Keresés

Részletes keresés

perselus Creative Commons License 2009.12.09 0 0 832
Az indexben szereplő cím szerint: "A héten válogatják Gimliéket a Hobbithoz"...
shreena Creative Commons License 2009.06.25 0 0 830
Bocsánat elírtam, 29990-ért.
shreena Creative Commons License 2009.06.25 0 0 829

Sziasztok!

 

Kérdésem a következő: nem tudna vki tipped adni nekem, hogy Az Egy Gyűrűt hol tudnám megvenni? Tudok egyet, 18 karátos aranyból 9990-ért, de valahonnan külföldről rendeli az illető és nem tudom, hogy bízhatok-e benne. Az előre rendeléses dolgokba sohasem mertem belevágni.

 

Kérlek adjatok tanácsot és tippet!!!

 

Nagyon köszönöm: shreena!

exigo_ Creative Commons License 2005.02.24 0 0 828
Sziasztok! Nyitottam egy új Gyűrűk Ura portált, ami remélem tetszeni fog, ha meglátogatjátok... Interjúkat fordítok a hivatalos oldalról, és keresek folyamatosan új híreket!!!!! Nézzétek meg...  http://www.g-portal.hu/portal/thelordoftheringshu/
yaoyue Creative Commons License 2004.09.21 0 0 827

HUROK!

Próbáltam írni mailt, de vmi szerverhiba...

lényeg a lényeg: a második lemez érdekelne!!! Megvan még? Mennyi?

Előzmény: Hurok (820)
csudi Creative Commons License 2004.09.21 0 0 826
Eleg sok online shopban lehet kapni eleg jo minosegu cuccot. Meg eredeti filmes kellekeket is, vagy olyan gyartmanyokat, amiket azok a cegek gyartottak, akik a filmhez gyartottak a cuccokat.
Előzmény: A Provokátor (824)
Csipety Creative Commons License 2004.08.27 0 0 825

Hali!

 

Én nem láttam ilyen kitöltősdit, ellenben annyit biztosan tudok,hogy volt "Gyűrűk Ura menü" a popcornosoknál, és ahhoz járt egy ajándék Egy Gyűrű. Nem használtam ki a lehetőséget, mert úgyse tüntet el....  ;-)

A Provokátor Creative Commons License 2004.08.24 0 0 824

Sziasztok!

Egy igen érdekes kérdéssel fordulnék hozzátok, abban a tudatban, hogy az ország több pontján élő fanok közül hátha valaki tud válaszolni érdemlegesen.

 

Volt egy-két olyan lehetőség főleg a mozikban a GYU filmek idején, hogy kitöltötted a jegyhez kapott kupont, és meg lehetett nyerni vele Az Egy Gyűrű-nek a mását, a Kettétört kardot, stb...

A kérdésem az lenne, hogy ezekről a "cuccokról" tud-e valaki valamit???

 

Előre is thx a választ.

oiduft Creative Commons License 2004.06.13 0 0 823
Sziasztok!

Egy kis reklámot csinálni jöttem. Nem tudom, kit érdekel a fan fiction műfaja, de akit érdekel, annak üzenem, hogy a http://middle-earth.uw.hu
címen talál egy egyelőre még kicsi, de folyamatosan gyarapodó gyűjteményt. Jó szórakozást!

Kriszta

Konrad Creative Commons License 2004.05.27 0 0 822
Szerepjáték boltokban próbáltátok? Pl. Silverland? http://www.silverland.hu/
Előzmény: v i c a (821)
v i c a Creative Commons License 2004.05.27 0 0 821
Sziasztok!

Nem tudjátok hol lehet mostanában Gyűrűk ura figurákat kapni Bpesten?

Végigjártuk a játékboltokat meg a Tescokat és elég gyér volt a kínálat: Frodo, Gollum, max. Ent.

Köszi: Vica

Hurok Creative Commons License 2004.03.24 0 0 820
Hello!Remélem nem túl off amit írok.Eladó a Gyűrűk ura I-II film zenéje eredeti cd-ken!Ha érdekel írj,ott kapsz bővebb infót is!
Wmolni Creative Commons License 2004.03.17 0 0 819
Sziasztok!
Lehet, hogy rossz helyen járok a kérdésemmel, de sajnos nem találok sehol LotR Return the King PC-s segítséget. Sajnos elakadtam a játékban, és ha vki játszotta közületek, és tudna segíteni nagyon megköszönném.
A harcosokkal állok (Legolassal játszom) Gondor déli kapujánál. Ezer ork támad rám, át kéne jutnom a kapun, de sehogy nem megy. Már leöltem az orkot is, felszaladtam a várfalra, leöntöttem a parazsat, de igazából hogy nyílik ki a kapu? Az is baj, hogy állandóan lemészárolnak, mert iszonyú sokan jönnek. Ha tudtok segíteni, légyszi segítsetek, mert már kezdek megbolondulni. :)Hogy a fené jussak tovább???
Előre is köszi
wmolni
szani Creative Commons License 2003.11.04 0 0 818
Egy hír a kedvenc finn együttesemről ami azért kicsit ide is tartozik :)
Musical készül Londonban a "Gyűrűk ura"-ból. Ez lesz minden idők legnagyszabásúbb londoni musicale , 11M eurós költségvetéssel. A bemutató 2005 tavaszán lesz a könyv megjelenésének 50. évfordulóján. Felkérték a finn Värttinä együttest a zene elkészítésében való közreműködésre.
a musical weboldala:
www.thelordoftheringsmusical.com/

a Värttinä oldala pedig:
www.varttina.com

EvvA Creative Commons License 2003.10.20 0 0 817
Szerintem, Te is tudsz csinálni hűtőmágnest. Nem olyan nagy ördöngősség. Egy mágnes, egy pötty pillanatragasztó és egy nem túl nagy és súlyos képecske kell hozzá. És az garantáltan olyan lesz, amilyet Te akarsz! Nekünk is csak házilag gyártott mágnesünk van. Ha a pillanatragasztó nem megfelelő (nekem néha ráfolyik a kezemre), akkor a tekercses Leukoplaszt (a sebtapasz) is jó.
Előzmény: falat (816)
falat Creative Commons License 2003.09.26 0 0 816
Sziasztok. lattam valahol gyuruk uras hutomagnest... sajnos, nem tudom, h hol lehetett ezt beszerezni. nem tudtok segiteni?????
Mustár Creative Commons License 2003.02.24 0 0 815
Hell!
Nincs itt olyan ember, akinek megvan szinkronosan az 1 meg a 2 is, és szívesen lemásolná nekem? Azt majd adok vmit cserébe. :D
Konrad Creative Commons License 2003.02.18 0 0 814
Lesz bővített, a Frodó, Sam... topicban elég sok tartalom is van róla.
Előzmény: Brutalis Harmonia (813)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.02.18 0 0 813
Szerintem az entek háborúba indulása azért így lett megoldva, hogy a két hobbitnak is legyen azért valami szerepe a filmben.

A ket hobbit a konyvben is a szikra, amely berobbantja a loszereshordot... Kivancsi vagyok amugy, hogy lessz-e bovitett valtozat, es ha lesz, vajon tobbet tudunk-e meg az entekrol. Tudom, hogy ott a konyv, de mi tagadas, jo lenne a sztorit magatol az illetekestol hallani...

Előzmény: cerebrum (809)
Steve the Great Creative Commons License 2003.02.18 0 0 812
Szvsz. a könyvbéli változat sem lett volna kevésbé látványos, vagy nagyobb rendezői kihívás. Legfeljebb több CG-t igényelt volna az entek menete az erdőn át.
Előzmény: Mohikán (810)
Konrad Creative Commons License 2003.02.18 0 0 811
Szerintem ha szerzel egy jó minőségű képet róla, akkor bármelyik jó ékszerész megcsinálja neked :-)
Előzmény: sylvike (808)
Mohikán Creative Commons License 2003.02.18 0 0 810
Az entekkel kapcsolatban, így könnyebben meg tudták mutatni, mekkora nagy esemény, hogy az entek elindultak.
Előzmény: cerebrum (809)
cerebrum Creative Commons License 2003.02.18 0 0 809
No igen, én már láttam jópárszor a TTT-t, tegnapelőtt kétszer is :-))), ám Faramirral továbbra se tudok megbarátkozni. Még most is olyan ellenszenves, mint első alkalommal.

Szerintem az entek háborúba indulása azért így lett megoldva, hogy a két hobbitnak is legyen azért valami szerepe a filmben.

Előzmény: Brutalis Harmonia (806)
sylvike Creative Commons License 2003.02.18 0 0 808
Köszi. Nem akarok kukacoskodni, de valahogy ez máshogy néz ki, mint a többi, amit eddig láttam. Ja, és én aranyat szeretnék.
Előzmény: amanibhavam (807)
amanibhavam Creative Commons License 2003.02.17 0 0 807
www.budavarishop.hu
Előzmény: sylvike (805)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.02.17 0 0 806
Most tudtam csak megnezni a masodik reszt (pedig itt mar december ota megy), es allati volt. Ket dolgot szeretnek megkerdezni: szerintetek nem rontottak el Faramirt azzal, hogy eloszor el akarta venni a gyurut? Hiszen benne pont az a lenyeg, hogy azonnal sikerult urra lennie magan, es a batyjaval ellentetben elengedte azt. O az, aki ugyan jo harcos, de nem szereti a harcot, az oldoklest onmagaert, hanem ha tehetne, bekeben elne.
A masik Treebeard es az entek: ott is ellenkezore valtoztattak a dolgot, hiszen az entek mar nagyon fel voltak duhitve, es csak a hobbitok erkezese keltette kis szikra kellett, hogy vegleg beporogjenek. A filmben pedig eleg sutan volt megoldva, hogy a cseles hobbit odaviszi az erdoirtashoz. Mifele pasztor az, aki nem tudja, mi tortenik a nyajaval? Es honnan tudta Pippin, ogy Orthancnal fairtas folyik?
Szerintetek fontos ez egyaltalan a tortenet logikaja szempontjabol? (En nehezen tudom megitelni; szerintem fontos, de ez nem biztos, hogy mervado, mert gyakorlatilag evente elolvasom a konyvet 16 eves koromtol.)
A tobbi valtoztatas szerintem belefer, hiszen nem valtoztatja meg a konyv mondanivalojat, es beturol-beture ugysem lehet megfilmesiteni valamit. Ez a ketto viszont piszkal. Szerintetek?
sylvike Creative Commons License 2003.02.17 0 0 805
Eddig utáltam a hosszú filmeket, egyszerűen nem kötöttek le. Aztán jött A Gyűrűk Ura, ami elől fel sem tudtam állni, sőt azóta még kétszer megnéztem. Lehet, hogy ez egy fun klubban nem nagy szó, de nálam igen. Aztán megvetten a könyvet is, bár azt még nem olvastam végig, mert a gyerkőc mellett nincs túl sok időm, de mindenesetre nagyon tetszik ilyen formában is.
A filmen olyan szép az Gyűrű, nem? Láttam, hogy meg lehet rendelni néhány külföldi oldalon, de magyar oldalon nem találtam erre lehetőséget. Szerintetek lehet kapni Magyarországon is ilyen gyűrűt vagy csak külföldön? Nagyon szeretnék egyet...
Konrad Creative Commons License 2003.02.13 0 0 804
Azért Ende története sokkal inkább mese, szerintem. Tőle a még meseszerűbb Momo az igazán jó story :-)

A Végtelen történet nagyon szépen megírt könyv, engem csak egy picit zavart a főhös (Atreio, illetve Atráskó) és egy másik történet főhőse (Atreides) közötti névhasonlóság :-)

A Vt filmet is szeretem, főleg az első részt. A szerencsesárkány nagyon barátságos repülő kutya lett benne :-)

Előzmény: parasztmenyecske (800)
Mohikán Creative Commons License 2003.02.13 0 0 803
(Legolas íj, Gimli fejsze nem kéne?)

Nézz utána a tolkien.lap.hu-n!
A képzőművészet címszónál a "The Noble Collection"
oldalon a LOTR lin ;-)

Mohikán Creative Commons License 2003.02.13 0 0 802
Nem beszélve arról, hogy ha valki elolvasta a Szilmarillokat és a Babót, annak teljesen mást jelent a történet, és sokkal többet ért meg a háttérről, ajánlom figyelmedbe!
De nem vedd piszkálásnak amit írtam, aki LOTR rajongó rossz ember nem lehet :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!