Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.21 0 0 3202

Sziasztok!

 

Én most kezdtem el nézni a sorozatot, az első évad 12. része elején a sötétben a hajóra rá van írva h Budapest. :) Nem olvastam végig a topikot, de a tárgyszavas keresés alapján nem volt erről még szó. Később amikor szóba kerül a hajó ott ms nevet mondanak rá sajnos.

Rapier83 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 3201

A forrás. Mert a többi is zseniális!;)

 

 

Mégis, miféle pasi olvas Playboyt?

"Yks - egyetlen hölgyszerzőnk - ismét a hetvenes évekbe kalauzol minket ezekkel a remek Playboy hirdetésekkel. Ebben a sorozatban 1965-től, tíz éven át próbálták rábeszélni a férfiakat, hogy olvassák a lapot, hiszen ezzel a hölgyek figyelmét is felkeltik, sőt egyenesen lerí[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

 

Rapier83 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 3200

Nem boldogulok ezzel a forum-motorral:/

 

Szóval. Kép:

 

http://indafoto.hu/rapier

 

 

Rapier83 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 3199

Sziasztok,

Hosszú szünet után,- immár sokadjára-, újrakezdtem a sorozat nézését, miután az elmúlt években feladtam magnum-i életvitelem, és végetértek a legényévek...az asszonyt meg nem sikerült rajongóvá tennem (bár a Magnum szerintem tipikus férfi sorozat, jó nők, jó kocsik, léháskodás...:P) Így nem csak a sorozatot hanyagoltam, hanem ez a forum is feledésbe merült...:/ Kb. három éve nem jártam erre, de jó látni, hogy azért valamicske élet van még ezen a fórumon.:)Viszont tegnap, egy blog nézegetése közben (onnan a lenti kép) bevillant, hogy What sort of man likes Magnum P.I....?Hát én!!:D

 

atazs, a Simon and Simon szerintem soha nem volt magyarul, én sem találtam róla semmit. Viszont a rész angolul megvan, ha még nem sikerült beszerezned, akkor megoldhatjuk, hogy átjusson hozzád!:)

 

Bár elvileg midnen rész megvan (+a 2 cross epizód), de némelyik elég rossz minőségű...Ahogy látom, valaki említette itt, hogy az amcsi DVD verzió képével összedolgozott magyar szinkoronos verzió elérhető valahol. Ha olvassa még a fórumot, akkor tudna nekem erről valami inoft küldeni, hogy hol? ide: tamasl.molnar@gmail.com

Előre is köszönöm!:)

Előzmény: atazs (3184)
dreizwanzig Creative Commons License 2015.08.23 0 0 3198

sziasztok!

 

Talán a 90-es évek vége felé volt valami nagyon hülye klip, amiben távirányítós 908-assal, meg hughes 500d-vel (TC helikoptere) mentek valami terepasztalon. Talán nem is teljesen így volt, de én így emlékszem rá, de már nagyon régen volt :D

szóval ha valaki tudja, hogy mire gondolok, pls linkelje be :)

Lecso11 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 3197

Nincsen, csak angolul van.

Előzmény: Dinho84 (3196)
Dinho84 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 3196

Magyar megjelenés létezik ebből?

Előzmény: saabee (3194)
ipss Creative Commons License 2015.08.10 0 0 3195

Ez igen, kedves saabee!

Köszönöm szépen! Igyekszem szép formátumban visszaszolgáltatni a közösségnek! :)

Előzmény: saabee (3194)
saabee Creative Commons License 2015.08.09 0 0 3194

Még anno ebből a topicból szedtem le...

Ha lehetne valami OCR-es formátumba átrakni, azt hiszem itt sokan örülnénk neki!

 

http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=09c5e84798c804da9c12c88b60d76f5b&file=Aloha_Magnum_72dpi.pdf

Előzmény: ipss (3192)
ipss Creative Commons License 2015.08.09 0 0 3193

[bocs, kérdés akart lenni...]

ipss Creative Commons License 2015.08.09 0 0 3192

Sziasztok,

 

nincsen meg valakinek az "Aloha, Magnum" könyv pdf-ben, vagy más formátumban.

OCR-ezért is vállalok, van hozzá profi masinám.

 

Köszönöm!

Dinho84 Creative Commons License 2015.08.06 0 0 3191

Google a barátod!

Előzmény: atazs (3184)
saabee Creative Commons License 2015.08.06 0 0 3190

http://www.ebay.com/sch/Toys-Hobbies-/220/i.html?_from=R40&_nkw=magnum+pi

 

Összefoghatnánk, valami közös rendeléssel :D

Előzmény: Lecso11 (3189)
Lecso11 Creative Commons License 2015.08.06 0 0 3189

Atyaég, ez álom kategória:)

Előzmény: saabee (3188)
saabee Creative Commons License 2015.08.06 0 0 3188

Tudtátok, hogy van ilyen?:

http://minisinfoco.blogspot.hu/2015/04/especial-serie-de-tv-ferrari-308-gts-magnum.html

 

Vajon itthon valahogy beszerezhetőek? (Tudom, e-bay, de úgy elég horror a posta.)

Zeus SH Creative Commons License 2015.07.13 0 0 3187

Ha jól emlékszem, a Forty c. epizódban fizet Magnum véletlen a szerencsebankójával, s próbálja megkeresni.

Nekem sajnos "tökéletes" példány nincs belőle, de legalább egy hawaii bankból származik.

De hát tökéletes példányt elég nagy kihívás lenne találni, hisz nem tudni, az övét melyik államban adták ki, csak az valószínűsíthető hogy nem Hawaii-ban, meg az ő bankjegyének a sorszámában valami módon szerepel a születési időpontja.

Mindenesetre egy ilyen kétdolláros tényleg hihetetlen szerencse lenne, hisz alapból elég ritka bankjegy, de ha még a számában van valami számunkra "értelmes", az már maga a csoda.

Előzmény: dreizwanzig (3186)
dreizwanzig Creative Commons License 2015.07.01 0 0 3186

nice :)

 

ezt a 2 dolláros dolgot nem is tudtam.

sajna most megint leálltam a sorozat nézésével az 5. évad vége felé. Sajna költözés miatt most nem volt időm erre, de remélem mostmár végre lesz időm folytatni :)

Előzmény: Zeus SH (3185)
Zeus SH Creative Commons License 2015.06.01 0 0 3185

Örülök, hogy néha-néha íródik ebbe a topicba valami... :)

Na, hogy a relikviákat előhozzam:

 

- van egy (sajnos nem dombornyomott) ROBIN 1 rendszámom

- van egy kétdolláros bankjegyem, amit Magnum is szerencsebankóként tart magánál

- és amire a legbüszkébb vagyok: a Birtok strandjáról származó homok egy kis üvegben. :)

 

Ja, meg én is hawaii ingekben mászkálok egész nyáron, bár nem olyanban, mint Magnum. Nyáron csak ezekben érzem jól magam, gyönyörű ingeim vannak Oahuból, meg egy-kettő van azért Bora-boráról, meg innen-onnan.

 

 

Előzmény: dreizwanzig (3181)
atazs Creative Commons License 2015.05.10 0 0 3184

A Magnum 3 évad 3 része az ugye egy ugynevezett "crossover" valamilyen Simon and Simon sorozattal ugyan ugy mint a 7 évad 9 része a Gyilkos sorokkal.

Na már most a Magnum 3 évad 3 része "folytatódik" a Simon and Simon 2 évad első részében. Ezt a részt keresem már elég régóta. Erről a Simon and Simon-ról semmit nem találtam magyarul a neten, egyáltalán ennek a sorozatnak van magyar címe vagy egyáltalán adták magyarul a TV-ben? Mivel nem volt valami nagy szám ez a sorozat lehet hogy nem foglalkoztak vlee. A szinészeknek is utána néztem magyar port.hu-n de semmit nem találtam. Tud valaki segíteni hol tudnám beszerezni ezt a részt? Akár angolul akár magyarul. 

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2015.04.03 0 0 3183

Relikviám nincs, de a játékokban a mái napig Magnumnak hívom magam. :)

Előzmény: dreizwanzig (3181)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2015.04.03 0 0 3182

Megfigyeltem most, hogy a klasszikussá vált főcímzene először az 1. évad 8. epizódjában hangzik fel, az autósüldözés aláfestő zenéjeként - bár még nem a végső verzióban.

De nyilván megtetszett a producereknek, mert később főcím lett belőle.

Mókás.

Előzmény: dreizwanzig (3181)
dreizwanzig Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3181

hát nincs mit :D örülök, hogy kedvet kaptál. Lassan eljutok a 7. évadot :)

Az Aloha Magnum könyv elolvasása is tervben van, majd a sorozat után...

többiek? pörgessük fel kicsit a topicot :)

esetleg van vkinek vmi Magnum relikviája amivel büszkélkedhet? :)

Nekem pl van egy tigers sapkam, amit viszonylag sokan felismernek :) mások meg megkérdezik, hogy milyen sapka ez? Mondom; ilyen volt  a Magnumnak... Erre ők; ááá nem, neki yankees volt...   "nanemonddmáááámegnekem" :D

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (3180)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2015.04.01 0 2 3180

Gondolataidat olvasva újra kedvet kaptam én is! :)

Köszi! :)))

Előzmény: dreizwanzig (3179)
dreizwanzig Creative Commons License 2015.04.01 0 1 3179

sziasztok!

 

Sajnálattal látom, hogy már nem pörög a topic... :(

 

Sajnos én még nem jutottam a sorozat végére. Már többször nekifutottam, de valahol mindig elakadtam es idohiany miatt nem neztem huzamosabb ideig, majd ezért ujrakezdtem.

Egyebkent egy kicsit benne van az is, hogy nem akarom, hogy veget erjen :D Nem is tudom, hogy hogyan vegzodik a sorozat, de nem is akarom, egyszer majd a vegere erek es meglatom :)

 

Hihetetlen jo ez a sorozat. En meg kicsi voltam, mikor a TV-ben ment es imadtam!!

Nem is tudom, hogy vajon azert szeretem ennyire, mert ilyenkor a gyerekkorom jut eszembe, vagy tenyleg ennyire jo a feelingje, a mondanivaloja, a tortenete, a poenok es a monologok mondanivaloja... Ennyire jo sorozatot meg sosem lattam es szerintem nem is fogok. Kar, hogy mar sosem lesz folytatasa. Egyebkent siman csinalhattak volna belole valami mozifilmet is akar, de sajna a szereplok kora miatt mar ez is keso lenne....

Kicsit ugy erzem, hogy meltatlanul el van felejtve. Nincs tul nagy kultusza sajnos :(

Remélem majd vmikor kicsit felelenkul a topic is. Ha vegeztem a sorozattal, akkor atolvasom a topicot az elejerol. Most meg nem, mert nem akarok spoilereket latni :)

saabee Creative Commons License 2014.08.11 0 0 3178

Igaz csak 2-3 mondat, de itt is feltűnik a Magnum féle Ferrari:

http://index.hu/index2/#bloghu/amirolcsakakarom/2014/08/10/filmes_autok

korner1983 Creative Commons License 2014.07.03 0 0 3177

Sziasztok!

 

Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani pár podcastot a témában:

 

http://www.hipcast.com/podcast/Hkvz90VQ

 

https://player.fm/series/life-unedited-the-thinker/magnum-pi

 

https://archive.org/download/retroist-podcast-032/Retroist-032-Magnum-PI.mp3

 

Jó szórakozást!

Lecso11 Creative Commons License 2013.06.13 0 0 3176

Na, én voltam a hülye, Ricket az elején kiengedik, Carol hozza neki a hírt, hogy volt eljárási hiba a neve miatt:)

Előzmény: Lecso11 (3173)
lembi Creative Commons License 2013.06.13 0 0 3175

Hali,

 

Az összes letölthető egy ismert sorozatokkal foglalkozó torren t oldalról.

lembike@gmail.com ra írj és a részleteket elmondom.

 

 

Előzmény: mtszk (3170)
Dinho84 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 3174

Akkor én kérek elnézést. :)

 

Remélem a közeljövőben én is meg tudom nézni az utolsó 2 évadot. Coolon nagyon lehetelelen időben adják, sajna. Marad a net.

 

Előzmény: Lecso11 (3173)
Lecso11 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 3173

Tudom :) Én már láttam kb. 6-7x minden részt :) Csak ez valahogy nem lett "megmagyarázva" és azért kérdeztem, hátha valaki tud rá választ.

Előzmény: Dinho84 (3172)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!