Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1998.11.04 0 0 6
Starcraft rulezz!!
A kedvenc nepem a Protoss. Ha elejen jol kiepited idoben utanna szinte verhetetlen.
2x12 cruiser + 6 db arbiter verhetetlen!!!
eleinte jo vedelemnek es ha ez megvan akkor usgyi neki mindenkinek!!
A legjobb multiplayer fajta a 4x2-es csoportok egymas ellen.
Tier Creative Commons License 1998.11.04 0 0 5
Nekem is teccett, de ti akik a Protoss hívők vagytok a BattleNet-en is jáccottatok már?
én még nem...de ahogy tapasztaltam (olvastam, nézegettem) ott inkább a zergek meg a humanok a királyok
a protossok egyébként nekem túl drágák voltak (bár az a bázi hajótípus rulez!)
a zergekkel azt csíptem, hogy iszonyú gyorsak
(ha ott a jóval olcsóbb repülő egységből volt 12 mindig megnyertem a játékot...)
de én már mégiscsak az embereket kedveltem meg, merthogy nagyon mobilak és a ké másik nép eléggé helyhez kötött, egy bunkert még az ellenség bázisa mellett is fel lehet húzni :)

az zavart a játékban (a scenarioban) hogy elsősorban a saját faj ellen kellett harcolni és így nem jöttek ki hogy mit mire lehet használni...

tudja valaki mikor jön ki a kiegészítő, szerintem a Protoss Dark Archont nagyon nagyon túltápolták

DESTROYER Creative Commons License 1998.11.04 0 0 4
Igazad van Fred,csak az a baj,hogy 12 carrier=k-sok pénz+interceptorok.Egyébként tényleg jó...nekem is a protoss a kedvencem.

Visszatérve a Kultúra témához:azt még mindig kevesebben látogatják,mint a Törzsasztalt.

DESTROYER Creative Commons License 1998.11.04 0 0 3
Kikkel akadtál el,bracs?Mondom a tippet...
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1998.11.04 0 0 2
A protos építkezési módszer a legjobb. Igazán eredeti ötlet. Az átvezető mozig is nagyon jól sikerültek.
bracs Creative Commons License 1998.11.04 0 0 1
szevasz
a számítógépes játékok közül a warcraftII-t kedveltem meg, nem is nagyon játszottam más játékokkal, igy nagyon vártam milyen lesz a starcraft, habár mostanában nem nagyon jutott időm játszani, meg gép átépítés/bővítés alatt vagyok, azért a 10-es pályáig eljutottam, itt meg szivás van. Van valakinek valami tippje?
Piszkos Fred Creative Commons License 1998.11.04 0 0 0
Én ugyan nagyon szeretem a STARCRAFT-et, meg minden előzményét, de meg kell jegyeznem, hogy ez a topic a kultúra rovatban egyszer már megnyílt számítógépes játékok címmel.
De a starcraft halálos.
Különösen a protos carrier. Ha abból van 12 készleten, feltöltve kis hajókkal, megnyerted a pályát.
Másik kedvencem Kherrigan zerg változatban továbbfejlesztve. Egymaga képpes egy pályát megnyerni.
DESTROYER Creative Commons License 1998.11.04 0 0 topiknyitó
Ebbe a topicba azokat várom akik játszottak a Starcrafttal,tetszett nekik és hívők lettek.Örülnék,ha véleményeiteket és tapasztalataitokat megosztanátok velem a jóizlés határain belül.Továbbá szeretném,ha leírnátok kedvenc népeteket és egységeiteket.Kösz!
BLIZZARD rulez!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!