Keresés

Részletes keresés

Cuvi Creative Commons License 2002.10.08 0 0 40
Méled van.
Előzmény: wamshoes (39)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.08 0 0 39
Esetleg nem próbálsz meg mondjuk egy freemail-os postaládát csinálni?
Előzmény: Cuvi (38)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.08 0 0 38
Igen, forbidden. :(((
Cuvi fánklúbot alapítani meg nem érdemes, én mondom. Ugyanis Cuvi néhány napja szemléletváltozáson esett át, de ez offtopic.

Wamshoes: valami kaki van az indexmail-lel, egyetlen mailem sem jött, de az enyémek sem érkeznek meg a címzettekhez. :(((

Előzmény: NoBody740 (36)


wamshoes Creative Commons License 2002.10.08 0 0 37
Cuvi! küldtem másik 2 képet, hátha azok jobban tetszenek...
Elöző válaszod még mindig nem jött meg :-(((
NoBody740 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 36

http://www.blackheels.com/images/foot6.jpg

amolyan unaloműző... :-)

Cuvi: ha forbidden 401 van, akkor szólj és vagy 10-en küldik Neked egyszerre... :-))

wamshoes: ez még elmegy? :-)

Uff.

NoBody740 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 35

Cuvi: ha nem vigyázol /márpedig miért tennéd:-)/, akkor hamarosan Cuvi-rajongói klub fog alakulni, úgy látom... :-) (én leszek az alapító tag :-) )

Szóval nagyon bejött a link :-)

wamshoes: teljesen igazad van. Az a legvalódibb élmény, amit az ember saját maga "élőben" lát, mondjuk munkába menetel közben, vagy szerencsés esetben a munkahelyen, vagy bárhol másutt. Aki egy kicsit is vonzódik a szép női lábak/cipők iránt, az mindig keresi a látvány lehetőségét, ráadásul egy-egy kivillanó harisnyás boka látványa rögtön megindítja a fantáziát. Lásd pl. Cuvi linkjét, bár ott villant azért más is :-))

Sebaj, ez legalább egy olyan betegség, amivel együtt lehet élni :-) /bár nagyon nem könnyű :-(/

Uff.

Előzmény: Cuvi (33)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 34
"Azokon a képeken nem nagyon látnál cipőt."
Annyira azért nem vagyunk "félresikerülve", hogy egy szép hölgy látványa ne érdekelne! :-)
Előzmény: Cuvi (33)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 33
:))) Köszi!
Azokon a képeken nem nagyon látnál cipőt.
A topicnyitóról fogalmam sincs...
Előzmény: NoBody740 (31)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 32
Tetszik! Rólad készült a kép? Ha igen, akkor van még? :-)
Tényleg, a jelszóval védett albumaidhoz kaphatnék jelszót?
Előzmény: Cuvi (30)
NoBody740 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 31
Húúúúú...

most jöttem a tar.hu-ról, megnéztem Cuvi linkjét... ma is jót fogok aludni :-))
hát ha még megfejteném a jelszavakat a védett albumokhoz... :-)

Lehet, hogy montírozni kellene a Cuvi által ajánlott cipők képeit valami mással? :-))))
Bár a montírozott kép pont az eredetiség hitelét venné el, amitől olyan izgalmas megnézni őket :-(

Cuvi: jó az ízlésed! :-)

Uff.

ps: egyébként hová tűnt a topic-nyitója? Nektek nem tűnt még fel? :-)

Előzmény: Cuvi (30)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 30
TESSÉK.
Számomra a nőies cipő magas sarkú (de nem extrém) keskeny orrú (de nem túlságosan). Nem trampli a sarka, nem túl széles a lábfejnél sem. Lehetőleg egyszinű (fekete, barna, sötétkék vagy bordó, bizonyos alkalmakkor esetleg fehér).
Lehet nőies egy szandál is, a fenti kondíciókkal.
Előzmény: wamshoes (29)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 29
Hát amikor 97-ben net közelbe kerültem, akkor bármit letöltöttem, örültem, hogy találtam valamit. Iszonyú béna képeket is :-))) Aztán ahogy sikerült valamivel jobbakat találni, már "lomtalanítottam" is :-)))

Cuvi! milyen számodra a nem "ronda és nőietlen cipő"? (esetleg linkelj be példát) Hátha akad neked tetsző kép :-)))

Választ várom... esetleg próbáld meg újra elküldeni...

Előzmény: Cuvi (26)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 28
Egyetértek, a hordható cipő hitelesebb... De azért utcai cipőben is van ízléses és ízléstelen... :)
Előzmény: wamshoes (27)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 27
Hát igen, nem nagyon lehet válogatni :-(((
Bár azért van ott jó néhány olyan cipő, ami nekem speciel teccik :-) de a kinek milyen cipő tetszik témáról külön topicot lehetne nyitni :-)))

Úgy általában jobban szeretem az olya képeket, ahol valami teljesen hétköznapi cipőt (amilyet akár az utcán nézelödve is láthatunk) visel a hölgy, az úgy sokkal valóságosabbnak tünik, mintha valami extra magas sarkú csodát, amit csak xxx oldalak képein lehet látni.

Előzmény: NoBody740 (24)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 26
Persze, értem... Bár ha belegondolok, hogy ha mondjuk megőrülnék a férfifenékért, de sehol nem lehetne olyan képeket találni, csak valami bénákat, akkor valszeg azok annyira nem csigáznának fel... De persze különbözőek vagyunk! :)
Szóval ha vannak valahol szebb képek, azok engem is érdekelnének! :)

Wamshoes: Nem értem, miért, ezer éve elküldtem a választ. :(

Előzmény: NoBody740 (24)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 25
Sajnos a válaszodat nem kaptam meg, lehet, hogy még valahol a cybertérben bolyong :-(((
Előzmény: Cuvi (23)
NoBody740 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 24

Szia Cuvi!

Jó látni, hogy újra itt vagy :-) Sajnos a képeket nem mi készítettük, pedig szerintem, ha rajtunk múlott volna a láb és cipő választás, akkor biztosan más képeket nézegethetnénk... - szerintem wamshoes is így van ezzel... :-)))

De ismered a mondást: szegény ember /ezek lennénk mi:-)/ vízzel főz, ráadásul jelen esetben még a víznek is nagyon örül... :-)

Uff.

ps: ha tud valaki még jó linkeket, nyugodtan írjon :-)

Előzmény: Cuvi (23)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 23
Nem sokkolt, mindkettőtöknek válaszoltam. A téma tetszik, a képek csak azért nem, mert valami iszonyú ronda, nőietlenek azok a cipők szerintem, amik a képeken lencse végre vannak kapva.
wamshoes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 22
Hát ma már járt az Indexen, de ide nem nézett be, lehet, hogy mégis sokkolta a dolog?
Előzmény: NoBody740 (21)
NoBody740 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 21
Na, szegény Cuvi, most már nagyon jól fel lett homályosítva... én is küldtem Neki pár ártatlan képecskét!!! :-)))))))

Ha még itt feltűnik, akkor annyira talán nem is hatottak rá negatívan... /annyira :-))/

wamshoes: azért a képek nem rosszak, főleg a témaválasztás... :-) Úgy látszik a szép lányokat nehezebb rávenni... :-))))))))))

Uff.

wamshoes Creative Commons License 2002.10.05 0 0 20
Hát sajnos tényleg nem nagyon lehet modellekben válogatni :-(((
Előzmény: NoBody740 (16)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.05 0 0 19
Cuvi! mail ment, néhány képpel...
Előzmény: Cuvi (17)
Kilgore_Trout Creative Commons License 2002.10.04 0 0 18
A szép ápolt lábakat én is szeretem. Azt is szeretem, ha lábbal izgatnak, de ez elmondható bármely más női testrészről is. Akár szívesen rá is élvezek, de ez is elmondható bármely más női testrészről is. :)

Ha a páromat megkérném, hogy vegyen cipőt, miközben ráélvezek, valószínüleg megtenné szó nélkül, bár lehet hogy közben hülyének gondolna... :) A kapcsolat rovására biztosan nem menne.

Szóval nekem nincs semmi kifogásom a lábra élvezés ellen, de hát annyi izgalmasabb dolog is van, nemde? :)

Cuvi Creative Commons License 2002.10.04 0 0 17
Úgy fest nem. Esetleg mélben kaphatnék 1-2 képet? Persze csak hogy meg tudjam mondani, szerintem gusztustalan-e. Bár ahogy elképzelem, nem az. :)
Előzmény: wamshoes (14)
NoBody740 Creative Commons License 2002.10.04 0 0 16
Derűs napot 2!

Megnéztem a frissítést... Annyit megjegyeznék, hogy az igazi feelinghez szerintem szép, ápolt láb /is/ szükséges, bár az tény, hogy topmodellekről ilyen képeket találni még nehezebb feladat lenne - a cipőikről nem is beszélve...
:-)))

wamshoes: csak így tovább! :-)

NoBody740 Creative Commons License 2002.10.04 0 0 15
Derűs napot Mindenkinek! /bár nem úgy néz ki eddig :-)/

wamshoes: szerintem elég minimális lenne a százalékos arány, talán ki sem mutatható... :-( Ráadásul az ember nem szívesen hozza fel ilyen irányú kérését még Partnere előtt sem, mert finoman szólva is furcsán nézne rá, talán még a kapcsolat rovására is mehet /ki tudja?/ Marad a képek nézegetése + saját fantázia, kivéve a nagyon-nagy mázlistákat, akik ilyen kapcolatban vannak :-)

covi: ne add fel :-)) Mi melletted állunk! :-)

Na lépek, hátha volt frissítés... :-))

Uff.

wamshoes Creative Commons License 2002.10.03 0 0 14
semmi freewebes dolgot nem tudsz megnézni?
Előzmény: Cuvi (12)
wamshoes Creative Commons License 2002.10.03 0 0 13
Na jó akkor közkivánatra frissítek ma egyet :-)))
Lányok részéről azt lenne jó tudni, hogy hány százalékuk tartja undorítónak, hány százalékuk türné el a dolgot (feltéve ha amúgy ők is megkapnák amit csak kivánnak a párjuktól), és hány százalékuk élvezné.
Előzmény: NoBody740 (11)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.03 0 0 12
Nemtok mit tenni, szerintem tűzfalazva van a site, pedig érdekelne... :(
Előzmény: NoBody740 (11)
NoBody740 Creative Commons License 2002.10.03 0 0 11

Üdv!

Cuvi: ne add fel, megéri... :-) Bár az igazat megvallva, úgy 10000 emberből szerintem 1 találja csak izgatónak a dolgot, de mit tegyen az az 1, nem igaz? A lányok részéről pedig szerintem a fenti arány még elkeserítőbb lehet, úgy 50000-ből 1...

wamshoes: sajnos tényleg meg kell szenvedni ezekért a képekért, szerintem a legtitkosabb iraki biolabor /ha van egyáltalán/ részecskegyorsító részlegéről több képet lehet találni, mint sem... nem is tudom, minek nevezzem ezt... :-) A lényegre: frissítés? :-)))
Egyébként meg U R NOT ALONE... :-)

Uff.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!