Keresés

Részletes keresés

Kicsi75 Creative Commons License 2003.09.06 0 0 68
Úristen, elég már ebből az "értelmiségi" nyavalygásból!! "Jaj ez közhelyes, pórnépi..." Nem unod még magad? Monty Python. Miért kellene valakit másolni? Az miben lenne eredeti, kreatív és egyedülálló?? Annyira elegem van már ebből a "jaj az én fene nagy IQmhoz ez nem eléggé színvonalas" jajgatásból. Sajnos jómagam is egyetemre járok, és el kell mondanom, hogy ha ez a sok korlátolt, sznob, a nem is létező műveltségét marhára fitogtató réteg képezi a magyar társadalam krémjét, akkor nagyon szívesen leszek 'krémen-kívüli'. Minél több 'értelmiségit' ismerek meg, annál jobban szégyellem, hogy (elvileg) közéjük tartozom. Szánalmas ez az állandó világfájdalom, és ez a lekezelő stílus, ahogy másokkal bánnak. És Te is nagy kegyesen megengeded, hogy élvezzük továbbra is a mirigyet. Istennek képzeled magad? A Te ízlésed az etalon, vagy mi? Neked nem tetszik. És akkor mi van? Akinek tetszik az legyen öngyilkos? Ha nem tetszik, ne nézd, ne hallgasd, nem kötelező!!!!! Ez ilyen egyszerű, csak biztos a hihetetlenül kifinomult lelked erre még nem jött rá...Ha nem tetszik valami, elkapcsolok onnan, és ami a legfőbb, tudni kellene elfogadni, hogy másoknak tetszhet, és attól, hogy neked nem tetszik, még lehet jó és színvonalas. EZ az intelligencia jele, nem a konstans nyavalygás....
Előzmény: ramfis (66)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.09.04 0 0 67
MOst készül egy új műsoruk, a Szigetet parodizálják. :-)
ramfis Creative Commons License 2003.09.04 0 0 66
Lehet, hogy más műsort láttam, de az kínosan rossz volt. Senkit nem akarok megbántani, aki ezt szereti, de szomorú hogy csak ez a színvonal kap helyet a médiában. Irígy hónaljmirigy, Bruhaha, Dilibuli stb. Nem hiszem el, hogy igényesebb humorra nincs igény. Van. Nem hiszem el, hogy nincsenek "tehetségek". Vannak, csak sajnos lehetőséget nem kapnak. Szerencsés esetben "underground" hősökké lesznek. Miért nincs magyar Monty Python? Ezért. A kreatív erők megvannak, csak a lehetőség hiányzik. Biztos vagyok benne, hogy nem lenne bukás. A tévéknek elég a közhejes, gatyaletolós népszórakoztatás, humor mint mint kultúra, ugyan már...
Szal itt tartunk. Mindenesetre mirigy rajongók ne sértődjetek meg, élvezzétek továbra is kedvenceitek produktcióját.
Előzmény: Nehéz eset (65)
Nehéz eset Creative Commons License 2003.09.03 0 0 65
Igen, határozottan javultak, még a cigányos kampány sem ártott nekik. :)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.09.03 0 0 64
Jó volt a tegnapi műsor!
Misantrophy Creative Commons License 2003.09.03 0 0 63
Te nem röhögtél, amikor Sváby András
Fekete Pákót istenítette a Naplóban?
Valami olyasmit mondott az arc, hogy
Pákó egymaga többet tesz az előítéletek
ellen, mint azok, akiknek ez lenne a dolguk.
Szerintem is. Ez kell a parasztnak.

(Paraszt = aki nem a médiában dolgozik, hanem "csak" mezei tévénéző/rádióhallgató.)

Előzmény: Gaark (62)
Gaark Creative Commons License 2003.09.03 0 0 62
én még mindig átírnám: a TV2-n vannak műsorok (mondjuk még ez sem biztos, hogy megállja a helyét).
Előzmény: Dulifuli (60)
Misantrophy Creative Commons License 2003.09.03 0 0 61
A TV2 nagyon jó csatorna, na persze.
Az öntömjénezésben, meg az általuk kreált gagyi
"sztárocskák" futtatásában, abban tényleg profik.
Előzmény: stelmaria (59)
Dulifuli Creative Commons License 2003.09.03 0 0 60
Szerintem mások is elolvassák, ezért nem kell aggódni.
Amit írsz, abban igazad van, magam is megnézek rajzfilmeket néha, bár nem mindegyik tetszik. A Heri Pokkert is megnéztem, de nem moziban, hanem számítógépen. Nem is volt olyan rossz. Mondom én, aki már kétszer 17 is elmúltam. (Poszterem azért nincs.)
A többivel is egyetértek, de az egyik mondatodat egy kicsit átírnám: a TV2-n vannak jó műsorok is.
Előzmény: stelmaria (59)
stelmaria Creative Commons License 2003.09.02 0 0 59
Tisztelt ház!

Remélem, még valaki elolvassa azt, amit most írok.
Előszöris: valleyboy-nak üzenném: Az, hogy ök már jórész túl vannak a harmincon, nem jeleni azt, hogy nem viselkedhetnek gyermetegen. Mindenki gyerek marad, örökre. Ők ezt nem rejtették véka alá, a lényeg, hogy így érzik jól magukat, hogy mit gondolnak mások... nem mindig lényeg. (Én is ilyen vagyok. Tizenhét éves fejjel Tom és Jerrys tolltartóval járok suliba, és a falamon egy jókora Harry Potteres poszter lóg. És nem tagadom le.) Lehet, hogy mosz egyesek azt mondják, hogy hú, ha a Harry Pottert, meg a Tom és Jerryt szeretem, akkor megértitek, hogy a Mirigyet is. De nem zavar. Ez az én életem, és nem hagyok beleszólni.

És ha valaki igazán szereti őket, nem az számít, hogy most épp mennyire humorosak, hanem az, hogy ŐK azok. Mellesleg én még mindig tudok nevetni rajtuk, és bármikor képesek feldobni, ha belehallgatok valamelyik CD-jükbe, vagy megnézek egy régebbi műsort.

És a TV2-ről: Igenis jó műsorok vannak rajta, és szerintem nagyon jó csatorna.

Remélem, elolvassa valaki...

Viszl: Stel

Dulifuli Creative Commons License 2003.01.08 0 0 58
Hm... No comment. Mármint Téged nem akarlak minősíteni. Te már úgyis megtetted.
Előzmény: Törölt nick (55)
mirigyfan) Creative Commons License 2003.01.04 0 0 57
Ja, és az uccsó mondatod... Mér ne nevezte volna meg magát? Ott van, hogy Dicky... Aki kicsit is ismeri őket, tudja, hogy ez az Imi beceneve, és mindenki így hívja...

Na, mind1...

Még jó, hogy úgy kezdte, hogy ki ő, mivel gondolom nem szándékozott többet ide jönni, ill. írni.

Előzmény: tsabee (38)
mirigyfan) Creative Commons License 2003.01.04 0 0 56
Kössz, szépen! Igazán ari vagy:))

De legalább végig olvastad? Dulifuli-ét is? És elgondolkodtál rajta? Bocs, lehet, hogy ez durva volt... Akkor úgy kérdem: MEGPRÓBÁLTÁL elgondolkodni rajta?

Ja, és igazából a témát sem értem... Mert attól, hogy nektek nem tetszik, még nem biztos, hogy gusztustalan...

(Kíváncsi lennék ti mit hallgattok..:) Mingyárt jön a Lukácsnak kikiáltott egyén...:)

Jah! És azért kell leokádni, mert elmondtam a véleményem, vagy azért, mert szeretem őket? (hozzáteszem ezzel nem vagyok egyedül ebben a tetves országban...)

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.03 0 0 55
Egyperces néma okádás mirigyfannak és kedves zenekarának.
Előzmény: mirigyfan) (54)
mirigyfan) Creative Commons License 2003.01.03 0 0 54
Hm... primitívek vagytok, már bocs...
Idegesítenek a hozzá nem értő hozzászólások...
Nem ártana elolvasni és elgondolkodni (hú, ez nagy kérés tőletek...) olyan hozzászólásokon, mint pl Dulifuli 33-asán, vagy pl THE BEST 17-esén...
Ha esetleg valakinek nem tetszik (nem muszály ügyebár hallgatni) az amit csinálnak, vagy mongyuk az eredeti szám se, amit kiparodizálnak (így már az alap sem), az magánvélemény, de nem jelenti azt, hogy ettől még az rossz... Amit csinálnak, azt jól csinálják.
Gondolom innen senki sem volt pl most dec. 29-én a WigWam-ban a rockkoncertjükön. Na, az pl nagyon király volt. És ÉLŐ! Nagyon megszervezték és zúztak… Kb. 2órás. Utána ottmaradtak zárásig sörözgetni, dumálni...:) és nagyon közvetlenek, aranyosak voltak!

Közhely még egyszer: akinek nem tetszik ne hallgassa, ill. ne nézze, ne menjen koncertre (haknikra főleg ne)- mert ügyebár nem minden kis szutyok helyen oldható meg az élő fellépés, de ettől még az énekes itt is mindig ráénekel élőben is! A Siposéknak Qrva jó hangjuk van! És a többiek is télleg nagyon tudnak a hangszereken (nemis egyen...)

Amúgy a Dicky-ről én sem tudom mit gondoljak, nem biztos, hogy ő, de egyáltalán nemis kizárt...

Jah és még annyi, hogy talán nem véletlenek azok az arany- meg platina lemezek, meg ilyen-olyan díjjak...

Bocs a kisregényért…

Dulifuli Creative Commons License 2002.11.29 0 0 53
Szerintem a Tea sem rossz - legalábbis a műfajában.
Előzmény: muzsikás (52)
muzsikás Creative Commons License 2002.11.28 0 0 52
Az Index Kávéházban is van egy Irigy Mirigy utálom topic. Lényeg. Ezek olyan szarok mint a Lazac meg a Tea meg a többi híg fos tv2 műsor!
Dulifuli Creative Commons License 2002.11.27 0 0 51
Annyira azért nem egyértelmű, mert szerintem azóta sem írt egyetlen hozzászólást sem, így pedig nem látok semmi garanciát arra, hogy egyáltalán eljut hozzá a kérdés.
Előzmény: chance (50)
chance Creative Commons License 2002.11.25 0 0 50
Ha nem, akkor egyértelmű a dolog...
Előzmény: tsabee (49)
tsabee Creative Commons License 2002.11.25 0 0 49
szerinted fog erre válaszolni?
Előzmény: chance (48)
chance Creative Commons License 2002.11.21 0 0 48
Kedves Dicky!

Könnyen ellenőrizhetjük, hogy Te tagja vagy-e a csapatnak:
Hol voltatok tegnap (szerda) kb. fél 4-kor, ki és miért jött hozzátok?

Előzmény: Berényi Bandika (47)
Berényi Bandika Creative Commons License 2002.11.21 0 0 47
Te biztos az együttesnek az a tagja vagy a sok közül, aki azt a feladatot kapta, hogy védje a bandát az internetes fórumokon...hát további jó munkát:))
Előzmény: Dulifuli (46)
Dulifuli Creative Commons License 2002.11.20 0 0 46
Ja, értem! Bocs, az előző hozzászólásodról nem vettem le, hogy teljesen ontopic!
Nézd, én nem állítom, hogy amit a Mirigyék csinálnak, az színtiszta magasan szárnyaló kultúra. De szerintem jól csinálják, amit csinálnak, poénos, nekem tetszik. Ha Neked nem, akkor ne nézd! Van elég más csatorna/műsor/együttes is.
Előzmény: Berényi Bandika (45)
Berényi Bandika Creative Commons License 2002.11.19 0 0 45
Te nem tudom, hogy vagy vele, jómagam nem rögzítem videóra egyik műsorát sem a Mirigynek,szóval konkrét dokumentumokat tőlem ne várj. Ha jól emlékszem gengszterbőrbe (amolyan "keresztapásba") egy alkalommal bújtak, női ruhákba, sminkbe meg számtalanszor.Szinte nincs is mirigyshow női paródia nélkül.
Egyébként azt sem értem, miért kérdezed!Ha ismered a témát egy kicsit is, akkor már látnod kellet ilyet nem egyszer...
Előzmény: Dulifuli (43)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.11.19 0 0 44
Szerintem jó a Mirigy, de a tévéműsoraik tényleg egyre gyengébbek.
A koncertek viszont még mindig nagyon jók!
Dulifuli Creative Commons License 2002.11.19 0 0 43
Kedves Bandika, kifejtenéd, hogy pontosan miről is van szó? Ki volt az, és melyik műsorban?
Előzmény: Berényi Bandika (41)
tsabee Creative Commons License 2002.11.19 0 0 42
na jó tök mindegy...

Előzmény: crasher77 (40)
Berényi Bandika Creative Commons License 2002.11.18 0 0 41
Amit a tv2-n művelnek, az kritikán aluli.A legkezdetlegesebb magyar jópofáskodás: szőrös férfiak nőnek öltözve, viccesnek gondolt típusok eljátszása(pl. gengszter) és persze a nálunk kötelező szóviccek sulykolása. Echte ungarische virtschaft!
crasher77 Creative Commons License 2002.11.18 0 0 40
Én a helyedben elhinném.
Tényleg mirigyes.
Előzmény: tsabee (36)
Dulifuli Creative Commons License 2002.11.18 0 0 39
Igazad van, de nekem az is furcsa, hogy valakinek gőze nincs, hogy ki írta be a hozzászólást, de azért fennen hangoztatja, hogy nem az, akinek mondja magát. Mintha nem lehetne olyan, hogy egy együttes tagja egyszer beregisztrál, és megírja a véleményét a bandával foglalkozó topicról, aztán - alapvetően netezés helyett a showbizniccel foglalkozván - nem írogat többet.
Egyébként tényleg Te vagy a Lukács? (Egyáltalán, van ilyen a Tankcsapdában?) :-))
Előzmény: tsabee (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!