Keresés

Részletes keresés

alghero Creative Commons License 2015.03.15 -1 0 226

Az ingatlan

,de nem Magyarországon hanem Ausztriában.

Évi 30-35% kamat befektetök számára,rövidtávú 10-12 hónapos befektetés esetén.

Alsó határ 150 Mill. Ft.

 

 

Bövebb info:http://www.startapro.hu/hirdetes/szolgaltatas-uzleti_szolgaltatas-befekteto_uzlettars_berlotars/befektetes_becsben/sopron/3166098

villamos energia Creative Commons License 2015.03.04 0 0 225

 

Olyan üzleti társat, befektetőt keresek, akinek van tapasztalata a földgáz energia és villamos energia beszerzések terén.

Beszerzési projektek lebonyolítása közép- és nagyvállalati ügyfelek részére.

 

Előny: Szolgáltatónál vagy független beszerzőnél szerzett szakmai tapasztalat.

Célom: egy független beszerzési iroda létrehozása, call centeresekkel, üzletkötőkkel.

Jelenleg: a weboldal és a partner admin felület kész, ahol a szolgáltatók és az ügyfelek nyomon követhetik az árajánlatokat. Szolgáltatókkal szerződések folyamatban vannak.

Kérem, csak komoly érdeklődők keressenek.

Elérhetőségem: Hornviktor08@gmail.com

 

 

PitykeG Creative Commons License 2015.02.22 0 1 224

Amúgy nem árt résen lenni, mivel ezeknek a szolgáltatásoknak elég jelentős része csak újabb pilótajáték kezdemény.

Előzmény: L.G.91 (222)
PitykeG Creative Commons License 2015.02.22 0 0 223

"Havi 10$ adminisztrációs díj, Egyszeri, 2% szerződéskötési díj a beutalt összeg után, maximum 200$,"

Kismillió ilyen ajánlat van, ahol pl. nincs havidíj stb., csak sikerdíj.

 

"Tőkevédelem"

Kérdés, ez pontosan mit jelent náluk? 100% tőkevédelem ugyanis nem létezik, csak állampapírban (vagy még ott se, lásd görögök).

 

Előzmény: L.G.91 (222)
L.G.91 Creative Commons License 2015.02.21 -1 0 222

Sziasztok!
Az alábbi befektetési lehetőséget kaptam egy ismerősömtől, nagyon jónak tűnik, ő már több éve kamatoztatja benne a pénzét. Én mindig bizonytalan vagyok az ilyen magas hozammal kecsegtető termékekkel, tudnátok segíteni, hogy valóban érdemes-e belevágni?
"A kezelt számlák lényege, hogy profi, hozzáértő kereskedőkből álló csapat kezeli a számlánkat és termeli a profitot, így nekünk nem kell se érteni hozzá, sem pedig időt tölteni vele. A kereskedés rendkívül biztonságosan történik, hiszen nekik is érdekük, hogy hosszú távon ügyfelei maradjunk, mivel sikerdíjas alapon dolgoznak, és ez már több éve hatékonyan működik. 
Íme a részletek:

Amivel számolni kell költségek:

  • Havi 10$ adminisztrációs díj,
  • Egyszeri, 2% szerződéskötési díj a beutalt összeg után, maximum 200$,
  • Minimális befektetés 2000$ (vagy ennek megfelelő EUR)

Ezért cserébe:

  • Éves 40-50% profit
  • Teljesen likvid számla (bármikor lehet bővíteni a tőkét, vagy visszautalni)
  • Teljes átláthatóság
  • Tőkevédelem

Számlát nyitni az alábbi linken keresztül lehet:

http://5gulden.com/hu/regisztracio.html?netid=392
További információk a főoldalra kattintva érhetők el."

Köszönöm előre is!
L.

 

MindP Creative Commons License 2015.01.16 -1 0 221

Legjobb befektetést olyan helyről tudsz kivenni ahol állami támogatás is jár rá. Ez pl a lakáskasszák. 30% adnak minden elhelyezett havi megtakarításodra.

4 év elteltével viszont évente kiveheted az ezalatt elhelyezett betétedet állami támogatásostul betéti kamattal növelten.

Ha gyorsabb konstrukció érdekel akkor az jár jól akinek már van minimum négyéves LTP-je. Ugyanis a lakáskassza törvény kimondja hogy az állami támogatásra valaki csak akkor jogosult ha minimum négy évet megtakarít. A 4 éves megkötés innen jön, de ezt követően évente kiveheted belőle a pénzt és mégis megy tovább a szerződés. Max futamidő 10 év.

 

Tehát ha csak az egyéves ciklusokat nézek havonta 20.000= éves szinten 240.000ft + álltámmal 3% betéti kamattal: 321.360ft

 

Mutasson nekem valaki ennél jobb befektetést

 

Üdvözlettel

 

MindP

Miller1984 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 220

Természetesen tudom bizonyítani a sikerességét! Előre soha nem kérek pénzt!

 

- Sportág: kézilabda, kosárlabda

- Odds: 1.05-1.4

- Átlag odds szezononként: 1.15

- Találati arány: 90%

- Átlag 200 tipp / szezon

- Money management: bank 20 %-a

- Profit: átlag 150 % szezononként (össz. 250%)

- Ajánlott kezdő tőke: 500.000 Ft

- Szezon: szeptembertől-májusig

 

pl.: 1 millió Ft-os bank esetén 1,5 millió Ft a tiszta haszon szezononként! Azaz 2,5 millió Ft lesz a bankunk!

Szezononként érdemes tétet emelni a termelt profitból!

 

A profit 50%-a amire igényt tartok! 30 tippenként elszámolás!

 

 

Kérem csak olyan jelentkezzen aki a fentieket tudomásul vette!

 

 

 

E-mail címem: sportfogado1@gmail.com

 

Köszönöm a figyelmet.

Miller1984 Creative Commons License 2014.11.28 0 0 219

Üdv.

 

Befektetőt keresek saját sportfogadási stratégiám által generált tippek megjátszásához!

 

- Odds: 1.05-1.4

- Átlag odds szezononként: 1.15

- Találati arány: 90%

- Átlag 200 tipp / szezon

- Money management: bank 20 %-a

- Profit: átlag 150 % szezononként

- Ajánlott kezdő tőke: 500.000 Ft

- Szezon: szeptembertől-májusig

 

pl. 1 millió Ft-os bank esetén 1,5 millió Ft a tiszta haszon szezononként! Azaz 2,5 millió Ft lesz a bankunk!

Szezononként érdemes tétet emelni a termelt profitból!

 

A profit 50%-a amire igényt tartok!

 

Kérem csak olyan jelentkezzen aki a fentieket tudomásul vette!

 

 

 

E-mail címem: sportfogado1@gmail.com

 

Köszönöm a figyelmet.

vpe5 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 218
irj mailt, érdekel
Előzmény: Miller1984 (215)
Mandark01 Creative Commons License 2014.10.21 0 0 217

A www.perfectofx.com oldalára most kiraktak egy utalási visszatérítéses akciót, visszatérítésnél mennyire lehet ilyenkor számítani? Se a dollár/ euro árfolyama nem a legjobb ezekben a napokban, így ez mindig nagy dilemma, melyikkel választással nyerek a többet. Valami ötlet?

 

üdv: Imre

Zolik002 Creative Commons License 2014.10.17 0 0 216

Üdv, érdekelne a dolog, a tippek értékesítésében is könnyedén tudok segíteni megtaláltad a biztos nyereséget hozó szisztémát.

Előzmény: Miller84 (209)
Miller1984 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 215

Kedves Margithid.

 

Megtörtént...

margithid Creative Commons License 2014.10.06 0 0 214

Írj az email címemre akkor légyszi.

Köszi!

Előzmény: Miller1984 (213)
Miller1984 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 213

Kedves Margithid.

 

Esetleg részleteket tudok megosztani veletek.

Teljes egészében nyilván nem tudom kiadni.

 

Kézilabda és kosárlabda meccsek végkimenetele az egyik stratégia.

Football tippek kimenetele a másik stratégia.

 

Kis szorzója meccsek kombinált és egyesével való megjátszása.

 

Komoly érdeklődőknek papíron és egyéb más módon bizonyítani tudom sikerességét.

 

 

margithid Creative Commons License 2014.10.06 0 0 212

Mit lehet tudni a szisztémádról?

Előzmény: Miller1984 (211)
Miller1984 Creative Commons License 2014.10.05 0 0 211

Kedves ntaicn.

 

Az egyik stratégia online fogadható, a másik stratégia akár tippmixen is.

 

Online poker...hmmm.sokáig műveltem.

Érdekesség, ahol nincs sportfogadás csak poker ott kevésbé csalnak.

Tehát olyan irodát kell keresni ahol csak poker van.

Én a fifty holdem-ben mentem jó köröket. Azaz 10 fős asztalnál 5 fő nyer egyenlő összeget.

 

Esetleg befektetnél? Vagy tippet vásárolnál?

ntaicn Creative Commons License 2014.10.04 0 0 210

Ez online sportfogadás? Egyébként online pókerrel szted érdemes foglalkozni, vagy inkább a szimpla, személyes póker? A sportfogadás játék érdekel.

Előzmény: Miller84 (209)
Miller84 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 209

Üdv.

 

Befektetőt keresek sportfogadási tippjeim megjátszáshoz.

Sok éve foglalkozok vele, elsősorban stratégiák kidolgozásával.

Mielőtt bárki pénzt rakna az elképzelésembe, bizonyítani tudom évekre visszamenőleg a profitot. (papíron)

Éves szinten a szisztémám 100-300 % profitot termel a bankhoz képest.

Így megjátszani csak nagy téttel érdemes.

 

pl. 5 milliós bank esetén az éves profit 5-15 millió!

A bank nem egyenlő a téttel. Money management meg van hozzá.

 

Tippek eladásában is érdemes gondolkozni globálisan, viszont ez bonyolultabb.

 

Köszönöm a figyelmet.

 

Archenius. Creative Commons License 2014.09.14 0 0 208

Egyes korábbi tagok, már egész máshogy vélekednek a Perfecto FX-ről, mint korábban.

 

A Perfecto FX sztorim

Tudom, hogy ez a bejegyzésem sokaknak nem fog tetszeni. Illetve lehet, hogy tévedek mert csak keveseknek. Méghozzá az illetékeseknek a Perfecto FX-nél. Nekik biztosan nem. De igazából semmi szenzáció nem lesz benne, csak az én személyes történetem és gondolataim a céggel[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Lajos Gergel Creative Commons License 2014.03.14 0 0 207

KIEMELT AJÁNLAT HOSSZÚTÁVRA !!!

BALATON PARTON ZAMÁRDIBAN kínálunk elárusítási helyeket a 2014,.- es nyári szezonra,

büfé kocsikkal és pavilonokkal rendelkező vállalkozók jelentkezését várjuk.

 

 

 

Teljesen újonnan kialakított erre alkalmas területünkre ..lehetőség van média támogatásra,őrzésre,folyamatos nyitva tartásra,sátorozási illetve lakóautókkal való parkírozásra.

 

 

Víz és villany a területen rendelkezésre áll a bérlők számára. Zamárdiban vízparttól 50 m.-re a 3 km hosszan húzódó homokos szabad strandtól !! Parcella darabszám korlátozott számban

 

 

. Nagy vendég és turista forgalommal fesztiválokkal,állandó 1200 fő a szomszédos kempingekben !! BEKERÍTETT ZÁRT Ipari tevékenységre telephely,engedélyeztetett magán terület melyen egy sétáló utca kialakítása vállalt. Bővebb tájékoztató a +36-20-239-8182  es telefonszámon illetve a diabolozamardi@gmail  e-mail címünkön kérhető !!

Engedélyeztetési illetve egyébb VPOP álltal előírt engedélyek beszerzésében segítünk, pénztárgépeket, elárusító pavilonokat is tudunk biztosítani bérbe adni !

István.73 Creative Commons License 2014.01.22 0 0 205

Sziasztok,

 

Nekem is van a PerfectoFX-nél számlám, lassan egy éve, amit nyilvánossá is tettem, hogy mások is láthassák a számla alakulását. Ha valaki szeretné megtekinteni itt, megteheti: http://kezeltszamla.5mp.eu/web.php?a=kezeltszamla

 

Én működőképesnek látom a dolgot, de mindenkit kellő óvatosságra intek ezekkel a befektetési formákkal kapcsolatban. Nem egyedi dolog az amit a PerfectoFX kínál, rengeteg kezelt számlás szolgáltatás van a piacon, itt pár tesztet meg is lehet tekinteni: http://www.forexpeacearmy.com/test_lab/managed_forex_performance

és egyéb forex-vel kapcsolatos teszt is van rajta, ha valakit érdekel.

 

Sikeres napot

akarom2014 Creative Commons License 2013.12.24 0 0 204

Szia! A Perfecto FXnél a befektetésemet mindvégig MT4 platformon keresztül figyelhetem, tehát amit a számlakezelők kereskednek azt én is azonnal látom. De ezen kívül minden nap végén e-mailen keresztül is megkapom az eredményeket, én már csak ezt nézem...

Előzmény: X7Z4 (203)
X7Z4 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 203

Online tőkeáttételes devizakereskedésnél lehet látni az adott devizapár forgalmát? Van olyan felület, amely ezt mutatja?

Előzmény: akarom2014 (200)
dracon08 Creative Commons License 2013.12.20 0 0 202

Ezt nagyon nehéz így kijelenteni, öszzetett kérdés.

jonas11 Creative Commons License 2013.12.06 0 0 201

A legjobb befektetés egy változó célpont. Arany, kötvény, részvény. Most éppen a részvény : http://lustaport.wordpress.com/2013/11/30/arany-reszveny-kotveny/

akarom2014 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 200

Én is hasonlóan gondolkodok, mint TE. A kockázat - hozam arány optimális fenntartása nagyon fontos, ezért is rakom forex alapú befektetésbe a megtakarításom harmadát, ami viszont magasabb hozamot hoz a többi befektetésnél. A Perfecto FX nél már 15 hónapja tart a befektetésem és még hosszú időn számítok ezekre a hozamokra. Megosztottam mindhárom alapkezelőjük között a pénzem három egyenlő arányban, hogy tovább csökkentsem a kockázatot.

Cose Creative Commons License 2013.11.12 0 0 199

"Legjobb" befektetés? Nos olyan biztos nincs, attól függ mind, kinek milyen  akockáztaviselő hajlandósága, és milyen távú befektetést részesít előnyben. (Az én példámat nézve egy hosszabb távú, több éves befektetésnél jelenleg 10 hónap után közel 20% (egészen pontosan 19,27%) hozamot kaptam, vagyis került ténylegesen kifizetésre számomra. Befektetés értéke pedig kb. 37%-ot növekedett. Ha eladnám  abefektteést, ezt tudnám is realizálni, de évekre gonodlkodom előre. Nos biztosan van, akinek ez nem lenne "legjobb", nekem nagyon is megfelel, sőt!) Szóval minden relatív, s az élet így szép. :)

akarom2014 Creative Commons License 2013.09.23 0 0 198

:D :D :D

 

Ez jó, Kb én is ennyit értek a részvényekhez... De mindenhez nem érthet az ember-nemde? :) 

 

A saját befektetésem a Perfecto FX nél van, amely már 13 hónapja araszolgat felfelé, komótosan és azóta +27,5 % ot ért el. Szerintem ez a banki alapkamatnál megnyugtatóbb hozam... ;), a hozamot most nyáron ki is vettem, miután vettem egy nagy levegőt :D

Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.24 0 0 195

 

A LEVEGŐVEL MI A TAPASZTALATOTOK?

 

ÉRDEMES VENNI?

 

 

dracon08 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 192

de ez is! 'csak' 1 millió kell, végülis az nem is olyan sok, de elveszíteni túl sok!

Előzmény: lovasbusz1 (191)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!