Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ppipapp Creative Commons License 2011.07.15 0 0 991

Sziasztok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Solt és Akasztó közötti szakaszon van-e fixen telepített traffipax?

Nem olvastam végig az összes hozzászólást ezért bocsánat és köszönöm az infókat. Nem hajtottam gyorsan de láttam kamerákat és érdekelne, hogy más mit tud róluk.

Köszi.

asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.05.02 0 0 989

Probald ki es meglatod!

Előzmény: Törölt nick (986)
Macika Creative Commons License 2011.04.29 0 0 988

CD rádió...

Diktatortúra...

 

Korrekt :)

 

3,5 hónapos a beírás, amire reagáltál.

Előzmény: Törölt nick (987)
Macika Creative Commons License 2011.04.22 0 0 985

<=100 km/h + 17 km/h a tűrés, >100 km/h pedig +22 km/h.

Eggyel többnél már zahlen, bitte van...

Előzmény: Törölt nick (984)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.22 0 0 984

sziasztok!

érdekelne az elmélete annak hogy :

 

maximum 50,80,110,130 as megengedett sebességnél mennyivel "lehet" menni aminél még nem büntetnek meg?

 

Macika Creative Commons License 2011.02.14 0 0 983

Majd lesz.

A radar az erősen korlátozott. Ill. lehet azt is komolyan csinálni. Csak drága.

Előzmény: asztalosistvan2 (982)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 982

Tudom, hogy az es normalis is! Romaniaban is tiltott pl csakhogy nincs lezer nallunk, igyhat nincs amiert szereljenek ilyen szerkentyut vagy nincs amire hasznalni...

Előzmény: Macika (981)
Macika Creative Commons License 2011.02.13 0 0 981

Ne feledd, szinte az EGÉSZ felvilágosult EURÓPÁBAN tiltott a blokkoló!

Előzmény: asztalosistvan2 (980)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 980

Nem vagyok karorvendo, de nem tudom sajnalni en se oket. A lenyeg : szerintem meg sok viznek le kell folynia a Dunan, hogy vegleg betiltsak. Mindig van kiskapu, ez a helyzet... Engem, amennyit az elkovetkezendokben fogok jarni arrafele (nem jottek ossze terveim), aztan igazan hidegen hagy hogy tiltva van vagy sem, ugyis ha majd megyek, hetkoznap fogok, lesz eleg "kollega" aki utinfot adjon...

Előzmény: Macika (979)
Macika Creative Commons License 2011.02.13 0 0 979

De mit sozl majd az, aki 250-300ezer forintot fektetett blokkolo berendezesekbe, most meg ki kell szereltesse? Pl. olyan szemelyek, akik most szereltettek, nemreg?

 

Mit szólok???

 

Örülni fogok!

Tiszta szívemből.

Erre mondják, hogy ráb..ott a sompolygásra.

 

 

Előzmény: asztalosistvan2 (978)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 978

Odavesz 30ezer forintom, ok, vesztettem mar tobbet is (egyebkent ez csak terv egyelore). De mit sozl majd az, aki 250-300ezer forintot fektetett blokkolo berendezesekbe, most meg ki kell szereltesse? Pl. olyan szemelyek, akik most szereltettek, nemreg? Eleg nagy baj lesz emiatt, meglatjatok! Mondjuk, en eddigis a cb radiora baziroztam magam, hetkoznap kisegit majdnem 100%osan a bajbol. Az meg nincs ahogy betiltsak!

Előzmény: Macika (977)
Macika Creative Commons License 2011.02.13 0 0 977
Előzmény: asztalosistvan2 (976)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.01.31 0 0 976

Igen...de viszont megneznem amikor be fogjak tiltani (merthat be fogjak hamarosan), akik 200ezer forintokat adtak ki, mit fognak csinalni, hogy fogja a me'rek enni oket. Szeghalomon egyik haveromat lefotoztak, 200ezres blokkoloval egyutt, szoval nem tudom... en tovabbra is a cb radiora bazirozom magam, az mindig kisegitett eddig.

Előzmény: ebédfuti (974)
Macika Creative Commons License 2011.01.31 0 0 975

Hagyd. A modern cucc az drága lett volna...

Előzmény: ebédfuti (974)
ebédfuti Creative Commons License 2011.01.31 0 0 974

gratulálok.... megvetted, az itthoni viszonyokra belépő szintű blokkolóból, a régebbi tipust....

szerintem felrakás után se hajts gyorsan!

Előzmény: asztalosistvan2 (961)
Macika Creative Commons License 2011.01.26 0 0 973

50-esnél 60-nal nem fotóznak le.

Előzmény: Törölt nick (972)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 972

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha 50-es táblánál mondjuk 60-nal megyek és lefotóznak, de nem állítanak meg akkor elvileg nem kaphatok büntetést? (mivel nincs helyszíni bírság és 65-től van a 30.000 Ft-os csekk küldés)

Jól értelmezem?

Macika Creative Commons License 2011.01.20 0 0 971

Mindegy, en tobbet erre a topic-ra nem irok, latom, hogy nincs akivel beszelni, az okosak hallgatnak...

 

Ezt remélem korrekten be fogod tartani. 

 

Előzmény: asztalosistvan2 (967)
Macika Creative Commons License 2011.01.20 0 0 970

mást

Előzmény: Macika (969)
Macika Creative Commons License 2011.01.20 0 0 969

Szarom le, hogy hány idióta román vagy magyar-román vagy magyar döglik meg, mert alkalmatlan közúti közlekedésre.

 

Csak más ne vigyen a halálba!

Előzmény: asztalosistvan2 (967)
Macika Creative Commons License 2011.01.20 0 0 968

30as korlatnal, frissen ujbol aszfaltozott uton 50-60 km/h kozott fogtak meg valakit es kozel 100ezer forintos csekket kuldtek ki...

 

Ha ennyire setét vagy a témában, inkább foglalkozz szobanövényekkel szerintem.

 

Semmi időbe nem telne, hogy megtudd (látszólag van neted és használod is), 30-as korlátozásnál 47 km/h-tól van 30 ezres bünti, 55-től 45ezer. 65-től 60e Ft.

75-től (figyelem, a megengedett 2,5szeresénél járunk!) van csak 90ezres büntetés.

 

Ahhoz, hogy 75-öt mérjenek 30-as útnál, ahhoz a belső órának vastagon 80 felett kell lennie.

Aki a megengedett 2,5x-esével megy, az pedig bizony vastagon megérdemli a példás büntetést. Az már nem a véletlenül kcisit többel mentem a megengedettnél kategória!

Előzmény: asztalosistvan2 (965)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 967

Szeretem, mert azert a nacionalizmus ott rejtozik benned is. Es gondolj bele, most a kettos allampolgarsaggal hany egyeb "idiota roman allampolgar" fog atkoltozni es hasonloan cselekedni? A lenyeg, ha jartal volna errefele, megneznem, hogyan ervenyesultel volna az utakon...dehat nincs amit gondolni, a romanok is hasonloan velekednek a magyar allampolgarokrol... Aminek viszont orvendek, vannak rendes emberek is ezen a forumon akik segitenek es email-ben minden infoval szolgalnak, es en is hasonlokeppen, igy nem fogja meglepetes erni ot meg ismerteit, ha orszagunk fele tart, itt kirandul esetleg; es ennek orvendek... Mindegy, en tobbet erre a topic-ra nem irok, latom, hogy nincs akivel beszelni, az okosak hallgatnak...

Előzmény: Macika (966)
Macika Creative Commons License 2011.01.20 0 0 966

Abban segítselek, hogy ismeretlen úton 70 helyett 150-nel száguldj???

 

NORMÁLIS VAGY???

 

Hány idióta román állampolgár jött már ide meghalni, mert képtelen normálisan vezetni? Te tényleg nem vagy 100-as...

 

Előzmény: asztalosistvan2 (965)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 965

Hat az nem fog megtortenni, hogy a kulfoldi szamaimat lecsereljem. A masik dolog : ha valamit nem tudsz, hogy mukodik, akkor ne szolj be, mindenkinek jogaban all ugy vedekezni, ahogy akar. Es igen, ha nem lenne roman szam az automon, mar a 300ezres csekk reg jott volna haza, a multkori eset miatt (70 km/h korlatozas, 150 km/h-s sebesseg)... Nem ismertem az utat, nem tudtam hogy hol szoktak allni es kamion nem kozlekedett vasarnap. Szerintem a leglenyegesebb az lenne, hogy segitsuk egymast, otletekkel, kepekkel, videokkal esetleg, sempedig egymast mocskolni, lehordani, mivel ennek szerintem semmi ertelme! Nem szolok semmit amugy ha veszelyes helyeken mernek, de hallottam eseteket, hogy 30as korlatnal, frissen ujbol aszfaltozott uton 50-60 km/h kozott fogtak meg valakit es kozel 100ezer forintos csekket kuldtek ki... Az ilyennel nem ertek egyet! Sosem hittem volna, hogy van a roman rendornel mocskosabb es hitvanyabb, de ugy nez ki, hogy megis.

Előzmény: Macika (964)
Macika Creative Commons License 2011.01.20 0 0 964

Ameddig külföldi rendszámmal vigéckedsz, addig nagy a szád.

Majd ha tényleg átköltözöl és magyar rendszámod les,z majd akkor fogod kapni a 30ezres csekkeket szépen, sorjában.

De sebaj, mert majd a kamionos haverjaid befizetik...

Előzmény: asztalosistvan2 (963)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 963

Szerencsere, nem igen sok az automata modon hasznalt SCS-103, foleg nem ebben az idoszakban. Kerdeztem a radion a magyar kamionosokat, o''k mondtak. Amugy meg hihetetlen, de az M1/M7 kozos bevezeto szakaszara is volt kiteve meg augusztus vege fele ilyen meromuszer es kepzeld, bemondtak a kamionos "kollegak" hogy ott van hagyva a harom labu es mukodokepes. En nem lattam, de o''k igen... Minden esetre, ezert az arert szerintem azert megerte a befektetes...Megiscsak 4x olcsobban megkaptam szerelessel egyutt, mint Magyarorszagon...Jovo hetfon majd eredmenyekkel is szolgalok, jovo szombaton kell majd keresnem traffit...

Előzmény: Macika (962)
Macika Creative Commons License 2011.01.19 0 0 962

Az SCS-103 max. 110 méteren mér. Automata módon, sokszor észrevehetetlenül, azt ki nem szúrod.

Örülök is neki...

Előzmény: asztalosistvan2 (961)
asztalosistvan2 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 961

Megrendeltem a lezerblokkolot, az utolso darab amit Romaniaban keszleten lehetett kapni : http://www.buyradardetectors.com/products/blinder/blinder-m-20-xtreme.aspx

Ez a modell. Roviden, utannaneztem youtube-on, szembol ha 150-200 m-nel tavolabbrol mernek, meguszom, barmilyen merest csinalnak. Epp hatulrol ne merjenek, mert csak elore szolgal vedelmet. Oszinten elmondom, szallitassal, szamlaval, 2 ev garanciaval 33ezer forintert kaptam meg, sempedig 100ezerert mint amennyi lett volna Magyarorszagon, a szerelest meg ingyen megoldja egyik szakember baratom. Jovo het vegen Magyarorszagra utazom, kivancsi leszek, talalok-e valami traffit pentek delutan/este a Del-magyar alfoldon :)

Ugy gondolkoztam a blokkolo valasztasanal, hogy gps, amiben mentegetem a traffikat + a fixek benne vannak, profi radar/lezerdetektor (Bel 995 S7 antennaval) + szuper cb radio, amivel minden magyar kamionossal tudok beszelgetni (mindent bemondanak ha nincs szombat vagy vasarnap, azaz tilalmuk) + egy ilyen lezerblokkolo (youtube szerint igen hatasos, ezert az arert mindenkepp megerte) + figyelem (hamar kiszurom a meroautokat, mindigis eszreveszem parszaz meterrol) csak elegendo, hogy ne fogjanak meg gyorshajtasert, foleg, hogy egyre gyakrabban fogok Magyarorszagra jarni/oda is fogok valoszinu koltozni... Remelem sikerrel jarok az uj szerkentyu vasarlasaval...

glenbenton7 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 960

Így igaz, a szemben lévő oldalról mértek.

Hogyan tudok betekinteni a teljes sorozatba?

Most csak egy levelet kaptam és az azon lévő számmal kellett regisztrálnom és ott volt 7db fotó, ami 8 sec alatt készült.

Egy ismerősöm mondta, hogy azt is meg lehet említeni, hogy a gyorshajtásos fotón a szemből jövő tükre belóg és az is zavaró lehet, hiszen azt a képet még elég nagy távolságból csinálták.

 

Köszönöm a segítségedet.

Előzmény: Macika (959)
Macika Creative Commons License 2011.01.18 0 0 959

Tehát a szemben lévő oldalról mértek?

Akkor, ha TELJES terjedelmében kitakarták a járművedet, akkor van keresnivalód.

Továbbra is csak azt tudom tanácsolni, hogy kérj betekintést a fotóidba. Ha találsz olyat, amin SEMMI nem látszik az autódból, akkor nyertél. Persze feltéve, hog yután, amikor már újra látszol, akkor nem haladtál a megengedett (+tűréshatár) felett...

 

Előzmény: glenbenton7 (958)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!