Keresés

Részletes keresés

Zölduborka Creative Commons License 1998.09.30 0 0 58
Maradt a regi logo, igy mar tecc!
De a hatter tenyleg lehetne egy az OK gomboknal egy kicsivel sotetebb szurke, mert akkor nem folyna ra a szemem a monitorra es raadasul nagyon jol nezne ki a sargaval.
Egyebkent alakul, csak igy tovabb!

Udv.

Ubi

u.i: az "stb..." es a tobbi (:)) logo maradna a regi? Jo lenne!

GTS Creative Commons License 1998.09.30 0 0 57
Kedves András!

Szerintem is jó az új címlap, bár a színein ugye lesz még változtatás? Mert tényleg nagyon kikészíti a szemet. Én is a régi logo mellett szavazok. S a végére egy kérdés: Hogyan jutok el az új cimlaprol pl. a Hardware Fórumhoz? (A réginél ez nem volt gond...) Szóval, ahogy írtad, van még mit csiszolgatni, de csak így tovább, jó lesz!

Utas2 Creative Commons License 1998.09.30 0 0 56
T. Nyírő Úr!

Hali. Csak belekukkantottam, felőlem lehet új vagy régi is a logo, összességében teccik.
Van abban valami, hogy azok az újság-linkek kerüljenek bele, akik ezt igénylik, és tényleg úgy kiegyensúlyozott, ha a Népszabi mellett ott a Magyar Nemzet is.

Egyébként átláthatóbb, mint a régi.

Tényleg ne csak a törzsasztal, hanem a politika és esetleg a kultúra is szerepelhessen a nyitóoldalon.

Maradok üdvözlettel.

kaviat Creative Commons License 1998.09.30 0 0 55
első látásra kusza, nem láccik a struktúrája, össze van hányva mindenféle össze nem illő cucc... mi dönti el hogy mi kerül barlra és mi jobbra ? második látásra kibukik a szisztéma :-) a lényeg középen van... harmadik látásra kezd hatni a narancssárga ! szinből:cool talán csak valami vérsárga háttér hiányzik...

logo: igenis lehet új logo! olyan, ami viszi tovább a régi szertelenségét, de van benne valami húzós új idők feelingje ...

kaviat rondaemberbácsi endorfinpapa

Hipotalamusz Sztimjulétor Creative Commons License 1998.09.30 0 0 54
még1:

engem kicsit a régiben is zavart, hogy a kezdolapon nem ugyanaz a logo volt látható, mint a belso lapokon. most is egy régi internetto logo látszik a törzsasztal bal felso sarkánál a mostani index.htmlen levo helyett, pedig az sokkal jobb.

Hipotalamusz Sztimjulétor Creative Commons License 1998.09.30 0 0 53
Igen, igen!

A régi logo sokkal jobban tetzett nekem is. Akit le kellene cserélni, az angelday, de eziránti igényemet már úgyis megírtam Ny:Anak privateban.

.hsz

pcsikvari Creative Commons License 1998.09.30 0 0 52
Kedves András!

Ha már lemerültél a plebszhez, és szondázol:

Ez a szar gép egy vizuális média, tehát ilyen unalmas, fantáziátlan címlapot kár mutogatni,
közvélemény-kutatásilag. Tudomásul vesszük, hogy ez a technika mai állása, és ezt kell szeretnünk, mert telefon vonalaink ezt bírják el, de büszkének lenni rá nem érdemes.Ebben a címlapban nincs semmi fantázia vagy eredetiség, ettől még lehet nagyon használható és rendezett. A logót meg kőne tartani mert az kedves volt, de persze a nagy igyekezetben azt is ki akarjátok csinálni.? Ez a címlap nem több mint egy unalmasan rendszerezett, szellemtelen, liba sárga tartalomjegyzék, ami lehet gyors és áttekinthető csak étvágyat nem csinál. Ha ezen dolgoztatok és gondolkodtatok ilyen sokat, akkor szerintem nem jutottatok messzire.Táblázatot bárki tud csinálni, sárga fejlécekkel, ehhez nem kell nagy tehetség.

Didid

kerenyitomi Creative Commons License 1998.09.29 0 0 51
megírom a véleményem, mert kérted:
-altavistás nagyon
-ugye lesz háttér is? ,mert ez a fehér-sárga nehezen látszik. tényleg nem lehetne egy kicsit sötétíteni?
-nekem tetszett a régi is, DE! , a változatosság az mindig kell, ebben igazatok van
-maradhatna a régi logo

csá

ja, hajrá!!

geeez Creative Commons License 1998.09.29 0 0 50
hát, izé, elég merész. Lehet ha igaziban is ez tűnik fel hirtelen a képernyőn, többször nem fogok ráismerni.
Az új logó nem teccik. A többit meg lehet szokni, csak a tartalom maraggyon jó. Jó?
Nos Creative Commons License 1998.09.29 0 0 49
jó - bár túl fegyelmezett, de tény, hogy könnyebb áttekinteni
gejza Creative Commons License 1998.09.29 0 0 48
Az új teccik! Logó maraggyon! Háttér ne rikiccson! Én is a sötétebb szineket kedvelem, / tán a sötét lelkem miatt /.
Hali gejza ;~)
DeskSurfer Creative Commons License 1998.09.29 0 0 47
Ezt már fogom tudni használni Win 3.1 alatt Explorer 4.0-as böngészővel?
A régin ugyanis a mai napig nem látok egyetlen topicot sem, csak a fejléc jön be.
Ezt a hozzászólást is Win95 alatt írom.
Ha valaki esetleg találkozott már ezzel a problémával, segíthetne.
Árpi Creative Commons License 1998.09.29 0 0 46
Mindig a tőzsde lesz bal-felül? Remélem, nem sokáig lesz ennyire akut a dolog...
Chornell Creative Commons License 1998.09.29 0 0 45
Nekem személy szerint tetszik, de ha lehet vélelmezni, akkor szerintem a régi logo maradhatna, és a színek ne legyenek olyan élesek. Így "túl áttekinthetőnek" akartátok megcsinálni. Szerintem a szemet pihentető és nem ilyen durva színt kellett volna választanotok hozzá.

Egyébként tényleg jó! Csökkent az entrópia.
A törzsasztalt viszont szívesebben látnám a BAL oldalon.

Hát ennyi:
Üdv: kornél

Zénó Creative Commons License 1998.09.29 0 0 44
Zénó, 09-29-98 4:22 PM "én még több napilap linket tennék fel, pl. Magyar Hírlap, Magyar Nemzet, Napi Magyarország, valami romániai magyar nyelvű napilapot is"

rad84 09-29-98 6:03 PM "Nem hiszem hogy szükség van Magyar Nemzetre, meg Napi Magyarországra, plána ki volt az a marha aki román nyelvű lapokról beszélt ... Szerintem mondjuk Tadzsik lapokra lenne szükség (esetleg üzbég vagy azeri)"

rad84, hasonlítsd össze a két szöveget, utána verd a fejed a falba, és szólj, melyik a keményebb...

Bogarka Creative Commons License 1998.09.29 0 0 43
Nekem nem tetszik annyira az uj ... szinten tul szabalyos. Azeer igy is olvasni fogom ...
A regi logo meg sokkal jobb.
Trebitsch Creative Commons License 1998.09.29 0 0 42
Kedves András,

esküszöm, nem érted....

"Torzsasztal magasabbra: azt tervezzuk, hogy az erdekesebb, aktualisabb topicokat ezentul meg jobban kiemeljuk, tehat a hirek koze fogjuk elhelyezni. Tehat az utolso 5 tema mellett lesz olyan is, amikor a foszovegben is lesz torzsasztal. Epp most, amikor ezt irom, most is igy van."

Nem csak törzsasztal. Internettó-fórum, könyörgöm, abban vala négy Fórum, és ezek közül csak egy a Törzsasztal. A Politika fórum, például, az mostohagyerek, kéremszépen? :)

Gabika Creative Commons License 1998.09.29 0 0 41
Yo.....nagyon yo!!!!!

a logo maradjon...

neduddgi Creative Commons License 1998.09.29 0 0 40
Andras,
Csak belesasoltam, tetszik a tartalmi szerkesztes. A designe nem annyira, en a "sotet hatter" hive vagyok |bizonyara lelki alkatom miatt:)|, s azon a vilagos szinu informacio. Persze ez csak egy velemeny, a sok kozul...

Logot valtoztatni pedig lutri. Annak idejen az addidasnak 23%-os forgalom csokkenest okozott... Persze a neten talan mas a helyzet.
Egy ket kosza kicsi kep azert elkelne scroll nelkul a lap tetejen, a "top newsrol", mint a CNN-nel. Es pici ablakban, mivel keves a hely, talan lehetne onmagatol scrollozodo szoveg, a legfrissebb hirekkel. Biztosan erted mit akarok mondani.

Es persze hianyolom a ROCK megfeleloen eloterben levo publikalasat!! :)

KillerJack Creative Commons License 1998.09.29 0 0 39
ja logót csak akkor cseréljetek ha az obsoleted logós pólókat és sapikat becserélitek!
vagy akkor lesz csak értéke??... hmmm... veszek még!
Herb-Atea Creative Commons License 1998.09.29 0 0 38
A narancssárga téglalapokkal meg keretekkel egész rendezett benyomású a lap.
De mér' pont narancssárga...?
/-/
BLaci Creative Commons License 1998.09.29 0 0 37
Nekem is teccik, de kérnémtisztelettel a régi logo maradjon.
Herb-Atea Creative Commons License 1998.09.29 0 0 36
... és nem ártana kiírni a new york-i pontos időt. ;)
/-/
MGperY Creative Commons License 1998.09.29 0 0 35
és nem jahú, hanem infoszík !

a többi stimmel !

MGperY Creative Commons License 1998.09.29 0 0 34
/OFF TOPIC ON
mivel én írtam arról a kereső site-ról: nem aszt írtam h hasonlít, csak az is +változott a napokban
/OFF TOPIC OFF
rad84 Creative Commons License 1998.09.29 0 0 33
Hallottam (na hol? ;) ) hogy a Matáv is csinál portal-siteot (""kezdőlap"") - ez az uj internetto is ugy néz ki mint egy profi portal. Mert az is. Egyébként nem is hasonlit a yahoo-ra (sárga, táblázatok, stb) engem az Excitera emlékeztet. A régi logo jobb volt tényleg ... Nem hiszem hogy szükség van Magyar Nemzetre, meg Napi Magyarországra, plána ki volt az a marha aki román nyelvű lapokról beszélt ... Szerintem mondjuk Tadzsik lapokra lenne szükség (esetleg üzbég vagy azeri). Jó lesz ez igy, meg szép is . Jó munkát !
HJM Creative Commons License 1998.09.29 0 0 32
Kedves Nyírő András!

Trebi-hez csatlakozva én is javasolnám, hogy valamennyi Fórum utolsó 5 topicja jelenjen meg ne csak a Törzsasztalé.
Nagyon jó ötletnek tartom, hogy az érdekesebb(nem anyázós!) topicok valahova fő helyre kerülnek.

Bár én önmagamat "balos"-nak tartom egyetértek rox javaslatával és jobboldali napilapok linkjeit is szívesen látnam(Napi Magyarország, Magyar Nemzet).

És egy kérdés a végére:
az a pol.internetto mi akarna lenni, ugyanis semmit nem lehet belőle látni.

Üdv.:HJM

Barracuda Creative Commons License 1998.09.29 0 0 31
Nem szabad ennyi helyet üresen hagyni felül.
Ha én csinálnám (nem én csinálom): hirdetést koppig fel, Internetto logót keskenyebbre (esetleg elforgatva 90 fokkal) balra ki. Sőt a logót esetleg csak mint background végigfuttatni lefelé (keskeny sáv bal oldalon). Minél több info férjen a nyitóképre lejjebb lehet ritkább, azt úgyis görgetni kell.
A sebesség jó a régi nagyon tetű volt.
Barracuda
dyzs Creative Commons License 1998.09.29 0 0 30
IMHO sokkal jobb mint a régi, de valami sötétebb (pl. világosszürke) háttér valóban jobb lenne, mert így nagyon vakít, főleg éccaka.

Paranoid Creative Commons License 1998.09.29 0 0 29
Nekem tetszik az új.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!