Keresés

Részletes keresés

Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21532

A Political Capital pártsemleges, de nem értéksemleges közéleti elemző intézet. Az elmúlt években értékrendünknek megfelelően képviseltünk a nyilvánosságban olyan ügyeket, fogalmaztunk meg olyan kezdeményezéseket, amelyek tükrözték elkötelezettségünket a parlamentáris demokrácia és a piacgazdaság mellett.

 

Szerintem most megtaláltam az egyetlen embert Magyaroországon, aki a Political Capitalt komolyan veszi...

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (21528)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21531

Van benne igazság,a műanyag a világ legkörnyezetszennyezőbb terméke, mivel szinte sehogyan sem lehet megszabadulni tőle.  PET-palackok visszaválthatósága, neylonzacwskók likvidálása. Nem vagypk ződ,nem ezt tartom a legnagyobb problémámnak,de anyira of, hogy hülyét kapok.

Előzmény: Antisystem (21529)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21530

Ne legyunk.

Fogjuk ezt a konkret kepet. Nem fontos hol es mikor keszult, tegyuk fel hogy most es ott.

Mit latunk? Ket felnot embert, biztos hogy nem sorkatona korut.

Es?

 

De ha valakit erdekel as utananez, kiderul, hogy a deli "szeparatista bandita terroristak" nagyjabol reg leszerelt katonakbol allnak, foleg az emlitett legideszantosokbol es volt afganban harcolokbol. Meg vannak szervezve - elvegre profik, ezekben a "szakmakban" voltak nincsenek. Sot elkepzelem hogy politikai erok is benne vannak a szervezesben, pl. a regiok partja, vagy maga Janukovics.

Előzmény: Cs_ (21527)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21529

Az EU mindeközben:

Kivégezné a neljonzacskókat az EU

Évente többmilliárd vékony neljonzacskót használunk el. Az EP hadat üzent. Tovább »

forrás: Index.hu

 

... ha már a Putyinnak nem tudnak mit kezdeni, hát a nejlonzacskóknak üzen hadat... az a baj, hogy én még pontosan emlékszem rá, hogy a gengszterváltás előtt papírzacskók voltak a pékpultnál is, meg a zöldségesnél is... 

 

ÜdV

Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21528

Nem egészen:) A Political Capital m,ért fe4l pár éve ilyen dolgokat. Meglepő eredmények jöttek ki, eltérőek a történelem,könyvektől. Kik ártottak nekünk a legtöbbet? A törökök és az oroszok, vagy fordított sorrendben. Valóban

egy kisebbség csatolta az akkori, mittom'én 2008-as Oroszországhoz, és még kevesebben a modern Törökországhoz. Az előbbi esetben most fordul a kocka. Egyéb nüanszok - Segesvárt és Aradot m

mindenki nemzeti tragédiának tartotta, az 500 közös évet Ausztriával pozitívumnak. A holokausztot és Don-kanyart nemzeti tragédiának, a 2. vh-s német szövetséget pozitívumnak, a bécsi döntése4kfolytán. Ilyen bonyolult a néplélek, de neked sokkal profánabb dolgokról nincs fogalmad sem. Én is így tennék, ha max 5-10 fős elefántcsonttoronyban élnék.

Előzmény: Antisystem (21523)
Cs_ Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21527

No. Azért lehet másmilyen képanyagokat is betenni.:

 

 

 

 

http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/1404/Titko201441612580/gallery.xml&rovat=nagyvilag

 

Na meg ügye az események kezdetekor napvilágot látott videók, amikben, hasonló kinézetű, felfegyverzett, civil szemmel is jól láthatóan összeszokottan mozgó emberkék akcióznak....

 

Ne legyünk már demagógok...

 

Előzmény: Grigorij Sandorovics (21443)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21526

Hát nyilván neked megvan a kapitány titkos parancsa, hogy hova és mikor kell hajóznia..

Előzmény: Törölt nick (21509)
kritttt1888 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21525

Ne foglalkozz vele nekem a múltkor azt akarta bebizonyítani, hogy Dnyepretovszkban mediterrán jellegű éghajlat van és négyszer aratnak egy évben...........XD

Előzmény: Antisystem (21523)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21524

Az a veszett zöldség, hogy Izrael és Oroszország háborúzna egymással. 

Én nem ugyanezt mondtam, ember?

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (21521)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21523

Nagyon mély az oroszgyűlölet

Hol? Tudod, Magyarországról is el akarták hitetni páran, hogy itt mekkora az oroszgyűlölet, oszt most - hála annak, hogy előkerült a kampányokban - bebizonyosodott, hogy nagyjából semekkora. Ukrajnában ennál valszeg valamivel nagyobb, de masszívan kisebbség.

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (21518)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21522

ha gondod van a "csupa" szó értelmezésével akkor barátod a gugli. :)

Előzmény: Törölt nick (21494)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21521

Az a veszett zöldség, hogy Izrael és Oroszország háborúzna egymással. Ha atrocitás éri az ukrajnai zsidókat, más lép közbe. Izrael nem indíthat olyan messzire katonai akciót. 1 illyen akció volt, a Mózes-művelet amikor a nem szomszédos Etiópiából kimentették az etióp izraelita vallású etiópokat.

Előzmény: Antisystem (21519)
turulkakas Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21520
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21519

Másként nem, háborúzhatna vele

Miért, az USA és Afganisztán / Irak /Vietnam /stb határos egymással? Anglia és Németország határos volt egymással? Honnan veszed azt a zöldséget, hogy a háborúhoz közös határ kell? Szerinted nem lehet katonát küldeni valahova?

 

 Azért írják össze,mert ugyanolyan antiszemiták, mint a nyugat-ukrajnai szélsőségesek, csak más szemszögből.

Emögé az állítás mögé azért kéne legalább 1 karakteres antiszemita megnyilvánulás... én nem hallottam ilyenről...

 

Ha az ukrán hadsereg p-n b-ssza őket, legalább pogromokat csinálnak búcsúzóul.

Miért VAN olyan, hogy ukrán hadsereg? Mármint nem átálló, berángatott tartalékos, meg 1 hét alatt golyófogónak kiképzett szerencsétlen bolond, hanem ukrán hadsereg? Hol? Szerintem súgd meg a Jacenyuknak is, még valami plecsnit is ad biztos érte:)))

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (21516)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21518

Ne ilyen 1szerű. Nagyon mély az oroszgyűlölet, ha elszabadul a a pokol és nmind2 oldalon csak tömegsírokkal győznék.

Előzmény: Nikolaj Luminescu (21517)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21517

Van olyan, hogy ukrán haccsereg? Egy szendvicsért oroszok lesznek!

Előzmény: Becses Bryganti (21516)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21516

Másként nem, háborúzhatna vele.Vannak hosszú hatótávolságú rakétái és bombázói, de nem fogják támadni Moszkvát.  Azért írják össze,mert ugyanolyan antiszemiták, mint a nyugat-ukrajnai szélsőségesek, csak más szemszögből. Ha az ukrán hadsereg p-n b-ssza őket, legalább pogromokat csinálnak búcsúzóul.

Előzmény: Antisystem (21514)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21515

Nem is akarják. Teszik, amit szerintük tenniük kell. 

Előzmény: Antisystem (21512)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21514

És? Minek írnák össze? És miért lenne könnyű egy etnikumot összeírni? És ki mondta, hogy Izrael határos lenne Oroszországgal?

 

ÜdV

 

 

 

 

Előzmény: Becses Bryganti (21513)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21513

Felhomályosítalak - Oroszo és Izrael nem, határos. Kb 1.5 millkió kivándorolt orosz zsidó és némi jattért átírt mem zsidó is lakja. Ez utóbbi felhomályosításom másik része - Oroszo-ban a zsidó nem vallásnak, hanem etnikumnak minősül. Ukrajnában is. Ezért ugyanolyan könnyű összeírni őket, mint 1944-ben Mo-n,amikor a személyi dokuimentumokban szerepelt az illető vallása.

 

Előzmény: Antisystem (21508)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21512

Mert ezek az álhír-költők szerintem azt hitték, hogy Izraelt tudják provokálni. Nem tudják.

 

ÜdV

Előzmény: Nikolaj Luminescu (21510)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21511

A lényeg - Google-fordításban:)

A jet egyike volt a két orosz repülőgép a közelben - a másik repült nagyobb magasságban.

A közeli repülő sugárhajtású jött néhány ezer méter a USS Donald Cook, egy irányított rakéta romboló melyet folytat a "rutin missziót" abban az időben.

Az amerikai hajó megpróbált kapcsolatba lépni a repülőgép pilótafülkéjében, de nem kapott választ.

Az orosz repülőgép, amely az Egyesült Államok szerint fegyvertelen volt, készült legalább 12 menetben. Ez továbbra is mintegy 90 percig. Az esemény véget ért incidens nélkül.

 

Szórakoznak...  itt egyértelműen nem akart lőni senki senkire.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (21509)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21510

És szerinted mi az összefüggés a kettő között? :)

Előzmény: Antisystem (21508)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21509

A member of the United States European Command (EUCOM) told CBS News the USS Donald Cook is now in Port Constana in Romania, and that there is nothing to monitor now.

 

http://www.cbsnews.com/news/russian-jet-makes-provocative-and-unprofessional-pass-at-uss-donald-cook/

 

Ez 14.-ei hír, az átrepülés 12.-én történt

 

http://banoosh.com/blog/2014/04/12/us-destroyer-donald-cook-enters-black-sea-amid-ukraine-tension-video/

 

A hajó 12.-én lépett be a fekete tengerre.

Úgy néz ki,hogy a hajókat rotálják az amik.

 

Egy orosz gép átrepült felette, mire a hajót a legközelebbi barátságos kikötőbe küldik?

Választhatták volna azt is,hogy visszahívják a fekete tengerre.

 

Ki lehet egészíteni a lehetséges okokat a hajó harcképességének elvesztése mellett azzal is,hogy az amerikaiak megijedtek az oroszoktól.

Előzmény: Tzp (21503)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21508

Az új donyecki köztársaság megkezdte a zsidók összeírását a területén.

 

Azért az álhír-költészethez is kellene némi geopolitikai jártasság - ha van ország a világon, amit lehetetlen belerángatni egy oroszokkal való konfliktusba, azt Izraelnek hívják. Ugyanis Izrael nagyon nem szeretné, ha Iránnak atombombái nőnének, azt viszont pontosan tudják, hogy ez a Kremlen múlik. 

 

ÜdV

Előzmény: perkelto (21414)
Zoxo Whitney Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21507

Szerintem már elhagyta!

Constancában Basescu is látogatást tett a hajón!

Előzmény: Tzp (21503)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21506

Nagyjából tárgyilagos cikk:

http://index.hu/kulfold/2014/04/16/oroszparti_tuntetok/

 

ÜdV

Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21505

Van egy mondás: aki nem hajlandó etetni a katonáit, az holnap az ellenség katonáit fogja etetni.

Előzmény: Törölt nick (21504)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21504

Most olvasom, a 25. légidesszant katonája nyilatkozott a Reuters-nak, hogy átálltak, nem fogják lőni saját népüket. A legdurvább az, hogy állítása szerint 4 napig(!) nem kaptak enni, a helyiek kínálták meg őket...

Tzp Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21503

Nekem inkább az jött le, hogy amikor elhagyja a Donald Cook a térséget, akkor másik jön helyette. De azt nem írják, hogy el is hagyja most.

Előzmény: Zoxo Whitney (21473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!