Keresés

Részletes keresés

Mucuska Creative Commons License 2000.02.13 0 0 10
ja, a lényeg kimaradt..
szóval ez a 26 éves lány éppenséggel a szebbek közé tartozik.....Sokan buktak rá az egyetemen is, de nem adta be a derekát senkinek....
Mucuska Creative Commons License 2000.02.13 0 0 9
Brin

szerintem nincs igazad..
Szerintem te is az a fajta vagy, aki a külsőre hajt, na meg arra, hogy minél több nőt az ágyba döntsön.... elnézést, ha túl személyes lennék.

Spec az én környezetemben még olyan 26 (!!!) éves lány is van, akiről biztosan tudom, hogy még szűz...Ez mindenkinél egyéni, hogy mikor dönt úgy, hogy szétteszi vkinek a lábát...
Mellesleg, Brin, az tuti, hogy én neked nem tenném szét soha

Brin Creative Commons License 2000.02.13 0 0 8
20 eves szuz fiu= nem ritka (bar engem hidegen hagy:))
20 eves szuz lany= feher hollo (vagy-hogy is fogalmazzak-nem jok a fizikai adottsagai:))


Mucuska Creative Commons License 2000.02.13 0 0 7
Sziasztok!

Szerintem elég ritka, hogy vki még 20 éves kora után veszti el a szüzességét, de gyakoribb, mint ahogyan azt sokan gondolnák...na, ezt jól megmondtam, igaz? :o)))

Véleményem szerint is mindenki maga döntse el, mikor érett a szexuális kapcsolatra, és ami a lényeg, mikor találja meg a megfelelő partnert....

ennyi voltam
mucus
P. S.: én is 20 felett voltam, amikor elvesztettem, és egyáltalán nem bántam meg, hogy addig vártam :o))

Chipet Creative Commons License 2000.02.12 0 0 6
Mint mondottam volt, en 22 voltam. Es nem egyedul az ismerosi korben. Igaz, ennek 10 eve, a mai fiatalsag koreben - akiket ismerek - sajnos, nem ennyire jo az arany.
Előzmény: trps (-)
szansajn Creative Commons License 2000.02.12 0 0 5
Szia UJ!

Hogyne tudnam hogy tart karokkal vartok - nagyon szimpi emberek vagytok - mindig nagy orommel olvasom a topicot. Inkabb kisebb technikai problema ami miatt nem nagyon szoktam hozzaszolni... (mondjuk hogy innen 50-100 B/s neha a letoltes sebessege es mondjuk 30-40 percet kell varni mig lejon az oldal erdekes modon; annak ellenere hogy ez egy egyetemi halo vonala es mashova tud 150kb/s-et is nyomni, de az indexet ilyen lassan tolti. Szoval neha 3-4 napig nincs annyi idom hogy annyi ideig varjak ra; akkor meg mar eleg sok minden elsiklik felettem, nem tudok olyan aktualisan hozzaszolni... de en orommel olvaslak titeket - de ha nagyon hozza akarok szolni akkor ugyis kivarom az idot es kozben csinalok valami mast...)

Lelekben ott vagyok veletek :))))

HUSZ forever

szansajn 8:-)

Előzmény: ÚJ (4)
ÚJ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4
Szia!
Látom olvasod a szüzet! Akkor miért nem szólalsz meg? Téged is tárt karokkal várnánk. :-)
ÚJ
Előzmény: szansajn (3)
szansajn Creative Commons License 2000.02.11 0 0 3
Hi trps

Szerintem abszolut nem furcsa.
Lehet hogy csak en elek erdekes kornyezetben, de az en haverjaim mind huszeven folul voltak (akik egyaltalan mar elveszitettek), es en magam meg meg szuz vagyok, de ez nem zavar annyira, mert eddig meg nem lattam annyira elerkezettnek az idot. (Bar most mar nagyon erossen ficankolnak a hormonjaim) Es szerintem se kell annyira eroltetni a dolgot, nem eletkorhoz van kovetve - mindenki mas es mas utemben fejlodik mas-mas teren.
Masreszrol en is csak melegen tudom ajanlani neked a Segitseg! Szuz vagyok topikot mert rengeteg jo fej ember van ott aki hasznos tanacsokkal lat el - akik mar tapasztaltabbak a temaban es mar nagyobb elettapasztalattal rendelkeznek, ahoz hogy tenyleg tudjanak segiteni. Ott is tedd fel a kerdesedet ujra, hogy eszre vegyenek, es figyeld meg hogy nagyon keszsegesen fognak segiteni - rengeteget tudsz toluk meriteni. Es meglatod gyorsan fel fogsz oldodni... (meg persze olvasd el az utolso nehany hozzaszolast bar most kicsit mar elsodrodott a topic, de ideje hogy ujra medrebe tereld..)

udv.
szansajn aki 22 eves lesz lassacskan

Előzmény: trps (-)
ÚJ Creative Commons License 2000.02.06 0 0 2
Szia. Gyere a Segitség! Szüz vagyok! topicban, ott ez a többség.
Kalmika Creative Commons License 2000.02.06 0 0 1
Szia

Szerintem a mai életben már fura dolog ez!
De miért lenne szokatlan ? Mármint
ha nem érezte magát még alkalmasnak, képesnek erre,
vagy nem találta meg a megfelelőt, akkor nem kell eröltetni...

Szerintem akkor szép, ha az ember akarja nagyon
és megtalálja a partner ehhez. Ha ez 24 évesen van meg pl
akkor, akkor kell elveszteni a szüzességet.

Kalmika

Előzmény: trps (-)
Zer Creative Commons License 2000.02.06 0 0 0
Hat ez biz0ny furcsa:)
De van mar par ilyen t0pic, nem?
trps Creative Commons License 2000.02.06 0 0 topiknyitó
Arra lennék kíváncsi, hogy szerintettek mennyire gyakori (ritka) az ha valaki 20-on felül még birtokában van ennek a dolognak. És szerintetek ez mennyire furcsa????
kössz a válaszokat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!