Keresés

Részletes keresés

X polgártárs Creative Commons License 1999.06.08 0 0 18
Már hogy ne lehetne élvezni, pont ez a király benne, hogy nem könnyű megoldani, szenvedni kell. Ja és brutál gép nélkül is kellemesen fut.
Gouranga rewlz!
xpt

ui. vice cityvel =re nem bolodgulok, ennyi gengszter 1 városban...

Előzmény: corporal (17)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 16
Csak egyetértően tudok bólogatni Dynamyte véleményét olvasva. Amikor megjelent egymás után vagy háromszor játszottam végig (kb. másfél hónap alatt), de még mostanában is felnyomom néha.
Lehet most együtt kapni az eredetit és a londoni kiegészítőt, az igaz, hogy így egy teljes játék ára, de szerintem mindenképpen megéri. Ajánlom mindenkinek. Megunhatatl
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 15
A GTA a LEGKIRALYABB JATEK AMI VALAHA IS KESZULT EBBEN A STILUSBAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyszeruen IMADOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Keptelen vagyok mast mondani rola. Egyetlenegy gondom megis van (volt) vele, hogy nem fogadta el a 3d gyorsito kartyamat.
De most, mayhem can again rule the streets!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Raúl! megiscsak milyen emil cimre gondolsz? nem ertem...
itt lehet letolteni: http://w3.swi.hu/krow/0daygame.htm

en is most toltolm le...
:))
remelem megeri

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 13
Létszi irjatok mar e-mail cimet!
Apropo, hol lehet letölteni?
(holnapra itt legyen mer baj lesz!) Szio.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
Az Avaulton vannak olyan cheatek is, amik olyan játékokhoz vannak, amik még nem jelentek meg...pl az Aliens vs Predators-ról már 3 napja van cheat, de még nem jelent meg.

Lesz GTA 2!!!

Kuli Creative Commons License 1999.04.27 0 0 11
Honnan toltotted le?
Kuli:)
Előzmény: Martonka (9)
Kuli Creative Commons License 1999.04.27 0 0 10
Honnan toltotted le?
Kuli:)
Előzmény: Martonka (9)
Martonka Creative Commons License 1999.04.24 0 0 9
Most töltöttem le!
Nekem annyira nem tetszik, mint az eredeti, de azért jó. A nagy baj az szerintm, hogy sivár a környezet.
Én sem tudom megszokni a "szembeforgalmat" :)
Előzmény: Kuli (8)
Kuli Creative Commons License 1999.04.23 0 0 8
Honnan van meg neked a GTA London?
Kuli:)
Előzmény: Arty (7)
Arty Creative Commons License 1999.04.21 0 0 7
A GTA London-ban egyetlen gond van:
balra hajts. Ez majdnem megöli a játékot. Lehetetlen észben tartani, még 2 óra játék után is elcseszem...
3dfx-el még szép is... szebbek a színei mint a GTAé.
Drax Creative Commons License 1999.04.21 0 0 6
Én is nagyon szeretem. Nagyon kevés játékot veszek meg eredetiben de úgy érzem a készitok megérdemelték. Szerintem mindenkeppen érdemes a full verzióval játszani, mert a zenék nagyon hangulatossá teszik. Főleg azt szeretem amikor a Beast Gts-be beülve menekülés közben heavy metal zene fogad.
Mike Creative Commons License 1999.04.17 0 0 5
Tudtommal CD-s játék, bár az iso-t is biztos le lehet tölteni vhonnan. de fogalmam sincs honnan. A London meg még nincs meg, csak láttam az avault.com-on, hogy van hozzá cheat, és ha ott van hozzá cheat, akkor az azt jelenti, hogy már megjelent (legalábbis tapasztalataim alapján)
Üdv, Mike
Előzmény: Martonka (4)
Martonka Creative Commons License 1999.04.16 0 0 4
Cyborgyn, te vagy az én emberem :)
amúgy csak nem értem, hogy ha mindenkinek tetszett/tetszik, akkor az újságok miért adtak rá közepeseket? Na mindegy...
Mike: GTA London-t hol lehet letölteni ?!?
Előzmény: Cyborgyn (3)
Cyborgyn Creative Commons License 1999.04.15 0 0 3
Egyet ertek a kollegaval abban, hogy ez a vilag egyik legjobb jateka. De hogyha mi ezt mar tudjuk, miert kene meg el is olvasnunk egy ujsagban?
Azok a felejthetetlen halozatban eltoltott orak... Azok a gyonyoru gazolasok, gepfegyveres kivegzesek! Azok a tank elleni hiabavalo hadakozas-hegyek! :)))) Szoval tenyleg q**rva jo ez a jatek!
Dozsi Creative Commons License 1999.04.14 0 0 2
A Guru irt rola egy fel oldalt.
Amugy nekem is tetszett a jatek, csak a harmadik varost lehetetlen megoldani, legalabbis en foladtam. Sajna letoroltem, de mostanaban kezd ujra megjonni hozza a kedvem :)
Az uj jatekok ugysem olyan jok mar :(
Mike Creative Commons License 1999.04.14 0 0 1
De most mar van GTA London is!
SZVSZ azert vannak JOBB jatekok is
Mike
Motolla Creative Commons License 1999.04.14 0 0 0
Szerintem is jó játék de azért nem kéne ennyire elszállni tőle!!!
Egyébként én is sokat játszok vele(most már nem, mert letöröltem).
Előzmény: Martonka (-)
Martonka Creative Commons License 1999.04.14 0 0 topiknyitó
Nem tudja valaki, hogy miért csak az a kaki 567Kbyte irt erről a csúcsszuper játékról? Szerintem még minig a vuilág legjobb játéka, és idegesítő, hogy az újságokban még csak nem is írnak róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!