Keresés

Részletes keresés

GTI100 Creative Commons License 2015.12.22 0 0 2567

ki miért szereti,

 

Nos én műholdas tévéről váltottam. Az csak a kisebbik előny, hogy sokkal bővebb infokat tudok nézni a műsorokról, a nagyobbik az hogy lehet akármilyen hózápor vagy vihar ennél nem tűnik el a kép. A Sat tv-nél rendszeres volt hogy már egy távoli kisebb időjárási gebasz miatt elment az adás. iylenkor kénytelen voltam átváltani sima föli csatornákra  80 helyett csak egy pár jött. nagyon bosszantó tud lenni, hogy fizetsz valamiért és mégis csak azt tudod nézni ami ingyen van. Két hónapja van meg de kép még sose ment el.

Előzmény: emzés (2560)
v_lacika Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2566

arra lennék kiváncsi hogy ez vajon fizetősen fogja a digit meg a t-home-ot vagy sem.gondolom csak legállisan.:http://bolt.sat.hu/globo-hd-xc3-twin-kabelvevo-2609?utm_source=webshop&utm_medium=frontpage_banner&utm_campaign=xc3_promo#.Vnh-OBFgmUk

v_lacika Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2565

ez is iptv-vevő,visszont a telekom csatornáit nem fogja.de ami szabadon megy a neten csatorna azt mind fogja.de egy parabola nem árt neki.mivel azt is tudja kezelni.visszont a net szűkséges hozzá állitolag.:http://bolt.sat.hu/medialink-smart-home-cx-muhold-es-iptv-vevo-2616?utm_source=itt_az_ideje_iptv_cikk&utm_medium=cpc&utm_campaign=medialink#.Vm6ryxFgmUk

blg Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2564

köszi, én ezzel tisztában vagyok

Előzmény: Degeczi (2562)
Degeczi Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2563

Attól függ, mihez képest: ha korábban gagyi analóg kábeltv volt bekötve, ott valszeg valóban előrelépés képminőségi szempontból az IPTV. Ha SAT TV, vagy digitális kábeltv, akkor azonban többnyire inkább visszalépés, legalábbis az SD csatornákon.

Előzmény: emzés (2560)
Degeczi Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2562

Maga az IPTV egyáltalán nincsen vezetékhez kötve, a továbbító közeg lehet bármilyen csatorna. Legyen elég a T-Home mobiltelefonos szolgáltatására, a TV GO-ra gondolni: az is IPTV - mobiltelefonhálózaton keresztül.

 

Más kérdés, h ha vki "otthonra IPTV-t köttet be", az lényegében kivétel nélkül valamilyen vezetékes szolgáltatással fog történni, de csak praktikus okokból, nem azért, mert az IPTV okvetlenül azt kívánná.

Előzmény: blg (2561)
blg Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2561
Előzmény: emzés (2560)
emzés Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2560

Vásárlás előtt(?), teljesen kezdőként szeretném megkérdezni az iptv használóktól az alábbiakat:

  • jöhet-e iptv műholdon?
  • ki miért szereti, nekem egyelőre a jobb képminőség a meggyőző érv
  • ugyanaz az adás mint az egyéb csatornákon (műholdon?)
  • van arra módszer, hogy a reklámoktól megszabaduljak? pl. felvenni a filmet aztán kivágni a reklámot?
  • mi a különbség az apple tv és a t-home tv között?
  • jó áron kínál tv készüléket a t-home?

 

Bocs ha nagy hülyeséget is kérdeztem.

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.21 -1 0 2559

Kösz.

Előzmény: Degeczi (2558)
Degeczi Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2558

Pláne, mert az már a te dolgod, a saját hálózatod.

Valahol nézz ki egy központi helyet, és onnan csillagszerűen húzz ki UTP kábeleket minden érintett szobába. Ha úgyis mentek korábban is kábelek, akkor talán födémet fúrni sem kell.

Előzmény: Törölt nick (2557)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.21 -1 0 2557

Nem vagyok szakértője a kérdésnek, valami olyasmit mondtak, hogy optikai kábelre cserélték az oszlopokon a réz kábeleket.

Azért érdekel a dolog, mert eddig a padlásról a födémen keresztül ment minden szobába a kábel.

Ezt a központi egységet viszont nem fogják a padlásra tenni, így a kábelek átvezetésére elő akarok készülni.

Előzmény: Degeczi (2556)
Degeczi Creative Commons License 2015.12.21 0 0 2556

Az "IPTV" még semmit nem árul el arról, hogyan (min) továbbítják a jelet a lakásodig...

 

Mindenesetre a lényeg ugyanaz: van egy központi egység (pl. kábelmodem), és onnan kezdve egy standard helyi hálózatról van szó. Magán a kábelmodemen is szokott lenni tipikusan 4 UTP aljzat, ami többnyire elég (ha pedig nem, egyszerűen egy LAN switchet kötsz az egyik portra), így csak UTP kábeleket kell onnan kihúzni az eszközökig, legyenek azok számítógépek, vagy TV-re kötött set-top-boxok.

Előzmény: Törölt nick (2555)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.21 -1 0 2555

T-home SAT tv van, de hamarosan IPTV bekötés történik. Most minden készülékhez a parabolától külön koax kábelen megy a jel.

IPTV-nél ez hogy van? A bemenő kábel továbbra is készülékenként van, vagy egy kábel, és azt osztják tovább?

Wstop Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2554

Köszi.

Előzmény: sztanyik20 (2551)
Wstop Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2553

Köszi a tanácsot.

Előzmény: Lacivill (2552)
Lacivill Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2552

Sürgősen csináld vissza.

Előzmény: Wstop (2550)
sztanyik20 Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2551

igen mert jogtalanul veszed igénybe és ezt odaben látják  és akitöl vetted a boxot keresni fogják és avval kifogják fizetteni a box árát vagy vissza kel  let volna adnia a boxot

Előzmény: Wstop (2550)
Wstop Creative Commons License 2015.12.18 0 0 2550

Sziasztok! Vettem egy használt t-home-s iptv beltérit a jelenlegi mellé. Megdöbbenésemre egy bővitett csomag jön rajta + egy jó pár HD- ben !! Az lenne a kérdésem ,hogy ebből lehet-e bajom és látják-e ,hogy két készülék van nálam??????Köszi mindenkinek.

 

GTI100 Creative Commons License 2015.12.13 0 0 2549

 

A nagy érdeklődésre való tekintettel a kép alatti linkről le tudjátok tölteni az Univerzális távirányító leírását. Sok sikert.

 

https://goo.gl/jcbTj9

bendeguz90 Creative Commons License 2015.12.09 0 0 2548

Kivesznek egy csomó csatornát vagy átpakolnak másik csomagba. 

Előzmény: ormica (2547)
ormica Creative Commons License 2015.12.09 0 0 2547

Karácsonyi fa-alávalónak jó, de mi ez a nagy felforduás Újév köszöntőnek? Remélem a program áthelyezeséimbe nem rondítanak nagyon bele.

http://hvg.hu/tudomany/20151209_tv_csatornakiosztas_telekom?s=hk

 

Előzmény: Proart (2546)
Proart Creative Commons License 2015.12.09 0 0 2546

2015. december 24.-én éjféltől 26.-án éjfélig kódolatlanul elérhető lesz a Filmvilág és Nagyvilág minicsomagok összes csatornája (kivéve HD) minden digitális TV előfizető számára.
A Telekom TV előfizetők részére a TV GO-n is kódolatlanul elérhetőek lesznek az ott megtalálható minicsomagos csatornák.

peler Creative Commons License 2015.12.06 0 0 2545

Leginkább csak az marad gondolom, akinek nincs választása. Felénk sincs alernatíva, csak a thome-ot lehet választani.

Előzmény: v_lacika (2544)
v_lacika Creative Commons License 2015.12.02 0 0 2544

Igen ez persze mind igaz de akinek nincs más szolgálató kiépitve az hova menjen?

Előzmény: sztanyik20 (2543)
sztanyik20 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 2543

Semmi féleképen nemlehet kiváltani csak iptévé boxal lehet használni a gyerekszobába lévö tévét ez a Diginél megoldhato ott igen a téhomnál csak boxal müködik minden vagy még analogon de ott is kivesznek már csatornáket mint a disney vagy mondjuk az eurosport csatornákat egy mini csomagba rakták át és csak bérelni lehet két vagy három boxot makszimum a t-homtol csak menekülni lehet mert egyre drágább szarabb szolgáltato én idén juniusban mentem át a upc hez mindössze öt ezer forintért kapom a digitál gold csatornát ez több mint a családi hd csatorna a t-homnál és emellé kapok egy 30megás netet és vezetékes telefont NEMSZABAD at-homnál maradni mert rablo banda mert mindent csak boxokkal lehet használni horrorisztikus áron én 25 évig voltam náluk de elég volt a digitális kábeltévé szolgáltatást megszünteik  csak koxkábeles konnax kártyás modszerrel mert akkor nem lehet extra profitot beszedni a boxok bérbe adás révén

Előzmény: area60 (2542)
area60 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 2542

Sziasztok,

 

T-home iptv előfizetésem van.

A nappaliban egy samsung tv az iptv settopbox-al.

Gyerekszobában szintén egy samsung tv, ami a digitális csatornákat fogja coaxról.

A gyerekszobában lévő tv-ben van common interface hely, ill. lan csatlakozó is.

A T-nél tudom ezt valamire használni ? Arra gondolok, hogy kiváltható vele egy iptv settopbox ?

A T honlapján nincs erről semmilyen információ.

v_lacika Creative Commons License 2015.11.29 0 0 2541

Igazabol nem tudom hogy a lidl, ben milyen belterit arulnak.ebben nem tudok neked segiteni.azt tudom hogy a betacom muholdas csatornakhoz arul hd-s belterit.antennat meg motoros forgatot.ennyit tudok mondani.

Előzmény: erik erik (2540)
erik erik Creative Commons License 2015.11.29 0 0 2540

köszi

megpróbálom ezt akkor

a lidlbe is árulnak néha beltérit,az is megfelelne?

 

van tv, interneten jön, masikat igy már nem akarok fizetöset,

 

Előzmény: v_lacika (2539)
v_lacika Creative Commons License 2015.11.29 0 0 2539

Sztem ha jól beállitják a parabolát adott műholdra és a betacom-tól vesszel egy hd-s beltérit akkor tudsz az astra műholdon ingyenes tv-adásokat fogni németet.Gondolok itt ilyenre hogy vox,rtl2,pro sieben.Meg ilyenek ,ha motoros forgatót vesszel akkor mégtőbb ingyenes kűlfőldi adást tudsz fogni.De ha kűlfőldi csatornák nem érdekelnek akkor inkább szereld le mert másra szerintem nem tudod használni.Hacsak nem lesszel upc direct előfizető,mert ők beszerelésnél, ha van tányérod beszámitják és akkor kevesebbért kőtik be a szolgáltatást.Sztem ennyi.

Előzmény: erik erik (2538)
erik erik Creative Commons License 2015.11.27 0 0 2538

sziasztok

érdeklödnék  hogy most nekünk is IPTV van bevezetve a netröl jön a tv,

de régebben a 2 dekoderes parabola antennás volt a t-hometol.

arra esetleg valami dekoderrel.lehetne ingyenes csatornákat fogni?

vagy leszereljem a parabolat ha semmire sem alkalmas?

köszi

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!