Keresés

Részletes keresés

fargo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 14
Nekem 4 évig Ericsson 198-as volt, illetve a kezdetek kezdetén 197-es, csak az elsôt azt ellopták. Ez egy nagyon strapabíró készülék volt, nekem a szolgáltatásai is tulajdonképpen elegendônek bizonyultak, igazándibôl a modernebb telefonok sok csili-vili extráját a kutya sem használja.

Most egy 6110-est használok, ugyanis az Ericssonra rácsaptam a kocsi ajtaját, annak annyi. A 6110-es korántsem olyan strapabíró, egy év után cseréltem a teljes tokot elôlapostól, nagyon gyenge konstrukció, talán a méretbôl kifolyólag.

Egyszer voltam a Nokiánál, ott azt mondták, hogy a 6110-tôl felfelé a telefonos kiegészítôk (Nokiailagosan) kompatibilisek lesznek, és hogy a különbözô gyártók tárgyalnak arról, hogy kialakítsanak valami szabványt. A 7110-es autós töltôje mindenesetre pont úgy néz ki, mint a 6110-é.

Az 'öngyújtó' Nokiáról a cég saját emberei is azt nyilatkozták, hogy megvenni nem érdemes, hacsak nem ékszernek szánod. A szoftver ugyanaz, mint a 6110-ben, csak állítólag nincs hozzá sem autós szett, sem semmi, csak egy mezei töltô.
kisvacak Creative Commons License 1999.02.24 0 0 13
Fargo Kedves!
Arra gondolsz, ami olyan, mint egy öngyújtó?
Néhány hete telefont vásároltam és fültanúja voltam, amikor az egyik eladó kifejezetten NEM ajánlotta egy vásárlónak azt a típust!??? Állítólag túl picik a gombok, nem lehet jól hallani a hívót, stb.???? Én nem értek hozzá...
A 7110-est elfogadnám, ha hozzám vágnák. Tuti a kijelzője, jó nagy (és ugye színes?). Nekem is - mint ds9-nek - 6110-em van, nagyon szeretem.
Előzmény: fargo (11)
ds9 Creative Commons License 1999.02.24 0 0 12
Nem tudom, hogy kinek milyen telefonjai voltak eddig / ha voltak /, én elég hűséges típus vagyok, 1995-ben vettem először mobilt / és azóta fizetek ezeknek a szemét rabolóknak :) / az akkor egy Nokia 2110-es volt és egészen 1998 Januárig ilyet használtam / jó, több 2110-esem volt / és akkor vettem egy 6110-est, amit nagyon szeretek.

Drága apámtól tavaly kerek évfordulós szül.napomra majdnem kaptam egy 9110-est, de azt akkor nem lehetett kapni / azóta se, fene a pofájukba /, meg szegény be is sokalt mikor az árát tudattam vele.
De nem tettem le róla, hogy egyszer veszek, azért.

A 7110-es nagyon jól néz ki egyébiránt, és nem tudom, hogy látta-e valaki a 7110-es 1000 / (ezer) !!! / db telefonszámot tud tárolni, ez nem semmi.

A Nokiákkal csak egy baj van / más telefonról, összehasonlítási alap hiányában nem tudok nyilatkozni /, az autótöltő ill. kihangosító.

Veszel egy új telefont vehetsz új autós kit-et, ez a nagy szemétség, azt hinnéd. hogy mivel a 6110, 5110 autós szett kompatibilis akkor majd a 9110-es is az lesz.

Nagy frászt!
fargo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 11
Vajon mennyibe fog kerülni? Egy kisebb vagyonba, mint a 8810 (vagy 8110? nem is tudom, szóval az a krómozott csoda, amibôl limitált példányszámban gyártanak majd ezüst meg arany meg platina burkolatút is.).

Szerintem egy tahofonban semmivel sincs bonyolultabb elektronika, mint pl egy jobbfajta kalkulátorban, amit max 10k forintért meg tudsz kapni, s ebben benne van mindenkinek a haszna. A 60-300k-s árak szerintem nagyon túlzóak, utálom azt, aki extraprofitot termel...
jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.02.24 0 0 10

Hidegen hagy.... szamomra ez egy statuszszimbolum es nem egy telefon.

Benjy Creative Commons License 1999.02.24 0 0 9
Ezek a lehuzhato szajuak nem tetszenek.

Egyebkent aki javitja azt mondta amig lesz Nokia addig nem fognak unatkozni.
/Philips-et se vegyel/
BZoltan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 8
?????????????????
Előzmény: originalqszi (7)
originalqszi Creative Commons License 1999.02.24 0 0 7
7111-))))
BZoltan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 6
Czaby,
szerintem nem reklamozas az, hogy egy majdan juniusban kijovo uj, raadasul technikailag profi cuccrol beszelgetunk. Egyebkent ameddig ez a 7110-es nem volt porondon addig en is aszontam, hogy jo a Motorola, de ez a gep ez mesteri emellet minden mas elbujhat.
czaby Creative Commons License 1999.02.24 0 0 5
Bzoli kedves, mar elore latom, hogy reklamozassal fognak mindket megvadolni. Bar en senkinek nem mondtam, hogy jo, csak kerdeztem.
Egyebkent is Motorola rulez. Olyan szep fekete.
Előzmény: BZoltan (4)
BZoltan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 4
Nekem pedig tetszik a 7110-es szep nagy a kijelzoje, kenyelmes a roller-gomb, es vegre nem kell szorakozni a flitterrel, hanem van egy franko gomb amit ha megnyomunk akkor szepen lecsuszik magatol. Van benne annyi memoria mint a szemet es ismeri a WML formatumot amiben szerintem van akkora jovo mint a HTML-ben. Hajra! En is veszek majd ilyet magamnak, ha lesz ra le....
czaby Creative Commons License 1999.02.24 0 0 3
off on
lwo: szerintem is :-)
off off
Eleg jo, kar hogy meg nem lehet kapni.
A formaja valoban izles kerdese. Nekem egy oreg Motorola-m van, es le nem cserelnem semmi penzert. (Egyelore.)
Előzmény: Iwo (1)
Iwo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 2
a francba, elkéstem, ds9, most nem jön ki jól a jé egy nullás fikázó szövegem :)

Iwoka
Iwo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 1
nagyon kikívánkozik belőlem, de akkor sem mondom hogy jé egy nullás.

Czaby: hey, nem ismerjük egymást véletlenül? Szerintem igen. A Romi nagy cimborája vagy ugye? akkor igen. Egyébként mi ez a 7110? mobilmester?
lehet már vele ftp-zni, és van benne winyó? akkor már elég jó lenne.
byebye

Iwo
ds9 Creative Commons License 1999.02.24 0 0 0
randa :)
czaby Creative Commons License 1999.02.23 0 0 topiknyitó
Hogy tetszik az uj 7110?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!