Keresés

Részletes keresés

mortals Creative Commons License 1999.11.26 0 0 11
Újjáéledt ez a topic is??? :-)))

Ellenszer nincs!!!
MIért baj, ha valaki értelmes, izgalmas sorozatokat néz? Még mindig jobb, mint a Titkok és szerelmek, vagy az Paula&Paulina, amelyekben a fantázia, a kivitelezettség egyenlő a nullával...

Lehet, hogy csak az én megszállottságom, az eredeti film is kedvencem....

mortals Creative Commons License 1999.11.26 0 0 10
Újjáéledt ez a topic is??? :-)))

Ellenszer nincs!!!
MIért baj, ha valaki értelmes, izgalmas sorozatokat néz? Még mindig jobb, mint a Titkok és szerelmek, vagy az Paula&Paulina, amelyekben a fantázia, a kivitelezettség egyenlő a nullával...

Lehet, hogy csak az én megszállottságom, az eredeti film is kedvencem....

missparker Creative Commons License 1999.11.26 0 0 9
Sziasztok,
Én sajnos a falra mászok ettől a sorozattól. Gondoltam, bennem a hiba, igy hát megnéztem azt a filmet, amit e "kellemes" sorozat alapjának hittem. (A cime meglepő módon Csillagkapu, 2-3 hete volt az MTV2-n...talán ott)
Nem volt egy nagy kábulat, de nagyságrendekkel értelmesebb volt a sorozatnál.
Idegesitő tény viszont, hogy életem párja rajong érte, egy részt el nem mulasztana. Van erre valami ellenszer?
Oneill Creative Commons License 1999.11.26 0 0 8
A kislány elérte telefonon az SG-1 bázist -sorry, nekem nem áll a nyelvem de még a kezem se a CSK-1-re - és O'Neillék szerencsére előbb elérték Teal'c-t, minthogy végzett volna vele a metamorfózis. És a doktornő is meg tudta menteni a "kukacot", amit visszaültettek a testébe. Szóval, minden oké.
Előzmény: ac3 (7)
mud Creative Commons License 1999.10.15 0 0 6
norika, megint nem fogadtad meg a getom tanacsat.... hulyekkel nem szabad vitatkozni, de bocsanatot kerni toluk abszolute off...
Előzmény: nori (5)
nori Creative Commons License 1999.10.15 0 0 5
Jetboy,
Kikérem magamnak a Rex-fan megnevezést! Én kizárólag Melrose Place-t nézek!!!:-))
Bocs, nem akartalak megbántani, de minden ufo meg negyedik dimenzió idegesít, ez születési hiba...
Előzmény: JetBoy (3)
mud Creative Commons License 1999.10.15 0 0 4
A nénikéd...
Előzmény: JetBoy (3)
JetBoy Creative Commons License 1999.10.15 0 0 3
Hát ti hülyék vagytok (már bocsánat)... az egyik legszínvonalasabb sorozat manapság! Ja, bocs, ti rex felügyelő-fanek vagytok...
mud Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2
Eleg gyenge.
A fekete szteroidos hermafroditanak a pofajatol meg egyenesen hulyet kapok...
nori Creative Commons License 1999.10.15 0 0 1
Nem akarok senkit megbántani, én egy részbe néztem bele, mindenféle plébe öltözött alakok mászkáltak, és egy öntéshibás nagyítón keresztül egy ijesztő alak fémes hangon beszélt, nem az én stílusom
Biztos az én izlésemmel van a hiba, de ha földöntúli, meg más dimenzióbeli dolgokat látok, viszketni kezd a tenyerem és távirányítóért nyúlok, valószínűleg sekélyes a fantáziám
Előzmény: kalmo (0)
kalmo Creative Commons License 1999.10.15 0 0 0
Szórakoztató, bár láttam már jobbat is.
SpaceMcGyver.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!