Keresés

Részletes keresés

ForgóMorgó Creative Commons License 1999.12.01 0 0 43
"ha legalább egy ember fogait saját lábúlag rúgtad ki mint verőlegény"

Mi van kispolgár már megint a bilibe lóg a kezed ( vagy a fejed ) ?

Legszivesebben a tiedet rúgnám ki amiért ilyen állatságokat irsz. Az állitolagos sértett egy alkoholista munkanélküli diszidens volt, aki ráadásul utolag beismerte, hogy csak hamúka volt az egész.

Előzmény: cinquecento (14)
peti_t Creative Commons License 1999.12.01 0 0 42
Dakota!
Bocsi, azt hittem a Pálfyra (TV2) gondolsz!!!
Pálfy G-vel kapcsolatban egyetértünk. Ja, Liebmann Katicát a férjével együtt is csak a hátam közepén lássam!
Előzmény: dakota (36)
Aranyközép Creative Commons License 1999.12.01 0 0 41
Kedves cinquecento!

Nem mindet. De az tény, hogy a whiskis megszökött. Ezt nem tudta volna megcsinálni külsö segítség nélkül. Minden dolog, ami ennek a feltárását segíti, fontos lehet.
Másik: A whiskis sok olyan rablást is beismert, amiröl a rendöröknek fogalmuk sem volt. Az így 'felröppentett' híreket miért vették komolyan?
Tény: a whiskis bankrabló, bünelkövetö. Ezt nem tagadja, tud veszíteni, erre utal az is, ahogyan bevallotta kérdés nélkül az ügyeket. S ez az, ami érdekes módon szimpatikus lehet egyeseknek. A mai politikusok ezt nem tudják megtenni, (tisztelet a kivételnek) ha pl. egy ügyben nincs igazuk, (a bankrablásig nem mennék el, de van sajnos böven egyéb eset) akkor nem tudnak sportszerüen veszíteni. A topicnyitó hasonlatát én így értelmeztem.

Előzmény: cinquecento (38)
iudex Creative Commons License 1999.12.01 0 0 40
Egyreszt igazat adok Neked, ami a rendorseg blokkolasat illeti. Masreszt maga a rendorseg is szivesen jatszik effele dezinformaciokkal, gondoljunk csak arra, amikor Karancsi Tibor eloallt az olajugyben a velemenyevel. Orban Peter fokapitany nem mulasztotta el kozolni Karancsirol, hogy 1. sertodott ember, mert kirugtak, 2. koztorvenyes ugyekben folyik ellene vizsgalat. Mi mas ez, mint sugallni, hogy a nyilatkozo megbizhatatlan, egy szavat se kell elhinni. Ebbol termeszetesen nem kovetkezik az, hogy Ambrusnak igaza van, de az se, hogy nem. Ha hazug modon a felso szinteken keres bunbakot, kockaztatja, hogy siman kicsinaljak a bortonben. Hiszen azok is belugyi dolgozok, akik ot ott orizni fogjak.
Előzmény: cinquecento (38)
cinquecento Creative Commons License 1999.12.01 0 0 39
Kedves (majdnem) Köbüki!
Horn maga mondta egy interjúban, hogy sose tagadta, hogy az állambiztonsági szolgálat munkatársa volt.
Lehet, hogy ez innen nézve elintézhető egy ejnye-bejnyével, de én azt hiszem, bármilyen zivataros évek voltak is, ez azért nem volt kötelező akkoriban sem.
Előzmény: MZ/Y (27)
cinquecento Creative Commons License 1999.12.01 0 0 38
Kedves Aranyközép!
Szerinted tényleg minden bűnöző által felröppentett "hírt" ki kell vizsgálni? Ez nagyon jó, mert így a bűnözők saját maguk tudják blokkolni a rendőrséget, amelyik ahelyett, hogy őket kergetné, az általuk röpített ügyeket fogdosná lepkehálóval.
Az, hogy a viszkis meg az ügyvédje mindenáron a címlapokra akarnak kerülni, és ott is akarnak maradni, eddig is nyilvánvaló volt. miért kell ennek bedőlni, A viszkis malmára hajtjuk vele a vizet.
Előzmény: Aranyközép (26)
alfalfa58 Creative Commons License 1999.12.01 0 0 37
Idézet egy alábbi hozzászólásból (dakota 1999-12-01 14:15:25)

"...De ez már nem számít, lehet állandóan szajkózni. Göbbelsi módszer, hátha elhiszi valaki..."

Előzmény: picur (33)
dakota Creative Commons License 1999.12.01 0 0 36
Komoly. Nagyon tetszett, mikor süket-némákat hivatott, hogy leolvassák Horn Gyula szájáról, hogy mit súgott a mellette levőnek, mikor Boross Pétert beiktatták. Nagyon tetszettek a Híradói. És amikor a nagy végkielégítést lekaszálta és elment, na az tetszett a legjobban.
Mindenesetre, hogy az MSZP 94-ben tarolt, köszönheti Pálfy G.-nek és csapatának.
Előzmény: peti_t (32)
iudex Creative Commons License 1999.12.01 0 0 35
13:35:56 ota varom a valaszodat, de hat ha valaki lovagolni jar, plane ezzel a nevvel. :))
Előzmény: dakota (29)
picur Creative Commons License 1999.12.01 0 0 34
+ nem vagtak orrba senkit, ha irt rola egyet. De szafarira sajnos nem mehettek. Ahoz kis hordereju volt az a dolog.
Előzmény: alfalfa58 (31)
picur Creative Commons License 1999.12.01 0 0 33
Aham...
Előzmény: Zmac (30)
peti_t Creative Commons License 1999.12.01 0 0 32
Ez komoly? Akkor nem is dakota vagy!!:))
Előzmény: dakota (29)
alfalfa58 Creative Commons License 1999.12.01 0 0 31
OFF

Nem tudom, milyen mértékben járult hozzá tetszési indexedhez az a tény, hogy a "hordó-ügy" egy méretes hazugság volt. Apropó: a "Hanákné-ügy" mennyire tetszett? Hazugságtechnikailag az sem volt kutya...

Hazugság ide, hazugság oda, tagadhatatlan, hogy az Antall-kormány idején végrehajtott "ügyezés" többszörösen megérte, hiszen darabjáért dukált egy-egy VIP-hitel, és egy-egy Pulitzer-díj...

:-(

ON

Előzmény: Skorpió (25)
Zmac Creative Commons License 1999.12.01 0 0 30
A dolognak csak az a szépséghibája, hogy az idézett beszólás sosem hangzott el.
Előzmény: Skorpió (25)
dakota Creative Commons License 1999.12.01 0 0 29
De nagyon tetszik! :-DDDDD
Előzmény: peti_t (28)
peti_t Creative Commons License 1999.12.01 0 0 28
Dakota!!!
Mi bajod a Pálfy G-vel? Már ő sem tetszik?
Előzmény: dakota (23)
MZ/Y Creative Commons License 1999.12.01 0 0 27
Üdv, Cinquecento,

nem t'om, hogy Horn ÁVÓ-s volt-e, de emlékeim szerint nem ez, hanem a Német-kormánybeli külügyminisztersége volt összeférhetetlen. Ha tévedek, javíts ki, ha nem, marad az 1-01:) És persze csúsztatsz.

A másik: szerintem a hírben nincs meggyanúsítva Pintér. Úgyhogy kár rögtön teljes erőből "védeni". Sokan dolgoznak a BM-ben, legtöbb korábbról kinevezve, a rendőrök meg tényleg nagyon korruptak. Az meg, hogy egypáran Kunczét emlegetik, mikor a szökésről van szó, pláne érdekes. Vagy Kuncze még mindig magasrangú BM-alkalmazott?

Előzmény: cinquecento (24)
Aranyközép Creative Commons License 1999.12.01 0 0 26
Kedves cinquecento!

A whiskis nem szerepelt csak a fogkirugás az elözö leveledben.
A whiskisröl és az ö belügyi segítségéröl az a véleményem, hogy ha már felreppent a hír, ki kellene deríteni az igazságot elöször. Ha ez igaz volt, akkor lépéseket kellene tenni, hogy ez ne forduljon elö mégegyszer. Ha nem volt igaz, akkor az úgyis magáért beszél.
Az pedig, hogy HGY ávós volt, szerintem megintcsak lufi, mert ha az lett volna, akkor hidd el, nagyon sokan feljelentették volna ezért. Az eddigi rágalmazásos peres ügyekben, (90 óta) mindig nyertes volt, ahogyan én tudom.
A beszélgetésünket meg nem szeretném gólra játszani, mert akkor az ellenfelemnek kellene, hogy tartsalak, de én erre nem vagyok hajlandó.

Előzmény: cinquecento (24)
Skorpió Creative Commons License 1999.12.01 0 0 25
Kedves alfalfa58 !

Nekem legjobban a "hordot a zsidonak" tetszett. Olyan kellemesen jobbos balkani.

Előzmény: alfalfa58 (20)
cinquecento Creative Commons License 1999.12.01 0 0 24
Ok, lehet, hogy a fogkirúgás nem igaz, egy-null oda.

De hogy ki állt be a sorba, arról lehet vitatkozni...
Én, aki megemlítem, hogy Horn ávós volt, és tény, hogy többször felszólították, hogy ugyan mondjon már le a képviselői mandátumáról, mert az átvilágítás során turpisságok derültek ki róla;
vagy kedves jó dakota barátunk, aki a média profitéhes sztárcsinálásához méltón azt mondja, hogy a viszkis gerinces alak.

Szerintem minimum egy-egy.

Előzmény: Aranyközép (22)
dakota Creative Commons License 1999.12.01 0 0 23
Ezt a lufit még Páffy G. szájleolvasós, jobboldali tolereáns és objektív újságíró dobta be a köztudatba. A manusz saját testvére cáfolta meg a fogkirúgást. De ez már nem számít, lehet állandóan szajkózni. Göbbelsi módszer, hátha elhiszi valaki.
Előzmény: Aranyközép (22)
Aranyközép Creative Commons License 1999.12.01 0 0 22
Kedves cinquecento!

Lemaradtál...
Aki követte az eseményeket, az jót röhögött azon, hogy miként lehet meg mégis az illetönek eredeti fogsora, akinek a saját állítása szerint kirúgták.
Tényleg nem veszed észre, hogy beálltál egy sorba, ahonann szajkózod a mások feleresztett léggömbjeit?

Előzmény: cinquecento (14)
iudex Creative Commons License 1999.12.01 0 0 21
A rizikoban -legalabb reszben - igazad van. Viszont ugy velem, Ambrus tenykedese alatt semmifele pozitiv dolgot nem kovetett el, azt viszont latatlanban foltetelezem, hogy minden eddigi -es leendo - kormanynak 4 eve alatt legalabb egy jo intezkedese van/volt/lesz. Ugyan csekelynek latszik a kulonbseg, de a semmihez kepest elmozdulas.
Előzmény: ZULLU (19)
alfalfa58 Creative Commons License 1999.12.01 0 0 20
Jó-jó. Ne heveskedj.

Bocsáss meg. Elfeledkeztem rólad. Pedig tudtam, hogy Te kizárólag Kiss Zoltán képviselő úr (SzDSz) "fínom íróniáját" ("Semmi zsidózás? Szarul érzem magam!") díjazod...

Vagy inkább Szabó Zoltán képviselő úr (MSzP) "fínom íróniáját" ("Bassza meg!") kedveled?

Impozáns választék, nem mondom. Igazi fentebb stíl, mely kényes ízlésre vall...

:-)

Előzmény: Skorpió (18)
ZULLU Creative Commons License 1999.12.01 0 0 19
Valószínüleg jól értetted :)

Én pl. Ambrus Attilát se becsülöm többre más köztörvényes bünözőknél. De a kormánytagok megbecsülése ezt a nem túl magas szintet is alulmulja. Sajnos nem szorítkozhatom a jelenlegi kormányra, és még csak az múltideejüekre se.

Ez a megbecsülési szint - már tapasztalatból - kijár a majdaniaknak is... : (

axióma : A politikus olyan gazember, aki -lévén a törvényeket is maga alkotja ( magának ) gazemberkedéseit a jogrendszer támogatásával követheti el.

Egy "sima" bankrabló azért legalább némi rizikót felvállal.

a ZULLU

Előzmény: iudex (16)
Skorpió Creative Commons License 1999.12.01 0 0 18
Te magaddal levelezel, kedves alfalfa58 ? Ez olyan szellemi maszturbacio vagy mi a csoda ?
Előzmény: alfalfa58 (17)
alfalfa58 Creative Commons License 1999.12.01 0 0 17
Tévedésből nekem küldött e-mail-t teszek közzé.

"Minden apró segítségnek örülök, amivel a "Viszkis Memoár" kötet eladott példányainak számát növelitek. Kérlek hát benneteket, vitatkozzatok sokat - ha lehet, kizárólag "pro" és (a látszat kedvéért) egy-két "kontra" - és ne feledkezzetek el az Orbánfikázásról! Pénteken a pénztárnál (VIP-hitelfelvétel!) találkozunk."

iudex Creative Commons License 1999.12.01 0 0 16
Ha jol ertem a mondandodat, tobbre becsulsz egy koztorvenyes bunozot, mint a kormany valamely tagjat, tulajdonkeppen mindegy is, kirol van szo, mert okfejtesed ertelmeben mindegyik csak alabb valo lehet a csodas Ambrus Attilanal. Jol ertelek?
Előzmény: dakota (12)
SaSszem Creative Commons License 1999.12.01 0 0 15
Rsüni bajtárs!
Ezt már jelentettük bajtársamnak.
Akkor most meg minek a pánik?
Éberség bajtársam és visszafogottság!
Még vajba kerülhetünk.
SaSzem.
Előzmény: Rsüni (7)
cinquecento Creative Commons License 1999.12.01 0 0 14
Hát, bizony, az Orbán-kormány tagja apai érdemekből lehet valaki.
Ellentétben Hornékkal: ott keményebb a mérce. csak akkor lehetsz miniszterelnök, ha legalább egy ember fogait saját lábúlag rúgtad ki mint verőlegény.
Előzmény: dakota (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!