Keresés

Részletes keresés

Sv_gyuri Creative Commons License 2019.01.27 0 0 90

Sziasztok!

 

Valaki tudna segíteni nekem férfi tanga rendelésben?

Az OTTO-tól szeretnék rendelni, tangákat, csak nem tudok itthonra rendelni... Nem értenék meg idehaza, hogy miért viselek ilyen alsókat. Eddig olyan boltból rendeltem a tangáimat, ami pick pack pontra küldte, és így nem is tudta senki se csak én, hogy vannak tangáim.

 

Ezért azt szeretném, kérdezni:

Valaki rendelne nekem úgy tangát az otto-tól, hogy azt tovább postázná nekem, postán maradó csomagnak, utánvéttel?

 

Ha akad erre jelentkező, akkor a többit privát e-mailben beszéljük meg.

Franky001 Creative Commons License 2018.11.01 0 0 89

Szia.Alex vagyok.Az aliexpressen nézz körül.En mar vagy 40 darabot rendeltem.Vannak nagyon jók.

Előzmény: 19georg90 (88)
19georg90 Creative Commons License 2018.10.30 0 0 88

Honnan veszed a tangákat? Vagy bárki más honnan vesztek tangákat?

 

Eddig az alsogatya.hu-ról rendeltem, de megszűnt az üzlet. És most gondolkozok, honnan tudnék majd rendelni magamnak tangát (használtak nem érdekelnek).

 

Kérem segítsetek ebben.

 

 

Előzmény: tiemik (86)


passziv39 Creative Commons License 2018.09.01 0 0 87

Szia ,küldenél róluk képet ? L es érdekelne ,kivancsi1978@freemail.hu ,köszi.

Előzmény: thong1313 (85)
tiemik Creative Commons License 2018.08.22 0 2 86

Nekem nincs olyan tapasztalatom, hogy megszólnának, mert tangában vagyok. Kb. 30 éve csak tangát hordok (férfi tangát), mert sokkal kényelmesebb, nincs is más alsóm. Még a fürdőnadrágjaim is tangák és abban vagyok a Balatonnál is. Nekem az a véleményem, hogy akinek nem tetszik, az nem néz meg. Nem a mások kedvére öltözöm, hanem, azért, mert nekem így kényelmes.

Előzmény: Törölt nick (74)
thong1313 Creative Commons License 2018.08.22 0 1 85

L-XL méretű férfi tangák eladók.

passziv39 Creative Commons License 2018.05.22 -1 0 84

Sziasztok ,nem tudja valaki hol lehet olcsobban kapni férfi jock trap et ? kivancsi1978@freemail.hu ha valaki tudna kérem irjon köszi

Návcsi Creative Commons License 2018.03.09 -1 4 83

Szeva! 

Ugyan így vagyok vele én is.

Feleségemnek is tetszik. 

Ráadásul olyant veszek fel amilyet akarok, hisz páromnak fehérnemű kereskedése van... :)

 

Ja! A boxer meg kiüt, teljesen kipattogok tőle. Legyen az bambusz alapanyagú, vagy pamut.

 

Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.03 -1 2 82

Ha érdekel, írjál. Üdv.

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.02 0 3 81

Hmmm, a zsinóros nem jön be annyira, de az Első, aminek van egy kis feneke, na az Dögös! ;)

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.13 -1 4 79

Eladó a képeken látható 2db, új férfi tanga. Egyben: 2000Ft.

 

Size: One size fits Waist: Approx.64-102cm/25.0-40.0 inch.

 

Material: Polyamide, Spandex

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.26 0 0 76

Szia Nikaa

 

Tanga és harisnya engem érdekelne :) mennyibe kerülnek

piros, rózsaszín, kék és pink színben esetleg van?

 

 

Előzmény: Nikaa (75)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.23 0 7 74

Sziasztok!

 

Imádom a tangát legyen az férfi vagy női, de mivel a férfi elég drága ezért inkább női tangát hordok....általában mindig :)  Egyszer kíváncsiságból felvettem  volt barátnőm tangáját és mit ne mondjak azonnal megtetszett! Ezzel csupán az a probléma, hogy az emberiség 80%-a, kortól és nemtől függetlenül, elítéli és megveti azokat a férfiakat akik tangát esetleg női tangát hordanak! Rögtön azt mondják, hogy meleg az illető, meg fúúúj ez buzi és még sorolhatnám! Nekem eddig kettő páromnak tetszett ha női fehérneműt hordtam vagy abban szexeltünk! Engem speciel baromira izgat! :)

albindex Creative Commons License 2017.03.29 -1 0 73

Ez lenne a megoldás, nyáron a pattanások, begyúlladt szőrtüszők ellen... (?) 

:-))) 

Előzmény: Törölt nick (68)
TemorDan Creative Commons License 2017.03.02 -1 0 72
Bogi771 Creative Commons License 2016.12.11 -1 0 71

 

Sziasztok!

Van néhány eladó új férfitangám 1300 Ft darabja postaköltséggel  együtt, nem kínai. S, M, L méretben. citrom sárga, élénk zöld, élénk narancssárga, tűrkiz zöld, fekete, fehér színekben . 

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.21 -1 0 70
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.19 -1 1 68

Én a tanga hordását kb 30 évvel ezelőtt kezdtem. Akkor még ez egyáltalán nem volt divat Magyarországon, én is Németországban vettem két darabot. Az elsők még amolyan stringtangák voltak, aminek a popsiban tényleg csak egy vékony "madzag" volt, semmi több. Tulajdonképpen egészégügyi okok miatt próbáltam ki, ugyanis a nyári melegben, amikor izzadtam, mindíg kicsípődött a fenekem, bármivel is kezeltem. Ezek az első darabok még nem voltak annyira kényelmesek, mint a maiak, gyakran előfordult, hogy a "madzag" kidörzsölt. Ennek ellenére sokkal szabadabbnak éreztem magamat tangában. (Egyébként sem szeretem a sok ruhát.) Nos ezeket az elsőket követték a további példányok. Azóta csak tangát használok, de még a fürdőnadrágjaim is ilyenek, nincs is más alsóm. Annyira hozzá szoktam a viselésükhöz, hogy el sem tudnám képzelni, hogy bármikor is mást vegyek fel. Külföldön gyakorlatilag minden speciális férfi alsónemüt árusító boltban lehet férfi tangát is vásárolni, de csomó internetes oldalról is meg lehet rendelni. Az utóbbi idöben kezd kimenni a férfi tanga a divatból, de aki szereti, tud magának elég helyen ilyent venni. 

Návcsi Creative Commons License 2016.07.15 0 2 67

Sziasztok!

 

Új vagyok itt. Régóta figyelem a csoportot.

Rólam annyit, h 5éve házas vagyok, van egy gyönyörű kisfiúnk.

A jól meg vagyunk meg minden, de ez a tanga őrület..... hát nem is tudom, hogy kezdjem.

Szóval anno összejöttünk párommal, történt egyszer pár hónapra rá, hogy nála aludtam (nem először, sokadjára). Szóval szoktam meztelenül aludni, meg boxerben is. Pont aznap nem vittem váltó alsót magammal, mert nem úgy készültem, hogy ott alszom. Lefürödtem, és feküdtunk a szobában, Ő egy szép fekete sima, a szélén csipkés bugyiban meg pólóban. Én meztelenül, mondom kéne egy alsógatya, mert ma nem akarok meztelenül aludni, ma nem jó úgy. Rámnézett -- és azt mondta. Vegyél fel egy bugyimat! Egy ilen feketét mint rejtam is van. Mondom akkor inkább meztelenül alszok.  Addig addig mondogatta, míg rávitt a lélek. Abban aludtam. Nagyon kellemes volt, puha és jobb mint a boxer. pár nap múlva én kértem, mi lenne ha ma is a te bugyidban aludnék??? Rámnézett- csak annyit mondott, OKé, de én választom ki milyen legyen.... hozott egy szép, fekete hátul vékonypántos tangát. Mondom oké. Meglepődött, de tetszett neki. Felvettem és hát fúúúúú. Isteni érzés. Azóta rabja lettem a női bugyiknak. Mivel páromnak fehérneműs vállalkozása van, így nem nehéz beszereznem néha-néha egy-egy újat.... van, hogy párom hoz nekem egyet, amit ő szeretne rajtam látni.... Először csak itthon volt rajtam este, aztán már már nappal is, és mostmár ebben is járok dolgozni, illetve néha (elég sűrűn) tangában is szeretkezek a párommal. Neki nagyon tetszik rajtam. Nekem kevésbé tetszenek a rólam készült képek, mert szőrös is vagyok meg még ráadásul nemis izmos. Mondhatni amolyan mackós vagyok, csak a sovány mackó :)... Mivel sokat vezetek és sok a hülye az utakon, így parázok, hogyha balesetem lenne és a mentősök éppen ellátnának meglátják, hogy tangában vagyok vagy egy sima bugyiban, esetleg egy franciabugyiban, tuti megszakadnának a röhögéstől. És cinkelnének. Ezért figyelek a vezetéskor a többi sofőr helyett is. Mármár , munkámból kifolyólag bejutottam az akali nudistastrandra, nekem tetszett. És arra jöttem rá, hogy azaz a hely ahol nem zavarna, ha mások tangában látnának, de a párom nem akar jönni oda. Így megmaradt az, hogy csak ő látja. Ez az én rövid történetem....

 

Üdv: Návcsi

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.17 0 0 66

Itt is be lehet állítani a magyar felületet, Klikk a "language" fülre nyelv kiválasztása.

 

Ennél olcsóbban és ingyenes szállítással új terméket nem tudok.

 

Megbízható oldal, ha nem érkezik meg a termék, visszautalják a pénzt.

Előzmény: goku84 (65)
goku84 Creative Commons License 2016.06.17 0 0 65

Szia!

 

Köszi a választ! Kár hogy már elkelt. Olyan oldalt nem ismersz véletlenül ami magyar és hasonló tangákat lehet kapni és persze kedvező áron?

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.17 0 0 64

Szia! Már elkeltek egyben, de nem tudom hogy lehet törölni innen....

 

Akit érdekel a tanga, olcsó áron, itt egy link, csak a méretre kell figyelni!!!!!

 

http://www.aliexpress.com/category/200000722/g-strings-thongs.html?site=glo&shipCountry=hu&g=y&needQuery=n&isrefine=y

Előzmény: goku84 (62)
goku84 Creative Commons License 2016.06.17 0 0 63

Szia!

 

Engem is érdekelne, hogy milyen férfi tangákat árulsz, de sajnos nincs facebookom. Valahogy meg lehetne tekinteni a termékeidet facebook nélkül? Válaszod köszönöm!

Előzmény: Klau1988 (44)
goku84 Creative Commons License 2016.06.17 0 0 62

Szia!

 

Még új vagyok! Nem rég kezdtem én is tangát hordani. Először viccből vettem fel egy haverom tangáját, de ami utána történt azóta nem akarok szabadulni tőle. Izgató a viselése és kellemes ahogy a testemen van.  Mondhatni izgalmi állapotba jövök tőle.  Érdeklődni szeretnék, hogy még meg vannak-e a tangáid. Igaz csak pár darab kellene belőle, mert azok nagyon tetszenek ezek lennének fentről lefelé: 1. kép, 3. kép, 4. képből a piros, 5. kép, a 7. képen lévő tanga hátulja pántos ugye, nem sima tanga, mert ha pántos akkor a kéket. Válaszodat köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (58)
Szolis srác Creative Commons License 2016.06.16 0 0 61

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.06 0 0 60

Szia! Egyben szeretném eladni Legtöbb M-es méretre is jó, rugalmasak. Egyben a 10 db 20 ezer Ft postával, utalva, 2 nap alatt biztosan ott van, ha érdekel.

Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.06 0 0 59

Szia,érdekelne M-es méretben,és árban,ill.db-ban, milyenek vannak és miskolcra utánvétel megoldható-e és hány nap szállitási ídő kb

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.02 0 4 58

A fotók...

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.30 0 0 57

Üdv! Férfi tanga több darab eladó, új és 1x mosva. Ha van érdeklődő teszek fel képeket.

Longdickman Creative Commons License 2014.08.14 0 0 56

Érdekelne, ilyet hol lehet venni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!