Keresés

Részletes keresés

kállószilvi Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3209
Sziasztok!Tudom kié volt,van a szárító!A Nana hozta magával otthonról.
Borcsika köszönöm a fotót már nem is emlékeztem rá,hogy a dinnyével is lefotózkodtam-Köszönet Cz Krisztának
Előzmény: 36évi (3200)
katafa Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3208

Hát, kedveseim, Évi áldásos fuvarjának köszönhetően, persze én is hazaértem. Nem bírtam magammal, még az este kimostam mindent. Igaz, nem is festettem olyan sokat: csak (?) 7 méter anyagot vittem, meg három kisebbet átfesteni. Ma reggel meg 5-től 6-ig bevasaltam. Fotózni nem tudok, most értem haza és nálam éppen esti sötétséges vihar van.

Mindenkinek köszönöm a finom kajákat, Áginak a szuper szervezést, Borcsának a képeket. Örülök, hogy mások is imádnak festeni - nem csak én.

Némakertész:) Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3207
hháháháhááhááá, remélem, akkor nem megint én vagyok bénakertész (erősen zárójelben jegyzem meg, hogy így is maradtak még fekete foltok...)

kimostam a felét (kékzöldek) és persze elfelejtettem gumikesztyűt húzni.... (most úgy látom, ez nálam a "slágerbénaság", B diszkréten arrébbhúzódott, mikor megpróbáltam megölelni és meglátta a 2napos vizihulla színű kezeimet....
ezkriszti2 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3206
Jó kis festést csaptál otthon. (Segítség Némának) Fura mód türkiz nekem is mindig kerül a festéseimbe.
Előzmény: Laurendilla (3191)
36évi Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3205
Jaj, vigyorgok a hsz-eken...
Ez az utcánevés édes volt, és még hányszor fogjuk emlegetni. :DDD

Ágikám, nyugtasd meg az embert, ennél jobban én csak akkor éreztem volna, ha mindkét lábam lecserélték volna félidőben egy újra, és még többet tudok zsezsegni. :D
Hazaértem tegnap, lerogytam a kanapéra és elaludtam ülve. :)
ezkriszti2 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3204
Remek képek. Főleg ahogy esszük a vacsit a lépcsőn ülve, gyakorlatilag az utcafronton. Néztek is a buszról minket, gondolom nem tudták elképzelni, ha itt ez a nagy ház, miért a földön ülve eszünk, kint. Bent az összes asztal a festésre volt befogva..
Előzmény: borcsamama (3198)
ezkriszti2 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3203
És biztos nem buszos volt, aki hozott. Én nem vittem, és nem hoztam. :-)
Mondjuk elnézve a ház félkész állapotát miért pont szárító lett volna benne.

Előzmény: borcsamama (3202)
borcsamama Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3202
Azt nem tudom ki beszélgetett kivel, de az biztos hogy arról volt szó, hogy az egyiket valaki hozta.  Jó kis találóskérdés ugye??  :-))))
Előzmény: 36évi (3200)
agibo Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3201
A tulaj nem szólt, hogy hiányzik. Csak azon aggódott, reméli jól éreztük magunkat.
Előzmény: 36évi (3200)
36évi Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3200
Gyerekek, azt mondjátok meg, hogy valakié volt az egyik szárító és elvitte magával?
Mert ez mi nem tudtuk, és fél órát kerestük négyen az egész házban, mert azt hittük, a házba valósi volt. :))))
borcsamama Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3199

Kérésed  meghallgatásra talált. Ime:

Csendélet két lábbal és egy fél zöld nadrággal.

Előzmény: kállószilvi (3197)
kállószilvi Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3197
A csendélet két lábbal hol maradt?Úgy tűnhet én nem sokat festettem,mert csak a zöld nadrágom sejlik fel az egyik képen,de bizonyítékom van mutatom is!:)))))
A zöldek és magenták később,mert még mosásban vannak.
Előzmény: borcsamama (3195)
borcsamama Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3198

folytatás....

 

a jól megérdemelt fincsi-vacsi, hogy a testünk se nélkülözzön

Szilvi győzött!!!

Egészségedre Évi!  Innen nem fogsz nagyot esni!

Jövőre Veletek  Ugyanitt!!!!!

Előzmény: borcsamama (3196)
borcsamama Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3196

folytatás....

készül a "mester" -mű  :-)))

tekerem-tekerem..... vajon mi lesz belőle??????

egy kis szíkavalkád

"spenót - tojással"

Előzmény: borcsamama (3195)
Némakertész:) Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3194
hű, mekkora gondban vagyok, mindenki a rendes nevét használta, és most vadul kotrok az agyamban, hogy ki kicsoda...jajajjjj szegény fejemnek....
Előzmény: Laurendilla (3191)
borcsamama Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3195

Sziasztok!

 

Mivel már elég sok hozzájárulást kaptam, így nem csigázhom tovább a kiváncsiságotokat, felrakom a képeket.

 

 

Ebben a feketeségben készült Bubsza fekete erdője. :-)))

egy kis "üzlet"

festés ragasztóval

elmélyült alkotás

Némakertész, aki állva is tud aludni, és alvás közben is tud "ragasztózni"  :-))))

nana56 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3193

Engedély megadva.

Vasalok 1000-rel, utána fotózok.

36évi Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3192
Engedélyt én is adok, még szép! :)))

Nekem gálya volt délelőtt, most itt bent gálya, szóval ma este mosok, van, ami még a dobozában áll a festékben. :)
CSak a két pólót mutattam a zuramnak, tetszett neki a kék is, meg a piros is. :))))
Laurendilla Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3191
A hétvégi termésem :)) nem tudom miért de most rózsákban gondolkodom, pedig nem is annyira szeretem őket, de kifejezetten sikerül olyan szinűeket festeni mint a szines illatos fejűek, és persze megint a zöldes árnyalatok - amit meg imádok, ez egyébként türkiz és naranysárga... persze nem ilyet szerettem volna, de igy sem rossz. Tálcásak.
Némakertész:) Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3190
még jó, hogy írtál, mert azt a címet nem nagyon sokszor nézem... persze, mehet, nem is értem, mikor kaptad el....aludtam?!?!?!?!?! :D
Előzmény: borcsamama (3189)
borcsamama Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3189
Küldtem mélt egy engedélyezendő képpel.
Előzmény: Némakertész:) (3187)
juhizs Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3188

Köszönöm szépen a válaszokat - nem most fogok vele foglalkozni, hanem majd csak később  (pánikolok a tábori készülődés miatt ;-),

de sajnálnám az anyagot, bár nagyon egyszerű, lehet, hogy van, aki giccsesnek is tartaná - de, a maga nemében mégis különleges, ezért volna jó megmenteni.

Ha csak a közepén lenne a hímzés, akkor simán kivágnám és bedolgoznám valamibe, de a sarkainál is van, azt szerettem volna megmenteni - majd valahogy kialakul a dolog.

Még egyszer köszönöm.

Ez szaft, folttisztító - világosabb folt stb. leírás tetszett, mint, ha magamat láttam volna... :-)

Előzmény: Laurendilla (3186)
Némakertész:) Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3187
én is köszönök mindent, nagyon jól éreztem magam veletek :D
mindjárt megyek mosni, eddig még csak az "egyéb" pakolás sikeredett...
fotók jöhetnek
Laurendilla Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3186
Én pont tegnap festettem egy csinos pamutfelsőt. Amikor legutóbb rajtam volt ebéd közben a bolognai makaróniból ráfröccsent egy kis szaft, természetesen olajos, és nem tudtam az irodában azonnal kimosni. Otthon meg a szuper venis - nem segitett sokat mert ugyan a foltot kiszedte de a felső szinét is ami szép mályva szinű volt. Az eltüntetett olajfolt körül kb. tenyérnyi kifakult csúnya hússzinű lett a felső, leglátványosabb helyen balcici felett. Pocsékul festett szóval csak festeni lehetett, és tegnap egy kis fuxiából csodás bordósra festettem, remekül sikerült a festés, egyenletes, csodás élénk szin és nem üt át a kifakult folt sem. A többi textiles festés képét meg nemsokára felteszem....

Szóval szerintem egy dologra figyelj, ha sárgák a foltok akkor azok lehet hogy elszinezik a festéket - szinkeverés ugyebár - de ha előtte folttisztitóval megpróbálod, lehet hogy már nem is kell utána festeni :)
Előzmény: juhizs (3178)
ezkriszti2 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3185
Én is jöttem beköszönni.
Jó volt nagyon ez a festős hétvége. Köszi mindenkinek.
Borcsamama! Részemről jöhetnek a képek!
Engem is vár a háztartás, aztán majd jövök, miket is csináltam.
Előzmény: borcsamama (3181)
bubsza56 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3184

Borcsikám!

Engedély megadva! Itt mindent szabad:-)

Előzmény: borcsamama (3181)
bubsza56 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 3183

Agibo,Szilvi,és a többiek!

Tegnap este nem jutottam gépközelbe,pakolás,rámolás zuhi,egy adag festett anyag a gépbe,ha minden kész,képek jönnek!

Csodás volt ez a két nap! Amit terveztem,mindent sikerült megfesteni,sőt még azon felül is!

Katafától megint több új technikát tanultunk,pl.az erdő,amiből nekem az éjszakai változatot sikerült összehoznom,aminek a " Fekete erdő éjjel" cimet adtam.-)

Nagyon köszönök mindent! A kényelmes elhelyezést,sok finomságot, vagyis,ezt az igazán jól sikerült, kreativ hétvégét!

 

 

kállószilvi Creative Commons License 2008.07.06 0 0 3182
Borcsa mindent szabad!
Ezúton köszönöm minden rácalmási festősnek,hogy igen nagy türelemmel voltak irántam .Köszönöm a sok segítséget , amivel bevezettetek a festés rejtelmeibe.
Sajnos én nem fotóztam közbe,mert túl izgatott voltam,de itthon mindenképpen készítek fotókat és megmutatom milyen csodásakat festettem.
Nyugodalmas jó éjszakát!
Előzmény: borcsamama (3181)
borcsamama Creative Commons License 2008.07.06 0 0 3181

Sziasztok!

 

Én is szerencsésen hazaértem. Az én két napomra erősen rányomta bélyegét az hogy fáj a lábam, sok volt nekem most az egész napos talpalás, de ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam, köszönet érte Mindenkinek.

Nem is emlékszem fényképezett-e rajtam kívül valaki, mindenesetre addig nem tennék fel képeket mig a hozzájárulásotokat meg nem kapom, nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni. Várom az engedélyeteket és máris mutatom a képeket.

Előzmény: lean (3180)
lean Creative Commons License 2008.07.06 0 0 3180

Sziasztok! Hát én hazaértem. Nagyon jól éreztem magam, köszönet mindenért:)

A mosógép folyamatosan üzemben  van:)

Majd rakjatok fel képeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!