Keresés

Részletes keresés

llang-ilang Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136048

Atyafi! Ahogy olvasgattam az irásokat ez a rész jutott eszembe. Most hogy te bemásoltad ezt a nagyon találó részt, nekem már nem kell.

 

Máté 21:31  A vámszedők és a parázna nők megelőznek titeket az Isten országában.

Előzmény: tréfi2 (136044)
kari333 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136047

Igazából, be nem avatottként értelmez, a kerítésre csimpazkodva kívülről tekint Isten Szavára.

Egyedül nem sok az esély - egyikünknél sem - a személyiség fejlődésére. Az ember ilyen felépítésű lény.

Bízom benne, sok jóérzésű ember található JT.-nál (is).  

Előzmény: asamprajnata (136036)
kitadimanta Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136046

"- A Zohár BIZTOS, hogy csak egy a sok közül. 

És mik közül?

Amik elferdítik az igazságot Istenről, becsapják és félrevezetik az emberek sokaságát"

Igazad van.

- A Zóhár és az Ószöv közé egyenlőségjelet tehetünk, mert a Zóhár ez utóbbinak a zsidó felfogás szerinti magyarázata.

Az igazság meg alapjában el van ferdítve mindkettőben, (csak a Zóhár egy kicsit közelebb áll a valósághoz.)

Ti. végső soron a Zóhár is a férfi princípium elsőbbségét hirdeti:

"A női princípium szépsége teljességgel a férfitől származik. Így tanulták a társak, és ezt tudták meg róla. Ez a 2. teremtéstörténet lényege."

"Ugyanis az emanáció embere egyszerre férfi és nő, az atya oldaláról és az anya oldaláról való, s ez az értelme az Írásnak: "És szólott I-ten: ťLegyen világosság! És lett világosság.Ť" "Legyen világosság" - az atya oldalának megfelelően, "és lett világosság" - az anya oldalának megfelelően."

Ez egy fordított felállás az eredetihez képest, mert az anya-oldal a megmondó, az atya-oldal a végrehajtó, a teremtő. Nem a férfi-oldalnak, a testnek kell megmondónak lenni, hanem a bölcsességet, lelket(szellemet) jelentő női oldalnak.

Ez az alapvető tévedés mindkét írásnak a vezérgondolata.

Ezért nem gondolkodhat senki lélek (szellem) szerint aki bármilyen judeo- vallást követ, csakis test szerint.

 

"Lehet csűrni-csavarni, filozofálgatni, temérdek ember írta könyvet olvasni reggeltől estig és estéétől reggelig, attól az igazság igazság marad"

Ez így van, csak ahhoz, hogy kibogarásszuk az igazságot el kell olvasni azt a temérdek könyvet, s nem csak egyet... Ugyanis az igazság meglehetősen szubjektív, s ha csak egy oldalról nézed, akkor az is marad.

"A Bibliában viszont örök élet beszéde van, és aki hisz Istenben és a Fiában, az soha nem hal meg, csak elalszik egy kis időre:"

No, persze... Mondja ezt az, aki csak egy könyvet olvasott életében, azt is mások magyarázatával értelmezve....

 

"Hiszed-é ezt kitadimanta?"

Miért hinném? Minden bizonyíték ellene szól évmilliók óta. Ezek a bizonyítékok az élet (Isten) törvényei szerint valósak, megtapasztalhatók. - Eleddig minden élő meghalt, s ezután is meg fog halni, mert ez a természet (Isten) rendje. Ez nem hit kérdése, ez maga a valóság.

Előzmény: Törölt nick (135976)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136045

Gondolj bele, ismerem ezeket, és valószínűleg még sokan. Fura, nem? Nem csak Te ismered Istent, a Bibliát.

De TE miért nem tudsz szeretetben beszélgetni? Ha krisztusi természeted lenne, akkor tudnál... Miért nem tudsz kapcsolódni mások írásához?

Én írtam már neked a napokban, szerinted mi volt benne igeellenes? Melyik hsz-ban pártoltam a világi szokásokat?

Amikor nekem írsz, miért általánosítasz? Miért nem látod az egyént? Ezt nem értem. Vagy csak arra vagyunk jók Neked, akik írunk valamit, hogy mindig elmondhasd ugyanazt?

Miért nem mered elismerni, hogy esetleg, mi, "szerencsétlen többiek", is írhatunk jót?

 

Válaszolnál ezekre a kérdésekre, tömören? :-)

 

 

Előzmény: bethsabé (136043)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136044

Ez a Te imád, Betsabé?

 

Luk 18:10  Két ember méne fel a templomba imádkozni; az egyik farizeus, és a másik vámszedő.
Luk 18:11  A farizeus megállván, ily módon imádkozék magában: Isten! hálákat adok neked, hogy nem vagyok olyan, mint egyéb emberek, ragadozók, hamisak, paráznák, vagy mint ím e vámszedő is.
Luk 18:12  Böjtölök kétszer egy héten; dézsmát adok mindenből, amit szerzek.

 

Szerintem illik hozzád.

És mi a válasz?....

Előzmény: bethsabé (136040)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136043

-Nem gondolom, hogy az Istené vagyok. Sosem mondtam. Csak szeretnék a szelleme szerint élni. Mások viszont nem így tesznek és mégis azt mondják magukról, hogy Krisztus követők.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

-Nem látod, hogy mi folyik a vallásokban a világban? Milyen szemfényvesztő dolgok mennek a szektákban? Szerinted ez lenne az igazság, amit tesznek?

 

-Isten nem a zűrzavar és a káosz Istene. Isten a rend és a fegyelem Istene. Olvastad az Ó szövetséget? Aki nem úgy cselekedett, ahogyan azt Ő elvárta, azt mind megölte. Most mindenki azt csinál amit akar, de már nem sok ideig, mert Istennek a meghatározott ideje lassan lejár, s elfogy a béketűrése.

 

 

 

1 Péter:4:18

És ha az igaz is alig tartatik meg, hová lesz az istentelen és bűnös?

 

 

-Jézus szeretettel beszélt az övéivel, de a farizeusokat elítélte.

 

-Nagy Babilonban levők nem az övéi. Ha ezt nem tudod felismerni,  akkor nagyon sajnálom. Vizsgáld meg cselekedetüket és a szokásaikat! Gyümölcseikről lehet felismerni, hgy ki a Sátáné és ki Jézusé.

 

Máté:7:21

Nem minden, a ki ezt mondja nékem: Uram! Uram! megyen be a mennyek országába; hanem a ki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát.

 

Előzmény: tréfi2 (136041)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136042

Tudod Betsabé, hálát adok Atyánknak, hogy nem engedte, hogy ilyen magadfajtával találkozzak megtérésem előtt, mert neked minden adottságod meg van ahhoz, hogy elidegenítsd az embereket Istentől, sőt, meg is utáltasd Őt és szavát. A Te írásaidból egy borzalmas kép jön le "Isten embereiről", márha valaki elhiszi, hogy olyanok, mint ahogyan Te leírod magadat.

Most már megengedte, azért, hogy gyakoroltasson :-)

Az utóbbi években volt szerencsém pár fura  igaz hívőhöz", de Te viszed a pálmát! Kívánom neked, élj a kegyelemmel és változz meg.

 

 

Előzmény: bethsabé (136040)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136041

Persze, írsz valakikről, akik ilyenek. Szerinted mindenki ilyen, csak Te nem. Értem. Azt gondolod, egyedül Te vagy itt az Istené, mindenki más az ördögé. Sajnállak..

 

Előzmény: bethsabé (136040)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136040

-Már tényleg nem sok időm van az írásra. Aki érti az igazságot velem egyet ért. Aki nem érti, azzal nem lehet mit tenni. Elhiszi a vénasszonyos meséket amit mások mondanak és az igaz beszédemért rám haragszik és bolondnak néz. Pedig, nem én alkuszom meg a világgal, hanem Ők.

 

-Érted-e ezt?

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagy- Babilonban levőknek szól:

 

János:8:44

 

Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen ő benne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjából szól; mert hazug és hazugság atyja.

 

 

Érted-e ezt?

Előzmény: tréfi2 (136038)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136039

 

 

-Nagy-Babilonban levők, pedig nagyon meg vannak tévesztve.

Előzmény: bethsabé (136037)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136038

Péld 27:2  Dicsérjen meg téged más, és ne a te szájad; az idegen, és ne a te ajkaid.

 

2Kor 10:18  Mert nem az a kipróbált, aki magát ajánlja, hanem akit az Úr ajánl.

 

Érted ezt? :-)

 

Előzmény: bethsabé (136035)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136037

 

-Nagyon tévedsz. Csak annyi a különbség az igazságot és a vénasszonyos meséket követők közt, hogy az igazságot követők nem a Sátán vezetése alatt állnak, hanem Isten szellemének a vezetése alatt.

 

 

Előzmény: asamprajnata (136036)
asamprajnata Creative Commons License 2015.01.21 -1 0 136036

ez az ember ijesztő, nem jöttél még erre rá?? Az ő szavaival élve, teljességgel megtölti a sátán a lelkét.....

 

 A jó sors menten meg tőle, hogy az ilyen őrült típusú emberektől bármit is meghallgassak....

 

S ő még örül is ennek, mert azt hiszi, hogy a Jézusi tanításért ostorozzuk (mint ahogy azt megjövendölték....), közbe meg a saját buta értelmetlen kiközösítő világa miatt....

 

 Sajnálom őt nagyon, mint embert, de élje csak így az életét mert megérdemli:))

Előzmény: tréfi2 (136026)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136035

-Ezért nem, mert....

 

 

 

János:15:19

Ha e világból volnátok, a világ szeretné azt, a mi az övé; de mivelhogy nem vagytok e világból, hanem én választottalak ki magamnak titeket e világból, azért gyűlöl titeket a világ.

 

 

1 Kor:2:14

 

Érzéki ember pedig nem foghatja meg az Isten Lelkének dolgait: mert bolondságok néki; meg sem értheti, mivelhogy lelkiképen ítéltetnek meg.

 

 

-Érted ezeket a szavakat?

 

Előzmény: elterito (136034)
elterito Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136034

Rögtön nem leszek szerethető, ha Isten bizonyságtételéről elkezdek beszélni az embereknek.

 

 

Az nem baj, ha valaki Isten bizonyságtételéről elkezd beszélni az embereknek, de ha olyan pocsékul teszi, mint te, az baj. De akkor is szerethető még az ember, csak nem lehet vele beszélni.

Előzmény: bethsabé (136032)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136033

Te nem érted, amit írtam... :( tipikus példa vagy arra, hogy a betű megöl.... nem fizikailag....

Amit írtál Nekem, nem Isten bizonyságtétele, mert nem igaz, értsd már meg! Te azt gondolod, ismersz, vagy kijelentést kaptál rólam, de nem ismersz, és ha kijelentést kaptál, az nem Istentől volt, mert hazugság. Ezt nem akarod tudomásul venni.

Te csak nagybanilonozol, 144000-ezel és nem értesz semmit, csak mantrázol. Egy ember, aki ismeri az Órtöröny kiadványait, lehet meg tudná mondani hanyadik évfolyam, hanyadik számát mantrázod.

Én próbáltam Veled beszélgetni, de nem sikerült. Ne erőltessük.

 

Előzmény: bethsabé (136032)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136032

 

 

-Csak a biblia szavaival válaszoltam. Látom ezt is nehéz elviselned. Attól, hogy megismertem az igazságot, és  kiállok az igazság mellett, attól még a hétköznapokban szerethető ember vagyok. Rögtön nem leszek szerethető, ha Isten bizonyságtételéről elkezdek beszélni az embereknek. Érted-e ezt? :))

 

 

Előzmény: tréfi2 (136030)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136031

 

Máté Evangyélioma 5. rész

 

 

Boldogok, a kik háborúságot szenvednek az igazságért: mert övék a mennyeknek országa.

 

11. Boldogok vagytok, ha szidalmaznak és háborgatnak titeket és minden gonosz hazugságot mondanak ellenetek én érettem.

 

12. Örüljetek és örvendezzetek, mert a ti jutalmatok bőséges a mennyekben: mert így háborgatták a prófétákat is, a kik előttetek voltak.

 

13. Ti vagytok a földnek savai; ha pedig a só megízetlenül, mivel sózzák meg? nem jó azután semmire, hanem hogy kidobják és eltapossák az emberek.

 

14. Ti vagytok a világ világossága. Nem rejtethetik el a hegyen épített város.

 

 

 

Ők a: (144000)

Előzmény: tréfi2 (136028)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136030

Reménytelen vagy, feladom. Viszlát.

 

Előzmény: bethsabé (136029)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136029

-Az itt idézett verseket megérted?  Nem tudod megérteni,  mert nem vagy Jézus Krisztusé. (144000) Ők Jézus Krisztuséi.

 

 

-Ezek szerint Jobban szereted az életed, a családod mint Jézust, azért írsz Nekem ilyen dolgokat. Pedig olvasd csak Jézus szavait?

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ne féljetek azért; ti sok verebecskénél drágábbak vagytok.

 

32. Valaki azért vallást tesz én rólam az emberek előtt, én is vallást teszek arról az én mennyei Atyám előtt;

 

33. A ki pedig megtagad engem az emberek előtt, én is megtagadom azt az én mennyei Atyám előtt.

 

34. Ne gondoljátok, hogy azért jöttem, hogy békességet bocsássak e földre; nem azért jöttem, hogy békességet bocsássak, hanem hogy fegyvert.

 

35. Mert azért jöttem, hogy meghasonlást támaszszak az ember és az ő atyja, a leány és az ő anyja, a meny és az ő napa közt;

 

36. És hogy az embernek ellensége legyen az ő házanépe.

 

37. A ki inkább szereti atyját és anyját, hogynem engemet, nem méltó én hozzám; és a ki inkább szereti fiát és leányát, hogynem engemet, nem méltó én hozzám.

 

38. És a ki föl nem veszi az ő keresztjét és úgy nem követ engem, nem méltó én hozzám.

 

39. A ki megtalálja az ő életét, elveszti azt; és a ki elveszti az ő életét én érettem, megtalálja azt.

 

40. A ki titeket befogad, engem fogad be; és a ki engem befogad, azt fogadja be, a ki engem küldött.

 

 

-Nagyon is tudom, hogy miről beszélek.

 

 

Előzmény: tréfi2 (136027)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136028

Jézus szava, pedig igaz. Prófétákat öltek meg az Isten szavának a bizonyságtételéért, még pedig a Nagy babilonban levő hívek tették ezt velük. Ezért ítélte meg Isten Nagy Babilont. Jelenések:18

 

És egy erős angyal egy nagy malomkőhöz hasonló követ felvőn és a tengerbe veté, ezt mondván: Ilyen módon nagy sebességgel vettetik el Babilon, ama nagy város, és többé meg nem találtatik. 22. És hárfásoknak és muzsikásoknak, és síposoknak és trombitásoknak szava te benned többé nem hallatik; és semmi mesterségnek mestere nem találtatik többé te benned; és malomnak zúgása sem hallatik többé te benned; 23. És szövétneknek világossága többé te benned nem fénylik; és vőlegénynek és menyasszonynak szava sem hallatik többé te benned; mert a te kalmáraid valának a földnek fejedelmei; mert a te bűvöléseidtől eltévelyedtek mind a népek. 24. És abban prófétáknak és szenteknek vére találtatott, és mindeneknek, a kik megölettek a földön.

 

 

2 Tim:3:12

De mindazok is, a kik kegyesen akarnak élni Krisztus Jézusban, üldöztetni fognak.

 

 

-Akik értelemmel rendelkeznek, mint  Jézus példázatában a tíz szűzből öt, az könnyen megérti.

 

Jézus szava igaz!

De amiket Te Neki tulajdonítasz, az hamis!

 

Ráadásul összekevered az időket, eseményeket... egy nagy káosz van a fejedben.

Nem tudsz már emberi módon kommunikálni, csak saját tanaidban tudsz gondolkozni, amik többnyire tévesek.

Sajnállak, Betsabé. Van neked egyáltalán barátod az emberek között? Családod, akiket szeretsz és akik szeretnek? Csak azért kérdezem, mert ha a valós életben is ilyen vagy, mint itt, akkor kötve hiszem. Ne vedd sértésnek, nem annak szánom, tényleg sajnállak.

 

Előzmény: bethsabé (136025)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136027

-Először hagyd el Nagy-Babilon szokásait, és máris könnyebben tudunk egymással beszélgetni. Az előbb is írtam az igaz Isten imádóinak semmi közössége nincs a vadállat imádóival. Mert a vadállatot imádja Nagy Babilon is.

Elképesztő!

Semmit nem tudsz Rólam, mondom, hogy mersz ilyet írni?

Előzmény: tréfi2 (136026)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136026

-Látom, ami a szívedhez közel áll, azt elfogadod. A Biblia nem arról szól, hogy csak a jó dolgokkal ámítsuk magunkat. Meg kell érteni a teljes igazságot, mert amúgy, csak becsapod saját magad. A nem tetsző dolgokat is el kell fogadni.

Hányszor érzeted még azt, hogy Jézusért üldöznek? Egyszer sem, mert nem az igazságban vagy. Ezt, pedig ne vedd sértésnek, nem annak szánom.

 

 

Elképesztő vagy!

Nem látsz, nem hallasz semmit, csak a saját gondolataidat... már-már ilyesztő.

Semmit nem tudsz Rólam, mégis mersz ilyet írni.

Ez lenne az istenfélelem?

 

 

 

Előzmény: bethsabé (136025)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136025

Isten igéjét olvasom, ez igaz, de amiket hozzáírsz, azok közül ritka, ami Tőle van.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

-Látom, ami a szívedhez közel áll, azt elfogadod. A Biblia nem arról szól, hogy csak a jó dolgokkal ámítsuk magunkat. Meg kell érteni a teljes igazságot, mert amúgy, csak becsapod saját magad. A nem tetsző dolgokat is el kell fogadni.

Hányszor érzeted még azt, hogy Jézusért üldöznek? Egyszer sem, mert nem az igazságban vagy. Ezt, pedig ne vedd sértésnek, nem annak szánom.

 

 

Jézus szava, pedig igaz. Prófétákat öltek meg az Isten szavának a bizonyságtételéért, még pedig a Nagy babilonban levő hívek tették ezt velük. Ezért ítélte meg Isten Nagy Babilont. Jelenések:18

 

És egy erős angyal egy nagy malomkőhöz hasonló követ felvőn és a tengerbe veté, ezt mondván: Ilyen módon nagy sebességgel vettetik el Babilon, ama nagy város, és többé meg nem találtatik. 22. És hárfásoknak és muzsikásoknak, és síposoknak és trombitásoknak szava te benned többé nem hallatik; és semmi mesterségnek mestere nem találtatik többé te benned; és malomnak zúgása sem hallatik többé te benned; 23. És szövétneknek világossága többé te benned nem fénylik; és vőlegénynek és menyasszonynak szava sem hallatik többé te benned; mert a te kalmáraid valának a földnek fejedelmei; mert a te bűvöléseidtől eltévelyedtek mind a népek. 24. És abban prófétáknak és szenteknek vére találtatott, és mindeneknek, a kik megölettek a földön.

 

 

2 Tim:3:12

De mindazok is, a kik kegyesen akarnak élni Krisztus Jézusban, üldöztetni fognak.

 

 

-Akik értelemmel rendelkeznek, mint  Jézus példázatában a tíz szűzből öt, az könnyen megérti.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

 

-Nagy Babilonban levők nem érthetik meg ezeket a dolgokat amiről írok.

 

-Először hagyd el Nagy-Babilon szokásait, és máris könnyebben tudunk egymással beszélgetni. Az előbb is írtam az igaz Isten imádóinak semmi közössége nincs a vadállat imádóival. Mert a vadállatot imádja Nagy Babilon is.

Előzmény: tréfi2 (136024)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136024

1. A személyemmel kapcsolatos kijelentésedről beszéltem, az hamis, hazugság.

2. Isten igéjét olvasom, ez igaz, de amiket hozzáírsz, azok közül ritka, ami Tőle van.

 

Lassan feladom a Veled való "beszélgetést", mert nem lehet Veled beszélgetni. Ezt nagyon sajnálom, de nincs értelme ezeknek az egymás mellett való elbeszéléseknek.

Látszik, hogy fel sem fogod, mit írnak Neked, csak egy-egy kulcsszóra ugrasz, és mantrázod ugyanazt, amit igaznak vélsz. Mindezt szeretetlenül...

 

 

 

 

Előzmény: bethsabé (136023)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136023

Betsabé, nagyon tévedsz ebben, csak szólok... helyedben vigyáznék kicsit az ilyesfajta kijelentésekkel, mert ezek nem Istentől valók. Ez biztosan nem!

 

 

-Abszolút Istentől vannak ezek a kijelentések, hiszen a szemeddel olvashatod azokat.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Holnap megmondom. Ma már nincs több szabad időm.

Előzmény: tréfi2 (136021)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136022

 

Én is úgy vélem, hogy az újszövetségben nincs tized. Most akkor Jehova Tanúja lettem? Nem is vettem észre.

 

-Nem vagy komoly. Én ezt vettem észre. Elbagatellizálod Isten szavait.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

-Nem kell ahhoz, J.T.-nek lenni papírforma szerint, hogy Isten szent szellemét megértsd.

 

 

-A Biblia nyitott könyv és az értelmesek megértik Isten szent szellemét.

 

-Ragyognak és fénylenek.

 

Lukács:11:33

 

Senki pedig, ha gyertyát gyújt, nem teszi rejtekbe, sem a véka alá, hanem a gyertyatartóba, hogy a kik bemennek, lássák a világosságot.

Előzmény: elterito (136019)
tréfi2 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136021

Mondd meg akkor, ki a fenevad, a másik fenevad, az antikrisztus, hogy hívják őket, mert ha jel van, akkor ezeknek is lenniük kell.

 

 

-Mentegetőzöl azért, hogy megtarthasd mindazt, amit Jézus Krisztus követőinek nem szabad. Akik a Krisztuséi, azok nincsenek közösségben a vadállat imádóival és nem viselik a 666 jelet.

 

Betsabé, nagyon tévedsz ebben, csak szólok... helyedben vigyáznék kicsit az ilyesfajta kijelentésekkel, mert ezek nem Istentől valók. Ez biztosan nem!

 

Értsd meg, a jel még nem működik!!

 

Előzmény: bethsabé (136020)
bethsabé Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136020

Most még nincs jel, Betsabé. Összemosod a dolgokat.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

-Mentegetőzöl azért, hogy megtarthasd mindazt, amit Jézus Krisztus követőinek nem szabad. Akik a Krisztuséi, azok nincsenek közösségben a vadállat imádóival és nem viselik a 666 jelet.

 

 

 

Jelenések:20:4

 

És láték királyiszékeket, és leülének azokra, és adaték nékik ítélettétel; és látám azoknak lelkeit, a kiknek fejöket vették a Jézus bizonyságtételéért és az Isten beszédéért, és a kik nem imádták a fenevadat, sem annak képét, és nem vették annak bélyegét homlokukra és kezeikre; és éltek és uralkodtak a Krisztussal ezer esztendeig.

 

 

Jelenések:14:1

És látám, és ímé egy Bárány áll vala Sion hegyén, és ő vele száznegyvennégy ezeren, a kiknek homlokán írva vala az ő Atyjának neve.

 

 

-Nem értheted, mert nem ezen az oldalon állsz.

Előzmény: tréfi2 (136010)
elterito Creative Commons License 2015.01.21 0 0 136019

Pl. kötelező tized fizetés a gyülekezetben. Ma már újszövetség van és nincs ilyen.

 

-Akik ilyeneket kérnek hamis próféták.

 

Én is úgy vélem, hogy az újszövetségben nincs tized. Most akkor Jehova Tanúja lettem? Nem is vettem észre.

Előzmény: bethsabé (136016)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!