Keresés

Részletes keresés

PLACI Creative Commons License 2008.06.17 0 0 63
Akkor kezdem a rendszer hiányosságait - jobbító szándékkal:
Ha én Nyíregyházáról a Keletibe szerenék menni, Ms-ig mondjuk az IC565-tel, onnan a Rákóczival, mert így 130HUF a helyjegy, és nem sietek, akkor hiába írom be Ms-ot az útirányba, ott nem jelenik meg a +>> jel, hogy válasszam a későbbi vonatot. :(

Valamint mintha Maestroval nem lehetne fizetni.:(
John Zero Creative Commons License 2008.06.16 0 0 57
Ákibard:
"Mivel a pénztárban semmilyen olyan informatikai háttér nincs, ami alapján mellőzhető lenne a jegy nyomtatás nélküli visszatérítése, így maradt ez..."

Mi szükség a pénztárakra? Hiszen egyértelmű, hogy nem történt se utazás, se jegy átvétel!

Ezt on-line kellene megoldani! Pl. rendeltem jegyet, kifizettem, de nem utaztam le, akkor (akár költségek levonása után), de szerintem on-line el lehetne indítani a pénzvisszatérítést, technikailag nem tudom, hova menne, de a legjobb lenne ha a kártya számlára menne vissza.
Előzmény: Törölt nick (52)
Siemens113 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 56
Nem lehet BKSZ-hez kiegészítő bérletet venni csak sima bérlet van. (se tanulót, se dolgozót nem siekrült lehívni a rendszerből)
PLACI Creative Commons License 2008.06.16 0 0 55
Mikor lesz terminál bővítés? Addig úgysem foglalhatok jegyet, csak szemezek velük... :(
Előzmény: Törölt nick (54)
vadkakas Creative Commons License 2008.06.15 0 0 53

Én még mindig az 50% üzletpol. kedvezményes jegynél tartok. A felhasználási feltételeknél írja, hogy lehet venni, de az 50% kedvezményen belül nem sikerült előcsalnom. Ezt jó lenne korrigálni, mert ezzel szerintem jogosulatlan állami támogatás (fogyasztói árkiegészítés) igénylésébe fut bele a Start, ha egy mezei Start-klub kártyás utas  ilyen sima 50%-os jegyet vesz.

John Zero Creative Commons License 2008.06.15 0 0 50
"Jegy lemondása: Az Interneten kifizetett, de fel nem használt jegyeket a felhasználó a SZÜSZ szerint visszatéríttetheti. Ehhez a jegyet át kell vennie valamelyik jegykiadó kioszkon, majd a visszatérítést az állomási pénztárban intézheti. "

Már megint egy magyaros megoldás...
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.15 0 0 49
Úgy értettem, hogy talán első külső felhasználóként. Gondoltam, hogy te már bennevagy, ha ennyit nyúztad a systemet. :-D
Előzmény: Törölt nick (47)
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.15 0 0 46
Már működik. Regisztráltam is. (talán elsőként...)

Azt már látom, hogy ahogyan sejtettem, a K&H-s Maestro kártya nem jó, de legalább tudom milyet kell csináltatnom.

Kicsit reménykedtem, hogy a pótjegyváltásnál lehet majd bizonyos paramétereket megadni. (Ablak mellé stb., vagy esetleg megadni kocsi, hely szerint, hogy hová szeretném, ha még az szabad.)

Van rá esély, hogy a jövőben esetlerg ilyen irányú fejlesztések megvalósulnak?
PLACI Creative Commons License 2008.06.15 0 0 44
Csak éppen megint a bpestieknek kedveznek, vidéken szinte nincs... :(
Előzmény: Törölt nick (43)
PLACI Creative Commons License 2008.06.15 0 0 42
Már csak 2 és fél! :)
Előzmény: Törölt nick (41)
siófoki35 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 40
kedvencem az az eset volt amikor előttem másnapra számlára kértek jegyet én meg két prrc múlva mentem volna az a  csaj meg fel volt háborodva amikor tolakodtam :-)
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 38
Az információval kapcsolatos dolog jogos.

Ugyanakkor - leszámítva ha tényleg rohanni kell, mert azonnal indul a vonat - én tuti nem intézném soron kívül a dolgot a pénztárban. Ha sokan vannak, talán, de valahogy mégis kellemetlenül érezném magam. A sorban állók nem tudják, hogy joggal megyek eléjük.
Előzmény: Törölt nick (37)
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 36
Erősen tartok az utóbbitól. De ha így lesz, akkor 90%-os jegy esetében értelmetlenné válik a dolog, hisz meg kell látogatni a pénztárt.
Előzmény: Törölt nick (35)
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 34
Újabb kérdésem akad: 90%-os kedvezményű jegy netes vásárlása esetén a pecsételés hogyan zajlik majd? A kalauz a vonaton intézi?
Előzmény: Törölt nick (33)
vadkakas Creative Commons License 2008.06.14 0 0 31

A keresésnél beállítottam a kedvezményt: közszolgálati alkalmazott. A találati listán az árak oszlopában megjelenik a kedvezmény típusa, erre rá lehet kattintani, és egy új ablakban megjelenik a kedvezmény leírása a hozzá tartózó árakkal.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (30)
vadkakas Creative Commons License 2008.06.14 0 0 29

 

Köszi. Még egy apróság: az elvirában a közszolgáltai alkalmazottak kedvezményére vonatkozó információk idejét múltak (igénybe vehető közalkalmazotti igazolvány alapján, bármely viszonylatra korlátlan számban)

Előzmény: Törölt nick (28)
vadkakas Creative Commons License 2008.06.14 0 0 27

 

Kérdés: hogyan lehet ezzel Start klub kártya kedvezményes menetjegyet (üzletpolitikai 50%) venni?

 

Korábban mintha választható lett volna a kedvezmény rovatban a Start klub kedvezmény, most azonban nem, még egy üzletpol. 50% sincs.

 

PLACI Creative Commons License 2008.06.14 0 0 25
Mi az a rádiógombos rész? Miért rádiógombos?
Valamint miért került bele mostanában az, hogy "Bp-i fejpályaudvaron át"? Olyan pipa miért nincs, hogy "Bármerre, csak ne vigyen be bp-i állomásra"? :)))
Előzmény: Törölt nick (24)
PLACI Creative Commons License 2008.06.14 0 0 22
De mi a szar az a részletes keresés?
PLACI Creative Commons License 2008.06.14 0 0 21
"Akkor ezentúl már az sem titok, hogy a tesztüzem alatt milyen címen volt elérhető a rendszer :)"

Mostmár csak a felhasználónevet/jelszót kell megmondanod. :)
Előzmény: Törölt nick (20)
PLACI Creative Commons License 2008.06.14 0 0 19
Tekintsetek rá egy picit a mavstart.hu-ra! Reggel még nem ilyen volt. :)
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 18
Kösz.
Előzmény: Törölt nick (17)
Nandesz2 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 16
Azt meg tudod mondani, milyen bankkártyákkal lehet majd fizetni?

(Épp esedékes lenne számomra új kártya csináltatása, nem akarok olyat csináltatni, amivel nem tudok vonatjegyet venni.)
Előzmény: Törölt nick (15)
Rbatka Creative Commons License 2008.06.13 0 0 11
Ez fénykorában vizitdíj gépezet volt? :)
Előzmény: alex_86 (3)
PLACI Creative Commons License 2008.06.13 0 0 10
Addig viszont érdeklődnék, hogy a cseheknél hogy működik a rendszer, ha tudod.
És ha van a magyarról újabb hír, ne késlekedj ide is betenni!
Előzmény: Törölt nick (7)
PLACI Creative Commons License 2008.06.13 0 0 9
Ja, és üdv az új topicnak! Én most találtam meg véletlenül, legalább nem fogom így a papírfecnigyűjtőket bosszantani. :)
Előzmény: PLACI (8)
PLACI Creative Commons License 2008.06.13 0 0 8
A világ legmarhább ötlete volt Ms-on kívülre tenni az automatát! Nemcsak szétfagy, szétolvad, az időjárás kikezdi, hanem be sem lehet zárni estére a területet. Miért nem fért el a csarnokban?
Előzmény: alex_86 (3)
siófok35 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 6
Siófok is lesz yeee :-D
alex_86 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 3

Miskolc-Tiszain is kinnt van a 2 db átvevő automata már egy ideje, ami meglepő, hogy nem a pénztárcsarnokban van elhelyezve, hanem az első vágány mellett, a peronon...

Biztonságát illetően kétségeim vannak, nem tudom, a felső nyíláson kamerva van-e elhelyezve, de akkor is. Budapest felé az elsőről indulnak az IC-k, ez rendben van, gyakorlatilag egy karnyújtásnyira lesz, de a többi utasnak nem esne amúgy útba az aluljárózás előtt...

bindera Creative Commons License 2008.06.09 0 0 0
0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!