Keresés

Részletes keresés

atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 32
Olyan eset nem létezik.
Előzmény: rezső (29)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 30
Írta, de na és? Felerészben teljesen normális, jólelkű ember. A másik fele, amelyik képes cenzúrázni, ha képes tényleg, persze már sötét dolog, de összeségében mégis jó társaság. Nem úgy, mint, úgyse mondom ki, hogy ki i gen, vagy ki nem az?
Előzmény: hajnalpír (20)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 29
Nagyon sokszor a moderátoroknak van igazuk.

Előzmény: atyus (22)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 27
Na, itt van, megálmodtam, hogy érdekel valakit:http://www.bn-ulm.de/~ulmke

Az előbb elmaradt: valami zavar támadhatott, nem értem pontosan mi is a József Attila Gimnáziumért siránkozó topicomban. Valami B.I. le akarta tiltatni, ha jól értettem. Az Index azonban kiállt a szólásszabadság mellett.

Szóval teljes a káosz, válságjelenségek láthatók a cenzúra intézményében, véleményem szerint valami változások várhatók. Jó, vagy rossz, ki tudja. De gondolom mostanában több nyugtató drog fogyhat cenzorék köreiben.

rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 26
Az a leggenyóbb benne, hogy van(nak) olyan(ok) is aki(k) soha egy sort sem ir(nak) itt. Tehát előkelő idegenek, bérmunkáért. (A jobbaknak internet előfizetés jár érte.)

Nem ismerek mindenkit, és nem is akarom leírni a neveket. Bár nem értem miért titkos.

Amikor még az olvir volt, akkor én is modráltam, de lehetett tudni. Nálunk például az volt az elv, hogy a rá vonatkozó szöveget egy cenzor sem törölhette. Ezeknál a mostaniaknál észrevettem már néhány furcsa szövegletűnést, nickletiltást. Szegénykém nem tudta, hogy pont egy cenzorral akadt össze.

Előzmény: mindenki_szajhája (19)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 25
"megmárodó"= megmárosodó, bár úgy sem rossz...
Előzmény: csoma (23)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 24
Vigyázok!!:)) Te meg minek járkálsz abba
a topicba? Nem éri meg! Ma ott megtanultam,
hogy mi a végtelen hidegség.:(

üdv.
Aurora

Előzmény: mindenki_szajhája (15)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 23
A legjózanabb, aki megpróbál egyensúlyozni a sok önkéntes, és a felelősségtől "megmámorodó" kiválasztott között, - mint valójában az érdemi döntésekbe beleszólni képtelen, de magyarázatra "kötelezett" -, aztán hordhatja tűzoltásul a sok söröt.
Előzmény: rezső (16)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 22
1./ Megkeresett egy írástudó, és az Alkotmánysértő moderálás topicomat, mielőtt száműzték volna a tészerk gulágra, kivesézte és megjelentetett belőle egy két érdekesebb beírást egy ulmi, magyar kulturális egyesület lapjában. Ha érdekel valakit, megadom neki a weboldaluk címét.

Akár itt is. Miért ne?

2./ rezső, már hogy lehetne bárki igazságtalan gennel?..:)

rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 21
Mert gorilla akárkija tetszett, és amit én láttam tőle, abban nem volt semmi letiltani való.
Előzmény: Lépesméz (14)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 20
Húúú, nem írta, de nem is cáfolta.
Aszonta, hogy néha elalszik a pinecben, ha sokat
iszik:)) Vagyis, hogy nincs ott minden aktusnál. Tényleg,
ha belegondolok, nem tarthatja mindig a gyertyát.:)
De soha rosszabbat nála...

üdv.
Aurora

Előzmény: rezső (16)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 18
Bocs az utolsó mondat lemaradt.

Mert gen tudtommal megírta. És amikor Gen belement ebbe, emlékezetem szerint nehéz volt meg nem érteni, hogy ő is moderál.

Előzmény: rezső (16)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 17
Most eltanácsoltad? Ismeri őket...
Előzmény: Lépesméz (14)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 16
És Wágner megírta magáról, hogy moderátor?

(amúgy szeretem az öreg dülöngélő kékszallast.)

Előzmény: hajnalpír (13)
Lépesméz Creative Commons License 2000.04.12 0 0 14
Rezső, mért pont a Gorilla fáj neked? Másokat is kitiltottak, összevontak, kevertek, kavartak.
nem lehet, hogy csak véletlen volt? Cenz Ura névnapot ünnepel és kicsit mellényúlt.
Mindenesetre azzal teljesen egyetértek, hogy arctalan szellemekkel viaskodni értelmetlen. Írj oda ahol ismered a cenzort:-)
Előzmény: rezső (9)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 13
Kedves Rezső, nekem semmi bajom a Gennel,
asse tudom, hogy kicsoda.
De normálisnak tartod, hogy hosszú prédikációkat
tartott az Atyusnak arról, hogy miért moderálták ki,
csaképpen a lényeget nem mondta: hogy ő is az?
Vitatkozott volna vele úgy mint moderátor! És innentől
kezdve lényegtelen, hogy az Atyus megérdemelte vagy sem,
(nem), de ez szerintem nem etikus. Ez itt nem póker!
Ha nincs a Wágner úr, komolyan mondom, hogy az Atyuska
felrobban. Jogosan.

üdv.
Aurora

Előzmény: rezső (9)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 11
Ostoba, túlvezérelt tenniakarás. Vagdalkozás. Mundérbecsület félreértelmezése. Jól érzekelhető vesztéstudat. Reflexek. Csoportokban tapasztalható azonosulás-szellem. Ki sem merem mondani: egyszerűen butaság (ostobaság)...

(Majd amikor a moderátor megjelenik - az egyelőre nem törölt - Mea culpában... - de ez csak vízió. Mert ugye "kollektív bűnösség" nincs/?/.)

Derek Creative Commons License 2000.04.12 0 0 10
"HHa továbbra is ezt tezsik, nyilvánosságra fogom hozni a neveiket. Bár ki fognak tiltani érte, de így semmi kedvem nem marad ide járni."

rezso, ha nyilvanossagra hozod, odapingalhatod ala az en nevemet is, es ha letiltanak ezert en is megyek veled a francba.

Előzmény: rezső (5)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 9
Volt egy topic, ahol nagyon igazságtalanul nekiesett valaki Gennek. Ott védtem őt, mert a sértett, egyébként joggal kitörölt nick őrültködött, de nem az atyus volt.

Gen pedig nem éppen bites fiú tipus. (És akkor finoman fogalmaztam.)

Előzmény: hajnalpír (6)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 8
A teljesen semleges, nagyon unalmas. Ugyanakkor benne hagyják a Bites legények személyek elleni mocskolódó hajtóvadászatait.

Ki érti, Csak nem átvették a cenzorok feletti uralmat is?

Előzmény: atyus (4)
Derek Creative Commons License 2000.04.12 0 0 7
Csak nem vettek fel Andrassew Ivant titokban az Index-hez?
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 6
Jajj, nyugi. Az Atyus kb. két hónapja vette fel
ugyanezért a harcot (1 hét szilencium igazságtalanul),
még a Gen, Genként meg is magyarázta neki, hogy
miért jó a moderálás.:)) A szegény Atyus meg nem tudta,
hogy másodállásban modero az illető, akivel vitatkozik.
Akkor senki nem állt mellé,
vagy csak kevesen. Most is szélmalomharc ez az egész.
Nem adok ennek a topicnak 2 órát:((

üdv.
Aurora

rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 5
Mindenesetre, ismerem némelyiküket. Normális fickók. Sőt.

Innen már csak arra gondolhatok, hogy valami okból megbolondultak az elmúlt napokban, vagy olyanok tették, akiket nem ismerek.

HHa továbbra is ezt tezsik, nyilvánosságra fogom hozni a neveiket. Bár ki fognak tiltani érte, de így semmi kedvem nem marad ide járni.

Előzmény: mindenki_szajhája (3)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 4
Épp most kefélték ártatlanra az egyik topicot, éppen a minimálbérről szól, és voltam hülye írkálni oda. Volt egy válaszom, nagyjából kifejtettem ismereteimet, ami szerint valójában működik a mezőgizdaság mostanában, még adatokat is hoztam, meg kifejtettem, hogy az egész hecckampányból csak a Magyarországot kisvállalkozásnak tekintő fijjúgnak van haszna.

Erre püff.

Másnak is csak meglepetés e táj....:(

Valami orvosi problémák kezdenek jönni, paranoia, egyéb elmebetegségek. Morbus moderaticus.

Előzmény: hajnalpír (1)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 2
Tudod, kedves szajha, gyerekkorom óta utálom a fennhéjázó, maguk fontosságától eltelő figurákat. (akinek nem inge, nem veszi fel).

Azt a K-i szerepet, hogy bele lehet őrülni a kastély arctalan hatalmába, de tenni semmit sem ellene. Mert nem tiltakozhatok, amíg a tiltakozásomat is pillanatok
alatt kigyomlálják. Mi a kurva istenért kellett ma például kivenni, hogy valakire azt írtam, hogy seggfej? Vállalom.

Mások ennél gorombábbakat írnak, és maradhat.
Aztán azt is, hogy patmore betette a szalonképtelen topicba, Jól tette, oda illett. De cenzor atyaisten mindenkinél mindent jobban tud.

Kivel harcolok? Álljon le velem vitatkozni és védje meg igazát. De, hogy sunyítva töröl..., úgy, hogy semmi köze törlésének az elvekhez, már elnézést, ez mocsok, gyáva dolog.

Hol van az például az elvek között leírva, hogy csak a T. szerk. fórumba lehet a cenzorokról írni? Sehol. Milyen erkölcsi jogon jogon ítélnek azok mások felett, akik saját maguk által, saját maguknak készített elveket sem tartják be?

Előzmény: mindenki_szajhája (0)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1
Ez tényleg fontos kérdés. Ki lehetett
az a stupid, aki nem látta, hogy paródia volt?
És jól csinálta, nem volt bántó.
De mindegy. Eltünik ez a topik is a végeken:((

üdv.
Aurora

P.s Nekem meg marad az elégtétel, hogy nem a hozzászólásaim miatt törölnek, hanem egyenesen topikkal együtt.:))

Előzmény: rezső (-)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 topiknyitó
Az előbb ezt írtam bele, az általam indított összevonósdi topicba:
rezső
válasz erre | adatok | e-mail 2000-04-12 00:44:44 (12)
Mivel a cenzorok az összes velük foglalkozó, vagy tevékenységüket érintő topicot összevonták, majd eltüntették (eldugták egy
másik fórumba és/vagy törölték) kénytelek vagyok itt kérdezni.

Amíg ezt is ki nem cenzúrázzák velem együtt. Lassan úgy érzem magam, mint az ötvenes években, amikor megkérdik
párttaggyűlésen hova lett az a Kovács elvtárs, aki az előző héten kritizált.

Szóval érdekelne miért törölték a Gorilla tanítványa nicket és miért?

Végre volt egy egyedi hang. Kit zavart?

---------

Okéztem, aztán kiderült, hogy a T. Szerk fórumba tették bele a cenzorok. Kérdezéesm nélkül. Ha ott akarok topicot indítani, ott indítok. De itt akartam, mert ha a cenzorok egyre elviselhetelenebb terrorja ellen akarok tiltakozni, akkor az csak a politika fórumba tett ámokfutásaik ellen tiltakozom, mert más fórumba nem is járok. Tehát ide tartozik.

Kíváncsi lennék a többiek véleményére, és a szabadságom, szabadságunk elleni merényletnek tartom amit tesznek, hisz valószínűleg nem asnak rá lehetőséget.

A moderálási alapelvek helyett ki kellene hirdetni a cenzorok csalhatalanságának elvét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!