Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A GTV-s Creative Commons License 2000.02.02 0 0 66
A rendőrnő is ember...
Asszem... :-B
vagy legalábbis nőnemű plazmahalmaz
Előzmény: Adm (65)
Adm Creative Commons License 2000.02.02 0 0 65
Lehet, hogy teccett volna neki a dolog ;o)
Előzmény: A GTV-s (64)
A GTV-s Creative Commons License 2000.02.02 0 0 64
...nos kérdésem, hogy te meg akartad volna-e szívatni? hehe
Előzmény: pampalini (62)
Blindmouse Creative Commons License 2000.02.02 0 0 63
Márciusban lejár az enyém is.. azért vannak rendesek is.. nem minden rendőr hülye :)

Előzmény: pampalini (62)
pampalini Creative Commons License 2000.02.02 0 0 62
A rendőrökről jutott eszembe:
Mendegélek a Plaza mögötti szervízúton, megállít egy rendőrnéni (hmmm, de milyen néni!). Papírok, stb... Nagyon buzgolkodott (még a rendszámot is megnézte), de semmit sem talált. Majd megszólalt:
- Nemsokára lejár a személyije...
Nagyon látszott rajta, hogy meg akar szívatni, dehát nem sikerült neki. Hozzátartozik a dologhoz, hogy egy nappal az eset előtt volt a kocsi a mozaik uccában vizsgázni...

Most csak ennyi...

A GTV-s Creative Commons License 2000.02.01 0 0 61
Ezek a zsírosgallérú izzadó negyvenes karrierista törzsőrmesterek arra utaznak, hogy megszívassák azt, aki esetleg kicsit jobban van eleresztve. :( Ezeknél nem segÍt a sóhaly, még a kérdés sem, hogy maga ma a negyedik, mi van, az autóm tetszik, vagy a pofám nem, ugyanolyan sőt még nagyobb alapossággal néz át mindent, hátha valami nüanszot nem vett észre az előző három kollega. Lehet neked akármilyen autód, ha jobb vagy rosszabb, mint a zsandáré, megszívat :(
(Magyarország 2000, vagy nem?)
Bocs, hogy offtopic voltam...
Előzmény: Blindmouse (60)
Blindmouse Creative Commons License 2000.02.01 0 0 60
És ha van egy Ford T modelled akkor már az azt jelenti hogy zargathatnak?

tegyél egy krétát magad mellé és minden ellenőrzésnél húzz egy strigulát a műszerfalra hangos sóhaj kíséretében.. az segít :)

Előzmény: A GTV-s (59)
A GTV-s Creative Commons License 2000.02.01 0 0 59
Nekem már feltételes reflexé vált, hogy ha meglátok egy ácsorgó rendőrt az út szélén, automatikusan lassítok és hűzódok le. (A rosszmájúak kedvéért megerősítem, hogy nem _gyorsítok és húzódok_, én szeretem a rendőröket, hiszen szolgálnak és védenek engem :-))
A kocsim tele van dokumenttel (műbizonylatok eredetijei, köt. bizt. kötvény+csekkek, adócsekkek stb.), hogy legalább ebbe ne kössenek bele, van épp elég bajom anélkül is.
Kérdésemre elmontda az egyik, hogy azért vesznek ki engem mindig, mert öreg sportkocsim van, és gondolják, hogy a papírok rendezésére már nincs pénzem, vagy nem érdekel. Hát ez van. Írjam ki az orromra, hogy "kérem, rendben vannak a papírjaim"? Vagy mit várnak???
pampalini Creative Commons License 2000.01.31 0 0 58
Nekem van 1 ötletem: 4 felnit felrakni a járgányra gumik nélkül. Na ebbe kössön bele a zsernyák... Nem mondhatja azt, hogy nincs meg az 1mm-es profilmélység, mivel gumi sincs rajta.
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.31 0 0 57
ja.. az emberek irigyek.. ez van.. akkor mert az átlagnál kicsivel laposabb kocsim van retteghetek nehogy megnyikkanjanak a gumijaim :))
Előzmény: A GTV-s (56)
A GTV-s Creative Commons License 2000.01.31 0 0 56
...aszonta, hogy azt gondolták tele van nyomva és kerestek bizonyítékot. Ja, a 16-ban volt, a srác is ott lakik és valaki már befújta. Persze nem drogozik, csak volt egy (?) jóakarója.
Előzmény: Blindmouse (55)
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.31 0 0 55
Mi az összefüggés a drog és az elfüstölt gumi közt??

lehet hogy hülye vagyok :)))

Előzmény: A GTV-s (54)
A GTV-s Creative Commons License 2000.01.31 0 0 54
Mikor kb egy perc múlva ki bírt szállni (a füst kicsit sűrű volt és büdös), feldobták a motorházra és még a cipőjét is levették, drogot kerestek. Aztán mivel nem találtak és az igazolványai is megkerültek, ki tudta magyarázni a dolgot. Hogy hogyan, arról hallgat, gondolom némi készpénzzel adakozott a rendőrárváknak. Biztos tetszett a zsandároknak is a produkció...
Előzmény: Blindmouse (53)
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.30 0 0 53
És?? környezetszenyezésnek minősül és ezért bevarrták? :)))

Előzmény: A GTV-s (52)
A GTV-s Creative Commons License 2000.01.30 0 0 52
Egy haverom szilveszterkor letekerte a gumit teljesen az autójáról, a felni peremét is, láttam a maradékot, egy alu henger, küllőkkel. A bibi az volt, hogy a hatóság is látta...
Na meg egy hét múlva felrobbant a difije (nem sper):(
Előzmény: Blindmouse (51)
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.30 0 0 51
Hát nemtudom.. a Goodyear Eagle-nek elég kellemetlen szaga tud lenni :))

Előzmény: A GTV-s (50)
A GTV-s Creative Commons License 2000.01.30 0 0 50
ja, de én szeretem a szagát (persze, ha nem a motorom durrant szét), meg a kipufogó, autószerelő műhely, meg az füstölő gumiét főleg. El vagyok vetemülve. Most szereztem nyárra pörgéshez egész yo állapotú Bridgestone S-02-eket.
Előzmény: Blindmouse (49)
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.30 0 0 49
éreztél te már égett olajszagot?? locsold rá a leömlőre az olajat és menj egy kört a kocsival.. :)
Előzmény: A GTV-s (48)
A GTV-s Creative Commons License 2000.01.30 0 0 48
Pampalini
szegény macsekok :(
más
Ahhoz mit szóltok, olajbefecskendezés (gombnyomásra) a kifupogó rendszerbe vagy dobra? El tudjátok képzelni a füstöt a mögötted menő arcába?
pampalini Creative Commons License 2000.01.30 0 0 47
Ilyen matricát már én is csináltam, de nekem pácikaemberkés, és macskás volt. Csak jött egy szuzuki, meg egy teljes újrafényezés, és lekerült a matrica...
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.30 0 0 46
Az sem rossz .. de a másik szerintem ötletesebb..

olyan ez mint a régi vadászrepülőkön a trófea.. :))

Előzmény: fargo (45)
fargo Creative Commons License 2000.01.30 0 0 45
Én meg egy öreg Volvot láttam, azon BMW, meg Mercedes, meg VW meg Opel emblémák voltak, strigulákkal...
Előzmény: Blindmouse (43)
Adm Creative Commons License 2000.01.30 0 0 44
Ez teccik :o)
Előzmény: Blindmouse (43)
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.30 0 0 43
Egyszer láttam egy képet egy Suzukiról aminek az ajtaja előtt kis sziluettek (öregasszony kampósbottal, babakocsi, kutya.. stb..) voltak strigulákkal.. :))))
Adm Creative Commons License 2000.01.29 0 0 42
A titok nyitja a jó minőségü ablaktörlő és jól meg kell spriccelni vizzel.

Gyakorlat teszi a mestert :o)

Előzmény: A GTV-s (41)
A GTV-s Creative Commons License 2000.01.29 0 0 41
... és a vért és a hajas fejbőrt nehezen törli le az ablaktörlő, inkább csak maszatolja...
-bocs-
Előzmény: Adm (40)
Adm Creative Commons License 2000.01.29 0 0 40
Sikerült 0 hibapontal végigmennem. :o)

Amugy azt hiányzik, hogy nekem jöjjön... Összetöri a kocsimat.

Előzmény: A GTV-s (35)
Adm Creative Commons License 2000.01.29 0 0 39
Sikerült 0 hibapontal végigmennem. :o)

Amugy azt hiányzik, hogy nekem jöjjön... Összetöri a kocsimat.

Előzmény: A GTV-s (35)
pampalini Creative Commons License 2000.01.28 0 0 38
McFart!

Nem kell ifa! Elég egy Big-Foot... Azzal is lehet nagyot tarolni...

Most csak ennyi...

pampalini Creative Commons License 2000.01.28 0 0 37
Huhh! Ma nem volt semmi a Hungária krt. Mindhárom (4) sávban kamionok 50-el... Én meg siettem. Tiszta szlalomrally :o) Csak azt tudnám, hogy minek a kresz. A kamion csak a külső sávban mehet... Egy wartyogós meg kivág elém aztán meg lefékez. Amikor dudálok beint, hát anyádat, mondom. Ki jobbra és onnan előztem...

Most csak ennyi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!