Keresés

Részletes keresés

biopapó Creative Commons License 2010.09.29 0 0 236
Oldradnak!

Lécci megírni a típusjelét és hogy mennyiért vetted és hol, milyen piacon!?
Én is Mp-3-ast akarok, semmi ne legyen vele, csak sok számot tudjak rárakni és bárhol hallgatni.
Egyébként számokat korlátlan mennyiségben tudsz letölteni a Beemp3.com címről!
Üdv.
Retroman Creative Commons License 2010.09.20 0 0 235
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki tud -e esetleg arról valamit, hogy Magyarországon van -e forgalomban olyan Yamaha MP3 lejátszó, aminek a memóriája legalább 4 giga, vagy annál több?
szako Creative Commons License 2010.09.18 0 0 234
Európában évek óta érvényben van a zenelejátszók hangerőkorlátozása. a világ többi részén nem jellemző. ha valakinek jóval nagyobb hangerő kell, importáljon.
Előzmény: Zé (2) (233)
Zé (2) Creative Commons License 2010.09.16 0 0 233
Sziasztok!

Bocsi, nem nagyon olvasgattam vissza, ezért nem tudom, volt-e már ilyesmiről szó.

Tavaly olvastam, egy cikket, miszerint korlátozni akarják az Mp3 lejátszók hangerejét. Tudtok erről valamit, lett ebből valami?

Illetve most olvastam, hogy Franciaországban ez már működő dolog? Azért kezdtem el foglalkozni most ezzel a témával, mert a napokban vásároltam egy mpman lejátszót és hát meg kell mondjam, baromi halk szerintem... én szeretem hangosan hallgatni a zenét, ennek ellenére semmi probléma nincs szerintem a hallásommal. Ha nem is nagyon, de azért én még szívesen tekergetném felfelé a hangerőt...

Olvastam még, hogy ezt a korlátozást software-esen oldaják meg és, hogy esetleg ki is lehet ezt kódolni. Tudtok erről valamit? Alapvetően egyetértek a kezdeményezéssel, mert sokan túlzásba esnek a hangerővel, de ez meg már a másik véglet szerintem, nekem még kellene egy kis hangerő, hogy élvezni is tudjam a zenét.

Üdv!
oldrad Creative Commons License 2010.07.05 0 0 232

PS. Új cerkával szól, mint állat :-))

(valami Májkel Dzsekszon lakik rajta, ami ugye nem egészen jazz:-) )

 

 

 

 

Előzmény: oldrad (231)
oldrad Creative Commons License 2010.07.05 0 0 231

sziasztok !

Ma vettem a piacon 100 HUF-ért egy Thomson akármit :-))

Fogad SD-kártyát, tehát akármeddig bővíthető.

Kérdés: honnan tölthetek rá jó kis jazzokat ?

 

 

 

 

thisboys Creative Commons License 2010.06.29 0 0 230
Sziasztok!
Én szeretnék itt közületek valaki olyan szaktudású embert megkérdezni aki értene a MP-4 lejátszók kimeneti teljesítményére, magyarul én oly lejátszót keresek amelyik a leghangosabban szól!
Sajnos én 70-80%-os hallássérült vagyok és azért kérek tanácsot.
Itt ahol lakom a környezetemben kevés a választék, és itt a neten nem tudom milyen típusú lejátszót keressek vagyis vegyek, ami jó hangosan szól az átlagos lejátszónál mert átlagost pár darab lejátszót már kipróbáltam de alig hallom de volt olyan amelyiket nem is hallottam belőle semmit,
füllhallgatóm is az egyik legjobb van nekem
"Creative EP-630 "
impedancia: 16 Ohm
hangnyomás: 106 dB
Köszönöm előre is a megértő válaszokat és hozzáértő hozzászólásokat :-)
MatKat Creative Commons License 2010.06.29 0 0 229
Sziasztok!

Először is a kínai mp3/4/5 lejátszókról:
Soha ne vegyetek ilyet, akármilyen jónak is tűnik, ha viszont ingyen dobálják utánatok, akkor egy kartonnal kérjetek. Nekem volt, 16 gigás, valódi memóriája szűk 2 giga volt, rossz minőségű képpel, videókat akármibe konvertálva sem volt hajlandó lejátszani, a hangminőség rossz, az érintőkijelzőjét majdnem a hátlapig kellett benyomni, hogy érzékeljen, se garancia, se semmi nincs rá. Mindezt bírta 1 hónapig. Én tanultam belőle, tanuljon ebből más is. felesleges pénzkidobás.

Épp emiatt a hibám miatt nézelődök most más mp4/5 lejátszók felé.
A következőt találtam, nézzétek meg kérlek és mondjatok róla véleményt!
http://www.myaudio.hu/index.php?page=products&id=49
A legfontosabb kérdésem az volna, hogy ez a MyAudio márka mennyire ismert és megbízható? Ajánlanátok?
Válaszokat előre is köszi!
szako Creative Commons License 2010.06.25 0 0 228
á, semmi ilyesmit!
kínai vackot ingyen se.
gagyi, ótvar, szar, aztán egy hét alatt el is romlik.

mp3 lejátszóból noname-et venni iszonyatos lúzerség, amikor jobbnál jobb márkásakat találni egész olcsón. (nem bántásból írom.)
aki a trendekre megy rá, talál magának valamit az ötezer féle ipod között.

akinek nem kell ipod, guglizik jobbat vagy megfelelőbbet.

döntsd el, mik a legszükségesebb dolgok egy lejátszóban, azok alapján dönts.
én így találtam meg a neten a Philips SA-2945-ömet, amit abszolút megelégedve használok.
ultra kicsi, ultra könnyű használni oda se nézve, amikor nyakban/zsebben van, 4 giga nekem bőven elég (így is léptetek néha, ha valami nem jön be), színes OLED-kijelzős, mp4-et nem tud, de ez rohadtul nem is érdekel, a kijelzőjére minden elfér, és ami nekem a legfontosabb a kis méret mellett, az akksi kapacitása, és az bizony kőkemény. 20-24 óra, ilyen teherbírást nem láttam még más cuccban.
persze mindenkinek más a prioritás.

de noname-et, kínai kutyakakát semmi szín alatt, ha nem akarsz utólag mérgelődni.
Előzmény: Konferenciaterem (227)
Konferenciaterem Creative Commons License 2010.06.24 0 0 227
Sziasztok!

Erről az mp3 lejárszóról szeretnék véleményt kérni: http://www.chinabuye.com/white-16gb-4-3-inch-touch-screen-mp3-mp4-player

Igazából ahogy néztem nem lehet normálsi MP3 lejátszót találni, csak olyat, ami ki van egészítve MP4 kezelési lehetőséggel. (De találtam egy mp3 lejátszót, 18000 Ft-ért alig pár gigás, az felejtős.)

Ez az mp4 lejátszó 16 Gb-os, 4,3 inches érintőképernyős kijelzője van, csomó zenei, videó, meg képformátumot tud. 3 és 5 óra közötti ideig bírja, úgy látom magyarul nem tud, de ez legyen a legkisebb gondja.

Az ára 18000 Forint körüli dollár, ingyenes postai szállítás, vagy 5000 Ft a DHL házhozszállítása.

Vélemény?
ulvesuhano Creative Commons License 2010.05.29 0 0 226

Sziasztok!

 

My audio mp5 lejátszónak eltört a kacsoló gombja.  Tud-e valaki segíteni, honnan lehet beszerezni ilyet? A gyerek már 2 hete ordít utánna. És már nem bírom. Újra meg nincs pénz.

 

Köszönet

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 225

Sziasztok.

Új vagyok ebbe a forumba és lehet hogy pár hülye kérdést teszek fel ha tudtok válaszoljatok pls elöre is köszi. Mp 3 lejátszot szeretnék be épiteni a motoromba szerintetek meg hajt 2 kis számitó gép hangszorót?? Létezik e fix csatlakozás be épithetö??? Létezik e autos szetbe valami olyan át alakitó amit rá köthetek a moci saját aksijára??

Egyenlöre ennyi elöre is köszi a segitséget.

 

Beuska74 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 224
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Van egy AVS Nano-Blade 1 Gbyte-os MP3 lejátszóm (már több éves), és nincs meg hozzá a használati utasítás. Ha lenne valakinek, nagyon megköszönném. Tudom, kicsi az esélye, de hátha .. :-)
pyracantha Creative Commons License 2010.03.31 0 0 223

Üdv.

Érdeklődöm, kinek van ODYS s-5 vagy ehhez közeli típusu mp3 lejátszóhoz használati utasítása (német, esetleg angol is jó). Ennek hiányában talán valaki ki tud segíteni a következő probléma megoldásában: hogyan lehet úgy feltölteni zenéket, hogy azok lejátszása is a feltöltés sorrendjében történjen. Próbáltam sorszámozni, betükkel jelölni, egyikre sem reagál, nagyjából össze-vissza játssza le...Van olyan gyanum, hogy a rengeteg funkció között található egy megoldás, de leírás nélkül szinte lehetetlen megtalálni. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!

filmbarat Creative Commons License 2010.03.26 0 0 222
A fülhallgató Pesten van!!!
Előzmény: filmbarat (221)
filmbarat Creative Commons License 2010.03.26 0 0 221
Üdv mindenkinek!

El szeretnék adni egy új Philips SHE9700 fülhallgatót.

Az ára 3500 Ft lenne. Boltban 9300-ért kapható.

Ha valakit érdekel, akkor írjon mailt, vagy hívjon a 06306834114 számon.
18adrienn Creative Commons License 2010.01.04 0 0 220
kaptam egy mp3-as lejátszót, még soha nem használtam ilyet. Most szerettem volna rátölteni a zenéket, de ezt írja ki: A megadott fájl nem található, ellenőrizze, hogy helyes elérési utat és fájlnevet adott-e meg. Tudna valaki segíteni, hogy mit kell ilyenkor tenni?Előre is köszönöm.
Swinter Creative Commons License 2009.12.27 0 0 219
Sziasztok !

Egy technikai jellegű kérdésem lenne a nálam okosabbakhoz.
Van egy autós transzmitterem, és valami gyíkja van mert nem tudok vele zenét lejátszani.
Simán fel tudom másolni a számokat rá mint egy pendrivera vagy egy mp3-ra.
Viszont ha bekapcsolom a transzmittert, akkor azt írja ki hogy :
NAND FLASH NO FILES
:(
és nem talál meg egy számot sem.
Pedig rajta vannak.
Próbáltam utánna olvasgatni, de úgy tünik reménytelenül sötét vagyok ebben a témában.
Ha valaki tud, légyszi írjon egy két sor felvilágosítást hogy mit tudok csinálni.
lisa mona Creative Commons License 2009.12.03 0 0 217
nekem apple ipod nanom van, imádom :) mondjuk nekem még az első széria van, amikor csak feketét ill. fehéret lehetett kapni:))
de lassan ezek is kimennek a "divatból"/forgalomból. úgy változik a technika...
tetrisman Creative Commons License 2009.12.02 0 0 216
Sziasztok!
Egy ilyen mp3 lejátszóm van:
Thomson Lyra PDP7512KFM 512 MB
nem nagy szám, nem is hallgatok sok zenét, de a szívemhez nőtt, nem cserélném el, nem szeretnék újat. A telefonomon is hallgatok zenét és ezen is. A problémám az, hogy nem tudja a könyvtárakat kezelni, tehát a könyvtárral együtt másolom, akkor is rendszertelenül beömleszti a zenéket a lejátszóba és még csak nem is abc sorrendbe teszi. Szoftvert nem találtam hozzá, pedig néztem a honlapjukon. Mi erre a megoldás?
Köszi!

Az mp3 lejátszóm
magorov Creative Commons License 2009.11.17 0 0 215
Hogy konkrétak legyünk,
3 típust nézegetek:
S638F, mondjuk egy jobb fülessel
S738F, másik fülessel
X1050

az utolsónál nagyon rezeg a léc az ár miatt..
a kérdésem,hogy akinek van ilyene, és volt olyan is ami nem zajszűrős (pl 638) mennyire hallható a különbség, és tényleg annyira jó e az Xhez adott füles?
Kánya01 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 214
IRIVER E-100

Mp4 lejátszo+Panasonic fülhalgató(mélydugós)+8Gb microSD Így10Gb kapacitásu a belső 2Gb-al együtt
Az ár együtt értendő!

Ajándékba kaptam de nem használom!
Minden gyári dobozos, fóliás és garanciás!
Ha kell, küldök róla képet!
24500Ft

Mail: novakcs@citromail.hu
Mobil: 70/559-3879
IriverPanasonicsdhc 8Gb
Előzmény: Szentimrey Zoltán (211)
Kánya01 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 213
Itt a hirdetésem!
Ha részletesebb infó kell, írjon a email-emre!
novakcs@citromail.hu
Előzmény: Szentimrey Zoltán (211)
magorov Creative Commons License 2009.11.17 0 0 212


Üdv mindenki!

Lejátszót vásárolnék, és kezdtem letenni a voksom egy sony mellé, tekintve hogy a legtöbb ismerősöm és a legtöbb fórumon ezeket mondják legjobbnak, hangminőségben (ami nekem a lényeg).
De aztán láttam, hogy flacot nem támogat..márpedig ritka kivétellel mp3ból nem tudsz minőséget kicsikarni.
Rákerestem mi támogatja a flacot, de samsungot nem szívesen vennék, a cowonról meg soha nem hallottam..

A másik kérdés, hogy ilyen pocket méretű lejátszóknál van e értelme a flacnak, vagy úgysem lehet hallani..
Valamint, hogy ha rászánnám a pénzt egy X szériás sonyra, akkor kell e még külön
fülest vennem,hogy tényleg jól szóljon pl sennheiser cx300, vagy amit kapok mellé az is ilyen jó?

Előre is köszöntem!

Szentimrey Zoltán Creative Commons License 2009.11.17 0 0 211

Segítségüket szeretném kérni!

 

Karácsonyra szeretnék egy Mp3-ast vásárolni az unokámnak. Milyet ajánlanak? Én abszolút nem értek hozzá!

 

Köszönettel:

Szentimrey Zoltán Szegedről

 

Kánya01 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 210
IRIVER E-100

Mp4 lejátszo+Panasonic fülhalgató(mélydugós)+8Gb microSD Így10Gb kapacitásu a belső 2Gb-al együtt
Az ár együtt értendő!

Ajándékba kaptam de nem használom!
Minden gyári dobozos, fóliás és garanciás!
Ha kell, küldök róla képet!
24500Ft

Mobil: 70/559-3879


Theonlymac Creative Commons License 2009.11.09 0 0 209
Eladó egy kitűnő állapotban lévő sony walkman nwz-x1050 típusú mp3 mp4 lejátszó
Gyári dobozban, gyári tartozékaival (usb kábel, használati, CD, philips fülhallgató)
Kitűnő állapotban, ahogy a képeken is látszik, csupán egy hónapot volt használva.
link a termékre: http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=812694532

Főbb jellemzők:

16GB belső memória ami kb 4000 zeneszámot tárol (papíron)
MP3,MP4,WAV,JPEG,WMA,AAC,AVC stb rengeteg támogatott formátum.
Videókat is játszik.
FM Rádió
Kitűnő minőségű, gyönyörű 3" OLED ÉRINTŐKÉPERNYŐ 432x240 felbontással, 10000:1 kontraszt aránnyal és 0.1ms válaszidővel!
Az érintőképernyő mellé kapunk média kontroll gombokat is, ha valakinek pont az tetszene.
Wifi böngésző mellyel lehet emaileket olvasni vagy akár zenét letölteni!
Youtube alkalmazás
33 óra zene és 9 óra folyamatos videólejátszás
Coverflow - az iphone-ről ismert albumképeket lehet az ujjunkal tologatni.
Beépített S-Master Digitális erősítő és DSEE a kristály tiszta hangzásért.
Digitális zajszűrő mely a kinti zajok akár 98%-át kiszűri.
Csodálatos gránit külső, és csillogó fekete hátlap.

Egész egyszerűen a világ legjobb hangzású mp3 lejátszója, és ezt én is tanúsíthatom! Gyakorlatilag egy iphone / ipod touch koppincs, csak jobb képernyővel és sokkal szebb hangzással.

Eladás oka: karácsonyra kell egy kis pénz.

További infó, képek és árak: http://www.argep.hu/product_998909.html
Kánya01 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 208
Szia!
Iriver E100- plussz tartozékokkal garancia mindenre!
Írj az Email-emre és megbeszéljük!
Előzmény: gt28rs (201)
szako Creative Commons License 2009.08.24 0 0 207
esetleg kérd meg, hogy előtte tesztelje le.
Előzmény: tibor200 (206)
tibor200 Creative Commons License 2009.08.23 0 0 206
Küldtem neki levelet azt írta kicseréli. Nem tudom érdemes e cserét kérni vagy az is ugyanolyan rossz lesz és csak 1,8gb ot tud a 8 gb ból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!