Keresés

Részletes keresés

Cubezero Creative Commons License 2010.06.29 0 0 374
Ja.. sajnos van. Hátha még többen cseszik szét a körmüket.
Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.29 0 0 373
Írd be googlba hogy műköröm kezdő csomag. Minden jóravaló forgalmazónak van ilyenje.
Előzmény: Sszil (372)
Sszil Creative Commons License 2010.06.29 0 0 372
Sziasztok!

Műkörömépítéshez tudtok olyan csomagot, készletet ami minden hozzávalót tartalmaz és együtt olcsóbban lehet megvásárolni?

Köszi
Cubezero Creative Commons License 2010.06.24 0 0 371
Szerintem inkább Darabos Évihez menj, ezerszer jobban jársz. www.mukormos.hu Igaz, hogy ez drágább, de ami tudást ő belédver, azzal lehet menni szalonba rögtön.
Előzmény: Doctorhouse (369)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 370
Tapasztalatom az, hogy mindegy hol végzel, mindenhonnan tovább kell képeztetned magad.
A tanfolyam ára nekem mindennel együtt végül több mint 200 eFt volt.
Előzmény: Doctorhouse (369)
Doctorhouse Creative Commons License 2010.06.23 0 0 369
Sziasztok! Azokhoz szólna a kérdésem, akik crystal nails-es tanfolyamot végeztek el. Én is gondolkodom rajta,bár elég húzós az ára de imádom a műkörmöket. már 6-7 hónapja magamnak csinálom a körmeimet, jártam körmöshöz tanulgatni, de szeretnék profi szintű tudást szerezni. Akik a CN-nél végeztek, hogy érzik, mennyire jó képzést kaptak és mennyire tudtak elhelyezkedni ezzel a tudással?Illetve (ha szabad ilyet kérdezni) tandíjastul, vizsgadíjastul,alapanyagostul mennyibe került? Előre is köszönöm a válaszaitokat!
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 367
Ha por akkor nemzselé hanem porcelán és ne vásárolj magadnak, nehogy gombás legyen a körmöd a házi barkácsolástól. Menj körmöshöz.
Előzmény: Giggles1 (366)
Giggles1 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 366
Sziasztok volna egy kérdésem. Egyik ismerősömnek mindig azt hittem hogy műkörme van aztán mikor rákérdeztem elmondta hogy a sajátja, pedig pont olyan mintha mű lenne. Aztán kiderült hogy a saját körme van megnövelve, szépen levágva és zselé téve rá. Tudom hogy ez a zselé valamilyen porból és más megkötő anygagból áll de érdekelne hogy pontosan milyen és mi neve hogy tudjak én is vásárolni. Köszi előre is a választ!
automajer Creative Commons License 2010.06.04 0 0 365
Sziasztok!
Eladó crystal nails uv lámpa,építő zselék,porcelánporok,perfectes uv-liquid,c-ív hajlító,sablonok,tippek...stb.
Van ami uj,vagy csak kipróbált.
slims@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.25 0 0 364
A zahrakukacfreemail.hu-ra küldenél fotót a cuccokról?
Előzmény: sramszesz (363)
sramszesz Creative Commons License 2010.05.16 0 0 363
Műkörmös asztal.
Teljesen új műkörmös asztalok eladók.
22000ft-26000ftig.
Szín és méret változtathatók.
Asztal mellé gurulós szekrény különböző színben 17000ft.
Képet emailbe tudok küldeni.
Akár porelszívóval is.
Postázni is tudom.
Tel.:0670 615-2993
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 362
A körülöttem élő magasan képzett, több nyelven beszélő diplomások nem tudnak az utolsó kérdésedre válaszolni.
Kérlek tedd fel Orbán Viktornak, hátha neki van ötlete.
Előzmény: evian18 (361)
evian18 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 361
Az azért elég szomorú, hogy ez így van. Én nem is értem meg miért van ez, miért kell akkor tanulni. mennyi rengeteg pénzbe kerül egy egyetem, már csak ha a tanulásra fordított időt nézzük is, bevételkiesés, aztán meg még újabb tanfolyamok is kellenek, hogy megélj? Orvos, közgazdász? Mi jut akkor nekik elismerés, és ennyi? Normálisan meg se tud élni. És még ezek után is csak pénz kell kiadnia, hogy valahogy megéljen másik szakmát keresni, s az addig megszerzett tudás az semmit sem fog érni? Valamennyit biztosan fog érni, de annyit amennyit belefektettél.. ahhoz évek kellenek. Mikor térül meg? Már egy üzlet nyitása is rengeteg pénzbe kerül, vagy addig csak bérelni kell egy helyiséget?
Milyen szakma az, akkor a műkörmözésen kívül, amiből meg lehet élni?
Előzmény: Törölt nick (354)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 360
Akkor most már megnyugodtam. Már legalább 3 éve nem esnek le az általam épített körmök...csak nagyon-de nagyon ritkán, mondjuk egy kocsiajtóval való becsukás alkalmával, bár akkor is inkább csak csillag törése lesz.:)
Négy éve tanulta az alapokat, azóta meg mindent, amit lehet.:)
Előzmény: Cubezero (357)
Cubezero Creative Commons License 2010.05.11 0 0 359
Szia!
Sztem hívd fel őket, és biztos megmondják. Ez a legegyszerűbb.
Előzmény: Beus12 (358)
Beus12 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 358
Sziasztok!

Én is körmös vagyok. Egy kérdésem lenne (főleg a pestiekhez). Hol lehet kapni mysticnails alapanyagokat PESTEN? Nekem bejött az építő zseléjük és árban is megfelel... de ahol vettem, oda már nem szállítanak. Tudna valaki segíteni????
Cubezero Creative Commons License 2010.05.11 0 0 357
Már megbocsáss, de pont fordítva van! A köröm elkészítése sokkal több technikai tudást kíván, mint a díszítés. Persze, az sem egyszerű, de ha valaki nem tud építeni, ne is díszítsen, mert egy rosszul felépített körmön a legszebb díszítés is randa tud lenni. Szóval előbb mindenki tanuljon meg normális körmöt építeni, aztán jöhet a sallang.
A vendég nem a díszítés miatt fog körmöshöz járni, hanem azért, hogy ne potyogjon, törjön a körme. Ehhez pedig igenis nagyon komoly technikai tudás kell. Nem hiába indulnak sokkal kevesebben az építő versenyeken, mint a díszítőn, könnyebb a díszítés.

Ja, amúgy baromira reklámszagú a hsz-ed :D
Előzmény: Valeri9 (355)
Cubezero Creative Commons License 2010.05.10 0 0 356
:)))) De! Pont azért lesz valaki körmös! A magyar európabajnok alapból közgazdász végzettségű. De sokan vagyunk főiskolát, egyetemet végzettek! Viszont azt csináljuk, amit szeretünk, és nem mellesleg, amiből jól megélünk.
És tudod, ha valaki ebből akar jól élni, akkor kell a befektetés. De téged nem fenyeget ez a veszély, hisz te ingyen akarod a tudást.
Egyet jegyezz meg! Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen! Egy szakmát sem lehet elsajátítani a semmiből. Max alapszintig. Azzal meg sokra nem megy senki a mai világban.
Ez bizony kőkemény üzlet! Ha tetszik, ha nem.

A fertőtlenítés :D Igen, azt nagyon meg kell tanulni :D

Azért majd gondolj rám, mikor állandóan lehullanak az általad feltett körmök :D
Előzmény: evian18 (353)
Valeri9 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 355
Sziasztok!

Csatlakozhatok? Bizony valóban a kétkezi munkát jobban értékeli kis hazánk, s ahhoz, hogy igazán jó szakember legyen valaki nagyon sokat kell gyakorolni. A műköröm elkészítése önmagában még nem is olyan bonyolult dolog, de már egy igényesen elkészített díszítés már igenis az. Rengeteg a technika, a forma és a színvilág, ezt összeegyeztetni tudni kell, na meg ízlésesen kell tudni tálalni. Sok szép díszítést találhatunk itt-ott én mostanában ezt nézegetem: koromdiszitoklub.hu
Közületek fent van itt valaki? Megnézném a munkáitokat, szívesen. Több kategóriába is be lehet küldeni képeket, na itt szembetűnik a profi munka!
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.10 0 0 354
Ma egy jó műkörmös jobban keres, mint egy közgazdász és ez bizony tény.
Tapasztalatból tudom!
Előzmény: evian18 (353)
evian18 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 353
Akinek erre kell százezreket kifizetni, azzal már tényleg baj van. abból a rengeteg pénzből már elvégezhetett volna egy főiskolát, vagy egy egyetemet is. Ja, hogy ahhoz meg nincs ész?
Előzmény: Cubezero (349)
evian18 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 352
A fertőtlenítés elengedhetetlen dolog. Legelőször ezt fogom elsajátítani és egyrészt volt már műkörmöm, másrészt anyukámnak is van. Harmadrészt jól ismerjük a műkörmösünket és azt mondta majd tud nekem segíteni. Nem vagyok hülye. Nem akarok én semmilyen gombát. Lesz mellettem szakértő, ha ez megnyugtat titeket. amúgy meg szerintetek az oktatás színvonala miért van zuhanóban M.o-on? Mert olyanokat is kiengednek akik nem is érdemelnék meg. Így meg én választom ki azt, akiben megbízom és a saját érdekemben beszél az én nyelvemen, amit meg is értek.
Előzmény: Cubezero (349)
sramszesz Creative Commons License 2010.05.09 0 0 351
Műkörmös asztal.
Teljesen új műkörmös asztalok eladók.
22000ft-26000ftig.
Szín és méret változtathatók.
Asztal mellé gurulós szekrény különböző színben 17000ft.
Képet emailbe tudok küldeni.
Akár porelszívóval is.
Postázni is tudom.
Tel.:0670 615-2993
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.06 0 0 350
Egyetértek!
Anyuka biztos nem látott még gombás körmöket....bár az elcsiszolt sem szép látvány már alapjáraton.:(

Egy hülye körmös.
Előzmény: Cubezero (349)
Cubezero Creative Commons License 2010.05.06 0 0 349
Hát, ha anyukád azt mondta, az biztos úgy is van :D Anyukád biztos képzett műkörmös, és azért mondta.
És már egy körmödön kipróbáltad???? Édes Istenem! Akkor már biztos profi is vagy. A sok idióta körmös meg évekig tanul, hogy tényleg jó legyen, tanfolyamról tanfolyamra jár, kifizet sok százezret a tudásért, néha éjt nappallá téve, családtól elvéve az időt gyakorol.
Hát tényleg mind hülye.

Neked pedig sok sikert! Biztos szuper leszel.... csak aztán, ha tényleg gond van, ne menj a körmöshöz, hogy hozza rendbe!

Agyam eldobom, komolyan!
Előzmény: evian18 (348)
evian18 Creative Commons License 2010.05.05 0 0 348
Sziasztok!

Látom itt bátran foglalkoznak a gondolattal, hogy maguknak készítsék el a műkörmeit otthon. Én ilyet kaptam anyukámtól ballagásomra:http://www.nailshopbt.hu/shop_termek_leiras.php?tid=668&kategid=36&szid=

Sok fórumban olvastam, hogy nem bíznak saját magukban, na meg aki már végzett körmös sulit, az büszkén vallja, hogy nagyon nehéz ezt megcsinálni, meg így meg úgy teszünk kárt magunkban. Nem tudom. Nekem ha anyukám azt mondja tehetséges vagyok én azt el is fogom hinni, pláne, hogy már egyszer kipróbáltam egy ilyet csak egyetlen egy körmömön igaz, de semmi baja nem volt tőle. Biztosan lesz nehézség a jobb kezemen lévő körmökkel, de próba szerencse, vagy ismételt megmérettetés. Én azt nagyon szeretem.
Isabelespana Creative Commons License 2010.04.18 0 0 345

Sziasztok!

 

Évek óta van műkörmöm és 7 éve lakom külfödön, mindig más országban. Általában nagyon rondán töltik fel bármerre járok, ezért most hogy itthon vagyok kb 1 hónapig, szeretnék találni valakit aki megtanít megcsinálni magamnak. Porcelán köröm töltéséről lenne szó, uv gépet nem tudok magammal vinni. Nem szeretnék itthon magam próbálkozni, nehogy begombásodjon stb ha vmit rosszul csinálok. Ha valaki elvállalná az nagyon jó lenne, a részleteket megbeszéljük. Budapest 17.kerület lenne a legjobb, vagy ettől nem túl messze eső kerületek, esetleg Pécel.

isabela_baba@yahoo.com

Üdv és köszönöm

Cubezero Creative Commons License 2010.04.14 0 0 344
www.nails.hu városok szerint lehet keresni.
Előzmény: Monima (340)
Kkiskriszta Creative Commons License 2010.04.14 0 0 343
Szia!

Szerintem nézd meg ezt a készletet: http://www.diamondnails.hu/indulo-keszlet/kozepes-zseles-mukorom-epites jó áron van barátnőm is ezzel dolgozik. Sok videót is nézett magának a neten, te is biztosan találsz egy jó párat. Én is gondolkodtam már rajta, hogy venni fogok, de még nem vettem meg. Várok valami jó akcióra, hátha lejebb viszik az árát. akkor majd lecsapok rá, addig meg begyűjtöm a barátnőm intrikáit:)
Előzmény: gygyi22 (342)
gygyi22 Creative Commons License 2010.04.14 0 0 342
Hellóka!

Tényleg jó ez a mukormos-tudakozo, én is megnéztem. Amúgy valaki nem jártas a műköröm induló készletekben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!