Keresés

Részletes keresés

lcsaba Creative Commons License 2000.02.01 0 0 34
A címből hiányzik az IS.
Egyébként pl.Kövér kolléga is mindent megtesz azért , hogy a népszerűségük maradékát lerombolja.
Az MSZP-nek a kisujját sem kell mozdítania...
Nisa Creative Commons License 2000.02.01 0 0 33
Látod, Tappancs, kedves, ez a baj!
Szerintem fontos, hogy olvassuk egymást, én is olvasok mindenféle lapot,
nagy hiba minden oldalon, ha csak a maguk levében főnek.
Nem állítom, hogy mindig reagálok is, de elolvasok, meghallgatok sok mindent.
Előzmény: Tappancs (30)
JR Creative Commons License 2000.02.01 0 0 32
Miért, nem kérdezhet más az MSZP-től?
Talán bűn, ha nem csak szimpatizánsok keresik fel ezt az oldalt?
Előzmény: Tappancs (30)
Csülök Creative Commons License 2000.02.01 0 0 31
Ki ne felejtsétek az egészségügyi dolgozók 400%-os bérfejlesztését sem. Nekem már 98-ban is az volt a kedvenc ígéretem. Bár, Gógl miszerint úr a 168-órában azt nyilatkozta, hogy ha nem is lehet 400, de a következő ciklusban (?) lehetőség lesz 200%-os béremelésre. Micsoda visszalépés, tessék továbbra is 400-at ígérni! Nem mindegy mennyit nem teljesítünk? :(
Előzmény: kerdojel (28)
Tappancs Creative Commons License 2000.02.01 0 0 30
"Az MSZP nyomul már az interneten is! Chat-elést rendezz szerdánként, nézzétek csak "
Ne csigázz! Nem nézem. Miért járnék közéjük? Ez olyasmi lehet, mint egy mszp-s lakossági fórum. Az mszp a saját hívei között mindig is népszerű volt. Járjanak ilyen helyekre az mszp-szimpatizánsok.
Előzmény: JR (-)
JR Creative Commons License 2000.02.01 0 0 29
Csatlakozom kérdőjel barátomhoz!:)))
Előzmény: kerdojel (28)
kerdojel Creative Commons License 2000.02.01 0 0 28
Kedves csoma,
vannak me'g, akik nem azert jarnak ide, hogy szavazatokat gyujtsenek partok szamara:>>>>>

sotetbunkokerdojelbacsi

Ps:Egyebeknet tettesd be a FIDESZ valasdztasi kampanyaba, hogy megint emelik a kozalkalmazottak beret. Meglasd, annak sikere sem lesz csekely:)))))

Előzmény: csoma (15)
Engels Creative Commons License 2000.02.01 0 0 27
elütés:
"az MSZP nem 96 tavaszán"
helyesen:
"az MSZP 96 tavaszán"

bocs

Engels Creative Commons License 2000.02.01 0 0 26
Kedves rezső,

ismét pontosítanom kell Téged, ne haragudj. Az ábra szerint egyik visszaesés sem nyári...

Azt meg én sem tudom értelmezni, hogy "nem tudott megújulni". Dehát én ezt nem is írtam. Én azt írtam, hogy az MSZP nem újított. Aki újul, az önmagával teszi. Aki újít, az valami mást tesz, mint önmaga újítását... Mármost az MSZP nem 96 tavaszán, a félidőben nem újított, pedig lehetett volna alternatívát állítani. De nem tette. A "megújulás", az más dolog. Azt a FIDESZ teszi mostanában :))

Előzmény: rezső (25)
rezső Creative Commons License 2000.02.01 0 0 25
Pardon, melléütöttem. 95 nyarát akartam írni. Valójában mind a két nyáron visszaestek.

Mi az, hogy nem tudott megújulni? Ezt én, mint választó, nem tudom értelmezni. (De nem választóként sem.)

Előzmény: Engels (24)
Engels Creative Commons License 2000.02.01 0 0 24
Kedves rezső,

hát hiszen épp erről van szó... a Bokros-csomag '95 március. Ráadásul a '96 nyarai esés két hónappal korábbi, mint a Tocsi-ügy. Egyszerűen arról van szó, hogy a 96-os márciusi kongresszus után az MSZP nem tudott újítani, a FIDESZ meg igen...

rezső Creative Commons License 2000.02.01 0 0 23
Az ábra két oldala nem arányos.

De annyi így is látszik, hogy 96 nyarán nagyon lezuhant a kormányoldal népszerűsége.

Előzmény: Engels (22)
Engels Creative Commons License 2000.02.01 0 0 22
Nos, a helyzet az, hogy a Horn/Kuncze-kormány Bokros-csomag-általi padlóratétele közkeletű tévedés, amin a szocikon kívül minden párt osztozik. Legalábbis a tények emitten nem ezt a bizonyois vélekedést támasztják alá... ;-))
Előzmény: alfalfa58 (13)
csoma Creative Commons License 2000.02.01 0 0 21
Na, jdr,

hol van a 2002-es választás ellenzéki kampányszlogenjeinek folytatása? Álmosodom...

Üdv.

Előzmény: csoma (17)
aggályos Creative Commons License 2000.02.01 0 0 20
khm bevallom ez az a kérdés amiben síkhülye vagyok,
most miért idézett a Bori Noteszből ?

1./nem tudja miből idézett,
2./tudja, de nem zsidó a Kövér és ez valami kódolt üzenet a részéről,
3./tudja, zsidó és ezzel hívja fel a figyelmet a nemzetet naggyá tevő zsidó írókra, tudósokra, művészekre

Van itt egy pszichiáter, politológus vagy egy kövér ?

Értelmezné valaki ?

Előzmény: jdr (16)
csoma Creative Commons License 2000.01.31 0 0 19
off
Meg.
Előzmény: rezső (18)
rezső Creative Commons License 2000.01.31 0 0 18
off
csoma megkaptad levelem?
Előzmény: csoma (17)
csoma Creative Commons License 2000.01.31 0 0 17
Mondjad még! :)
Előzmény: jdr (16)
jdr Creative Commons License 2000.01.31 0 0 16
Mondjak?:)
Aki kutyával fekszik az abberrált.:))
Aki kutyával alszik, az a pásztor.
Aki bolhával ébred, az Ovi, mert képtelen egy kutyát rendben tartani.
Aki kutya, az a legkutyább.
Kövér kutyából sem lesz szalonna.
Csak a kutyák tudják - Radnótin kívül - hogy hol lakott itt Vörösmarty Mihály.
A város és a kutyák.
Ez nem az a kutya, ahol bármelyik kutya apja kommunista-zsidó!
Ne mondd a kutyára, hogy nagypofájú, amíg át nem értél a kennelen.
Ha észreveszed, hogy döglött a kutyád, számold össze a bolháidat.
Tovább is van mondjam még?:))

Ttelettel:
jdr

Előzmény: csoma (15)
csoma Creative Commons License 2000.01.31 0 0 15
Kedves jdr,

ne feledd szavad, ezt két és fél év múlva javasold az MSZP vagy az SZDSZ választási szlogenjei közé! "A Fidesz kormány úgy lerombolta az általunk megteremtett jólétet, hogy amint kormányra kerülünk, hogy kénytelenek vagyunk visszahívni Bokrost és kidolgoztatni vele a második Bokros csomagot!"

Meglátod, frenetikus hatása lesz, az emberek tolonganak majd az urnáknál, egymást lökdösik félre, hogy a mostani ellenzékre szavazzanak. :-)

Én nem felejtem el, ha élünk, emlékeztetni foglak rá!

Mondj még ilyen jókat, akkor még maradok, egészen felvillanyoztál...

Üdv.

Előzmény: jdr (12)
Dr.Doolittle Creative Commons License 2000.01.31 0 0 14
Kedves alfalfa58!
Végre felnyitottad a szememet. Most hogy mondod, télleg, az új klientúra mennyivel szerényebb! És a nép jóléte szempontjából mennyivel lényegesebb dolgokra költik a pénzünket. Főleg örülök TJ rendszeres világkörüli útjainak, a fradi környezetvédelmi támogatásainak, és lehetne még sorolni. Lesz itt még csomag. Kár, hogy azt se azok fogják megfizetni, akiknek kellene!
Előzmény: alfalfa58 (13)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.31 0 0 13
Kedves jdr!

Bár Bokros majd' öt éve kis csomagjával családomat jelentős pénztől fosztotta meg, utólag nem haragszom annyira rá. Pitiáner kis svihák volt, azt hiszem (bár lehet, hogy tévedek). Amiért meg hálás vagyok neki: jelentős szerepe volt abban, hogy a Horn-Kuncze kormány megbukott.

Paradox módon, az Orbán-kormány a gazdasági felemelkedést - legalább is részben - valóban Bokrosnak (illetve a Horn-Kuncze kormánynak) köszönheti: olyan mélyre nyomták a hazai életszínvonalat (no persze, nem a klientúráét: azoké emelkedett, nem is kicsit!), hogy onnan már csak felfelé vezet az út...

Előzmény: jdr (12)
jdr Creative Commons License 2000.01.31 0 0 12
alfalfa58!
Na hallod, aki Panamából(ban) fene ezeket a ragokat:))) szerezte a diplomáját és valamelyik olvtárs véleménye szerint ezért portugálul! válaszolt Torgyán erre vonatkozó interpellációjára, az miért ne tudná? Mellesleg van ott egyetem és csak ritkán esznek emberhúst, már ők is jobbára csak nosztalgiáznak.
Majd szervezek neked szemináriumot, hogy szélesedjen a látóköröd.:))
Azért csak ne bízd el magad, Bokros nagy svihák volt, de az ő csomagja húzott ki bennünket a léből és attól tartok, hogy ahogy a cimboráid intézik a dolgokat 2002 után is szükség lesz valami hasonlóra:(((

Ttelettel:
jdr

Előzmény: alfalfa58 (11)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.31 0 0 11
jdr!

1. Nem hagyom magam kifaggatni!

2. Maradjon köztünk: nem tudom...

3. Mit gondosz: Bokros tudja?

Előzmény: jdr (10)
jdr Creative Commons License 2000.01.31 0 0 10
alfalfa58!

csak nem Selmeczi szaxis-szenátor Gabikára gondolsz a burundi imago javításnál? (Burundiban megették a pénzügyminisztert, mégis nagyon jól el van az ország) (Mellesleg nekem nagyon tetszett a beköpés, csak hát ha már az adott ország image javításáról van szó. Amúgy keresztkérdés: hol van Burundi, mi a fővárosa, kik lakják és miért? Milyen gyarmat volt és mikor? Csak azért mert annyira javítani akarod az országképüket.:)))

Ttelettel:
jdr

Előzmény: alfalfa58 (8)
JR Creative Commons License 2000.01.31 0 0 9
Szerdán van, oda van írva, hogy 11-től 13-ig.
Előzmény: aggályos (7)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.31 0 0 8
Ejnye, ne értetlenkedj már...

Burundi az az ország, ahol - Bokros Lajos (Horn-Kuncze kormány pénzügyminisztere) szerint - nincs egyetem, és mégis nagyon jól megvannak...

Gondoltam, ha már olyan jól megvannak, akár chat formában is köszönetet mondhatnak az MSzP által kifejtett píár tevékenységért, mellyel Burundi országképét javította.

Ha nem mondanak köszönetet, akkor vagy

1. hálátlanok, vagy

2. nem is megy nekik olyan jól, mint Bokros úr - kéretlen "kis" csomagja átnyújtása során - mondotta nékünk...

Előzmény: RAF (6)
aggályos Creative Commons License 2000.01.31 0 0 7
hát a szocinternes nyilatkozat felett virágot (szegfű, rózsa ???) tartó kéz grafikája durung,
de hol a chat ?
RAF Creative Commons License 2000.01.31 0 0 6
???
Előzmény: alfalfa58 (5)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.31 0 0 5
Oszt' hányan csekkoltak be Burundiból az MSzP-chat-re?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!