Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 2004.12.19 0 0 225

 

Köszönöm, kedves Wágner, jóindulatú törődésedet, bevallom jólesik, elismerve: valóban múlik az idő, és én sem bírom már úgy a napi gyűrődést, mint egykor.

 

Némi tapasztalattal közös múltunk alapján, esetleg értelmezhetem soraidat afféle rád jellemző 'kódolt biztatásnak' is?

Valami ilyesmi gyaníttatásával: kezd bizonyossá válni, hogy nagy dőreség volt ez a "ketrecesítés", csak idő kérdése mikor oldom fel, hiszen azok közül, kik miatt megléptem ezt, csak az nem olvassa az ittenieket aki nem akarja.

 

Hát bizony, ha erre célzol, valóban tökéletesen igazad van, de ha már elhamarkodottan így történt, akkor úgy lenne a malőr talán feledtethető, ha mielőbb megtörténne ez.

 

Egészség!

 

 

Előzmény: Wágner úr (224)
Wágner úr Creative Commons License 2004.12.18 0 0 224

Pihenj, Mijo, jót tesz, meglátod

 

Egészség!

Mijo Creative Commons License 2004.12.18 0 0 223

 

Igen, Wágner úr, valóban én kértem alább a három hónapos pauzát!

De talán szíveskedj arra is figyelmet fordítani, milyen okok miatt kényszerültem, kényszerítettek, kényszerítettél ezt kérni!

 

Aminek te nem akartál eleget tenni, illetve hát előálltál korrektnek tűnő, de valójában csőbehúzó javaslatoddal, melynek - "közéleti fórumról" lévén szó - sokkal több ident státuszú szenvedő alanya van, mint akik javára, mint akik miatt ezt a döntésedet egy kívülálló partvonalról történő bekiabálására, afféle mások falloszát csalánnal verő javaslatra meghoztad.

Akik miatt, akikért mindez történt, csupán egy olyan maroknyi érdekkör, kik megveszekedett módon igyekeznek hosszú hónapok óta szétverni fórumunkat. Hát ez most sikerült nekik. És én ezek miatt, ezektől óvandó kértem pauzát.

 

Annak a fórumnak, mely ma a Bajai Régió Fórum nevet viseli, minimális köze van Bajához és környékéhez, különösen nem abban a szellemiségben, ami ehhez a névhez a "sajátnevesség" égisze alatt fűződött eredetileg.

Az most egy híg internetes chat, egy olyan zömében anoním nickek által folytatott infantilis csacsogóchat, melyből több ezer található az Index Törzsasztalán.

Ez eredetiségünk megcsúfolása, ident státuszú lokálpatrióta résztvevők vérigsértése!

 

---------------------------------------------

 

Hadd lássuk ezt még egyszer:

 

Tisztelt Wágner úr!

 

Az ellehetetlenült légkör, valamint a klubfórumunkra nehezedő megfélemlítettség miatt, javaslom december 10-től a Bajai Régió Klub működése három hónapon keresztüli szüneteltetését!

 

(Tizedikéig remélem Cziczovszki válaszra méltat bennünket!?)

 

Köszönettel: Muity Mijo

 

 

Előzmény: Mijo (145)
Mijo Creative Commons License 2004.12.18 0 0 222

 

Wágner úr!

 

Alábbi nick regisztrálója jóhiszemű hölgy, kifogásolandó nevével történő visszaélést felhatalmazott engem arra, hogy osszam meg veled elérhetőségi lehetőségét.

Én ezt megtettem, nevében kérve azoknak a hozzászólásoknak a törlését, melyek nem tőle származnak.

 

Hogyan lehetséges az, hogy mindezek ellenére még mindig láthatók a kifogásolt hozzászólások?

 

Mivel olyan személyről van szó, ki évek óta nem vesz részt fóruméletünkben (ezt amúgy is rendkívül rövid ideig tette), és számítástechnikai lehetőségei nem olyanok, hogy ő szólítson meg téged, talán nem eretnekség annak az igénye, hogy felvetés, konkrét kérés közvetítése esetén te végezz kontrollt, te győződj meg közvetlenül tárgyalva mindarról, amit előadtam neked a kérdésben.

 

Itt is felvetem: az előzményekben észleltek alapján kitűnik, hogy a nicknévbitorlás Cziczovszki István - Cziczo - nevéhez fűződik.

Miért nincs erre a személyre nézve következménye ennek a rendkívül aljas, bűnvádi kategóriába tartozó cselekménynek?

 

Mindezek után a tisztesség úgy kívánná, hogy a nyílt színen kimondd: igen, nicknévbitorlás történt; az adott nicknév regisztrálója kérésének eleget tettem; a nickbitorlót fórumainkról, mint részvételre méltatlant örökre kitiltottuk; Muity Mijo előadása nem légbőlkapott hablaty volt, hanem tényszerű dolgokat fedett, köszönet illeti segítő közreműködéséért! XY asszonytól elnézést kérünk a neki okozott kellemetlenségekért.

 

És én erre szokott szerénységemmel azt mondanám: ugyan, szóra sem érdemes, ez a legkevesebb amit tehetek fóruméletünk tisztaságáért.

 

Milyen szép gömbölű és korrekt lehetne mindez, ugye, Wágner úr!?

 

Mijo

 

 

Előzmény: BarBara (221)
BarBara Creative Commons License 2004.12.12 0 0 221

Kedves Wáner úr!

 

14 embernick jelentkezett. Azok valósak, ténylegesen léteznek.

 

A többi csak történelem. Persze, ha figyelembe veszik Mijó úr igényét, abban az esetben marad 10 valós nick és a hosszú, bár egyre fogyó lista.

Előzmény: Mijo (220)
Mijo Creative Commons License 2004.12.12 0 0 220

 

Megismétlem a névsort, de most csak nicknév szerint kimutatva.

Jó lenne már végre nyugalomban fórumozni.

 

adamax
barkasarja
Bellami
darazs24
deakmisi
Deak Tamas
Demiurgosz
D.Vince
elpy
eperlaci
farkasanti
felsoszentivani poptars
ferenczijózsi
Free Bird
gazo2
Géla9
gibbon75
glavatity
Gőgös Gúnár Gedeon II.
GR.A
hard
helen_olah
hella.6
HerbArt
hu washizu
i65536i
_if
igen
.JiM.
jovan
jujo01
kaposzta1986
khram
kulimák
Kumin Ferenc
Knipf Tamás
Kury
LaciD
lecsó
lepkinga
llívia
lovretity
LöSZöS19
MALWIN
marfai
Markó Előd
Marusa Róbert
minden lila
mmugy
ne tudd ki
nita14
nobeige
Noby-ka
OBER26
oleewear
Pausch Róbert
pb76
petee111
petibátyó
petikejozsi
PÉBÉLA
Pépö
pj6521
Radix
rhynn
rkozma
siamna
Slepi
Somolygo
S. Piroska
S.TAJCS
story
striegl
Svraka
S.Zoltán
sydbaj
SzappanosGabor
szarvasdr
Széll Péter
szucslaci
tiborhornyakBAJA
tt65
twolffi
V.J.
WOLFI
zsebia

 

 

Előzmény: Mijo (218)
BarBara Creative Commons License 2004.12.11 0 0 219

Egy prominenst kihagynál? Micsoda egyedisége ez fórumunknak?

 

Thernesz, Cziczó, Zvajda? Nem mondod, hogy elköltöztek Bajáról!

Előzmény: Mijo (218)
Mijo Creative Commons License 2004.12.11 0 0 218

 

Tisztelt Wágner úr!

 

Egyelőre az alábbiak részére kérek belépési jogosultságot.

Pár dolog tisztázódása után visszatérnék a többire.

 

Köszönet: Mijo

 

adamax = Kósa Ádám dr.
barkasarja = Tóth Vilmos
Bellami = Burszki Béla
darazs24 = Miklós Gábor
deakmisi = Deák Mihály
Deak Tamas = Deák Tamás
Demiurgosz = Gyurcsy Tibor
D.Vince = Dudás Vince
elpy = Lencsés Péter
eperlaci = Eperjesi László

farkasanti = Farkas Antal

felsoszentivani poptars = Szilvási Ákos dr.
ferenczijózsi = Ferenczi József
Free Bird = Vadász Gábor
gazo2 = Gál Zoltán dr.
Géla9 = Baracsi Angéla
gibbon75 = Kraly Gábor
glavatity = Glavatity András
Gőgös Gúnár Gedeon II. = Pálfi Dániel
GR.A = Michna Ottó
hard = Kemény Attila dr.
helen_olah = Oláh Ilona
hella.6 = Liptai Betti
HerbArt = Umenhoffer István
hu washizu = Bátori Gábor
i65536i = Dobra Balázs
_if = Iharos Ferenc
igen = Meszlényi Attila
.JiM. = Lovretity Szabolcs

jovan = Bozsity Jovan

jujo01 = Sárközi Júlia

kaposzta1986 = Szabó Sándor
khram = Császár Zoltán

kulimák = Kulimák Gábor

Kumin Ferenc = Kumin Ferenc

Knipf Tamás = Knipf Tamás

Kury = Kuritár Zoltán

LaciD = Dobos László

lecsó = Lőrinczi Csaba
lepkinga

llívia = Lajkó Lívia

lovretity = Lovretity Zoltán

LöSZöS19 = László Zoltán
MALWIN = Márton Gábor

marfai = Márfai Péter

Markó Előd = Markó Előd

Marusa Róbert = Marusa Róbert

minden lila = Pavelka Zoltán

mmugy = Matheisz János

ne tudd ki = Virok István

nita14 = Agatity Anita

nobeige = Zalatnai Zoltán

Noby-ka = Nagy Norbert

OBER26 = Oberhauser Szabolcs
oleewear = Csík Olivér
Pausch Róbert = Pausch Róbert
pb76 = Péter Balázs
petee111 = Nagy Péter
petibátyó = Magyar Péter
petikejozsi = Petike József
PÉBÉLA = Péter Béla
Pépö = Pálfia Péter
pj6521 = Péter Jakab
Radix = Bogárdi János
rhynn = Varga Tamás
rkozma = Kozma Róbert
siamna = Sibalin Danka
Slepi = Tamás László
Somolygo = Ali Edit
S. Piroska = Sipőcz Béláné Piroska
S.TAJCS = Tajcs Sándor
story = Stork József
striegl = Striegl István
Svraka = Svrakáné Pálmai Adrienn
S.Zoltán = Sipőcz Zoltán
sydbaj = Turáni Lajos
SzappanosGabor = Szappanos Gábor
szarvasdr = Szarvas Róbert dr.
Széll Péter = Széll Péter
szucslaci = Szűcs László dr.
tiborhornyakBAJA = Hornyák Tibor 
tt65 = Tinusz Tamás
twolffi = Wolf Tamás

V.J. = Varga József dr.

WOLFI = Wolfárt László
zsebia = Zsebi Attila

 

 

Előzmény: Wágner úr (209)
BarBara Creative Commons License 2004.12.11 0 0 217

"Hát még akkor hogy fogsz számítani, ha megadod a tartozásod neki."

 

Mi az oka, hogy ezt a hírt nem cáfolta senki?

Előzmény: Thernitibi (216)
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 216
Hát még akkor hogy fogsz számítani, ha megadod a tartozásod neki.
Előzmény: Mijo (215)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 215

 

Szia Misi, reméltem, hogy rád lehet számítani :)! Bocs, hogy csak most üdvözöllek, de hát pár apróság elvonta a figyelmemet, bizonyára megértesz.

Gyere gyakrabban, innentől igyekszünk legendás igényességednek megfelelően, mindent nívósabb szinten tartani :).

(Zombor vár bennünket!)

 

Hali: Mijo

 

 

Előzmény: deakmisi (183)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 214

 

Zoltán, a rád jellemző örök optimizmussal, bízzad légy oly kedves a harmonikus jövő lehetőségét a jótékony időre. Rendben lészen itt minden, meglásd. Nem mondanám, ha ne lennék sokakkal személyes és jó kapcsolatban. Meg ne lepődj, ha majd új tagok is belépnek.

 

 

Előzmény: zvajda (213)
zvajda Creative Commons License 2004.12.10 0 0 213
Mijó olvasgatom egyre inkább ingerült és kiabáló vitádat .Tudod ez az ami miatt rajtunk kívül senki még a közelébe sem jön ennek a fórumnak.Ki a franc akarja,hogy ilyen körülmények közé kerüljön.Te most belekiabáltad az arcunkba, hogy neked itt mindenféle jogod van nekünk meg egyszerúen kuss van.Rendben van ha az alapítás az ennyi előnnyel jár akkor nekünk bizony coki.Megyek tovább meg voltam Én eddig is és ezután sem lesz kevesebb a tarisznyámban.De azért mint Bajai  nem biztos,hogy szívesen adom a városom nevét egy ilyen kirekesztő magánkezdeményezéshez.Hivatkoztál sok névre remélem Ők hasonlóan nem adják az álldásukat.Ez Míjó nem Baja hanem egy magán klub.No isten veled.:o(
Előzmény: Mijo (204)
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 212
Attól hogy megkegyelmeztek, maradsz aki voltál.
De kutyából nerm lesz szalonna.
Most csak annyi történt, hogy végképp nem lesz hangfogó a szádon.


Előzmény: Mijo (211)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 211

 

Köszönet, Wágner úr, ez így már jobban rád vall, így tisztességesebb!

 

Mivel alaposan át kívánom mindezt gondolni, és hogy ne vádolhasson senki se kapkodással, vasárnap estig leadom neked a listát itt a nyílt színen.

 

Egyébként: egy-két kivételtől eltekintve, szinte mindenkivel a klubtársak közül.

 

 

Előzmény: Wágner úr (209)
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 210
Elég jól megoldottad, mehet mindenki a francba.
Előzmény: Wágner úr (209)
Wágner úr Creative Commons License 2004.12.10 0 0 209

Elég volt.

 

Kérem a nicknévsort, hogy kikkel vagy képes megférni veszekedés nélkül.

Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 208
Na mégegyszer!
Véleményem szerint aki anno megfelelt a sajátneves szabályoknak, annak itt akkor is helye van, ha egy klubtársnak nem tetszik.
A szabályok legyenek egyértelműek, ne az egymás iránti ellenszenv fokmérője legyen.
Ha a szabályok nem közösen alkotottak, és az esetleges szavazásnál nem egy nick egy szavazat, akkor ebben az esetben teljesen fölösleges ezt a helyet "Bajai" jelzővel illetni.
E véleményem minden klubtársnak átgondolásra ajánlom.
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 207
A sprotszerűség emlegetése a te szádból egyenlő az istenkáromlással.
Az az ember, aki egy szubjektív módon megritkított listát képes leadni az új szoft indulásánál, az más aljasságokra is képes, ahogy erre bőséges példa található.

Előzmény: Mijo (204)
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 206
Helyes irányt mutatsz, hisz ott vannak elmentve az agymenéseid.
Előzmény: Mijo (205)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 205

 

Még egy apróság, hadd lássa mindenki a felfuvalkodottság eme "ékes" trágyadombját ("érdemes" csemegézni belőle), hogy Wágner barátunk kiket, miféléket kíván "klubfórumunkra" szabadítani: http://theforum.gportal.hu/

 

Nem tudom a qportal.hu üzemeltetői ilyesmikre gondolnak-e, amikor bárki rendelkezésére bocsátják lehetőségüket :((... Majd megkérdezem őket. Ahogy az adatvédelmi biztost is ismét!

 

Igen, Kaviat, neked már 2002-ben is igazad volt!

 

 

Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 204

 

Több újabb csúsztatás.

Amúgy is azt csinálsz, amit akarsz, vagy amit akartatnak veled. Hidd el, jól tudom mi a dörgés.

Amit előrevetítesz, az a Bajai Régió Fórum megcsúfolása, lévén azok zöme, akikről szólsz, a "sajátnevesség" megveszekedett ellenzői, kronlógiailag visszanézhető milyen gátlástalan módokon ártottak folyamatosan ez ellen. Élén a falkavezérrel, ki már nem is "szent tehénnek" tekinthető, hanem "szent baromnak"!

Ha ezt megteszed, onnantól ugyanaz a sekélyes szarhalom lesz ebben a fórumban is, mint ami a klubfórumon kívüli "bajai" fórumegyveleget jellemzi: szépjóreggelt, szépjónapot, virágzik a virág, kiszarta magát a kutymacsfasztuggyaminem, jajj de cuki ez a ....., mit fűzünk ma, mit pecálunk holnap, nahát, jéééé, hujjééé, hehhehe .!?

 

Wágner! Mondd ki, hogy eddig tartott! Mondd ki, hogy ki akarod herélni a fórumunkat. Mondd ki, hogy meg akarsz lopni! Igen, meglopni! Tudniilllik nekem igen sokban van a mi fórumunk, én nem a munkáltatóm kárán és költségén vagyok itt. Az a fórum, melynek nagyszerű tagjai is akadnak. Akadnak, de pár általad támogatott görény miatt nem kívánkoznak arra a primitív szintre süllyedni, mint amit a csacsogókórus produkál a fő bujtagatóval, és az önjelölt árnyékpolgármesterrel az élen, és akkor a kulisszák mögött sunyi módon aljaskodókról még említést sem tettünk.

Meg a fórumon kívüli, de szinte kizárólag fórumunkkal "foglalkozó" trágyadombokról se sokat. Mert te azokon is átlépsz. Mint ahogy rengeteg egyebeken is.

Te egyfolytában vádaskodsz. Megérjük-e valaha is, hogy egyszer őszintén beszámolsz mindarról a mocskosságról, ami az irányításod alatti területen történik? Nickrablásokról, konspirációkról, megtervezett provokációkról, IRL-adatokkal történő visszaélésekről, fotókkal történő visszaélésekről, egzisztenciális lejáratásokról, zsarolásokról, feljeletésekről, hazugságokról, hosszú a lista, mindenre tudok konkrét eseteket idézni. Ezt valaki, valakik hagyták. Miért!?

Modus Moderandi!? Ugyan kérem, egy nagy lószart. Az csak arra jó, hogy könnyedén ki lehessen csinálni bárkit, ha terhessé válik. No meg kurva jól mutat, kifüggesztve a falon :((....

 

Nézd, a helyet, a lehetőséget ti adtátok, ti vehetitek el. Hogy onnantól miféle megítélés alá estek, az gondolom téged nem igazán fog zavarni. Engem viszont zavarna, ha ez téged nem zavarna.

Csakhogy esetünkben más a helyzet, mint amikor a Wágnert holmi vadfasz nickek becsmérlik, itt te többünkkel személyes kapcsolatban vagy, és mi téged eddig tiszteltünk. De hogy a fórum rombadöntése után, hogyan fogsz a szemébe nézni a Márfai Péternek, a Ferenczi Józsinak, a Sipőcz Piroskának, az Oláh Ilonkának, az Eperjesi Lacinak, a Bozsity Jovánnak, a Svraka Adrynak, a Turáni Lajosnak, a Farkas Antinak, a Tinusz Tamásnak, a Péter Jakabnak, a Kulimák Gábornak, a Miklós Gábornak, és hát ugye nekem is (csak hogy pár jószándékú társunkat említsem), az bizony Bátyus, a te saját, egyszemélyes felelősséged, hiszen te lennél az, aki egy ilyen dobással többünket szarba sem vennél.

 

Visszatérve a nesze semmi fogd meg jól látszatajánlatodra: én nem azt mondtam neked, hogy nem akarok saját klubot, hanem azt, hogy a nevemmel jegyzett klubot nem igénylek.

 

Megismétlem, ha elkerülte volna a figyelmedet: én Baján élek, a bajai régióban ápolok kapcsolatokat, barátságokat, ebben járok-kelek nyitott szemmel és füllel, és igyekszem az itt élő emberek segítségére lenni.

Én nem Rózsadombról, nem Kecskemétről, nem nyóckerből, nem Leányfaluból ontom infantilis nyáladzásaimat, hanem innen, a mi régiónkból folytatok döntő többségében közérdekű tevékenységet. Ne akarja a talajt, a mi földünket senki elkacsmarni a talpam alól!

 

Tehát Wágner, én szerves része vagyok a bajai régiónak, így se te, se más ne akarjon kisemmizni. Én már akkor szerves része voltam, amikor a te Indexed még álom sem volt. Hatalmi mozdulattal persze megteheted, de az nem sportszerű.

Ugye te sem gondolnád komolyan, hogy én az általam nyitott és tárgyalt témaköröket átengedném prédának!? Na azt azért Atyám, nem! Azt részvételem nélkül sosem hagynám. De az meg evidens előtted, hogy brigantikkal nem közösködöm. És ebben nem leszek, nem vagyok egyedül!

 

Mondod: "be kell eresztenem mindenkit"! Ugyan már mért kéne? Pont most, amikor szarrá verték a fórumunkat. Mert mondják? Kik mondják, mifélék mondják? Mitől van előtted egy olyan többszörösen bukott moderátornak nagyobb becsülete, kinek annyi, de annyi minden van a füle mögött, hogy azok sorbavétele köteteket tenne ki, mint nekem, mint azoknak, kik éveken át védtük a fórumunkat, kik építettük, kik javát akartuk. És nem köpködtünk rá idegen portálokról! Mint ezek zöme.

 

Wágner úr! Emlékszel erre: kaviat 2002-10-16 21:38:27?????

És te ennek/ezeknek a kezére akarod átjátszani azt, ami a miénk, a miénk valódi, itt élő, jószándékú bajaiaké!? Na ennek a felelőssége szárad rád, ha megteszed.

 

 

Előzmény: Wágner úr (199)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 203

 

Na látod, Wágner, ez a dirigálás, amit ez most itt művel.

Ez az a viselkedés - rágalmazás, IRL-adatokkal visszaélő személyeskedés, hazugság hazugsághátán, egyebek -, mely miatt disztingvált népek visszarettennek.

 

 

Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 202
Száz szónak is egy a vége.
Vagy nevezd át, vagy csikarj ki tisztességes szabályokat.
És a bejelentkezésekre meg kellene szabni egy záró dátumot is.
Előzmény: Wágner úr (199)
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 201
Lajkó Sándor elhunyt, Isten nyugosztalja!
Göldner Iván = Tabakman
MALWIN = malwin
Muity Mijo = Mijo
Pravoslav = jovan
SzappanosGabor = szapi
ZsombiGy = ZsombiGyuri

-7
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 200

Sziggyanak téged azok, akiknek ez a szokásuk. Vannak dögivel. Most pihentetőként, pölö éppen csontig nyalnak be! Nem tudsz te ellenem szándékosan olyant tenni, ami miatt nem az maradnál, aminek bedumáltalak magamnak :).

 

Ez aztán a fenék fehérre nyalásának tipikus példája. És még engem nevezel kis dörgölődző önkéntes titkárnak. Ez igen!

Na kéremszépen ez az igazi Mijo.

 

A továbbiakban pedig nem tartozom neked semmiféle magyarázattal a grémiummal kapcsolatban. A Wágner megmondta, hogy mire akartál felhasználni tisztességes embereket, és ez magáért beszél.

 

(Ebbõl kifolyólag sajnálom a grémium azon tagjait, akikkel Muity Mijo elhitette, hogy jó ügyet szolgának, de biztos nem tudták, nem voltak tisztában azzal, hogy az egész egy ember érdekeit szolgálja, méghozzá olyanét, aki ellen itteni tevékenysége miatt  még becsületsértési pert is indítottak, és a sajátneves klub szabály önhatalmú értelmezése ellen fellépõket csak simán „vén kurvának”,  „kommunista ávós köcsögöknek”, "patkánynak" "fosósnak" titulálja, és aki bárkit simán "lebuzizhat", de ha ezért "leparasztozzák", halálosan megsértõdik?

Vagy tudja-e a grémium, hogy ha Mijo úri kedve úgy kívánja, simán visszaél IRL adatokkal?

Vajon tudják-e azt, hogy ez a sajátneves Bajai Régió Klub a látszat ellenére már nagyon messze került attól az értékteremtő szellemiségtől, aminek valójában indult, és hogy ennek az eltorzult, önhatalmúságot sugárzó állapotnak legfőbb okozója Muity Mijo?)

 

Előzmény: Mijo (196)
Wágner úr Creative Commons License 2004.12.10 0 0 199
Ha nem akarsz saját klubot, akkor viszont be kell eresztenem mindenkit, aki az eredetileg meghatározott "saját neves", bemutatkozós, bajai klub feltételeinek megfelel, s csupán az a nagy vétke, hogy időközben veled összeveszett. Amint kellő számban megjelennek a klubban az élő, aktív embernickek, akiknek szükségük van erre a klubra, megszervezzük a grémium választást, s a továbbiakban sem nekem, sem moderátoroknak semmi dolgunk nem is lesz a klubbal, mindenről döntsön a választott grémium. Ugyanis végképp meguntuk az örökös marakodást és a törlésekre, tiltásokra vonatkozó levéláradatot.
Előzmény: Mijo (197)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 198

 

Általános társalgási fórumcsoport

 

Például ennek sincs levágva a vége .........

 

 

Előzmény: Wágner úr (191)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 197

 

Köszönöm, én nem akarok a nevemmel fémjelzett klubot.

 

Én Baján élek, a bajai régióban ápolok kapcsolatokat, barátságokat, ebben járok-kelek nyitott szemmel és füllel, és igyekszem az itt élő emberek segítségére lenni.

Én nem Rózsadombról, nem Kecskemétről, nem nyóckerből, nem Leányfaluból ontom infantilis nyáladzásaimat, hanem innen, ami régiónkból folytatok döntő többségében közérdekű tevékenységet. Ne akarja a talajt, a mi földünket senki elkacsmarni a talpam alól! A világmegváltás is maradjon meg másoknak.

 

Gondolom tettem annyit az elmúlt évek során az Index javára, hogy tekintettel légy az elképzeléseimre. Köszönet!

 

 

Előzmény: Wágner úr (195)
Mijo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 196

 

Nicsak, Wágner, a kis dörgölődző önkéntes titkárod hogy kiokosodott :(((!?

 

Arról miért nem írsz, hogy ez otthoniasabban mozgott a grémium számára nyitott topikban, mint a grémium tagjai.

 

Szemét módon képes volt neked úgy beállítani, hogy a grémium tagjai között van egy olyan spicli, aki őt információkkal ellátta. Osztand csak-csak bebizonyosodott, hogy ez egy szarkeverő hazugság, hogy más "lukak" voltak a nemkívánt jelenség magyarázata. Apám, ha a nép valóban tudna/tudhatna MINDENRŐL!!!

Na, a fő instruktor mellet ettől van a legnagyobb hányingerem :((....

Ments meg végre tőlük, kérlek!

 

 

Előzmény: Thernitibi (192)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!