Keresés

Részletes keresés

blackhole Creative Commons License 2000.06.05 0 0 28
Mea maxima culpa.
Előzmény: dixie flatline (27)
dixie flatline Creative Commons License 2000.06.04 0 0 27
blackhole: a '94-es stranger than fiction mar a sonynal jott ki, a recipe for hate volt az utolsó az epitaphnal...a tested mar regen sony kiadvany volt...
Josika Creative Commons License 2000.06.04 0 0 26
Én is csípem, és már csak 59 nap van hátra a Szigetig. Hogy fogjuk ezt kibírni ?

üdv
Josika

u.i.: kinek van már jegye ( a Josika-Ipsos felmérése) ?

Gretidi Creative Commons License 2000.06.04 0 0 25
Hopp... Iiige, elnezest, tevedtem... A Bad Religion tudtommal sem volt a Szigeten. :) A dezinformacioert (jo ki szo...) mindenkitol elnezest kerek... :)
Udv: Gretidi
Előzmény: rebell (16)
vazzegkritizalok Creative Commons License 2000.06.03 0 0 24
CSípem a Bad Religion-t.

Udv

Vz digital boy

N.Y.P.D. Creative Commons License 2000.06.02 0 0 23
Emberek, asszem ez lesz a sziget fenállásának
legjobb felhozatala, már csak a Blink182,
Fenix Tx, es Limp Bizkit hiányzik !
judyposzter Creative Commons License 2000.06.02 0 0 22
Nézd meg a nofx honlapján, ott megvan , hogy mikor vannak a koncertek, az tuti, hogy 06.12-én Berlinben lesz, lesz még Terrorgruppe, Mad Cadies, Good riddance, mighty mighty bosstones és még két együttes, és a belépő nem tudom pontoisan mennyi, de a berlinire 35 márka, tahát máshol de lehet sokkal drágább!
Előzmény: LeBaron (14)
blackhole Creative Commons License 2000.06.02 0 0 21
Na!

Ritmus. Dob. Lassú. Big Bang milyen király ritmusú volt...
Oooooh. Nemkéne. Olyan, mintha nem jutna eszébe a szöveg. Ellenérzés.

blackhole Creative Commons License 2000.06.02 0 0 20
Na, leért az első.

Úgy tűnik, a zene komplexebb lett egy kicsit, a stílus nagyjából maradt. Így első hallgatásra
azt mondanám, hogy a mai zenék összességét nézve elég jó, de ha az előbbi albumokhoz
hasonlítom(mármint NoS előttiekhez), akkor bizony veszítettek a színvonalból. Pár nap
(illetve éjszaka) alatt majd leér az egész, akkor visszatérek rá.

blackhole Creative Commons License 2000.06.02 0 0 19
Biza, összefutunk.

Az új lemezt még nem hallottam, most kezdtem el letölteni.

De csak a NoSubstance óta vannak a sONYnál (kisebb betű nincs? :))! Egészen a Testedig
maradtak az Epitaphnál(ill. az már csak gyűjtés volt...), csak utána váltottak. Azóta változtak
ennyit...

Előzmény: Dee Dee Ramone (12)
etnies. Creative Commons License 2000.06.01 0 0 18
végre lesz a szigeten már vártam.
De lehetett volna NOFX isők még úgyse voltak itt.
Ja ismeri valaki a Less Than Jaka-et???????
mert errefele nem sokan pedig nagyon jók.Aki ismeri az írja hogy ismeri aki meg nemaz nézze meg:www.lessthanjake.com.
etnies. Creative Commons License 2000.06.01 0 0 17
na
rebell Creative Commons License 2000.06.01 0 0 16
2-3 eve biztos nem voltak, szerintem kevered a
Warped tourral, ami 98ban volt.
Amugy honnan lehetne Artzte cuccot szerezni? (mp3)
(Erdekelne, milyenek, mer sokkal jobb egy konci, ha
kb ismerem a zenet).
Nicsak, DD itt garazdalkodik!
Laczy
Előzmény: Gretidi (15)
Gretidi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 15
Ramone ne idegesits, en szoktam tudni magamrol a szigeteken, bennem az van, hogy 2-3 eve voltak kint egyszer, a Nagyszinpadon, meg erre is emlekszem. (V. velek emlekezni. :) ) Hulyesegeket beszelek?? :)
Udv: Gretidi
Előzmény: Dee Dee Ramone (13)
LeBaron Creative Commons License 2000.06.01 0 0 14
NOFX Innsbruckban? Mikor ? Egyéb paraméterek ?
Dee Dee Ramone Creative Commons License 2000.06.01 0 0 13
Gretidi!
Mirol beszélsz?
Milyen szigeten voltak ok?!
Voltak már a szigeten egyáltalán?
Előzmény: Gretidi (6)
Dee Dee Ramone Creative Commons License 2000.06.01 0 0 12
Helló mindenki!
Blackhole!
Itt is összefutunk? :))

Az új lemezt hallottátok már?
Döbbenet...
Nagyon rossz.
Én speciel szeret(t)em a No Substance-t, de SZVSZ ennél nem lett volna szabad tovább menni! Az mondjuk nem igaz, hogy a kiadóváltás tett be nekik, mivel a STF és a GR nagyon jó lemezek. (NAGGYON JÓÓÓK) Persze, egy ilyen öreg rókának mint én, a legkedvesebb a No Control marad mindig. Ja, ha mindezek ellenére mégis kedvetek lenne meghallgatni az új anyagot, itt egy relatív pénztárcakímélo megoldás:
http://w3.swi.hu/breligion/index.html
Üdv
Dee Dee

Ja, már csak a RAMONES -nak kellene összállnia, és lezúzni a szigetet

judyposzter Creative Commons License 2000.05.31 0 0 11
Nehogy azt hidd , hogy nincsenek olyan punkok akik nem hallgatnak nofx-et vagy pennywiset , és egy csomó ilyet ismerek és nap, mint nap látok ilyen embereket az utcán! Ja, és jövő héten is olyan emberekkel megyek ki nofx-re, akik hallgatnak exploitedet és barackcát is!
Előzmény: Joykiller (7)
Josika Creative Commons License 2000.05.31 0 0 10
Sorry, csak elfeljtettem a jelszót (tudom Cavington). De most megtaláltam. Szóval elolvasva a leírt dolgokat örömmel látom, hogy még sokan szeretik a Bad Religiont Mo-on. Warped-en nem voltam sajna, akkor még kis korláltolt ember voltam (13), a szüleim is, ezért erről nem tudok nyilatkozni. Szigetre megyek, ez a minimum egy ilyen zenéért.

üdv
Josika

Előzmény: Kis Gábor (8)
Kis Gábor Creative Commons License 2000.05.31 0 0 9
ez biza igy van
Előzmény: judyposzter (2)
Kis Gábor Creative Commons License 2000.05.31 0 0 8
en beszelgetek veled
Jossz SZIGETRE?
Előzmény: Josika (-)
Joykiller Creative Commons License 2000.05.31 0 0 7
Amikor a Warpeden láttam őket elég kedvetlenül játszottak, de remélem most még jobb lesz.
Mondjuk a Warpeden tudtam néhány szót váltani Greg Hetsonnal, a kis kopasz gityóssal és
ő marha kedves volt.
A legnagyobb élményem akkor is a tavalyi bécsi NOFX. Az nagyon király volt!!!!
A Deconstruction turné néven jöttek a Lagwagonnal, H2O-val, Dogpiss-el, Beatsteaks-el és
a 59 Times The Painnel.
Fat Mike és El Hefe ki..szott nagy frontemberek.
De pl. a Satanic Surfers tagok is marha normálisak. Szintén Bécsben láttam őket és amint
megtudták, hogy magyarok vagyunk behívtak az öltözőbe beszélgetni. Azt mondták azért
nem jönnek felénk mert senki nem hívja az efféle zenekarokat.
Sajnos a magyar punkok többsége megmaradt az Exploited-'Pistols-Barackca vonalon.
Ha valakit érdekel idén a "közelben" Innsbruckban lesz NOFX.
Haller!
JoyK.
Gretidi Creative Commons License 2000.05.31 0 0 6
Aki volt azon a koncertjukon, ami a Szigeten volt, meglepodhetett (legalabbis nekem meglepetes volt :) ), hogy mennyi regi szamot jatszottak! De milyen jol tettek!!!
Udv: Gretidi
LeBaron Creative Commons License 2000.05.31 0 0 5
Bizony, bizony. Nagyon kellett már a Szigetre valami okosság. Egyébként néztem a szavazás eredményét (kérdés persze, hogy ez mennyire tükrözi a fiatalság ízlését), de a BR fészekaljból jövő csapatok (NOFX, Pennywise stb) is kaptak voksot szépen.
blackhole Creative Commons License 2000.05.31 0 0 4
LeBaron: Naná!! Vannak fényképek, némelyik még sikerült is a 3. sorból... Meg a kis standok
is rulzottak, végre vehettem minőségi pólót. Van jó sztori is: közvetlenül a BR után
volt valami 5 sterne deluxe nevű (német rap, vagymiaszar) förmedvény. Hát kb. fél perc alatt ürült ki a place :)))
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.05.30 0 0 3
Nem a kedvenceim, de inkább százezer Bad Religion, mint egy Oasis!

UI.: KELL EGY HÉT PUNK ROCK SONG!

judyposzter Creative Commons License 2000.05.30 0 0 2
Szerintem a legeslegjobb döntés volt , hogy a bad religiont elhívták, mert a legjobb zanakar!!
no control
Előzmény: LeBaron (1)
LeBaron Creative Commons License 2000.05.30 0 0 1
Állat lesz. Másfél évvel ezelőtt voltak Bp-en, látta vki ?
blackhole Creative Commons License 2000.05.28 0 0 0
Nem 0 az esélye, hogy ott leszek. Bár a kiadóváltás erősen megviselte az izlésüket, de
csak lesz pár régebbi dalocska is.
Josika Creative Commons License 2000.05.27 0 0 topiknyitó
Szerettem volna egy Bad Religion fórumot. Itt legalább lehet olyan emberekkel találkozni akik szeretik. De leginkább "beszélgetni" szeretnék a BR-ről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!