 30.-ától szerződést bontott Nagy Krisztinával.

Én valahogy nagyon számítottam erre. Nagyon keveset játszott, amikor pedig a pályán volt nagyon keveset produkált.

Mi a véleményetek?

Mapecho2 Creative Commons License 2006.02.12 0 0 59

kiesett az eto?  Aalborg DH 29-21 Volgograd /végetért/

Plac. Hold K V U T Mf-Mi +/- P 1 Kometal Skopje 5 3 1 1 145-131 14 7 2 Aalborg DH 5 3 1 1 153-138 15 7 3 Györi Graboplast 5 2 0 3 123-140 -17 4 4 Volgograd 5 0 2 3 122-134 -12 2

Mapecho2 Creative Commons License 2006.02.01 0 0 58

Szerintem zárjuk le! ;)

Hajrá ETO! :)

Előzmény: tsun (57)
tsun Creative Commons License 2006.01.22 0 0 57

Szépen hangzik, csak hiteltelen. Leginkább a focisták mentegetőzésére használható. Valóban sok minden más mint a hazai bajnokin, de pl. Vértent nem nagyon láttam a válogatottban korábban s a vb-n teljesen idegen környezetben, kiélezett szituációkban, emberhátrányban is olyan gólokat lőtt, hogy csak ámultam. Lehetne még példákat sorolni, de minek. Akik egy ilyen csapatban mint az ETO is, állandó csapattagok lesznek, azok már nem most mennek először kézilabdapályára, van a hátuk mögött jó néhány kemény mérkőzés. Elnézve itt a BL-ben is évek során egyik-másik mérkőzést, a hangulatot illetően hol vannak azok egy ETO-Dunaferr, ETO-Fradi teltházas, fülsiketítő hangzavaros rangadóhoz képest, amikor kong a terem, hallatszik az edzői utasítás? Aki ezeken már szerepelt, annak azért már elég nehéz félelmetes körülményeket mutatni.

Ebben a csapatban nem egy ember szerepelt a nemrég zárult világbajnokságon, ezüstöt, bronzot szereztek s ahogy a mérkőzést elnéztem nem a vb-n sem szereplők okoztak leginkább csalódást. Az vb ezüstérmes Bradeanu szinte a dánokkal volt. Herr nem volt a válogatottal, mégis nagyon szépen védett a második félidőben. Ő hogy tudja hozni a formáját? A sérülteket, betegeket most hagyjuk, őket meggyógyítani kellene, hogy a visszavágón esetleg képesek legyenek a matematikai esélyt még megragadni, bár erre elég kicsi az esély.

Előzmény: Mapecho2 (55)
sanya122 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 56

erre az a válasz, hogy sok nemzetközi minőségi rutin.. erős felkészülési meccsek.

Mapecho2 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 55
Azt egy szóval nem mondtam, hogy "babazsúr". De azért a BL teljesen már mint a magyar bajnokság. Teljesen más a hangulat, a játék meg még sok minden. Akkor Te ezt mivel magyaráznád, hogy a magyar bajnokságban(amely a legerősebb bajnokságok egyike) 100%osak a BL meg, hogy is fejezzem ki, döcög a szekér. Ezen most hosszan eltudnánk vitatkozni.
Előzmény: tsun (54)
tsun Creative Commons License 2006.01.21 0 0 54

Ez azért már vicc, nem gondolod? A magyar bajnokság sem kislányok babazsúrja, itt is vannak rangadók, Dunaújváros, Népliget, Debrecen, ott is idegenben vannak, nem is akármilyen körülmények között! Nem lenne szabad ezt így előadni. Az nagyon feltűnő, hogy Görbe most is tud gólokat lőni, de a többiekkel mi van? Nem beszélve a védekezésről, ennyi gólt kapni, ez a védekezés csődjét jelzi. Nagyon kíváncs leszek a meccsre, ha meg tudom nézni.

Valamit gyorsan ki kellene RK-nak találni, mert a végén nagyon csúnya vége lehet. A DVSC példáját kellene követni, amikor valami 10 gólos hátrányt dolgoztak le itthon. De nagyon fel kell kötni a fehérneműt!

Előzmény: Mapecho2 (53)
Mapecho2 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 53
Szerintem mivel idegenben vannak, ezért van ez a megilletődöttség. Sajnos ezen is megy el a meccs.
rezike Creative Commons License 2006.01.21 0 0 52
10 perc után 7-2, majd 9-3 azaz vége a meccsnek. Juhász, az egyetlen balszél, akinek örülni kéne hogy végre van ül a padon és mikor 9 van közte, akkor jön be. Gratulálok Róth K. Szóval szinte 10 perc alatt elvesztettük a meccset, ugyanugy mint Szkopjéban.  Utána már szinte egálba megyünk. Mitől van ez a meccs eleji őrület???????
Mapecho2 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 51
Hát sajnos nem volt másképp mint Macedóniában, szinte ugyanaz volt a helyzet, vagy még rosszabb. A dánok sokkal gyorsabb játékot játszottak amihez a csajok nem tudtak alkamazkodni. Az ellenfél alig hibázott, szinte mindent bedobott. Nálunk csak Görbe és Juhász "szórta" a gólokat. A többiek levoltak blokkolva. Már a meccs elején a dánok kapusa, Lunde elvette a csajok kedvét, egész meccsen 48%osan(!) védett. Sajnos az etonál elmaradtak a bravúrok.
Mapecho2 Creative Commons License 2006.01.20 0 0 50

A Volgográd ellen nem ment annyira a gépezet, remélem Dániában más lesz a helyzet, úgyhogy Hajrá Csajok ;) !!