Keresés

Részletes keresés

kvardlipi1 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 1196
Látta valaki a TV-ben az őskemencét?HMM....na az nem semmi , hogy ilyen sokáig épen megmaradtT
DacaGaby Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1195
Naná, hogy jó! Azért mert nem "lakodalmi adag" attól még kemencés. Na meg nem utolsó sorban jól néz ki és tuti, hogy finom.
Jó látni, hogy kezd mindenki "felébrtedni a téli állmából", gyarapszik a fórumba a hozzászólások száma.
Előzmény: garfe (1192)
DacaGaby Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1194
Bocsánat Biii!
Nem szemrehányásnak szántam a fotó hiányát, csak én nem sütöttem még kalácsot és a kíváncsiság hajtot.
Azt elhiszem, hogy finom volt! Kár, hogy nem lehet beleharapni a monotoron keresztül!
Megtenném!
Üdv.: DacaGaby.
Előzmény: biii (1189)
garfe Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1193
A kép remélhetőleg!
garfe Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1192

Boldog viharnapot kemencések!

Egy kis malacka,törpe adag de finom lett.Már mint a többi 10-20 adagokhoz képest.

A kép se valami ok,csak most látom de kedv csinálónak jó(aszem).Üdv garfe

biii Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1191
na, látom van még jópár elirás.. bocs a kisfiam itt szórakoztat közben és próbáltam minél gyorsabban beiirni-.. :-(
Előzmény: biii (1190)
biii Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1190

fórum épekre kerülni= fórum képekre kerülni

elirtam, bocs

biii Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1189

háát..:-(

a rokonok nem akarnak fórum épekre kerülni.

a kenyérlángást már feltettem ide, relativ de ugyanolyat mindek tegyek fel?

 

kalács... hmm.. eltünt egy perc alatt, a vége megvan még.. lehet azt lefotózom..

de annak meg mi értelme...

nagy volt a  nyomás...folyamatos kérdezősködés, mi hogykészült, egymás szavába vágva stb...

aztán meg úgy jártam hogy mások itt itt néha irják, hogy előbb fogyott el minthogy kapcsoltam volna hogy FOTÓZNIIIIIIIIIIIIIIIIIII......

 

majd legközelebb ha nem ilyen nagy nyüzsi lesz biztos eszembe jut

 

lefotóztama végét, nem túl "publikus" kép..de vmi...

 

 

Előzmény: DacaGaby (1186)
konaking Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1188
Sziasztok!

Érdeklődve olvasom az írásaitokat és nézem a jobbnál jobb fotókat, de sajnos beltéri kemencét nem igazán látni. Van itt olyan, akinek ilyen is van?

DacaGaby Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1187
EZAZ TU-JA!!! EZT MÁR SZERETJÜK!!!

Sütni, főzni, fotózni és ezzel örömet szerezni!
Előzmény: Tu - Ja (1184)
DacaGaby Creative Commons License 2008.03.02 0 0 1186
biii!

A kééépek!!! Hoool vannak?!?!?!?!?!
Ugye nem azt akarod mondani, hogy nem örökítetted meg!
Előzmény: biii (1185)
biii Creative Commons License 2008.03.01 0 0 1185

hello

 

ma volt egy 11 fős vendég társaság, akinek meglepetés szerüen sütöttünk kenyérlángost és utána kakaós kalácsot. (kakaóval töltött kalácsot)

 

mindekettőnek iszonyú sikere volt..

idilli volt, ahogy a hidegbe mindeki kijött és leste hogy tesszük be sülni a lángosokat...

ezért is érdemes kemencét csinálni! :-)

Tu - Ja Creative Commons License 2008.03.01 0 0 1184

Sziasztok!

 

A mai napom sem ment kárba ezt szemlélteti ez a pár fotó. Őszintén? Nem semmi amilyen finomak lettek a pizzák! 36cm átmérőjű fém sütőtálcában készültek. Lett belőle vagy 15-16 db. Gondolom elhiszitek ha azt mondom mindenki jól lakott.

 

Üdv mindenkinek!

Tu-Ja

krakkper Creative Commons License 2008.03.01 0 0 1183

Szia DacaGaby!

 

Szerencsés ember vagy, hogy barátodnak tudhatod az ügyeskezü mestert.

Szép, igényes munkája van.Sok sok jól fűtő kemencét  mindkettőtöknek.

 

 

Még a vastéglához:

 

képet teszek róla erről beszéltem:

 

üdv :

krk

hőtárolós izé
Előzmény: DacaGaby (1174)
Tu - Ja Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1182

Szia biii!

 

Jó helyen turkálsz, csak lehet, hogy nem mentél bele a képgalériába.

Ott találod meg a recepteket és egyéb más dolgot is.

 

Üdv.

Tu-Ja

Előzmény: biii (1180)
Tu - Ja Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1181

DacaGaby kemencetárs!

 

Erre szokták mondani, hogy a vér nem válik vízzé! Bizonyíték erre a te cimborád.

Tényleg oké a srác főleg így ahogy mondod csak egyszer segített az édesapjának és ilyen szinten megjegyezte a mesterfogásokat. Jó ám az ilyen haver, sokat lehet tanulni tőle! Éppen ezért biztos vagyok benne, hogy az általad közölt fotókon szereplő finomságokból ő is merít néha nálad rendesen. Amúgy ez így van rendjén.

 

Megnéztem a saját lapját és és a különböző burkolásokban is otthon van a srác.

Nagyon erősen remélem, hogy "HÍRES" vezetőink minden rombolást idéző igyekezete ellenére sem fog a magyar ügyes emberek kedve elmenni a jó dolgoktól!!! Csak kívánni tudom ezt barátodnak és minden honfitárunknak!

 

Örülök, hogy összeakadtam veletek!

 

Üdv.

Tu-Ja

Várom a privát anyagot is!

Előzmény: DacaGaby (1177)
biii Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1180

lehethogy én vagyok béna de a http://www.kemencebence.hu/  oldalon nem fent volt egy jópár recept????

most egy dbot sem találok. vagyis a fórumban 1 et.

 

volt kenyér, kenyérlángos, vmi péksüti is stb...

pont ez kellett volna.. és nem találom..

ha rossz helyen keresem  mondjátok meg hol voltak ezek fent...

 

(szerintem itt http://www.kemencebence.hu/)

DacaGaby Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1179
Sziasztok!

Íme itt nézhetitek meg a referenciáit Szőnyi Csabának:

http://www.szonyicsaba.atw.hu/

Folyamatosan bővűlni fog, következő a szalonnasütő-bográcsozó tűzhely lesz, majd a saját kemencéje, menetközbe meg majd felkerül az én térbúrkolatom és díszkutam is.
Jó nézegetést!
Előzmény: biii (1178)
biii Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1178

hello

én is szivesen nézném a barátod egyéb müveit is!!!

Előzmény: DacaGaby (1174)
DacaGaby Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1177
Tu-Ja kemencetárs!
Azt el is felejtettem mondani, hogy az én kemencém volt neki a legeslegelső építménye! (de lehet, hogy ezt említettem már itt a fórumban). A sajátja lesz a második, illetve csinál most még egyet egy lovastanyán. Az édesapja az ország egész területén nagyon sok búboskemencét épített az építető jött érte vitte a helyszinre, 4-5 nap alatt megcsinálta (1 fő segítséggel) és hozta haza. Hajdú-Biharból a Balatonkörnyékére az Osztrák határ mellé a fővárosba, fogadókba, csárdákba stb. Egyetlen egyszer segített a barátom (akit Csabának hívnak) az édesapjának Hortobágyon kemencét építeni tavaly, ott leste el a mesterséget és utána kapott kedvet a dologhoz. Tehát mondható, hogy az én kemencém az Ő prototipusa. Nem tartom kizártnak, hogy az enyémtől szebbet és jobbat is fog építeni!
Előzmény: Tu - Ja (1175)
DacaGaby Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1176
Bizony, nem semmi manusz! Most szalonnasütő tűzhelyeket készít a barátoknak, illetve díszkutat. Az előző már van készen, lefotózom majd és érdekesség képen privátba elküldöm Neked. Igényes, pontos, preciz a munkája.
Szia Tu-Ja!
Előzmény: Tu - Ja (1175)
Tu - Ja Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1175

Szia!

 

Tudod pajtás ez a te barátod nem semmi fazon!  Nagyon vágja ezt a kemenceépítést, mondhatni igazi mester a srác! ő nem akar regisztrálni valamelyik lapon? Már most látszik, hogy nagyon jól fog kinézni az építménye!

 

Üdv.

 

Tu-Ja

Előzmény: DacaGaby (1174)
DacaGaby Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1174
Üdv. kemencetulajdonos és leendő kemencetulajdonos társaim!
A barátom akivel építettük a kemencémet, magának is épít egy egyedi kemencét. Tipusát tekintve sifon kemence lesz, érdekessége az, hogy egy teraszról lesz fűthető, illetve padkája lesz. Kb. félkész állapotában van, nagyon várom már a felszentelő fűtést! Lehet jobban, mit a barátom!
Íme néhány kép a jelenlegi állapotáról:A Mester!
Freedomocska Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1173
Én nem ismerem a vastéglát de a melléképületből átjövő fűtéscsövet jól leszigeteltem és a szigetelés védelmére még kkörberaktam 5 m hosszon magnezit téglával (anno még mikor az üveggyárat bezárták tonnára lehetett venni),no ez súlyos hiba volt mert a tégla korhadni kezdett és a melléképület falazatát 5 cm-re benyomta a tégla.Úgyhogy én is azt ajánlanám ha valaki nem ismeri amit beépít először jól nézzen utánna az anyag jellemzőinek nehogy úgy járjon mint én.Amúgy ezeknek a tégláknak nagyon jó a hőtároló képességük(nagyon nagy a tömegük) és a hőállóságuk 200 fokkal magasabb a samottégláénál.Hali
DacaGaby Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1172
Kinek a Pap, kinek a Papné. Nekem momentán a Pap lánya + samot tégla agyagba rakva. Ennek már van multja!
kisszszoros Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1171
Ha ugyanarra a téglára gondolok, ami épp most van fennforgás közepette, akkor az jóval kevésbé hajlamos a porlásra és a morzsolódásra, mint bármelyik másik fajta. Az a tégla valahogy másképp néz ki mint egy átlagos, arányaiban vékonyabb, de szélesebb, és van az egyik lapján két hosszanti dudor. Nincs azokkal semmi baj, strapabírók, bírják a lángot és egyebeket is, viszont nem igazán ragad meg rajtuk a vakolat, vagy más burkolás, tehát elég sok kell belőle, ha abból akarja a pacák csinálni magát a tűzteret.
Előzmény: krakkper (1169)
DacaGaby Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1170
Üdv. Krakper!

Magyarán mondva jobb ha hagyja a francba dojono1 és más is még a gondolatát is, hogy belerakja az épülő kemencéjébe. Ne akarjunk senkinek rosszat! Jobb ha kizárólag természetes és organikus anyagokból készítik a kemencét.
Hmm! Mi minden kiderül egy kemencés fórumban?
Előzmény: krakkper (1169)
krakkper Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1169

Szia DacaGaby!

 

A kötőanyagát nem tudom, de nem agyagforma az biztos. A kályhákban porlik is ez a tégla egy kicsit. A kemencében meg nem hiányzik, hogy belepotyogjon az ételbe.

Jól, s könnyen melegszik és vissza is adja a hőt, de a tér minden irányába.

Ezért a melegíteni nem kívánt rész felől szigetelni kell.

El tudom képzelni egy melegítésre szánt belső kemence falazatában.

üdv:

krk

Előzmény: DacaGaby (1168)
DacaGaby Creative Commons License 2008.02.26 0 0 1168
Üdv. Krakper!
Tehát akkor a hőtárolós kályhákba lévő tégla nem samot, hanem vastégla?!
Na, ezt nem tudtam! Meg voltam róla győződve, hogy samot. Most elevenedik fel bennem, hogy valóban vörösses, barnás szine van. Hát, igen! Igy már más a leányzó, pontosabban a kemence fekvése. Valóban nem lenne szerencsés közvetlen a sütőtérbe beépíteni. Viszont a kemence külső falát be lehetne vele búrkolni és aztán kialakítani a külső héjazatott (vakolást, kőbúrkolást Stb.) nemde? Megaztán a fenékrészben az üveg alá se volna rossz belerani. Teljesen megakadájozná, hogy elmenjen a hő.

További szép napot!
Előzmény: krakkper (1167)
krakkper Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1167

Szia dojono1!

 

A kemencékben ritkán találni ezt az "idegen" anyagot mint a vastégla.

A kemencémben van, de  az alsó tárolós részen a a sütőlap alatt.

Nem építeném úgy a kemencét, hogy egytérben legyen a sütnivalóval.

üdv:

krk

Előzmény: dojono1 (1147)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!