Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

tefi Creative Commons License 2003.08.25 0 0 6
Hi !
Nézd + az auto2.hu honlapot !! A legújabb számban van a Scenic 2-ről teszt -méretadatokkal is ! Ha a régit akarod venni, akkor a Tesztek között találsz Scenic-et- többet is.
Előzmény: borzoló (5)
borzoló Creative Commons License 2003.08.25 0 0 5
Üdv a Sceniceseknek!

Autóvásárlás előtt állok, és felmerült a Scenic is. Komoly gondom viszont, hogy a kocsiról sehol sem lehet méretadatokat találni. Tud valamelyikőtök segíteni? (Hossz,szélesség,magasság)

Köszönettel

BigZoo

lug Creative Commons License 2003.08.17 0 0 4
Esetleg addig beszélgethetnénk az előzőről. Én most vettem egy 2002-est és eddig tetszik. Jut eszembe, lemezfelnit keresek hozzá. 6x15 4x100x60 ET 43, ha valaki hall ilyet.
minimal Creative Commons License 2003.08.15 0 0 3
Már van egy pár darab magyarországon is, és ősszel talán már forgalmazzák is.
Előzmény: tefi (2)
tefi Creative Commons License 2003.08.15 0 0 2
Mit gondolsz miért nem válaszolnak ? Mert nincs még tapasztalat !!! A múlt hónapban láttam 1-et Olaszországban azóta semmi. A R. szervizben azt mondták, hogy mivel mi nem vagyunk full elsők, ezért nálunk talán december környékén fogják árulni.A sokat forgalmazó országok pedig már +kapták !!! Addig csak nézegettem a képeket a renault.com hónlapon.
Előzmény: vinettu (1)
vinettu Creative Commons License 2003.08.14 0 0 1
Na jó. Úgy látom ebbe is belebuktam...sehol egy rönós...:)
vinettu Creative Commons License 2003.08.12 0 0 0
Hm. Ez egy 0 topic lett...:)
vinettu Creative Commons License 2003.08.09 0 0 topiknyitó
Tegnap ráérő időmben megnéztem a járművet. Hát mit is mondjak...a térkínálatától nem estem hasra. Többet vártam legalábbis azt, hogy hátul ne érjen a fejem (197 cm) a plafonhoz egy egyterűben. A kidolgozás helyenként igen gyatra, sorjás, viszont környezet egészen elviselhető odabent mivel a jellegzetes penetráns rönószagot nem lehetett érezni. Az első ülései érthetetlen módon keskenyek, hátul ez magától értetődik. Bár nem tudom milyen verzió volt, de számos praktikus részletet belecsempésztek. Egyet csak példaként: a hátsó ajtókból kihúzható és az ajtó felső keretéhez rögzíthető napellenző háló.
Az alapára nem volt túl kellemes, igaz a légkondin kívül szinte minden benne volt: 1.5 literes dízellel 5300e Ft-nak megfelelő euro.

Kérdés: vajon mennyire viszi sikerre a Renault ezt a típust amely gyakorlatilag akkora mint a Meriva (leszámítva, hogy a Merivában nem éri a fejem a plafont hátul) és persze jóval drágább.
Szerintem nemigen ismétli meg elődje sikerét, a kissé elbaltázott térkínálat és a konkurensek miatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!