Keresés

Részletes keresés

Mogorva Creative Commons License 1999.03.17 0 0 45
Beleolvastam az olvír archivumba. Elkeseredetten emlékeztem vissza az egykor virágzó és nagyon jó olvír rovatra. Azt is tönkretették a cenzúrázással. Aki nem hiszi olvasson bele mondjuk 97 évben milyen aktív társasági élet zajlott ott. Ma meg? Nesztek... :((

Kulcsszavak a keresgéléshez:

Denes(USA)
(usa)
DD.
Ragadozó
Ellenúr
Egy Kapálódzó
Retek.
Dr. Fog
hahhaha
Bill
Törzsvendég
jozso
JOZSOO
terembura

Az olvir archívuma itt található:

http://internetto.hu/stb/olvir/olvir.html

Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 44
Most elmegyek a Big Apple New York Begel-hez és megeszem egy friss fokhagymás pirított begelt lazacos krémsajtal. Kona Arabica kávéval. A teraszról látom a PO-t, söt hallom a hullámokat is. Friss sós levegö csiklandozza az orromat és arra gonolok majd, hogy ezzel az erövel ehetnék avas birkapörköltet a Hortobágyon, miközben a koszoskörmü pincérek hessegetik a legyeket a pecsétes, jobbsorsot látott abroszról.
Micsoda mázlista vagyok.
Jam jam.
bubu Creative Commons License 1999.03.17 0 0 43
en csak megemlitettem a velemenyemet.
nem okos dolog ;-))
ilyesmivel az ember konnyen magara szabaditja a halo eros fiuit ;-)
R. olyan amilyen
de, amit pl. BozPav muvel (bizonyos vagyok benne, hgy nem azonos Mogorvaval), az szerintem undorito.

Előzmény: Mogorva (39)
szanovagan Creative Commons License 1999.03.17 0 0 42
Fetucsíni Alfredo,
amerikában, és nem amerikába.
Készülsz te arra az érettségire?
Vagy minek?
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 41
Bozgor, de hamar Mogorva lett belöled.

Alfi, ne félj, most hagylak beszélni.
Kell a röhögés.

Alfred Creative Commons License 1999.03.17 0 0 40
Még valami. Ragika működési zavarait tökéletesen mutatta a (lehet, nem pontosan idézek) "Mi a rossz Amerikába" című topic, ahová mit sem sejtő újonnan érkezők szépen beírták, hogy tényleg mi nem tettszik nekik a Tengeren túlon. Na, őket aztán alaposan lebalkánozta a topic-gazda. Máig nem értem mi értelme volt? Hát ha ő nem kíváncsi a feltett kérdésre érkezett válaszokra, mi a francnak fárasztotta magát a gépeléssel? Egyáltalán, ez az ember minek irogat egy magyar fórumba, ha ennyire gyűlöl minket?
Nem értem. Nem értem.

(Ragika véletlenül se válaszoljon, nem neki írtam!)

Mogorva Creative Commons License 1999.03.17 0 0 39
Kedves mindenki, akit irritál az ún. anti-ragika kommandó :) tevékenysége, azt üzenem nektek, hogy: szeressétek és tiszteljétek Ragikát.

Megérdemli.




















Hát még Ti! :(

Aztán magatokra vessetek.
A hülyeséget nem tolerálni kell, hanem távol tartani. Nem mellesleg kéretik figyelembe venni, hogy a fószer akkor is hazudik, mikor kérdez... Ennek fényében bájologjatok vele. De mint tuggyuk demokrácia van, úgyhogy nosza! Csakhát, más kárán tanul az okos...

(bocs a duplázásért)

Duracell.

szanovagan Creative Commons License 1999.03.17 0 0 38
Elég alattomos húzás egy társunkról gyülölködésre alkalmas topikot nyitni. Zsidózzatok is egy kicsit és teljes lesz a balkán.
Mintha már szó lett volna erröl, hogy az alantas.
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 36
Engem meg ZöPöcök dörgölödzö hozzászólása nem lep meg.

De mint "láttyátok" én nem is kellek ide.
Megy a vonat magától.
heheheheh...
Period.
Köszönet Prüntyinek.
Békejobb sulyba. Kesztyü a földön. Bozgor beszéde öszntén meghatott :).
Egy haniskártyás link tróger.
Ö hamisitotta az elsö nicknevem. Csak akkor Mogorvának hívták.
Remélem a topiknál maradtam.
Na jó most magatokra hagylak benneteket, megérdemlitek egymást.
Al-frédi meg a többiek, tsókoltatom a Zaturekodat.
telefonbetyár, kössz a megértést.
Na báj.

ZöPö Creative Commons License 1999.03.17 0 0 35
Gondolom, senkit sem lep meg, ha Zaturek Manfréd és Alfred urakkal értek egyet.

ZöPöcs

Alfred Creative Commons License 1999.03.17 0 0 34
Nagyon zavar a jelenléte itt az Internettóban, mindenképpen üdvözölném, ha a Törzsasztal működtetői valamilyen technikai megoldással Ragikát (+ sok-sok nickjét) eltávolítanák.
Sajnos folyamatos provokációi és névváltoztatásai minden új érkezőt (annak idején engem is) megtévesztenek, és ez az egész magát a Tasztalt járatja le.
Furcsáltam, hogy mikor végre a fenntartó megmozdult, és "kimoderálta" Ragikát, egy egész csapat - elötte átvert - széplélek állt ki Ragika mellett az "Internet szabadsága" nevében.

(Ragika véletlenül se reagáljon, nem neki írtam!)

Árpi Creative Commons License 1999.03.17 0 0 33
Szerintem tökmindegy, hol él az a valaki, aki mindenféle Ragadozó-Ragika-stb. neveken írkál ide. Amíg talál valakit, aki vitába száll vele, amíg lesz ember,aki válaszol neki, addig csinálni tudja, ezért csinálni is fogja beteges játékát. Vagy meg tudjuk állni, hogy szóbaálljunk bele, vagy soha nem fogjuk megnevelni. Az a baj, persze, hogy mindig vannak újak, akik még nem ismerik, így tovább éltetik... Mindegy, végülis mit árthat? Itt még ez is belefér nálam a liberalizmusba.
Zaturek Manfred Creative Commons License 1999.03.17 0 0 32
Egyre inkább az a véleményem, hogy nem amerikai! Egész, immár lassan hároméves, tevékenysége során mindent megtett azért, hogy megutáltassa Amerikát, és újabban a NATO-t is, méghozzá eléggé agyafurtan, hiszen ő csupán "védi" azokat a magyaroktól. A konkrét nickek semmit sem számítanak, csupán a végtelenül nagyképű, dicsekvő, mindenkit kioktató, mindenkibe belekötő, egyszóval egy igazi provokátor figurát személyesít meg. Az időnkénti "békülési" nyilatkozatait pedig sosem szabad komolyan venni, azok is csak ennek az alattomos játéknak a részét jelentik.

Ezek után pedig csupán azokat kell megtalálni, akiknek az ilyen magatartás hasznukra lehet...

Karcsu Creative Commons License 1999.03.17 0 0 31
Tisztelettel megkérem Pintyökét, vagy Mogorvát, ha erre jár, hogy gyűjtse csokorba Ragika összes nevét, hogy felismerhessük már ideje korán.
Köszönöm.
Karcsú
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.17 0 0 30
Jól teszed! :-)) "A tények makacs dolgok."
Előzmény: telefonbetyar (29)
telefonbetyar Creative Commons License 1999.03.17 0 0 29
Reménytelen...én kiszalltam,lehet "habozni"
Előzmény: Bozgor Pávián (28)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.17 0 0 28
Drága telefonbetyár, nem tudom, hogy a végén ki lesz nevetséges, de azt igen, hogy most ki az. Te! Ragika három éve egyebet sem tesz, mint a saját (állítólagos) jólétét ecseteli és a szülőföldjét pocskondiázza. Párhuzamosan! Ha valaki az imádott USA-jára tesz negatív megjegyzést vagy megemlít valamilyen rossz oldalt, akkor büdös bugris balkáni, ha viszont véletlenül Magyarországot dícséri valamiért, vagy egyszerűen csak jól akarja itt magát érezni, akkor úgyszintén büdös bugris balkáni.
Pintyőke ráadásul nem is Magyarországon él, ha ez (is) elkerülte volna a figyelmed.
Előzmény: telefonbetyar (25)
telefonbetyar Creative Commons License 1999.03.17 0 0 27
A vélemények utkoztetése is egyfajta intellektualis harc,foleg ha T.asztalt tekintjuk itt ugyanis a jobbhorog valoszinusége elég kicsi,te pedig ha jol latom (l.bevezeto) egy kozvetve ugyan de Ragikat tamado vitaforumot nyitottal,amire a B.P. és tarsai ugy harapnak mint a kishalak a csalira...
Előzmény: Pintyöke (26)
telefonbetyar Creative Commons License 1999.03.17 0 0 25
PINTYOKE,most én is megsértelek:szedjél nyugtatot,mert Ragika nem mondta egy szoval sem hogy a te életed boldogtalanabb Mo.-n mint az ové ott,o csupan a sajatjarol beszélt,hogy neki igy jobb,és akkor mi van?Neked vagy komplexusaid vannak vagy tényleg nagyon a "bogyod"-ben van Ragika,hogy igy védekezel,ilyen indulatosan amikor senki sem tamadott,sot Ragikanak volt az a tagadhatatlanul kulturalt megnyilvanulasa is hogy békekotést ajanlott!TE viszont forrsz,lobogsz itt az indulataid hevében mint egy kiskamasz:"nem csak azért sem,és kulonben is..."-na most melyikotok elméje szarnyal valoban az intelligencia magaslataiban...?Legyél nagyvonalu,és higgadj le,mert ha vele akarsz "harcolni" biztosan megtalalod amit keresel,de a végén ki lesz nevetséges?
Előzmény: Pintyöke (21)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.17 0 0 24
Nagyon nagy igazságod van!
Előzmény: Pintyöke (21)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.17 0 0 23
Szegény beteg marha... Mindent te mondtál el magadról, csak egyesével. Az meg sem fordult a fejedben, hogy egyszer valaki (bárki) összerakja, amit mondtál és szépen összeáll a puzzle. Most már hiába játszod meg magad, azt a kussológépet bizony elfelejtetted bekapcsolni.
Ne örülj korán. Nem a neved, lakcímed, életkorod a legfontosabb adat rólad.
Egyelőre. :-)
Semicolon.
Előzmény: Ragiku (18)
telefonbetyar Creative Commons License 1999.03.17 0 0 20
Én kifejezetten tamogatom Ragiku-t,ha jol odafigyeltek lehet hogy néha nem szalonképes a modora,de egyaltalan nem egy "tokkelutott-hulye",és még humora is van.Azt cseszegeti aki valahol vevo erre,és mostanaban nem is o az aki tamadni szokott,hanem azok akiknek a "virtualis-anyazas" perverz oromot okoz;ugyanis elég gyakori ujjabban ,hogy ok nélkul is a nyakara taposnak,csak magukbol csinalnak bolondot,Ragiku meg jol mulat rajtuk(velem egyutt).Tehat:minden esetleges hibaja ellenére(ami ugye akad mindenkiben) neki van egy nagy értéke is,nevezetesen nem alszent!
szanovagan Creative Commons License 1999.03.17 0 0 19
Jó ez a sok vélemény. Mi?
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 18
Jajjajajajajjjajaj!
Ma gyónok:
Az úgy történt, hogy be akartam vinni a "barátaimat" az erdöbe. Hasamra ütöttem és kijött egy név. Másnap már eszembe is jutott, hogy ilyen név valóban létezhet.
Tudorjaim nekiestek s ki is bányásztak egyet. Szegényt.
Nem érdekli öket, hogy a név bogusz, ez a fix pont az életükben. Ennyit ér a tudásuk is.
Maradjanak hát az erdöben.
Heheheeh....
Rólam viszont semmi.
Ez OK.
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 17
Ne csodálkozz, hogy nem az AOL-ról írok. Ez csak megtévesztés.
Heheheh...
Happy St. Patrick's day.
Ma ir vagyok egész nap.
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 16
Pintyöke,
Ugyan nem értem, hogy minek nyitottad ezt a topikot, mint ahogy azt sem 3rtem, hogy a moder5tor hol hagyta a követezetesség3t amikor egy személyeskedö topikot átengedett.
De nem ez a lényeg.
van itt egy néhány fazon akit nem tudok a szönyeg alá söpörni. Trágárkodnak, niknévvel csalnak, hamisítanak, etc...Igy parodizálom, cukkolom öket. Magyarul hülyülök velük. Kapják amit megérdemelnek. Ök és a moderátorok meg pörögnek. Valójában most már el sem olvasom, hogy mit írnak. Ugy kezdödött, hogy valamikor régen az itteni tapasztalataimat írtam le, amit ök provokációnak vettek.
Én most békejobbot nyujtok neked és békénhagylak. Ezt várom töled is.
Én itt él;ek lassan 25 éve. Nagyon szeretem ezt az országot, mert amit otthon elvettek tölem azt itt mind visszakaptam. (lehetöségek, anyagiak, stb.)Hivatásomat tekintve csak annyit, hogy cerative és imádom csinálni amit csinálok, igy az nem munka számomra. Hogy pénzt is lehet vele csinálni az meg csak elöny.
Kor: Közép
Nös. 2 gyerek.
Mit íjak még?
Ha ezek után is maradsz a sárdobálósdinál akkor nekem úgy is jó.
Üdv. Ragiku a volt...Ki tudja?

Az AOL $21 s állandóan 5 címed lehet nyitva. De ha akarod percenként is levehetsz és feltehetsz. Igy gyakorlatilag korlátlan.

Még valamit: Figyeld erre az írásra a reakcíkat. Mindent megértessz(Vannak itt kis firkászok akik az elsö irásukban Ragikát fikázzák, azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák, aki nincs és nem is tudnak róla semmit. Ez a sikk?) (Régebben Ragika, Ragadozó volt, de vele is kitörölték. Hehhe..)
Period.

mimo Creative Commons License 1999.03.17 0 0 15
Ki ez az idegesítő idétlen hülyegyerek? Nem túl régen olvasgatom a Törzsasztalt, de az már most feltűnt, hogy van egy pár agybeteg emberke akik megengedhetetlen stílusban köpködnek másokra. ŐK egy azaz Ő mind az összes nick?
Emberek, ez nem beteges? Javaslom Ragika gyógykezelését, sikertelenség esetén likvidálását!
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 13
Maca! Maca!
Az elöbb bubu, most meg szanovagan. Paranoidkodunk. Prüntyike?
Aszentyit.
Gúd nájt Hany.
He...
szanovagan Creative Commons License 1999.03.17 0 0 11
barátkozok, helyesen barátkozom
ikes ige
hehe
Ragiku Creative Commons License 1999.03.17 0 0 9
Várja "my ass"!
Ki se tudom kerülni.
Mi van? Visszaadta apu a claviatúród?
hehe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!