Keresés

Részletes keresés

LokiFan16 Creative Commons License 3 napja 0 1 213056

Akkor ennyiből a fradi sem magyar

Előzmény: Imrikfalva (213054)
Dexter1010 Creative Commons License 3 napja 0 2 213055

ha ezt a gondolatot folytatjuk, a nemzet csapatáról is kiderülhet, hogy nem annyira magyar. Ajjaj :) 

Amúgy grat a csapatnak a továbbjutáshoz, itt most tényleg az volt a lényeg (bár a győzelem jól jött volna koefficiens-szempontból). Nyilván más fordulatszámon fogunk játszani a Torino ellen, és még az sem biztos, hogy sok mindenre elég, de hajrá! Bízhatunk az idény elejében, a lekezelő hozzáállásban és a hiányzó hazai pályában.

Előzmény: Imrikfalva (213054)
Imrikfalva Creative Commons License 3 napja -2 1 213054

Szerintem nem annyira magyar az az ötödik... A szurkolók igen, de a csapat? Tele van szlovák rabszolgával, velük akarják a szlovákoktól való különállást bemutatni, meghatározni? S a meccsek előtti felhívás a klubvezetés részéről, hogy tilos bevinni "idegen államok elődeinek jelképét", na akkor nem csak a bicska nyílik ki az ember zsebében, hanem a hányás is kerülget!

Előzmény: skiss (213034)
Mester1111123 Creative Commons License 3 napja 0 0 213053

Közben a Kukszi kirúgta Gjokat, az edzőt  

OnlyLoki Creative Commons License 3 napja 0 0 213052

Nagyon jó hasonlat, főleg, ha azt nézem, hogy a Torino (meze) is bordó... (bocsánat) :-)

Előzmény: Attilio (213049)
Lokista10 Creative Commons License 3 napja 0 0 213051
Én szerintem abszolút vállalható volt a meccs, eléggé idény eleji forma van még, ez volt a második tétmeccs. Nem kaptunk ki,
de valljuk be Nagy Sanyi volt a legjobb a csapatban, ha nem így véd lehet kikapunk. Garba minőségi igazolás, minden mozdulatán látszik, Trujić meg két meccs két gólpassz.

Szerintem ez az albán csapat benne lenne itthon az első hatban.

Bódi szinte biztosan hiányozni fog a Torinó ellen, sőt még elég sokáig.

Nem kell túlagyalni, ez egy ajándék 2 meccs lesz, én örülnék, ha nem lennénk pozozógépek és legalább egy gólt tudnánk nekik rúgni.

LokiFan16 Creative Commons License 3 napja 0 0 213050

Azt azért szögezzük le, hogy 3-0val mentünk oda. Szégyen nem szégyen, láthattuk nagy csapatoknak sem megy ilyen előny után a 100%-os koncentráció. Pont annyit csináltunk amennyire szükség volt. Nem azt mondom, hogy kiütjük a Torinot, mert arról csak álmodozni lehet, de ahhoz nyilván nem így fogunk hozzáállni. 

Előzmény: monxx (213048)
Attilio Creative Commons License 3 napja 0 0 213049

A Toro elleni meccs csak jutalomjáték lesz. Kicsit a Nistru Otaci-G.Bordeaux párhuzamot érzem a Kukesi-Torino viszonylatban.

Előzmény: monxx (213048)
monxx Creative Commons License 3 napja 0 0 213048

A debreceni meccs után abban reménykedtem, hogy a fiatal játékosok már nem lesznek megilletődöttek. Sajnos a tegnapi teljesítménye sem volt egyáltalán meggyőző. Nem volt különösebben szervezett a csapat, a labdatartás is nagyon rossz volt. Amit továbbra sem értek, az a bedobássok. Hogy lehet, hogy számos  edobás rögtön az ellenfélhez megy? Ez is egy rögzített  helyzet, erre is bőven lehetne gyakorolni. Egyelőre nem látom, hogy a Torino ellen hogyan tudunk egy acélos védelmet felépíteni prezentálni.

LokiFan16 Creative Commons License 3 napja 0 0 213047

Annyira azért nem néz ki az a pálya "libalegelőnek", de attól függetlenül jogos, hogy csak nem a hazai pályájuk. :) 

Előzmény: cassano71 (213044)
LokiFan16 Creative Commons License 3 napja 0 0 213046

DAC

Előzmény: rush01 (213045)
rush01 Creative Commons License 3 napja 0 0 213045

Melyik az 5. csapat?

Előzmény: skiss (213034)
cassano71 Creative Commons License 3 napja 0 0 213044

Írnak azért róla, igaz nem a hivatalos oldalon hanem pl. itt:

https://www.toronews.net/gazzanet/europa-league/europa-league-l1-1-non-basta-al-kukesi-sara-il-debrecen-il-primo-avversario-del-torino/

Szerintem jövő héten kezdenek foglalkozni nyilván az EL-el meg velünk, azt nem lehet várni hogy egy héttel előre keretes írásban elemezzék a Lokit miközben még le sem játszottuk Kukesiben a visszavágót:-)

Jelenleg ahogy látom a Serie A rajttal, az átigazolási piaccal vannak elfoglalva, mint általában minden csapat.

Szerintem nem lesz olyan szerencsénk, hogy félvállról vegyenek és B csapatot küldjenek fel ellenünk. A Roma esetében esélyesebb lett volna ez, de a Torino nem sűrűn van nemzetközi kupában, valószínűleg komolyan veszik. A szurkolóik legalábbis azért foglalkoznak a meccsel, igaz főleg a stadionmizériával. 

Egyébként ez az alessandriai stadion..., inkább nekünk kedvez a befogadóképessége és a pálya talaja miatt mint nekik.

Előzmény: OnlyLoki (213040)
Mapé Creative Commons License 3 napja 0 0 213043

A honlap szerint a Torino ellen hazai pályán 18:30-kor kezdünk, kicsit korai a kezdés.

Mapé Creative Commons License 3 napja 0 0 213042

Ezt kellene kihasználni.

ctvi Creative Commons License 3 napja -1 0 213041

Ha belegondolunk, akkor igazából csak nekik lehet vesztenivalójuk. De ahogy azt sem gondoltuk időnként , hogy a Loki elér az EL indulást jelentő helyre a hazai bajnokságban, és mégis odaért..... A fociban minden megtörténhet.. Nyilván az EL megnyerésére nincs reális eset, de, hogy egy hétköznapi példát említsek, "Nem lehet minden nőt meghódítani, de törekedni kell rá!"

OnlyLoki Creative Commons License 3 napja 0 0 213040

Hogy mennyire vesznek minket (illetve az EL-t) komolyan a torinóiak azt mutatja az a tény, hogy egy qrva szót nem írnak (sem a facebookon, sem a honlapjukon) arról, hogy ki ellen fognak játszani (meg hogy egyáltalán játszani fognak...) jövő héten csütörtökön. Csak magukkal foglalkoznak, illetve a tegnapi edzőmeccsel. Most vagy az EL-t tojják magasról (amit kinézek belőlük), vagy minket tojnak le magasról (amit szintén kinézek belőlük). :-)

Droli2 Creative Commons License 3 napja 0 0 213039

Kíváncsi vagyok a statisztikára, különösen a sikeres passzokra. Az valami botrányos volt, ennél több kell hazai szinten is. Védőinket egy-egy csellel remekül ki lehetett mozgatni, azon is javítani kell. De legalább Garba jól mozog, ott egyértelműen erősödtünk. Majd meglátjuk, mi lesz ebből, tegnap végül is az eredménytartás volt a cél, az meg sikerült.

JuveFan1897 Creative Commons License 4 napja 0 0 213038
Örüljünk ha Bódit még látjuk ősszel játszani.
Előzmény: skiss (213036)
OnlyLoki Creative Commons License 4 napja 0 0 213037

Szeretnék osztozni az optimizmusodban, de én már egy kinti 3-1-el boldog lennék.

Előzmény: skiss (213036)
skiss Creative Commons License 4 napja 0 0 213036

Ehhez azért Szacsáéknak lesz egy két szava, főleg ha jó napot fog ki a Loki. Itthon teltház lesz, egy kinti 1-1 már jó esély lehet. Garba jól mozog, Varga életveszély - Bódi a titkos fegyver, addig visszatér. Jó lenne kapott gól nélkül lehozni a kinti meccset. Zsóri meg ollóz megint egyet.

Előzmény: OnlyLoki (213035)
OnlyLoki Creative Commons License 4 napja 0 0 213035

No, jöhet a Torino! 200 M€ értékű kerettel, Zazával, Belottival, Siriguval. Ma 3-2-re győztek a Serie C-ben játszó Pro Patriaval. A Pro Patria egyszer vezetett 2-1-re, majd Belotti második góljával győztek a bikák. Nincsenek játékban, és "idegenben" játszanak majd ők is, ez lehet az esélyünk az odavágón. Máskülönben a védelmünket megeszi vacsorára a Belotti, Zaza páros.

skiss Creative Commons License 4 napja 0 3 213034

mind az 5 magyar csapat továbbjutott, 10 meccs vereség nélkül!

ctvi Creative Commons License 4 napja -1 1 213033

Lehet, hogy tévedek, de szerintem az UEFA együtthatók miatt jó lenne most is legyőzni az egyébként szimpatikus albán csapatot.

ctvi Creative Commons License 4 napja -1 0 213032

Az biztos, hogy ennél jobb teljesítményt kell nyújtani a remélhető továbbjutás estén...

ctvi Creative Commons License 4 napja -1 0 213031

Na, végre meg van az egyenlítés. De oda kell figyelni, mert hajtós jó kis csapat a Kukesi! És keményen szurkolnak is még az egyenlítés után is....... Szimpatikus csapat!

cassano71 Creative Commons License 4 napja 0 0 213030

Szacsa:-)) Ilyet. Nem volt benne a meccsben, de kellett nagyon. Innen remélem nem tudjuk már elbukni.

picipaci Creative Commons License 4 napja 0 0 213029

1-1

Attilio Creative Commons License 4 napja 0 0 213028

SZACSAAA

Attilio Creative Commons License 4 napja 0 0 213027

Azért Bódi nagyon hiányzik ebből a csapatból...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!