Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.15 0 0 836

Sym bianos Nokiánál tapasztaltam, hogy kikapcsolva gyorsabban meríti az akkut,

mint készenléti állapotban, (6720C és E52) más típusnál hasonló tapasztalata valakinek?

helikeptor Creative Commons License 2014.09.03 0 0 835

Köszi a választ. 

 

Nos a helyzet, hogy USB-vel a Pc-re csatlakoztatás megvan még nekem is. Samsungomat, tesóm Lg-jét, barát Sonyját stb.-t is így használtam. De ez nem működik. A gép nem ismeri fel, nem jelenik meg semmilyen meghajtóként. Van ugyan valami hang. Aztán hiba: "Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28)"  

 

Másik PC-n is próbáltam, azon sem működött. 

 

 

Előzmény: Doky586 (834)
Doky586 Creative Commons License 2014.09.03 0 0 834

"Én nem vagyok egy "okostelefonos" "

Az Asha-val továbbra sem leszel az.. :)

.

Semmilyen USB illesztőprogram nem kell hozzá..

"Az usb illesztőprogramot sehol nem találom."

Biztos kiesett a dobozból a CD amikor kibontottad a dobozt, és begurult a szekrény mögé.. de felesleges megkeresned, nincs rá szükség.

.

HA SD kártyára fotóztál akkor kiveszed az SD kártyát ás lemásolod róla a képeket.

HA belső memóriára fotóztál akkor USB-vel PCre kötöd és (ugyanúgy filekezelővel) lemásolod róla a képeket. Talán D: vagy E: meghajtóként fogod látni.

Előzmény: helikeptor (833)
helikeptor Creative Commons License 2014.09.03 0 0 833

Segítség!!! 

Sziasztok. Életemben először vettem Nokiát / Asha 501/ Én nem vagyok egy "okostelefonos", netezésre sem használtam eddig sem a Samsungomat, de képeket sűrűn készítek.Sajnos nem megyek az új telómmal semmire, mivel a gépre nem tudom felvinni a képeket Az usb illesztőprogramot sehol nem találom. 

Illetve - követve az utasításokat- telepítettem már, de azt írja mindig, hogy az illesztőprogram nem található. 

 

Mivel elég butuska vagyok, így lenne valaki aki elmagyarázná számomra érthető módon, hogy mi a frászt csináljak? 

Külföldön vagyok - ezért is vettem ezt a két kártyás variációt -, bár a nyelvet beszélem, de mivel magyarul is nehezen fogom fel a technikát így nem sok értelme lenne itt szakemberhez fordulni. 

 

Köszi minden segítségért.

Blaser37 Creative Commons License 2014.08.10 0 0 832

Sziasztok!

 

Oly problémám van,hogy: NOKIA C5-00-val fényképet ill. videót szeretnék készíteni  mire kiírja : Váratlan hiba történt,indítsa újra a telefont.

 

Katt. a súgóra:A kamera az akku kímélése érdekében készenléti üzemmódba kapcsol.

 

Nyomhatok rajt bármely gombot nem enged fényképezni.

 

Szoftver frissítéseket megpróbáltam a NOKIA SUITE-on csinálni,de...............

 

Valakinek esetleg van lövése eme helyzet helyreállításával kapcsolatban?!

 

A készüléken 062.001.262.05 számú 2011-02-01.-es szoftver van

Gabesz7878 Creative Commons License 2014.04.08 0 0 831

Sziasztok!

 

Nokia 6700 classic.  Olyan probléma lenne, hogy 1 nap  alatt lemeríti az akksit. A másik, hogy nincs térerő és kiírja, hogy sim kártya nem regisztrált, kis idő múlva műkszik rendesen egy ideig. Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a baja???? 

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.17 0 0 830

Nokia 108 dual sim:

Nagy on nem éri meg sms-ezésre... Van ugyan menüpont a full karaktertámogatás kikapcsolására, csak éppen nem működik. Úh fizethetsz akár 3-4x árat is egy sms-ért.
Uígy van, de nem működik az átirányítás kikapcsolása.
Nem jelennek meg rendesen a görög betűk. Némelyik helyett csak téglalap. Ez spéci 108-as hiba, az előző 2 a 112-n is jelentkezett, úgy emlékszem, mind a 2.
A biztonsági kódot se kapcsolta ki mindig, factory resetet kellett csinálni.
A kamera übergagyi.
Lassú.
A jobb gombot nem lehet beállítani, h mi legyen rajta.
Főmenü kinézete állíthatatlan.
A gombok borítása ennél is ez a vacak puha műanyag, azonnal látszik minden apró nyomás rajta.
Nincs rajta képernyővédő-fólia, azonnal meglátszik minden ujjnyom rajta.
Dallamszerkesztő nincs, és nem túl hallható a csengetés full hangerőn sem a legtöbb csengőhangnál.

Amúgy, ha rendesen működne, és normális anyagból lenne, a legjobb teló lehetne a kategóriában.

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.12 0 0 829

Sziasztok! Tudom, hogy ez nem az adok-veszek oldal de mint régi nokiás (mert csak ez a készülék az ami nekem eddig bevált), szeretnélek Titeket megkérni arra, hogyha tudtuk valakit akinek szándékában van eladni Nokia N93i tipusu mobilját kérlek értesítsetek. Ez igen ritka darab és bár nem mai csirke de sehol nem hirdetik eladásra és szívem vágya egy ilyen készülékhez hozzá jutni. Előre is köszönöm a segítséget. Tiszteletem a Nokiás tulajdonosi körnek, akik ebben a sok mindenféle kütyüvel megáldott Mobil társadalomnak hűséges Nokiás csapata. Tel: 06209706081

tahisi Creative Commons License 2014.01.26 0 0 828
sziasztok nekem nokia c5 ösöm van, a Nokia áruházba regisztráltam lenne egy kérdésem hogy regisztrációm van azért már kell fizetni?
dr!! Creative Commons License 2014.01.25 0 0 827

Mivel nem kaptam ötletet a korábbi hsz-emre, és nagyon zavaró volt a hívott feleknél a visszhang, vettem egy Nokia BH-108-as BT-s headset-et, aminél nincs a hívott félnél visszhang, de nálam halkan, de jelentkezik, főleg a sziszegő hangoknál. Kivédhető ez? Persze, azonkívül, hogy ne használjam? :-( A telefon Nokia 2630.

boldog Bulldog Creative Commons License 2014.01.23 0 0 826

Üdv!

 

Symianos Nokián hogyan csinálják azt, hogy bejövő hívásnál, vagy sms-nél

nevet ír ki a telefon, holott a név nincs elmentve?

dr!! Creative Commons License 2014.01.20 0 0 825

Üdvözlet!

Új előfizetés miatt elővettük az évek óta meglévő Nokia 2630-as telefont (gyári újnak tekinthető) és összehoztam az évek óta szintén Nokiával  használt Motorola H35 bt.-os headszettel, azóta, ha hedszettel telefonálok, a másik fél hangosan visszahallja magát, nagyon zavaróan. Kipróbáltam minden variációt (két azonos telefonról van szó és egy másik Motorola H 350-es bt.-s hedszettről is) és a visszhang mindig jelentkezik, annyiszor cserélgettem a telefonokat és a hedszetteket, hogy már nem is tudom, melyiket melyikkel használtam, de vagy az egyik, vagy a másik készülékben ott volt a visszhang. Találkozott-e valaki közületek ilyen problémával, ennek a készüléknek van-e gyári frissítése és az USB-n áttölthető-e, mert közben megszerettem a telót, újat meg nem akarok venni, nokia headszettet meg  nem merek addig venni, amíg nem kapok valami ötletet Tőletek! gondolom, a headszettet ki se lehet próbálni? Ha van tapasztalat, ötlet, köszönettel várom - dr!!

Ha itt OFF lennék ezzel a témával, elnézést, nemtaláéltam típusfüggő topikot!

Krisztian Vincze Creative Commons License 2014.01.14 0 0 824

Sziasztok. Nokia Lumia 520-al olyan gondom van, hogy fájlokat többszörösen jelenít meg. Pl a kameraképek között ugyanaz a kép van egymás mellett 4x, de ha az egyiket kitörlöm törli mind a 4-et. Ugyanez zenéknél. Zeneszámok listájában egy zene akár 6x is megjelenik egymás alatt, egy törlése esetén az eredeti is törlődik. A telefonon 30 zeneszámom van kb. de a listában közel 150 van. Tudnátok segíteni?

kgaboroo Creative Commons License 2014.01.13 0 0 823

Sziasztok.

 

Eladó egy Nokia 301-es karácsonyra kapott mobil új állapotban. 2.6 colos kijelző, fekete színben, abszolút karcmentes, még a gyári kijelző védő fólia sem lett eltávolítva.

 

Az ára 15.000 Ft

 

   

 

Érdeklődni a...   koteles64@gmail.com  vagy a  06202229844-es telefonszámon.

Julish Creative Commons License 2013.12.25 0 0 822

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni nekem abban,hogy tudom bekapcsolni egy nokia x2-02-es készüléken a hívó nevének kimondását?

temesin Creative Commons License 2013.12.13 0 0 821

Sziasztok,

 

Van egy Nokia 6233-asom, 2007-ben veteleztuk ujonnan.

Semmi gond nem volt vele tobb, mint 6 evig.

Most elkezdte azt csinalni, hogy minden elojel es beavatkozas nelkul gyakorlatilag ujraindul, mintha eppen most utottem volna be a PIN kodot es belepne a halozatba es elindulna rendesen a telefon. Tehat a PIN kod beutese utani resztol indul ujra, a kodot nem keri.

 

Egy korabbi megfigyelesem volt, ami nem biztos, hogy ide tartozik, hogy internetet EDGE-el ott ahol az osszes csaladi telefon alapbol hasznalja ez nem, vagy csak nagyon ritkan valt at GPRS-rol EDGE-re.

Altalaban csak par percig, aztan visszamegy GPRS-re.

 

Mechnaikai serules, behatas, hohatas nem erte, nagyon keveset hasznaltam, nem vagyok tul beszedes, viszont 6 eve gyakorlatilag folyamatosan ejjel-nappal be volt kapcsolva, sose kapcsolom ki ejszakara.

Akkumulatort mar kettot elhasznalt, de ez normalisnak mondhato ennyi ido alatt.

Az utolso firmware van rajta en magam raktam ra evekkel ezelott, azota nem jelent meg ujabb.

 

Tud valaki segiteni, meg lehet javitani valahogy?

 

Elore is koszonom a segitseget!

Udv.!

 

Doky586 Creative Commons License 2013.11.06 0 0 820
Előzmény: sevilacus (819)
sevilacus Creative Commons License 2013.11.06 0 0 819

sziasztok

 

van még esélyem új,független nokia x2-00 beszerzésére?

 

(sevilacus@freemail.hu)

köszönöm

-Rinity- Creative Commons License 2013.10.18 0 0 818

Na ahogy leírtam megoldódott a pdf dolog, de az üzenet nem..:)

Előzmény: -Rinity- (817)
-Rinity- Creative Commons License 2013.10.18 0 0 817

Köszönöm ^^
És abban tudnátok segíteni hogy a PDF fájlokat melyik mappába rakjam hogy a teló lássa? Mert ügye az alkalmazások között van egy Iroda / Adobe Reader funkció.
Ráraktam már a kártyára a pdf fájlt amit szeretnék, de nem látja a teló sajnos.

És elnézést hogy ennyi kérdésem van, de folyamatosan villog a boríték, mintha lenne új üzenetem, pedig nincs. Most töröltem le mindent a telefonról. 

Köszönöm előre is! :)

Laci6802 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 816

ha offline mod aktiv,akkor nem kell net.

 

Előzmény: -Rinity- (815)
-Rinity- Creative Commons License 2013.10.17 0 0 815

Sziasztok!
Nem rég szereztem egy Nokia c5-öst, és láttam hogy van benne térkép/navigáció - szuper!:)
Kérdés csak az hogy ehhez használ-e netet? Tudnátok segíteni?

Köszi!

bela2200 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 814

Egyszerű Nokia E52-es kérdés lesz. Azért egyszerű, mert rémlik, hogy egyszer már magam megoldottam, de most akárhogy olvasgatom már a leírást is, nem jövök rá a nyitjára.

Tehát. Valami véletlen elbuherálás okán a Névjegyzék-et csak arra tudom használni, hogy közvetlenül hívjak, sms-t küldjek, stb. Mert mindenképpen megnyílik egy csak ezeket a funkciókat tartalmazó kis ablak. A Névjegyzék egyes tételeit nézegetésre, szerkesztésre megnyitni nem tudom (a Szerkesztés választásakor nem történik semmi).

boldog Bulldog Creative Commons License 2013.10.09 0 0 813

Üdv!

 

Valaki tud telepíteni 6720C-re net monitort?

Laci6802 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 812

zárd be a nyitott programokat,majd ezután nyisd meg a térképet,katt az autos ikonra.ilyenkor be kell toltenie a térképet,utca,telepulés stb .ha nem jelenik meg térkép akkor nincs is rajta. térképet az ovi suite alkalmazással tudsz letolteni. memoriakártyán van egy "cities" mappa és egy "qf" fájl,ezeket torold mielott osszedugod géppel. ha létrejott a kapcsolat kovesd a suite utasitásait. ha ezek után sm menne akkor telefon és memoriakártya formázás segithet ha ez sem akkor  szoftverfrissités ,végső esetben szerviz de ez fizetős vagy abszolut esélytelen.

Előzmény: xibig (810)
Doky586 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 811

uninstalláld a térkép szoftot, majd telepítsd újra..

Előzmény: xibig (810)
xibig Creative Commons License 2013.09.27 0 0 810

Köszi a gyors választ, de sajnos már az első lépés akadályba ütközik.  A térképek ikonnál ott van a zöld kis köröcske, ami a nyitott alkalmazást jelenti, de amint rákattintok egy teljesen sötét képernyő jelenik meg. Az opciók megnyomásával a menü lapjára kerülök vissza. Tegnap egy pillanatra láttam felsorolva 4 ország térképének a nevét, de azóta nem sikerült újra rátalálnom.   Hogyan tovább?

Előzmény: Laci6802 (809)
Laci6802 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 809

térkép menupont,beállitások állitsd offline modra, (bal also sarok ikonja)  beállitasokat nézd át,nincs-e olyan opcio beállitva amit nem tud kezelni pl: autopálya,alagut,komp stb engedélyezése/tiltása utvonal beállitásai . betoltődik a térkép? meg tudod nézni telepuléseket utca szinten nagyitáskor? ha nem,akkor nincs vagy hiányos a térkép, ha igen,akkor kell hogy menjen ,vagy legfeljebb memkari formázás után ujbol toltsd rá térképet,hangutasitást. ha ez mind rajta van akkor mukodnie kell,max várni kell mig talál muholdat készulékenként eltéro lehet ez az ido. szabadban probáld ki mert lakásban ablaknál sem tokéletes a vétel. térképet a számitogépre letoltott nokia suite alkalmazással tudsz telefonra letolteni.

 

Előzmény: xibig (808)
xibig Creative Commons License 2013.09.26 0 0 808

Sziasztok!

 

Van valaki aki el tud navigálni a Nokia C5-03 telefonomon, hogyan kell a navigációt elindítani? Lépésről lépésre kellene, mert a használati útmutató szerint nem sikerült! 

Előre is köszi a segítséget

boldog Bulldog Creative Commons License 2013.09.15 0 0 806

Köszönöm szépen!

 

Mondjuk az 5-10 perc, az durva.

Erdőben kellett, ahol az eget látta, de bázisállomást csak elvétve.

N6720C, nyögvenyelősen használható, az E52-nél viszont határozottan jobb.

Előzmény: Doky586 (805)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!