Keresés

Részletes keresés

JOSPIS Creative Commons License 2008.06.03 0 0 41
Ja, ha rossz tapasztalat volt, akkor légyszi írjátok meg azt is, hogy mi volt a baj forrása, mit kaptatok el, stb....
JOSPIS Creative Commons License 2008.06.03 0 0 40

Sziasztok! 28 éves, évek óta házasságban élő hetero fiú vagyok. A sztori a szokásos, azaz uncsi és kevés nekem a szex itthon, szeretnék egy-egy prostival néha kikacsintani. Ez nem azért van, mert nem szeretem a feleségem, akkor elhagynám. Inkább azért, mert szeretem a családom, és nem akarnék egy igazi szeretőt tartani, mert az érzelemmel is járna. Egyszóval ez így egyszerű!

 

Olyan sorstársak véleményére vagyok kíváncsi, akik már voltak prostival. Nekem a legnagyobb parám az, hogy összeszedek valami betegséget a bérnőtől, és akkor egyrészt kész a lebukás, másrészt - ami mégrosszabb - megfertőzöm a családom is. Persze mindent csak gumiban vállalnék, még orált is. Aki gumival volt végig, járt már így, hogy mégis valami kankó ráakadt?

Légyszi csak olyanok írjanak, akiknek személyes a tapasztalata, nem pletykákra, legendákra lennék kíváncsi.

 

Légyszi segítsetek, várom a tapasztalatokat!

gangbang78 Creative Commons License 2007.02.14 0 0 39
"Szeretnék járni egy prostituálttal"  Üdvözöllek a klubban :-)
Előzmény: Törölt nick (38)


Törölt nick Creative Commons License 2007.02.14 0 0 38

Ja, de az már "elhatározás kérdése", ha: "Szeretnék járni egy prostituálttal" - és elég szokatlan elhatározás, nem? És legalább kivitelezhetetlen!

 

Előzmény: gangbang78 (37)
gangbang78 Creative Commons License 2007.02.14 0 0 37
Mi az, hogy "szerelmes szeretnék lenni" ? Az ember vagy szerelmes vagy nem, ez nem elhatározás kérdése. Szvsz téged simán izgatnak a prostik, ez természetes, de ez még nem szerelem...
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.14 0 0 36
Szerelemre nincs recept. Erre sem...
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.13 0 0 35
Én szerelmes szeretnék lenni egy fiatal, szép, kedves, gyakorló prostituáltba, aki sohasem durva. Ötlet? Tanács?
gangbang78 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 34
Én még nem, de látásra korrekt húspiaci termék...
Előzmény: titslover (33)
titslover Creative Commons License 2007.02.01 0 0 33

Volt már valaki nála?

 

 

http://csipike-22.fw.hu/
gangbang78 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 32

A félóra 8ezer, az óra 10 rongy, az árak persze változhatnak. Ebbe a szimpla kúrás van benne, és hogy a szextündér kézzel felállítja neked vagy gumiban franciázik. Amennyiben óvszer nélkül szopatnál, netán a legvégén örökítóanyagodat beleküldenéd a bérnőstény szájába, azért külön perkálni kell.

 

Hogy előre vagy utána kérik a lóvét, az kurvája válogatja.

 

Amit jótanácsként mondhatok, hogy ne légy gátlásos. Itt nem kell előjáték vagy udvarlás, érzelmek sincsenek. Ha a csaj gáz, legfeljebb nem mész hozzá többet...

Mert sajna ebben a szakmában is vannak kontárok (kiszűrésükben, elkerülésükben segít a honlapokon közzétett makktársi beszámolók tanulmányozása)

 

Amúgy szvsz a pesti szolgáltatók jobbak, megéri inkább feljönni, mert a vidékiekről kevesebb jót hallottam...

Előzmény: Lestat, the vampire (31)
Lestat, the vampire Creative Commons License 2007.01.16 0 0 31

Tegyük fel, hogy találtam egy szexhírdetésben prostit.

Mikre figyeljek oda? Hogy álljak neki? Van valami tapasztalata valakinek?

 

whisty Creative Commons License 2007.01.12 0 0 30
Ha night klubba akarsz menni, ajánlom először tájékozódj, a fővárosiakról a Night club Budapest guideban , ha tudsz kicsit angolul
Előzmény: Lestat, the vampire (20)
mén Creative Commons License 2007.01.02 0 0 29
Nem baj! ..a "technika" más számára is jól jöhet! :)))))))
Előzmény: hokimen (28)
hokimen Creative Commons License 2006.12.28 0 0 28
azóta megtanultam :)
volt vagy 20 éve (bocs ezt nem tettem hozzá :)

azóta csak egy - két ismerős csajhoz járok vissza csak, de hozzájuk is "csak" szopatni.
mert ők csak gumiban csinálják és nincs kedvem elkapni valami szarságot....
csak megjelenek náluk és felmutatom a gumit már gugolnak is elém vagy elvisznek valami félreeső helyre. vagy csak a kocsiban cupppp aztán kész.
Előzmény: mén (27)
mén Creative Commons License 2006.12.27 0 0 27
..Erre a legjobb "gyógyszer", ha megtanulod nem kimutatni, hogy elmentél és húzogatod tovább! Igyekezz ne túl nagyot élvezni, mert akkor beállhat a lankadás (tehetetlenségi idő) kicsit tartsd vissza a nagy gyönyörhullámot, és meglátod a másodikat irányítani tudod majd, és az már ütős lesz! ..Később már nem lesz szükséged erre, mert megtanulsz másfelé figyelni, ha hamar akar jönni, hiszen a Nő gyönyörét én mindig előbbre valónak tartottam! ..aztán jöhet az enyém ezerrel! :)) Ezt gyakran "előadtam" a kezdeti időkben párkapcsolatban is, és díjazták! :)))
Előzmény: hokimen (26)
hokimen Creative Commons License 2006.12.27 0 0 26
az én szüzességem egy prosti vette el. de az aranyos volt és ráérzett a kezdetekre és kurva aranyosan és türelmesen csinálta.
annyira aranyos volt, hogy elsültem az első percben, mikor csupán fekete harisnyában a melleit a számba adta és beleült a farkamba.
de felhúzott egy másik gumit és hagyta, hogy másodjára is de akkor már rendesen megdugjam.

mondjuk őt kifogtam de volt már olyan is, hogy kifizettem, kivettem, felhúztam, benyomtam, elsültem, kivettem és volt kb 1 perc az egész :)
explosives Creative Commons License 2006.12.26 0 0 25
A helyi hirdető ujságok tele vannak telefonszámmal.
Előzmény: Lestat, the vampire (23)
Dénesb Creative Commons License 2006.12.26 0 0 24
Most 67 éves vagyok és a szexelést elég későn 26 éves koromban kezdtem. Elösször egy német prosstit „vásárolta”. Nagyon tudott! Pillanatok alatt megnyugtatott és utánna megmutatta hogy tud egy lány egy fiut igazán megmerevíteni és utánna kielégíteni.
Előzmény: Lestat, the vampire (23)
Lestat, the vampire Creative Commons License 2006.12.22 0 0 23

Tud valaki olyan pécsi csajt, aki házhoz jönne vagy saját kecója van egy-két körre?

 

TTAMAS Creative Commons License 2006.10.18 0 0 22

Bárban csak akkor, ha rengeteg kidobni való pénzed van.

Előzmény: Lestat, the vampire (20)
FinomFrancia Creative Commons License 2006.10.18 0 0 21
Egy haverod? :)
Előzmény: Lestat, the vampire (20)
Lestat, the vampire Creative Commons License 2006.10.12 0 0 20

Szia!

 

Ha már annyira tapasztalt vagy, akkor kikérdezlek ha nem bánod.

Van egy bár Pécsen és egy haverom szeretné kipróbálni, a neve Ámor bár. No az a kérdés, hogy te hogy szoktad felcsípni a csajokat. Hogy működik ez a bárokban és nightklubbokban?

Tudod még elég fiatal és az érdekelne, hogy mire figyeljen, mert tart tőle, hogy átverik, meg hasonlók. Érted a problémát?

Előzmény: gentry (11)
BlackBandita Creative Commons License 2006.08.16 0 0 19

Qrva jó, hogy az első és a tizennyolcadik hozzászólás között eltelt vagy 7 év, de efölött mindenki simán elsiklott az évek alatt:))))))

Bravo, beszélgessünk, majd úgy öt év mulva visszanézek:))))))))))))))

TTAMAS Creative Commons License 2006.06.21 0 0 18
Előzmény: Lestat, the vampire (17)
Lestat, the vampire Creative Commons License 2006.06.21 0 0 17

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Semmi infót nem adtok, pedig hasznos lenne.

Pl. én most azért írok, mert először mennék el prostihoz egy kupiba Pécsen, de fogalmam sincs, mi az "etikett". Mennyibe kerül, hogy ne verjenek át, stb.

Előzmény: FinomFrancia (12)
FinomFrancia Creative Commons License 2006.01.19 0 0 12
Mire jó, hogy itt áradoztok, hogy jó, hogy vannak, de egymást segítő infókat nem adtok egymásnak...?
gentry Creative Commons License 2006.01.18 0 0 11

- Jó, hogy van ez a topic, én sem olvasom végig a nagyforgalmú topicoc régebbi hozzászólásait.

- A prostik; imádom őket. És tisztelem, becsülöm a lányokat, akik egy fontos és a szememben nemes foglalkozást űznek.

- És természetesen én látogatom is a lányokat. Kevesebbszer, mint szeretném, csak ahogy a családi ktgvetés engedi.

- És a feleségem is tud róla, mert köztünk nincs titok. És a nejemet nem zavarja a dolog. Persze ő is félrekefélhet bármikor, mikor akar.

- Egyébként a prostik jelentik a családoknak a túlélést. Azért, mert ha az ember prostikkal kefél félre, nem kell szeretőt tartania. Mert ugye kefélni azt kell néha másokkal is...

Lestat, the vampire Creative Commons License 2006.01.18 0 0 10

Helló!

 

Én nagyon pártolom a fórumodat. Nekem ugyan nincs prostis tapasztalatom, de nyitott volnék rá. Csak az a baj, hogy senki sem tud egy kupit Pécsen. Te esetleg nem tudnál ajánlani egy pécsi bordélyt?

Vagy nem kérdeznél utána? Ha esetleg tudsz valamit írj a mailcímemre!bosnyaaak@freemail.hu

Előzmény: Pervi (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 9
mi a faszt nyomod teli az összes topikot ezekkel a fizetős oldalakkal mester? Menedzser vagy?
Előzmény: Törölt nick (8)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.03.26 0 0 7
A lényeg az ,hogy jó hogy vannak kurvák!
Előzmény: Pervi (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!