Keresés

Részletes keresés

Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 22
Hát tessék. Az ember itt plicitál ex az éj közepébe, 'szt erre kiplicitálják az ablakon...
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 21
Na ez a lenyeg!!! Plicitalni nem lehet rendesen. A franc aki megeszi... Ki is nyitom az ablakot plicit...
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 20
Ok, igazad van, 16 hozzászólásból nem lehet jól következtetni, meg explicitálni, majd kiderül valami

Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 19
Abban meg egyetértek, tisztelettel és komolyan, hogy a női deviancia kevésbé előfordulása, vagy megnyilvánulása az eltérő gondolkodásmód miatt van. Más az agyunk, na, ez a helyzet :)
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 18
Lakki,
Szakadj mar el a netes gondolkodastol. Ez a "milyen sokan" mindossze ot-hat "ferfi". Azert ennel joval tobben gondolkodnak "hagyomanyos" modon. Csak nem firkalnak a netre....
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 17
neduddgi,
én is eddig azt hittem, hogy a fiúk a női nőket szeretik - általában, viszont nézd meg milyen sokan tetszéstnyilvánítottak itt nő férfiruhában ügyben. Én hozzátettem, hogy "néha", a férfiruhában flangáláshoz, mert azért bízom benne, hogy akinek ez tecc, az sem szeretné a kedvesét örökké boxeralsó-férfizokni-kockásXXLing szerelésben látni.
A közelben tartózkodó egyetlen férfijú meg már alszik, nem tom mekkérdezni.
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 16
Lakki,
Tisztelettel, de ellentmondok. Normalis fiuk azt szeretik |de nagyon!| ha az asszonyok NOI ruhanemuben maszkalnak. Minel hianyosabb annal jobb. De ne legyen teljesen hianyos.
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 15
Volt régebben többször a TVben egy vicces angol sorozat, a Csengetett milord, és abban is az egyik főszereplőnő - most nem ugrik be a neve - a lányokat szerette, és mindig férfiöltönyökben leledzett. Szerintem csudajól nézett ki benne.
Úgy néz kis a fijúkk szeretik ha a lányok néha férfiruhákban flangálnak, ez talán azért van, mert úgy nagyobb a kontraszt és jobban látszik, hogy ők (mi) NŐK...
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 14
Lajos,
Gratulalok! Ugy tunik, megint beletrafaltal. Ez a topic nepszeru lesz, hogy a kolto szavaival eljek:
"Dongjak korul, mint hust a legy"

Temahoz: Szerintem azert nem teszik, mert konnyebb levagni valamit, mint odavarrni valamit. Macerasabb. Na komolyan: Annyira mas a ket nem altalaban vett szexualis gondolkodasmoja, hogy valami miatt ez a "deviancia" a noknel nincs az esemenyhorizonton.... Vagy valami ilyesmi.

Lajos, megegyszer gratula!

eomer Creative Commons License 1998.10.08 0 0 12
McAl! Ennél már csak az sejtelmesebb, ha a férfiingen alatt nincs is bugyesz. (Maximum egy slicces boxeralsó :-))
Gabika Creative Commons License 1998.10.08 0 0 11
Lányok ffiingben rulez !!!
Hajrá lányok!!!!!
Lütyő Creative Commons License 1998.10.08 0 0 10
Hali!

Szerintem minden nőben van jó adag ilyen vonás.
/Ezt arra alapozom, hogy ismeretségi körömben a nők mániákusan imádnak férfi ingben/atlétában/pizsamafelsőben flangálni otthon. Ezt ők teljesen természetesnek veszik. De próbálnánk csak meg mi felkapni egy kombinét/bluzt, stb. - micsoda röhögés lenne!!/

McAl Creative Commons License 1998.10.08 0 0 9
A baráti társaságomban megtalálható nők nagy része imádja a férfi cuccokat. Ráadásul nagyon dögös, ahogy azokban a rucikban mászkálnak. A férfiing pl nagyon sejtelmessé tud tenni egy nőt, főleg akkor ha ezen kívül nincs rajta más csak egy bugyesz. A boxer szintén királyság.
Szóval hajrá lányok, hordjátok a férfi cumókat.

McAl

CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.10.08 0 0 8
Pedig igenis nagyon jól tud ám állni a férfias ruha sok nőnek. Gondoljatok csak arra fijugg, mikor a frissen gőzölgő kávét reggel egy, a hímpizsamádba (vagy az ünnepi fehér ingedbe) bújt leány hozza...

De a nadrágkosztüm is témába vágó izgalomság.

Mégvalmintovábbá a harcosabb fajta leszbikusok szívesen viselnek mindenféle férfiholmit, ez közel analóg (lóg?!) a felvetéssel.

Nekem egyébként tetszik.

Robzon Creative Commons License 1998.10.08 0 0 7
Tanga uncsi… Amúgy gondold csak el, mi nehezebb? Egy csajnak olyan férfiasnak lennie ,mint Jack Nicholson, vagy Arnold Schwartzenegger, vagy egy faszinak olyan nőiesnek lennie ,mint pl. Naomi Champbell? Az utóbbi néhányaknak sikerült pl. Ru Paul, meg ez az új izraeli csoda vmi. Afrodita. Sőt, ezek a transzvesztiták tán még nőiesebbek is a nőknél. Bár ahogy illegetik magukat, videó klipen kívül, az már gusztustalan.
eomer Creative Commons License 1998.10.08 0 0 6
És azok a fekete, lábszárközépig érő, lehetőleg műszálas zoknik egy formás női lábon! A gumírozott rész, mondjuk, visszahajtva ... Mmmmmmmmmm...
KillerJack Creative Commons License 1998.10.08 0 0 5
eomer,
már hogyne tudnám! ;-)
de az igazi benne hogy lágyabb anyagból van mint a női bugyik ezért könnyebb letépni! ebben tényleg jobb! ;-)))
eomer Creative Commons License 1998.10.08 0 0 4
KillerJack!

Akkor Te nem tudod, milyen fannnnntasztikus érzés besiklani a hölgy intimebb testtájaira a boxeralsó sliccén keresztül! :-))
(Megjegyzem, én sem tudom ... :-))

And67 Creative Commons License 1998.10.08 0 0 3
Miközben sok nő állítja, hogy jobb a férfiaknak, meg ha újra születhetne, férfi szeretne lenni, odáig csak néhány merészkedik, mint a transzvesztita férfiak. Lehet, hogy csak azért kevesebb a transzvesztita nő, mint férfi, mert bátortalanok.
KillerJack Creative Commons License 1998.10.08 0 0 2
eomer, ezzel vitatkoznék...
mert a tanga téma az igazi!!!
KillerJack Creative Commons License 1998.10.08 0 0 1
Szörnyenlala, csak nem férfi akarsz lenni?
Ne tedd! olyan jó, hogy lány vagy, nem?
eomer Creative Commons License 1998.10.08 0 0 0
Dear Louise of Monster!

Újfent aktivizáltad magad? Vagy csak elkerültük egymást?

A topicnyitóra reflektálva. Te tényleg nem érzed, hogy mennyivel dögösebb egy nő kockás boxeralsóban, mint pl. egy lehelletnyi tangában? :-))

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.08 0 0 topiknyitó
Azon agyalok egy ideje, hogy sok férfi nőnek öltözik, nővé operáltatja magát, nőként él; viszont ugyanezt fordítva a nők miért nem teszik? Vagy megteszik, csak nem mutogatják?

Szerintetek hány nő bújik esténként titokban (hogy a férje meg ne tudja) férfi atlétába, boxeralsóba, vagy fekete lábszárközépig érő zokniba? Vagy esetleg hány nő hordhat gatyát a kombinéja alatt?...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!